Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic


Nevl

Quote from: NLZ on 2009-01-15, 18:48:09
Csak nem említetted, pedig ez azért nagyobb sokk tud lenni, mint a retek Dokuro-chan. :D

Nem... Doruko-chan is teh uberpower :)

Akkor belenézek az új golgo 13 sorozatba
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

NLZ

Excel Saga > all > Dokuro-chan

Golgo13 végig lett subbolva rendesen? Csak mert AniDB szerint nem.
[reserved]

Cobra

El Cazador igenis jó. Ha végignézted a Madlaxot és tetszett, akkor ez is fog (Madlax light-ként lehet legjobban bemutatni).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kelvor

El Cazador és a Madlax nem rossz, de még mindig a Noir a legjobb, amit ebben a témában készített a Bee Train. Jó..az igaz, hogy nem egy könnyed darab.  :D

Nevl

Quote from: NLZ on 2009-01-15, 21:32:10
Excel Saga > all > Dokuro-chan

Golgo13 végig lett subbolva rendesen? Csak mert AniDB szerint nem.

Még be se fejezték ha minden igaz, első pár részt leszedtem az elég lesz, most úgysincs időm.
Madlax/Noir megvan mindkettőnek a zenéje volt az, ami igazán megfogott, bár előbbi már kicsit túl volt misztifikálva történetileg...

The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Dreamcleaver

El Cazador-ba érdemes belenéznem, ha a Noir nem tudott érdekelni 3 ep után, a Madlax-et meg 1 ep után kivágtam a picsába? Tetszik az anidb-s képe.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

Nézz bele, ha az első rész után nem tetszik, akkor hagyd. Mint mondtam, kb Madlax light (több humor, de ugyanolyan elvont misztikum).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kelvor

Quote from: Dreamcleaver on 2009-01-16, 00:45:11
El Cazador-ba érdemes belenéznem, ha a Noir nem tudott érdekelni 3 ep után, a Madlax-et meg 1 ep után kivágtam a picsába? Tetszik az anidb-s képe.  :smile:

Pf, nálad akkor ez felejtős.  :D


Cobra

Lehet én értettem félre másik oldalon az írást, de nekem úgy jött le, hogy Kóreában nem vetítik a sorozatot. Japán TV adót mit érdekli, hogy a kóreaiaknak mi bajuk van a mangával/animével?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bicskei

Elkezdtem nézni a Tenjou Tengét de furcsa érzések kavarognak bennem miatta...
egyenlőre elég sok szereplő nem szimpatikus; a legjobban a kicsi Takayanagi-t szeretem nah meg Maya-t :hopp:
de most így 9 rész után elég nagy zagyvaságnak tűnik
Ultras liberi

NLZ

Ugyan, az még az jobbik rész. :D
[reserved]

Devian

#2324
meik az az anime ami Darkstar aláírásában van ?


edit:

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

NLZ

[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZ on 2009-01-30, 01:55:59
Ja, az a szar. :D
Elég 10. eptől 14.ig nézni, ahogy én is tettem, a lényeg ott van. :D Esetleg 15.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Jó, de aki nem csak biribirit akar nézni, hanem animét is, az nem megy sokra azzal. :P  Pl az utóbbi rész is borzalmas volt. Sztem inkább csak az első egynéhány részt kell megnézni, aztán abbahagyni és ábrándozni azon, hogy milyen jó is lehetne (lehetett volna) ez az anime. :D
[reserved]

Member

NLZ, egyet tanulj meg: D_S igényei senkiéhez sem hasonlíthatóak ezen a fórumon. ;)

Bicskei

Quote from: NLZ on 2009-01-30, 04:01:59
Jó, de aki nem csak biribirit akar nézni, hanem animét is, az nem megy sokra azzal. :P  Pl az utóbbi rész is borzalmas volt. Sztem inkább csak az első egynéhány részt kell megnézni, aztán abbahagyni és ábrándozni azon, hogy milyen jó is lehetne (lehetett volna) ez az anime. :D

ez sajnos kurva akorom mondani rohadt sok animevel igy van :P
Ultras liberi

NLZ

Quote from: Member on 2009-01-30, 10:40:29
NLZ, egyet tanulj meg: D_S igényei senkiéhez sem hasonlíthatóak ezen a fórumon. ;)
Persze, épp azért nyújtok alternatívát, hogy nehogy a gyanútlan kezdő azt higyje, hogy amit DS mond, az normáls embernek is jó.  :angyali:
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZ on 2009-01-30, 04:01:59
Jó, de aki nem csak biribirit akar nézni
A kérdés pedig rá irányult. :p
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Jó, igaz, lehet, hogy Devian is csak egy biribiritard (akar lenni). :D
[reserved]

Devian

azt se tudom mi az a biribiri  csak jó ez a kép és érdekelt az anime címe :)

amúgy kösz Fatal

NLZ

#2335
Senki se tudja. :D  Najó, DS elvileg azt magyarázta, hogy a biribiri az, ami az aláírásában van. :D  Szal a villámos csaj, vagy a csaj villámja, vagy a villám, ami felállítja a csaj haját, vagy a csaj felálló haja. :D

Más: DBZ-ben a 108. résztől kezdődő Garic Jr.-es fillertt ugye nyugodt szívvel ki lehet hagyni?
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZ on 2009-01-31, 01:28:07
Senki se tudja. :D  Najó, DS elvileg azt magyarázta, hogy a biribiri az, ami az aláírásában van. :D  Szal a villámos csaj, vagy a csaj villámja, vagy a villám, ami felállítja a csaj haját, vagy a csaj felálló haja. :D

I know your trolling but let dis be you're nite.
Biribiri = Misaka (a sigemben). Az eredeti, nem a klónjai. Touma adta neki ezt a becenevet, amiért olyan "megrázó" személyiség. Biribiri = az áram "hangja" (szótár szerint: びりびり (adj-na,adv,n) like an electric shock, ripping, rattling, (P))
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Quote from: NLZ on 2009-01-31, 01:28:07
Más: DBZ-ben a 108. résztől kezdődő Garic Jr.-es fillertt ugye nyugodt szívvel ki lehet hagyni?
Már homályosak az emlékeim, de talán igen.
Ami viszont biztos, hogy egészen gyatra.

NLZ

Quote from: Próféta on 2009-01-31, 01:56:13
Quote from: NLZ on 2009-01-31, 01:28:07
Más: DBZ-ben a 108. résztől kezdődő Garic Jr.-es fillertt ugye nyugodt szívvel ki lehet hagyni?
Már homályosak az emlékeim, de talán igen.
Ami viszont biztos, hogy egészen gyatra.
Jó, csak mert egy rész után már a fejem fogtam, hogy miafasz ez. :D  A múvikat is kihagytam, szal még azt se értem, hogy mi az előzmény, de akkor esetleg átterekem, ha már egyszer lejött. :)
[reserved]

NLZ

Újabb kérdés:
Ha a DB GT már a 8. résznél (meg az előzőeknél) "úbazdmegmiezaszar :facepalm:" érzést vált ki belőlem, akkor lehet érdemes lenne hanyagolnom?
[reserved]