Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

ultimecia

Quote from: Xzone on 2007-12-18, 22:31:35
Quote from: ultimecia on 2007-12-18, 22:14:04
Omega class kérdés jön:
A turn a gundam 50.ep utolsó számának (az outro előtt) címére lenne szükségem vagy beszerzési helyére. :smile:

Itt szinte biztosan megtalálod.

Onnan kezdtem el leszedegetni az összes fájlt, csak nem túl vicces leszedni 40 számot egyesével ha csak 1et akarsz belőle. :redface:

Xzone

#1861
Hát igen, ez a hátránya. Ha előfizetsz, le tudod tölteni egyben is az albumokat, ez a lényege az oldalnak. De ugyebár senkinek sincs kedve pénzt adni érte; én is töltöttem már el órákat egy zenét keresgélve itt. Sajnos nincs jobb ötletem(a FlashGot gyorsíthat a dolgon) :frown:

Manitu

Aki Okui - Kagiri Naki Tabiji (The Endless Journey). Nem 100%, mivel nem láttam az animét


ultimecia

Nem, az az utolso verzióju outrohoz van.
De egész jól haladok. Már a második ost nél tartok, persze eddig még egyik sem volt az.
A poén az lesz mikor valamelyik külön álló kisebb gyüjteményben van és nem ost-ben.

sanko99

Sziasztok! Most írok először forumba itt a usteam-en szóval nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de ha nem előre is bocsi. A kérdésem az lenne, hogy letöltöttem a az első 5 inuyasha epizódot és nem megy végig a film tehát 24 perces lenne és vége lesz 21 percnél vagy 19 percnél vagy 18 percnél...pedig elvileg ugyanakkora a mérete mint ahogy ftp-n fent van, ezétr nem értem, ha valakinek volt hasonló problémája és sikerült megoldanija az legyen szíves segítsen nekem!
Előre is köszi!

Zsiga

Quote from: sanko99 on 2007-12-25, 23:55:09
Sziasztok! Most írok először forumba itt a usteam-en szóval nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de ha nem előre is bocsi. A kérdésem az lenne, hogy letöltöttem a az első 5 inuyasha epizódot és nem megy végig a film tehát 24 perces lenne és vége lesz 21 percnél vagy 19 percnél vagy 18 percnél...pedig elvileg ugyanakkora a mérete mint ahogy ftp-n fent van, ezétr nem értem, ha valakinek volt hasonló problémája és sikerült megoldanija az legyen szíves segítsen nekem!
Előre is köszi!
Töltsd le a mellékelt sfv file-t, másold be az első inuyasha rész mellé és indítsd el TotalCommanderben. Ha ez nem jelez hibát akkor jól töltötted le, valami szoftveres gond lesz (codec, lejátszó, ilyesmi).

chilip

ha esetleg codeces/lejátszós problémád lenne... én media player classicot használok a combined community codec pack mellé (a codec packba benne van :) telepíti vele eggyütt) és eddig semmien problémám nem volt. << link >> , üdv a fórumon

Alkyra

nu, mostmár biztos, hogy lesz Minami-Ke second season.^^(yay! :jee:-) az animét követők gondolom örülnek neki rendesen.:P  nem akartam neki topicot csinálni(pedig jó anime szerintem), de ha
szeretnétek szóljatok s csinálok egyet(linkek az összes részhez, leírás, stb stb)

frozenstein


chilip

skacok, kodomo no jikanból meik subbot érdemes szedni? adok neki egy próbát, manga első része alapján felkeltette az érdeklődésem... csak nem akarok szar subbal megitélni vmit :P

Manitu

Látatlanban egyiket sem. Várj, amíg valaki elkezdi subolni a DVD-t.


oktos

Quote from: Soldier on 2007-12-16, 12:16:50
Quote from: oktos on 2007-12-16, 11:54:15
Sziasztok!

Lehet, hogy inkább ebbe a témába illik a kérdésem tehát itt is felteszem...: Ha jól tudom ti rengeteg animet néztek, és azok nagy részét letöltitek. Az a kérdésem, hogy nektek milyen internetkapcsolatotok van. Mert nálam például van egy 15 GB-os határ amit nem szabadna nagyon átélpnem, és ez elég zavaró.... Szóval megtudnátok mondani, hogy ti mivel rendelkeztek, és annak mennyi a korlátja?

1.is sztem böven eleg egy helyen feltenni kerdeseted ugyis valszol rá valaki, de miutan 2 helyen is feltetted lehet hogy senkit sem erdekel es nem fog valaszolni senki ; )
2.es igen (majdnem) mindenki letölt mindent amit nézz így télleg kevésnek tünhet a 15gb , nem csak tünhet az is, lehet van vmi alternativ megoldas de ezek vagy müködnek vagy nem(de inkabb nem).
3.személyszerint nekem UP/C Chel*o van korlát nélkül

Köszönöm a válaszokat! :)
Nekem is chello van. De úgy tudom, hogy ott még él a 15Gb-os korlát. Rosszul tudom?
Valahogy úgy van hogy 20 Gb körül lelassítják a neted, és valamennyi fölött meg intézkednek... Nem?
Amúgy én is 20-30 Gb-okat töltök le... (60-at azért nem mernék...)

Manitu

Már vagy egy éve megszüntették. Van valami apróbetűs rész a szerződésben extrém felhasználásról (amit pontosan nem definiálnak, kábé havi 100-200 giga forgalom három egymást követő hónapban), amikor először figyelmeztetnek, aztán felbontják a szerződést, de ezt a legkisebb csomaggal például fizikai képtelenség megcsinálni, és a közepessel is rendesen kell érte pedálozni :D
Kellett kapnod annakidején több email és hagyományos levél értesítést is a változásokról.


Selmo

Nem apróbetűs, ha három havi forgalom meghaladja a 250 gigát, akkor ejnyebejnye, meg lassítás.

A tökéletesség unalmas.

nagyi

#1874
hali
nemtudjátok mivan most http://www.dattebayo.com/-mal?
irtak 1 hirt hogy felfuggesztik a feliratozást de most az oldal sem elérheto esetleg átkoltoztek?
tud vki valami infot sry hogy ide teszem fel de nem találtam alkamasabb helyet
thx

Solid Snake


kelvor

Tegnap este fele már nem ment az oldal. Az okát nem tudom, de bizotsan nem fognak eltűnni.

Xzone

Quote from: Selmo on 2007-12-29, 18:21:08
Nem apróbetűs, ha három havi forgalom meghaladja a 250 gigát, akkor ejnyebejnye, meg lassítás.

Akkor kezdjek el aggódni? :D
[spoiler][/spoiler]

Bár az üres lakás a hátralévő két napban kétlem, hogy letöltene még 100 gigát.

kelvor


Zsiga

Quote from: Xzone on 2007-12-29, 22:19:58
Akkor kezdjek el aggódni? :D
[spoiler][/spoiler]

Bár az üres lakás a hátralévő két napban kétlem, hogy letöltene még 100 gigát.
Nem rossz stat. :D

[spoiler=mine][/spoiler]

Member

#1880
Nemtom voltak-e már:
KnJ DVD 01
KnJ DVD 02


Cobra

Anon-os Kodomo no Jikan elvileg kerülendő, mert azt írták a torrent mellé a commentekbe, hogy a TV rip mellé készült Genjo sub van simán belepakolva.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soul

Quote from: chilip on 2007-12-29, 16:51:10
skacok, kodomo no jikanból meik subbot érdemes szedni?

Ha nem bírsz várni a dvd-sre akkor Genjo.Anno a Genjo oldalán azt írták ha jönnek a dvd-k akkor azt is subbolni fogják.Sztem ők csinálják egyenlőre a minőségi subbokat KnJ-ből, csak nem lóversenyként fogják fel a subbolást  :smile:.

Quote from: Cobra on 2007-12-31, 11:14:38
Anon-os Kodomo no Jikan elvileg kerülendő, mert azt írták a torrent mellé a commentekbe, hogy a TV rip mellé készült Genjo sub van simán belepakolva.

És ez miért baj?Vagy a dvd-s részek hosszabbak mint a tv-sek?

chilip

megnéztem első 2 részt a DVD-sel, és hát maga az anim.... elég érdekes.... nemtom, megnézek még 2 részt és aztán lehet dobom az egészet :D remélem jobb lesz mint a kezdetek.... még csak azt sem tudom megmondani mi nem tetszett  :wtf vmi nem stimmel, csak azt nem tudom mi az....

Soul


Cobra

Chilip, ha nem jön be ez a stílus, akkor ne erőltesd :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-12-29, 22:49:21
[spoiler=mine][/spoiler]

:( [spoiler=?][/spoiler]

Quote from: Cobra on 2007-12-31, 11:14:38
Anon-os Kodomo no Jikan elvileg kerülendő, mert azt írták a torrent mellé a commentekbe, hogy a TV rip mellé készült Genjo sub van simán belepakolva.

az olyan nézhetetlenül  rossz ? es va*on varhatok masikra ? lehet leszedem es ha lesz jobb majd leszdem azt is .

Cobra

Csak annyi a gond, hogy ha a kivágott jelenetek alatt van szöveg, akkor az nincs lefordítva, illetve nem tudom mennyire lett beigazítva a felirat, vagy esetleg a plusz jeleneteknél csúszik valamelyik irányba. Biztos lesz normális verzió is, bár most a Genjo csapat eléggé hiányos lett, szóval ők biztos nem mostanában adják ki a DVD verziót.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nevl

Capeta -t nézi valaki? Esetleg a 15-36. részhekhez van egy rendes működő torrentetek, mert az A-E-s csomag 2 kb/s-el jön...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Nevl

Valaki tudna adni egy teljes torrentet vagy egy linket, ahol megtalálom az összes epizódot... mindenhol csak az utolsó pár rész van fent. (tokyotosho, mininova semmi)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!