Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

motifator

#2190
AniDB szerint a Flomp is adott ki végig dvd-ripet, bár a kommentekben eléggé lehúzzák egy páran.
Mindenesetre itt nézz szét!

Edit: ha mindenképp a G_P verzió érdekel, akkor szerintem csak az IRC marad mert a trackerükön nincs listázva. De nézz szét a honlapjukon.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member


Chronus

Quote from: Member on 2008-08-27, 18:18:00
Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-27, 17:36:03
Nanashi TV verzióban idegesít az óra. :/
:eek:
Batárnagy tényleg.
[spoiler][/spoiler]

NLZ

Legalább tudod, mennyi az idő. :D
[reserved]

Member

Szerintem addig nincs gond, amíg nem jelenik meg 32-es comic sans-szal, hogy "hurkatöltőverseny miatt a köv. rész két hét múlva".

Fazék


Alkyra

Quote from: Fazék on 2008-09-11, 14:17:28
ez a kép milyen anime-ből származik? :DDDD

http://88.151.103.8/aoi/images/7PukwdLCt8EGa3j6.jpg


Koihime Musou. Ecchi anime. Az ED-je tettszik. Azon kívűl nem érdemes vele foglalkozni.

kelvor

Nem hittem volna, hogy valaki tudni fogja.
Alkyra:  :borul:

Darkstar

Quote from: kelvor on 2008-09-11, 20:47:36
Nem hittem volna, hogy valaki tudni fogja.
Miért? Elég gyakran emlegettet animu, 4chanon meg máshol is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Valahogy a kép alapján úgy gondoltam, hogy nem lehet túl híres, de most már csak azért is belenézek!  :D

Solid Snake

Valahogy a kép alapján úgy gondoltam, hogy Pedo Bear anime változatban.  :morci:

Nihilus

Egy pedobear anime jó lenne.Olyannak kéne lennie,mint a Kukucskának...csak több macival és lolival.xD

Fatal

Quote from: Nihilus on 2008-09-11, 21:12:57
Egy pedobear anime jó lenne.Olyannak kéne lennie,mint a Kukucskának...csak több macival és lolival.xD
OMG... Vajon adná Animax? :D
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Nihilus

"Lolikák,az ország minden szegletében!Reszkessetek,mert jön a világ legnagyobb pedója!"  :hopp:

Alkyra

Quote from: kelvor on 2008-09-11, 20:47:36
Nem hittem volna, hogy valaki tudni fogja.
Alkyra:  :borul:

Your welcome.

White SeeD

A galbadia hotel elköltözött / átmenetileg nem megy / bezárta kapuit / jogvédők becsukatták?
Vagy mi lett vele?
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Alkyra

Quote from: White SeeD on 2008-09-16, 22:32:43
A galbadia hotel elköltözött / átmenetileg nem megy / bezárta kapuit / jogvédők becsukatták?
Vagy mi lett vele?

Szerintem csak simán leállt. Szokott néha.

White SeeD

 :merci: Már megy is. Akkor nem szenvedek torrentel. :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Yawgmoth

Hali! Új vagyok a forumon ez az első postom :D láttam régen egy animét de nagyon halvány emlékeim vannak róla. Nem tudom a címét és azt szeretném tudni hogy mi lehet az. Amire emlékszem hogy egy nagy film volt és az HBO n adták. Egy lányról szólt de valami robot volt... elég nyomott hangulata volt. Asszem a végén piros és fekete volt az épület ami összeomlott ilyen számítógépre csatlakozott rá kábelekkel :D nem tudja valaki hogy mi lehetett?

chilip

Quote from: Yawgmoth on 2008-09-18, 21:59:36
Hali! Új vagyok a forumon ez az első postom :D láttam régen egy animét de nagyon halvány emlékeim vannak róla. Nem tudom a címét és azt szeretném tudni hogy mi lehet az. Amire emlékszem hogy egy nagy film volt és az HBO n adták. Egy lányról szólt de valami robot volt... elég nyomott hangulata volt. Asszem a végén piros és fekete volt az épület ami összeomlott ilyen számítógépre csatlakozott rá kábelekkel :D nem tudja valaki hogy mi lehetett?

Ghost in the Shell movie 1?

Yawgmoth

hm kösz de sztem nem az valahogy fiatalabb benne a női szereplő oylan 9 éves kislányank tűnik vagy eben is az van? nem tom nem találtam túl sok képet :) de ha az akkor köszi a gyors válaszért :)

Rounin


Yawgmoth

nem nem az ... tuti film volt... bár ez is felkeltette az érdeklődésemet:) most töltöm a ghost in the shell t reggelre le is jön azt kiderül hogy az e vagy nem

Cobra

Sajnos nem jut eszembe a címe, de sejtem melyikre gondolsz. Ha jól tudom Miyazaki alkotás, és a végén kiderül, hogy az egyik főszereplő gyerek android. Az alkotója meg valami cyber szekta, legalábbis arra emlékszem, hogy úgy kezdődik, hogy valami rituálét mutatnak egy toronyházban.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Yawgmoth

#2214
nah igen a gyerek cyborg stimmel hm lehet az  de a címe nem ugrik be valami egyszerű címe volt asszem egy szó talán bár nem tudom... régen volt bár a stílusa nem Miyazaki sztem

Cobra

Megvan, Metropolis.
És tényleg nem Miyazaki, nem tudom miért rémlett úgy.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

télleg :D Metropolis. also a Serial Experiments Lain-t ajánljátok? jó?

Rounin

Quote from: chilip on 2008-09-18, 22:38:49
télleg :D Metropolis. also a Serial Experiments Lain-t ajánljátok? jó?

Depends.
Is your mind fucked up? Yes.
Else NO.

Go and watch Angel's Egg.
Better.

(damn, a Metropolist nem láttam még, nem csoda, ha nem ugrott be :) )

NLZ

Lain az egy elborult eset. :)  Meg azért is nehéz egy eset, mert kb az első hat részben semmi se történik. Aztán jön a elborulás. :D
[reserved]

Yawgmoth

#2219
Huhh ügyesek voltatok :D ez az tényleg köszi szépen asszem többszö is ellátogatok ide rendesek az emberek :D

szerk.: azt nem tudjátok hol van fenn magyar szinkronnal?:D vagy nincs meg valakinek?