Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-12-26, 18:24:43
Simán lehetne egy kis slice of life típusú OVA, ahogy a Lulu és Sicc éli az egyszerű életet a tanyasi világban. :D

"Kiderül a teljes igazság! Mi történik valójában éjjelente a szénakazal mélyén? Maradjanak velünk és a reklám után megtudják!"

Dreamcleaver

Lehet remake lesz új karakterdizájnnal.  :D

Vagy ha már annyira csinálni akarnak valamit, akkor adjanak ki egy hentai OVA sorozatot.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Próféta

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-26, 18:43:02
Lehet remake lesz új karakterdizájnnal.  :D
Egy alternatív világban, ahol mindnyájan ugyanabban az étteremben felszolgálólányok.

motifator

Quote from: Próféta on 2008-12-26, 18:21:54
Ezt tisztára úgy mondod, mintha az első évadra nem passzolna ebből minden szó :)
Igazad van, az első évad is egy katasztrófa volt, de nekem azt még az mentette meg, ahogyan Zero hősből antihőssé változott. Ez volt az, ami miatt mégis élveztem a sztorit, ami miatt emlékezetes maradt az egész. A második sorozatban már senki se volt hős, így meg se tudnám mondani, hogy egyáltalán miért néztem végig. De végignéztem, valamiért lekötött, és érzelmeket is tudott kiváltani belőlem (leginkább gyűlöletet, szánalmat és erős  :wtf: érzést), így nem mondhatom rá azt, hogy nem volt jó sorozat.
De hogy nem kérek belőle többet, az biztos.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

De fogadjunk, hogy ha lesz folytatás, akkor megnézed. :D
[reserved]

motifator

Ha annyira hype-olják majd, mint az R2-t, akkor valószínű ^^"
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Alkyra

Quote from: motifator on 2008-12-26, 20:04:08
Ha annyira hype-olják majd, mint az R2-t, akkor valószínű ^^"

:D

Cobra

Azért ne felejtsük, hogy Sunrise-ról van szó, szóval a folytatás max olyan lehet, mint a Mai Hime-nek a Mai Otome, meg annak OVA-i...
Egyébként nekem tetszet a CG, de tényleg nagyon erőltetettnek tűnne egy folytatás. Fanservice OVA-t meg nem igazán igénylek.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

[spoiler][/spoiler]
Ez melyik animéből van? :D
[reserved]

Cobra

Szerintem egy nem túl jól sikerült Higurashi rajz. Bár a lány abszolút nem hasonlít Shion/Mionra, szóval lehet teljesen más.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: NLZ on 2008-12-29, 21:02:35
[spoiler][/spoiler]
Ez melyik animéből van? :D

AHAHAHAHA, FUKKEN SAVED :D

Member

Higurashi, elég egyértelmű, csak tényleg gyökér az art. NLZ, tartsd magad távolt tőle, egészséged megőrzése érdekében. ^^

NLZ

Jah, azt nemrégiben kérték, hogy töltsem le. Beletekertem, elég fos volt, szal nem kell aggódni az egészségemért. :D
[reserved]

Member


NLZ

Oruchuban Ebichu-ban mi annak a számnak a címe, ami az elején is megy a jegyzetek alatt?
[reserved]

NLZ

Najó, akkor egy könnyebb kérdés: Zero no Tsukaima - Futatsuki no Kishi ugyan olyan retek szar végig, mint amilyen az első 4 része, vagy azért fel fog menni a színvonal az elviselhető minimumra, az első évad szintjére? Kezd az agyamra menni, hogy ez a tsundere ribanc egyfolytában pörög, mint béka a turmixban, Saito meg még mindig nem csapja le a fejét, sőt.
[reserved]

Bicskei

Quote from: NLZ on 2009-01-14, 04:06:39
Najó, akkor egy könnyebb kérdés: Zero no Tsukaima - Futatsuki no Kishi ugyan olyan retek szar végig, mint amilyen az első 4 része, vagy azért fel fog menni a színvonal az elviselhető minimumra, az első évad szintjére? Kezd az agyamra menni, hogy ez a tsundere ribanc egyfolytában pörög, mint béka a turmixban, Saito meg még mindig nem csapja le a fejét, sőt.

:lol: :lol: :lol:

sztem lesz olyan jó....hozni fogja azt a szintet...
látom neked is értékesen telned fiatalkori éjszakáid...(most végeztem a Midorival..)
Ultras liberi

NLZ

#2297
Annak örülnék a legjobban, ha találnék valami érdekes, vagy legalább vicces animét, ami nem ecchi, mert már nagyon unalmas, hogy ugyan azt a poént sütik el ezerszer.
[reserved]

zsozso

Quote from: NLZ on 2009-01-14, 04:27:31
Annak örülnék a legjobban, ha találnék valami érdekes, vagy legalább vicces animét, ami nem ecchi, mert már nagyon unalmas, hogy ugyan azt a poént sütik el ezerszer.

Esetleg nezzel valami regebbit, van jopar oldie amik enyhenszolva is kenterbe verik a mostani felhozatalt.
Death is the only redemption

chilip

Golden Boy :D bár biztos láttad már...

NLZ

Ezért van az aláírásomban a link, hogy meg lehessen nézni, mit láttam már. :P És igen, próbálkozok a régiekkel is, most pl a Yuu Yuu Hakusho -t kezdtem el nézni, egy 112 részes shounenfightot 92ből. :D
Jah, meg a DragonBallt nézném, ha jönne rendesen a torrent. :D
[reserved]

Fatal

Quote from: NLZ on 2009-01-14, 19:52:06
most pl a Yuu Yuu Hakusho -t kezdtem el nézni, egy 112 részes shounenfightot 92ből. :D
Jól teszed, nekem nagy kedvencem lett valamiért, pedig objektíven semmi extra :)
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Cloud

A 2 movie se maradjon ám ki. :ejnye: :lul:

Bicskei

Quote from: Fatal on 2009-01-14, 21:36:56
Quote from: NLZ on 2009-01-14, 19:52:06
most pl a Yuu Yuu Hakusho -t kezdtem el nézni, egy 112 részes shounenfightot 92ből. :D
Jól teszed, nekem nagy kedvencem lett valamiért, pedig objektíven semmi extra :)

talán mert az egyik első(db után persze) amit kis hazánkban láthattál ezért minden animés gajdult érte

amugy nekim is az egyik régi kedvencem ^^
Ultras liberi

Nevl

Próbálkozom még nem ismert animeket beszerezn (ez mostanra igencsak nehézzé vált :D).
Találtam ezt http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4966 de se torrent oldalakon, se ftp-n nem lelem... ismeri valaki, érdemes egyátalán foglalkozni vele? (elsőre nem tűnik túl mély darabnak, de most valami könnyedre vágyom).
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

NLZ

BoxTorrentsen fenn van ez is, de sztem nem nagy szám, én legalábbis érdektelenség miatt dobtam úgy 2 rész után. De azért nézz bele, hátha tetszeni fog. Kissé nyomott a hangulat, szal könnyed darabnak inkább Ebichu-t ajánlom. :lol:
[reserved]

Nevl

Quote from: NLZ on 2009-01-14, 23:42:05
BoxTorrentsen fenn van ez is, de sztem nem nagy szám, én legalábbis érdektelenség miatt dobtam úgy 2 rész után. De azért nézz bele, hátha tetszeni fog. Kissé nyomott a hangulat, szal könnyed darabnak inkább Ebichu-t ajánlom. :lol:

Na nem...Jungle wa... után is 1 évig tartott kikezeltetni magam, pedig előtte a Dokuro channál megfogadtam, hogy ilyen betegséget nem nézek többet... :P
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

NLZ

Akkor ajánlom az Excel Sagát. :D
[reserved]

Nevl

Quote from: NLZ on 2009-01-15, 00:08:39
Akkor ajánlom az Excel Sagát. :D

Ezek azért nagyon alap darabok :) Már láttam...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

NLZ

Csak nem említetted, pedig ez azért nagyobb sokk tud lenni, mint a retek Dokuro-chan. :D
[reserved]