Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Soldier

mivel ennel jobb helyet nem találtam ennek a /r-nek,afelöl érdeklödnék nincs e valmeikötöknek véletlenül Urumi Kanzaki(GTO)képe[spoiler=ő][/spoiler]valamilyen feltupirozott formában? tulajdonképpen mindegy mienbe csak ne ez a 200*200 es valahogy nézzen ki.. vagy egy lotto5-re többe esely van mint hogy ilyesmiket találni?

Draconire

Quote from: Soldier on 2008-10-31, 00:02:50
mivel ennel jobb helyet nem találtam ennek a /r-nek,afelöl érdeklödnék nincs e valmeikötöknek véletlenül Urumi Kanzaki(GTO)képe[spoiler=ő][/spoiler]valamilyen feltupirozott formában? tulajdonképpen mindegy mienbe csak ne ez a 200*200 es valahogy nézzen ki.. vagy egy lotto5-re többe esely van mint hogy ilyesmiket találni?

01
02
03

Member

Még nem zártam le, de azt hiszem, kezdem megérteni, miért éri meg valamit folytatni. :gyagya:

Xzone

Quote from: Member on 2008-10-31, 09:53:18
Még nem zártam le, de azt hiszem, kezdem megérteni, miért éri meg valamit folytatni. :gyagya:

Miért, mit vártál?

Member

Azt hittem, többen beismerik, hogy sok cuccnál nem létezik a "van hova folytatni" életérzés. Nameg ez eltereli a figyelmet az új animukról, etc.

Soldier


Moha

Hali!

Valakinek nincs meg véletlenül a JEEB féle Lucky Star? Most már sehonnan nem lehet letölteni, nekem viszont AMV szerkesztéshez softsub verzió kellene. Mindenhol csak hardsub van, a JEEB torrentek meg 0%-on állnak.

Pls help!

Zsiga

Quote from: Moha on 2008-11-15, 19:24:34
Hali!

Valakinek nincs meg véletlenül a JEEB féle Lucky Star? Most már sehonnan nem lehet letölteni, nekem viszont AMV szerkesztéshez softsub verzió kellene. Mindenhol csak hardsub van, a JEEB torrentek meg 0%-on állnak.

Pls help!
Van rá egy söröm hogy az irc szobájukban van pár bot vagy fserve akiktől le tudod tölteni.

Moha

Quote from: Zsiga on 2008-11-15, 21:22:07
Quote from: Moha on 2008-11-15, 19:24:34
Hali!

Valakinek nincs meg véletlenül a JEEB féle Lucky Star? Most már sehonnan nem lehet letölteni, nekem viszont AMV szerkesztéshez softsub verzió kellene. Mindenhol csak hardsub van, a JEEB torrentek meg 0%-on állnak.

Pls help!
Van rá egy söröm hogy az irc szobájukban van pár bot vagy fserve akiktől le tudod tölteni.
Na, akkor majd megnézem. Milyen IRC klienst javasolsz hozzá?
Esetleg ED2K hálózaton még fent lehet?

Zsiga

Quote from: Moha on 2008-11-16, 16:20:23
Na, akkor majd megnézem. Milyen IRC klienst javasolsz hozzá?
Esetleg ED2K hálózaton még fent lehet?
mIRC / SysReset.
ED2k-n meg minden fent van, kérdés hogy még ebben az évtizedben leér-e. :)

blackman

Valaki tudja, hogy lesz-e Black Lagoon 3. évad?

frozenstein

Bejelentették de egyelőre semmi mást nem tudni róla. ANN

blackman

Quote from: frozenstein on 2008-11-24, 12:41:19
Bejelentették de egyelőre semmi mást nem tudni róla. ANN
:merci: Már nagyon vártam.

Kudredin

Hali!

Keresek egy anime filmet. gyerekkeoromban megvolt, és nagyon szerettem, de azóta huss eltűnt. Nem emlékszema storyra, csak egy jelenetre, uh ebből kéne kitalálni. Annyi biztos, hogy '98 sőt sztem '95 előtti. A jelenet a következő:

Egy kastélyszerűségben álnnak páran, kulcsokat keresnek azt hiszem egy robot beindításához, de ez nem biztos. A jelenetben egy egérlyukféleségből halásznak elő egy arany kék és piros színben pompázó körszerű valamit, amit kinyitnak és kulcs lesz belőle.

Akárhogy erőlködöm, csak ennyire emlékszem.

Előre is köszönöm segítségeteket.

Üdv,

Kudredin

Sieglinde

Üdv!

Tudna valaki segíteni, hogy honnan lehet leszedni a Les Misérables: Shoujo Cosette-et? Torrenteken csak az első hat rész van. Felirat nem fontos, betéve tudom a sztorit. Youtube-on láttam pár részt, és nagyon jónak tűnik.

E-mail: mairetar@gmail.com

Zsiga

Quote from: Sieglinde on 2008-12-13, 21:02:09
Üdv!

Tudna valaki segíteni, hogy honnan lehet leszedni a Les Misérables: Shoujo Cosette-et? Torrenteken csak az első hat rész van. Felirat nem fontos, betéve tudom a sztorit. Youtube-on láttam pár részt, és nagyon jónak tűnik.

E-mail: mairetar@gmail.com
http://tokyotosho.com/search.php?terms=Les+Mis%C3%A9rables&type=7

Sieglinde


Zsiga

Quote from: Sieglinde on 2008-12-13, 21:29:20
Köszönöm!  :hail:
Szívesen. :) (Ez mind felirat nélküli btw.)

frozenstein

A Rosario második évadából úgy tudom tv-csatornától függően van censored meg uncensored változat. Meg tudnátok mondani melyik subber csapat használt uncensored raw-okat?

Soul

A m.3.3.w azt írta még jó multkor a honlapján hogy az ayakos co-produkciójukba nincs cenzura elvileg.Bár 1 részt sem láttam, mert elég volt az első sorozat, azt se néztem végig.Sztem te is csak nézegess képeket a lányokról :) ott is van pantsu-shot  :redface:(képből van szerencsére dögivel).

Cobra

Sajnos az 5-6. rész környékén már az összes csatornán csak az összedenevérezett verzió látható (bár elvileg pár csatorna még sajátkezűleg is rárakott pár helyre cenzúrát). Egyébként nem igazi cenzúra, hanem "DVD eladás serkentő"...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

inkább nézettség-csökkentés serkentő :)

KeLa

Ja, a dvd-vel valóban nem lesz gond, viszont maga az anime úgy ahogy van elég gyenge lett... :/

Nem csak a cenzúra az, ami elriasztott ettől "néhány" embert ::)

Xzone

Quote from: KeLa on 2008-12-22, 22:54:20
Ja, a dvd-vel valóban nem lesz gond, viszont maga az anime úgy ahogy van elég gyenge lett... :/

Nem csak a cenzúra az, ami elriasztott ettől "néhány" embert ::)

"Statler: I hate the censor bats in Rosario + Vampire.
Waldorf: Why? Because they block out the fanservice?
Statler: No, because they don't block out the rest of the show!

DOHOHOHOHO!"

Member

Araki is nézi a koliban (így jár, aki nem pasizik :haha: ) és panaszkodott a Kapu2 sz*r voltára. Valahogy nem jött meg a kedvem hozzá az elmondottak alapján. :)


motifator

Most miért?
Az R2 is egy katasztrófa volt. Olyan, mint valami ronda vonatbaleset. Szörnyű az egész,  de mégse bírod megállni, hogy ne nézz oda. A rémálmaidba se kívánod, de valamiért nem tudod levenni a szemed róla. Kb. ezt éreztem, miközben néztem.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Próféta

Quote from: motifator on 2008-12-26, 17:38:13
Most miért?
Az R2 is egy katasztrófa volt. Olyan, mint valami ronda vonatbaleset. Szörnyű az egész,  de mégse bírod megállni, hogy ne nézz oda. A rémálmaidba se kívánod, de valamiért nem tudod levenni a szemed róla. Kb. ezt éreztem, miközben néztem.
Ezt tisztára úgy mondod, mintha az első évadra nem passzolna ebből minden szó :)
És mégis néztük, és én speciel az R2 végén mégis megbocsátottam az egész animének, minden hülyeséggel, idegesítő elemmel, borzalmas teatralitással és a mechákkal együtt.

Ettől függetlenül szerintem se lehet úgy folytatni a sztorit, hogy az ne legyen übergáz. Mint ahogy az első sorozat után gáz lett volna nem folytatni...

NLZ

Simán lehetne egy kis slice of life típusú OVA, ahogy a Lulu és Sicc éli az egyszerű életet a tanyasi világban. :D
[reserved]