Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

NLZ

Abban se vagyok biztos, hogy angol van-e, nem hogy magyar. Ha animére szánod a fejed, akkor meg kell szoknod, hogy japán hang és angol felirat. :) Najó, talán van pár magyar felirat AAn.
[reserved]

Rounin

Viszont a magyar feliratok többsége (!) eléggé... gyatra minőség.

*elitista sznob out*

Yawgmoth

úgy emlékeztem amikor utoljára láttam szinkronos volt de lehet tévedek mert HBO n ment és ott aránylag szinkronosak a filmek bár már olyan rég volt hogy nem rémlik

NLZ

De az nem biztos, hogy le is lehet tölteni szinkronosan. :)
[reserved]

kikuchiyo

Kijött DVD-n, magyar szinkronnal.

Keresd videotékákban vagy áruházakban a 990 Ft-os kosárban. Annyit megér, még akkor is, ha egyébként elvből nem költesz animére.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-09-19, 00:12:37
Kijött DVD-n, magyar szinkronnal.

Keresd videotékákban vagy áruházakban a 990 Ft-os kosárban. Annyit megér, még akkor is, ha egyébként elvből nem költesz animére.
ez biztos? én hirtelen csak egy korábbi Metropolis kiadványt találok, de az még 3k és magyar hang nincs is rajta, csak felirat...

kikuchiyo

Akkor lehet, hogy rosszul emlékszem. Az biztos, hogy leadták a TV_ben szinkronnal, de ezek szerint nem az került fel a lemezre.
Failure is the default option

Nevl

Seirei no moribito sorozatnál a címeknél van egy állandóan változó artwork, nagyon tetszenek a rajzok nem tudjátok honnanlehetne beszerezni őket? Ill még a google képkeresőjével sem találok érdemes képeket fanartokat a sorozatból, tudjátok hol érdemes keresgélni?
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-09-19, 00:17:19
Akkor lehet, hogy rosszul emlékszem. Az biztos, hogy leadták a TV_ben szinkronnal, de ezek szerint nem az került fel a lemezre.
sajnos a korán kiadott dvd-k között volt a Tokyo Godfathers-el egyetemben, és csak később csinált hozzájuk az HBO szinkront, ha jól tudom.

blackman


chilip

Quote from: blackman on 2008-09-20, 19:28:12
Nézi valaki ezt?
RD: Real Drive

első 2-3 részét láttam. Virtuális világgal bohóckodtak. Meg volt egy ápolónő is benne :D meg valami nagy "katasztrófa" után vagyunk, főhős kómából ébred (búvár volt és ott volt a balesetnél vagy minél) és rögtön tud hackelni a spéci kivetítővel. annyira nem fogott meg, grafja szép. lehet adok majd még egy esélyt neki.

noriko

#2231
Quote from: MoziÜnnep 2008Budapesten a Corvin, a Palace Mammut és a Palace Lurdy Ház mozik egy exkluzív animét, a Death Note – Halállistát vetítik
source. hátha van akit érdekel, és új neki a hír.

Helyesbítés: Death Note live action. Mammut mozi programja alapján.
"I wish I could, but I don't want to."

Dragonlord

Hellosztok tudna valaki segíteni nekem hogy total commanderbe mértnem müködik az AHQ nekem?:S

Ezeket írtam  adatnak:

Kiszolgáló neve: ftp.animehq.hu:21
Felhasználónév/jelszó: anime/anime

Cobra

Nekem se megy, gondolom letiltották valamiért az elérést.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Hónapokkal ezelőtt se ment.
[reserved]

Rounin

Nekem már jóval több, mint egy éve, de annyira nem is izgatott.

NLZ

Egyáltalán volt ott valaha is valami?
[reserved]

Rounin

Volt. Amv-k, pár olyan cucc, ami 'steamen nem, néha egy-két nehezebben fellelhető cucc. Bár igazság szerint nagyon néha néztem csak. Ja, artbook is volt.

Soul

Pár napja olvastam a m.3.3.w oldalán hogy [spoiler]("Minami-ke Okawari
I don't know why I'm giving an update for an Ayako project, but this has not been dropped. Episode 12 is completely ready and just has to be encoded. Episode 13's typesetting finished just recently so this should also be ready soon.")[/spoiler] belesz fejezve a Minami-ke Okawari.
Eddig normális sub-ba 11. részig volt.Én már szinte el is felejtettem hogy volt második sorozat.[spoiler=kis vélemény] Eddig a 11. részig láttam pár hónapja.Az első sorozat jó volt tetszett.Aztán jött a hír lesz 2. sorozat, utánna bejelentés Ayako-tól hogy nem fogja subbolni, aztán mégis napvilágot látott 11 Ayako-Sae rész, na de 13 részes ez is.
A 11 rész alatt igazából csalódtam úgymond, nekem nem hozta az első sorozat "feelingjét".Legelőször ami feltűnik hogy másik stúdió csinálta, hát a grafika azért romlott, de ezmiatt még nem gondoltam arra hogy nem is lesz ugyan olyan jó.Mennek tovább a mindennapok, de új dolgot nem ad, valamit ami kiemelné hogy ez a második sorozat, ja kapunk a szomszédba 1 harry pottert ( :smile:), meg Mako-chan már igen is örömét leli hogy csajnak öltözik.Lehet hogy a grafika befolyásolta jobban a Minami-ke-t?
Mindenesetre várom a maradék 2 részt, hátha dob a véleményemen.[/spoiler]



bimanc

[spoiler]Nyugodj meg, nem fog.[/spoiler]

Viszont ezt én is leszedem akkor, mert a kilencedik rész úgyis pixelhibás volt.
Kösz az infót.

Dragonlord

ez a Minami-ke Okawari milyen tipusú anime?

Dreamcleaver

Quote from: Dragonlord on 2008-10-06, 22:05:35
ez a Minami-ke Okawari milyen tipusú anime?

Mint az első szériája, a Minami-ke. 3 nővér + barátaik baromkodásai. School life, slice of life, fárasztó de jó poénok.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

Valakinek nincs véletlenül egy jó torrentje a Tokyo Tribe 2-höz? A szokásos helyeken nem találtam semmi működőképeset :(

És mellesleg megéri egyáltalán leszedni? Ez a jelenet annyira durva, hogy felkeltette az érdeklődésemet, gondoltam belenézek a sorozatba.

Darkstar

Quote from: Xzone on 2008-10-15, 03:50:21
Ez a jelenet annyira durva, hogy felkeltette az érdeklődésemet, gondoltam belenézek a sorozatba.
Rákattintás nélkül a manrape-re tippelek. Az?
Egyébként nem tudom, honnan lehetene leszedni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-10-15, 10:39:49
Rákattintás nélkül a manrape-re tippelek. Az?

Lol, ennyire kiismerhető lennék?

frozenstein

Quote from: Xzone on 2008-10-15, 03:50:21
Valakinek nincs véletlenül egy jó torrentje a Tokyo Tribe 2-höz?
Boxtorrents-en van egy élő torrent, de regelni kell.

Rounin

Mióta? Csak a kereséshez kellett eddig...

frozenstein

Jé, tényleg. Ebből arra következtettem, hogy aki nincs bejelentkezve, a torrent adatlapját se tudja megnyitni. :lame:
here you are

Xzone

Quote from: frozenstein on 2008-10-15, 18:02:45
Jé, tényleg. Ebből arra következtettem, hogy aki nincs bejelentkezve, a torrent adatlapját se tudja megnyitni. :lame:
here you are

Tyty.

Soldier

#2249
Quote from: Xzone
Valakinek nincs véletlenül egy jó torrentje a Tokyo Tribe 2-höz?

esetleg ha érdekel lolip*wer.orgon is fenn van, kicsit gyorsabb talan mint az a egy magányos seeder :)