Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Darkstar

#2010
Quote from: SaiyaGin on 2008-04-17, 08:35:13
Nem lesz új FMP, Clannad folytatás lesz.  :ejj:
ANN
Szerintem nagyon is jól teszik. :D

Más: valaki tud olyan nagyobb site-ot, ahonnan be lehet szerezni a Limited edition DVD-t, ami tuti nem kínai verzió? thx.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: Darkstar on 2008-04-17, 10:32:33
Quote from: SaiyaGin on 2008-04-17, 08:35:13
Nem lesz új FMP, Clannad folytatás lesz.  :ejj:
ANN
Szerintem nagyon is jól teszik. :D

Grrrr we love FMP so much.Just stay on a cat sh*t(idézve KGNE-ből  :smile:)!!

Amúgy nekem már mind1 1-2 év ide vagy oda az FMP folytatáshoz, csak éljek még mikor lesz  :smile:.Amúgy jöhet a Clannad is, legyen teljes mikor végre elkezdem nézni  :smile:.

Darkstar

Quote from: Soul on 2008-04-17, 11:43:38
Grrrr we love FMP so much.Just stay on a cat sh*t(idézve KGNE-ből  :smile:)!!
Piszok rég néztem KGNE-t (1,5-2 év) de az nem "step on cat sh*t" volt?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Jah asszem úgy volt, de állj a macska piszokban vagy lépj oda nem mind1?  :smile:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

SnH.

ftp-n van:
1-8 (Ayako, avi)
9-16 (Ayako, h264 mkv)
1-16 (gg, mkv)
1-3 (gg-BakaWolf, DVD rip mkv)
(17-19 csak egyféle van)

Ayakot tartsam meg, gg-t tartsam meg, vagy valahogy kombináljam? :D (Lehúztam teljes mappát aztán most nézem hogy vannak dupli- és triplikátumok.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Soul

Nekem a GG verzió jobban bejött.Igazából tök mind1 Ayako vagy GG, de engem a GG karaoke szövege jobban megfogott, a felirat meg szinte ugyan az amúgy, legalább is ameik részt össze hasonlítottam, ott nem láttam igazán eltérő dolgot, mondjuk az se ma volt  :smile:.Nekem 16 után meg Y-M van :S, valami normálisabba kijöhetne már végig, nem akarok Y_M flamet indítani, de itt is volt példa egyik résznél ekkora betű típus másiknál meg kisebb volt, ezek apró dolgok de akkor is számítanak.

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2008-04-17, 10:32:33
Quote from: SaiyaGin on 2008-04-17, 08:35:13
Nem lesz új FMP, Clannad folytatás lesz.  :ejj:
ANN
Szerintem nagyon is jól teszik. :D

Én sem bánom, de egy Haruhi folytatás azért lassan esedékes lenne, és jobban is szeretném.

Én

Quote from: minuszmiki on 2008-04-17, 21:28:12
Quote from: Darkstar on 2008-04-17, 10:32:33
Quote from: SaiyaGin on 2008-04-17, 08:35:13
Nem lesz új FMP, Clannad folytatás lesz.  :ejj:
ANN
Szerintem nagyon is jól teszik. :D

Én sem bánom, de egy Haruhi folytatás azért lassan esedékes lenne, és jobban is szeretném.
+1, főleg FMP-t részesíteném előnyben, Haruhi és Kanalad nem akkora favorit nálam mint az. Persze sose rossz, ha jön akármelyikből új. :D

Lt. Simoan Blarke

Ahaha, csinálhatnának 4. seasonbe egy újabb Fumoffu vonulatot :D Fumo fumo fumoffffffu!!  :cool:  :angyali:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

Azt hiszem akkor ölném rommá a teljes KyoAnit. :zomg: Jó volt a Fumoffu, de most már sztorit akarooooook
Egyébként elkövettem azt a hibát, hogy beleolvastam a wikin a whisperedek eredetére, kicsit kiábrándító szvsz. :(

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: Darkstar on 2008-04-17, 22:29:50
Quote from: Én on 2008-04-17, 21:31:27
Kanalad
:uzi:

The sky turns bloody red.The doomguard army is coming...  :D [spoiler]azé a kanalad kicsit poénos  :smile:[/spoiler]

Én

OH SHI- I didn't count with the dreadful KEYfags! :zomg:

Soul

Hurry, use vanish + sprint.Amúgy én is FMP folytatást várnék szívesebben, nincs bajom a másik két animével.De akkor is FMP FMP, FMP folytatást a népnek  :smile:.

SaiyaGin

Quote from: Soul on 2008-04-17, 23:08:58
Hurry, use vanish + sprint.Amúgy én is FMP folytatást várnék szívesebben, nincs bajom a másik két animével.De akkor is FMP FMP, FMP folytatást a népnek  :smile:.

:tezsvir:
(Azt kifelejtetted, hogy esetleg folytathatnák az FMP-t. Leírom helyetted: FMP, FMP, FMP folytatás kell a népnek!)

Cobra

Úgy néz ki Genjo-substól se lesz már nagyon semmi. Elvileg lesz majd egyszer új csapat és kiadják a Kodomo no Jikan DVD verzióját, de szerintem már senki ne várjon rájuk.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soul

Akkor mégis mik a megfelelő variációk számunkra?Kicsit drága lesz külföldről megrendelni a dvd-ket  :smile:.

Fubenalvo

Asszem a divX verzió túlzott tömörítettsége miatt nem tetszett vagy nemtom... mármint sokan mondáttok hogy hülye vagyok h szerintem igénytelen. Így... ha valaki tudja honnan szedhetném le HD/DVD minődégben vagy valami jobbféle 3-400megás Divxben (részenként) az kérem szóljon.
//én is keresgélek közbe, szal nem a lustaság végett kérdem :) //

Cloud

Csak egy gyors kérdés. Létezik Starship Troopers anime? :confused:

Zsiga

Quote from: Cloud on 2008-04-21, 15:24:09
Csak egy gyors kérdés. Létezik Starship Troopers anime? :confused:
Igen.

Lt. Simoan Blarke

Kérhetek szépen egy .Hack logikai kronológia-fát? (Anidb-n láttam egyszer, amikor a City Hunter kronológiát kerestem, de az már bő egy éve volt...)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Soldier

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-30, 15:40:16
Kérhetek szépen egy .Hack logikai kronológia-fát? (Anidb-n láttam egyszer, amikor a City Hunter kronológiát kerestem, de az már bő egy éve volt...)

.hack//SIGN 2002
.hack//Tasogare no Udewa Densetsu 2003
.hack//Liminality 02-2003
.hack//GIFT 2003
.hack//Roots 2006
.hack//G.U. Returner 2007
.hack//G.U. Trilogy 2008

Bár van egy olyan erzesem nem erre gondoltal igaz(mert ezt te is megtalaláod anidb-n.) ? mindensetre beirtam hatha megis , en igy neztem végig, es teljesen logikus volt bar a same settingek között nem kell nagy összefügüst keresni persze.nagyabol megegyezik air-datel szvl..

Lt. Simoan Blarke

Jah, nem erre gondoltam, de akkor ezek szerint simán releasedate szerint nézhetem. Köszi :) (Csak pl olyan mint hogy SW 4-5-6-1-2-3 a release date, de mégis inkább 1-2-3-4-5-6 sorrendben nézem meg, logikai kapcsok miatt. De ha nem függ szorosan össze, akkor jó :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Zsiga

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-30, 17:23:37
Jah, nem erre gondoltam, de akkor ezek szerint simán releasedate szerint nézhetem. Köszi :) (Csak pl olyan mint hogy SW 4-5-6-1-2-3 a release date, de mégis inkább 1-2-3-4-5-6 sorrendben nézem meg, logikai kapcsok miatt. De ha nem függ szorosan össze, akkor jó :D)
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=rel&aid=24
http://en.wikipedia.org/wiki/.hack#Main_Storyline

Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Soul

Cobra, Ayako befejezte a They are my noble master-t  :smile:.

Cobra

Thx, de már megnéztem a másik csapattól az utolsó pár részt. Legközelebb majd a DVD ripet nézem meg, ha lesz jó minőségben.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sinkacusan

Meg tudná nekem vki mnodani hogy mi lehet a Die Schatzinsel vagy angolul a Treasure Island japán címe??! :confused:
Utánnajártam sok helyen meg láttam hogy több féle anime fut ezen a néven szóval én erre gondolok: http://www.youtube.com/watch?v=iBCOM1AvOTs&feature=related

Ha vki még ezen kivül azt is megtudná mondani hogy ezt hol tom beszerezni/letölteni akár németül is (sőt még ugy lenne a legjobb) azt nagyon megköszönném!

Rounin

Quote from: sinkacusan on 2008-05-05, 12:30:55
Meg tudná nekem vki mnodani hogy mi lehet a Die Schatzinsel vagy angolul a Treasure Island japán címe??! :confused:
Utánnajártam sok helyen meg láttam hogy több féle anime fut ezen a néven szóval én erre gondolok: http://www.youtube.com/watch?v=iBCOM1AvOTs&feature=related

Ha vki még ezen kivül azt is megtudná mondani hogy ezt hol tom beszerezni/letölteni akár németül is (sőt még ugy lenne a legjobb) azt nagyon megköszönném!

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2038

Azt hiszem, ez az, amit keresel :smile: