Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

chilip

elnéztem, volt nyitva egy másik videó is :D és a kommentek részt onnan olvastam, írták hogy az egyetlen pisztolyos cucc a jelenet az animében és bele se gondoltam :D de akkor újra nyitva a kérdés hogy mi lehet

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2011-03-30, 18:56:02
elnéztem, volt nyitva egy másik videó is :D és a kommentek részt onnan olvastam, írták hogy az egyetlen pisztolyos cucc a jelenet az animében és bele se gondoltam :D de akkor újra nyitva a kérdés hogy mi lehet

Halványan rémlik, hogy mintha lett volna valami ilyesmi benne, de öt éve láttam a Tenjou Tengét, szóval fenntartom magamnak a tévedés jogát.
[spoiler=tényleg spoiler]Mintha Mitsuomi öletett volna meg pár embert így, amikor átvette az irányítást a nememlékszemmilyen szervezet felett.[/spoiler]

Bishop

Nem tudom Tenjou Tengebe sose voltak eröltetve a lőfegyveres harcok. Valami fillerbe lehetett azt nem tudom volt pár ova meg movie ha jól emlékszem, de így mangaba tuti nem volt ilyen ergo animebe se lehetett :D a tévedés jogát fent tartom, de akkor is meg vagyok győződve hogy ez nem az

edit: also the gril has small tits compared to Tenjou Tenge characters :D

White SeeD

Én láttam ezt az animut, emlékszek erre a jelenetre...
De most nem jut eszembe a címe :frown:
Hiába, öregszem :ejj:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Selmo

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1931 ehhez létezik valahol a net eldugott szegletében felirat?

A tökéletesség unalmas.

Member

Quote from: Selmo on 2011-04-09, 03:58:51
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1931 ehhez létezik valahol a net eldugott szegletében felirat?
Tesóm éppen mostanában nézte, azt mondja, minimális japán tudással lehet érteni, amit mondanak benne.

SaiyaGin

Bréking nyúz!

Többeknél felmerült a kérdés régebben, hogy ha valaki szeretné nézni a Conant, de nem akarja átrágni magát az over 9000 600 epizódon, akkor mit nézzen meg feltétlenül, és mit hagyhat ki, de sosem tudtunk/tudtam megfelelő választ adni.
Ezt most találtam:
http://www.detectiveconanworld.com/wiki/Anime

Úgy látom, ez megoldja a kérdést. :)

szpeter

Hmmm ide is megérte benézni  :D Jó cucc,köszi. Őrület,mennyit krimis ötletet el tudtak sütni és még mindig nézhető.A Columbo írói elbújhatnak...:D

Member

Mondjátok, az Ayashi no Ceres manga is ekkora f@szság lesz idővel, vagy csak az animé-t kapta el a bullshit generator??

SaiyaGin

A Mahou Shoujo Madoka Magicából melyik feliratot ajánljátok? Az AniDB alapján a yesy tűnik a legjobbnak, de ha van más jó választás is, akkor nem töltenék 5-600 megás részeket.

Xzone

Quote from: SaiyaGin on 2011-07-26, 15:31:37
A Mahou Shoujo Madoka Magicából melyik feliratot ajánljátok?

Nyilván a gg-t.

SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2011-07-26, 16:09:57
Quote from: SaiyaGin on 2011-07-26, 15:31:37
A Mahou Shoujo Madoka Magicából melyik feliratot ajánljátok?

Nyilván a gg-t.

Kösz.

Junchi

Akkor ide is: DO WANT!

A sütivel együtt persze. :P

kikuchiyo

A Redline-ről mit tudtok? Valóban olyan jó, mint amilyennek híresztelik?

[spoiler]érdemes várni a BD-ripre?[/spoiler]
Failure is the default option

Flaser

Quote from: kikuchiyo on 2011-08-11, 22:32:43
A Redline-ről mit tudtok? Valóban olyan jó, mint amilyennek híresztelik?

[spoiler]érdemes várni a BD-ripre?[/spoiler]

Colony Drop áradozott róla, uh. instant get.... izé jó lesz a BD. "Csak" egy tökös akciófilm, amiben végre kísérletezhettek a készítők, de kell ez manapság mint egy falat kenyér a moe forgetegében.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

SaiyaGin

A Lodossból melyiket változatot érdemes megnézni?

Junchi

Csak a 13 részes OVA-t!

A többit imho hagyd a fenébe; különösen igaz ez a TV sorozatra (= BLEH) és a Crystania OVA-ra (= atomszarBLEH).

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2011-08-31, 10:40:47
Csak a 13 részes OVA-t!

A többit imho hagyd a fenébe; különösen igaz ez a TV sorozatra (= BLEH) és a Crystania OVA-ra (= atomszarBLEH).

Köszi!

Cobra

Annyira nem rossz a tv verzió, főleg ha előtte nem láttad az OVA-t :)
Mondjuk ha az OVA-val kezded, akkor fél év múlva talán már nézhetőnek találod a sorozatot is. Rögtön utána semmiképpen ne kezdj bele.
A Cystania viszont 100% bleh.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Prof. William

#2719
A Crystania az Asyliumos sz*r filmek megfelelője csak animban.


Xzone


Member

Kaiji (első széria) raw keresését hol volna szerintetek érdemes megpróbálni? Mindenki égetett feliratos mkv-t csinált belőle, egyedül a németek alkottak egy formázott ass-os verziót, de minden oldalon az égetett kiadását találtam meg eddig.

Xzone

Quote from: Member on 2011-10-01, 21:17:46
Kaiji (első széria) raw keresését hol volna szerintetek érdemes megpróbálni? Mindenki égetett feliratos mkv-t csinált belőle, egyedül a németek alkottak egy formázott ass-os verziót, de minden oldalon az égetett kiadását találtam meg eddig.

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=466628

Member

Quote from: Xzone on 2011-10-01, 21:21:37
Quote from: Member on 2011-10-01, 21:17:46
Kaiji (első széria) raw keresését hol volna szerintetek érdemes megpróbálni? Mindenki égetett feliratos mkv-t csinált belőle, egyedül a németek alkottak egy formázott ass-os verziót, de minden oldalon az égetett kiadását találtam meg eddig.

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=466628
Ez nekem avi-nak tűnik és a screenshot-okon ott van a felirat.

Xzone

Quote from: Member on 2011-10-01, 22:00:05
Quote from: Xzone on 2011-10-01, 21:21:37
Quote from: Member on 2011-10-01, 21:17:46
Kaiji (első széria) raw keresését hol volna szerintetek érdemes megpróbálni? Mindenki égetett feliratos mkv-t csinált belőle, egyedül a németek alkottak egy formázott ass-os verziót, de minden oldalon az égetett kiadását találtam meg eddig.

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=466628
Ez nekem avi-nak tűnik és a screenshot-okon ott van a felirat.

Ha megnyitottad volna magát a torrentet, láttad volna, hogy ott vannak a feliratok az avi-k mellett ass-ben.

Member

Quote from: Xzone on 2011-10-01, 22:08:45
Quote from: Member on 2011-10-01, 22:00:05
Quote from: Xzone on 2011-10-01, 21:21:37
Quote from: Member on 2011-10-01, 21:17:46
Kaiji (első széria) raw keresését hol volna szerintetek érdemes megpróbálni? Mindenki égetett feliratos mkv-t csinált belőle, egyedül a németek alkottak egy formázott ass-os verziót, de minden oldalon az égetett kiadását találtam meg eddig.

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=466628
Ez nekem avi-nak tűnik és a screenshot-okon ott van a felirat.

Ha megnyitottad volna magát a torrentet, láttad volna, hogy ott vannak a feliratok az avi-k mellett ass-ben.
Nem nyitottam meg, mert regisztrációt kér. Mondjuk sejtem, hova mit kell írni, talán egyszerűbb, mint egyszerre tölreni egy seedless németet és megauploadról a lengyelt, ami 19-ig van meg.


Darkstar

Ki hitte volna. :D

Egyébként megérdemelten
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6