Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Member on 2008-07-21, 22:04:04
Jóvanna', úgy reagáltál, mintha viccből reszelőt dugtam volna a seggedbe. Félreértettem, mit akartál, ennyi.

:zomg:
Buksisimi?

.Attila

Quote from: Member on 2008-07-21, 22:04:04
reszelőt dugtam volna a seggedbe.

Ha mégis megtörténne, /r pics.

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2008-07-21, 21:57:16
Most már mindenki megnyugodhat, Bendegúz járt a dokinál, kapott egy kis altatót, amitől elbódult annyira, hogy meg lehessen tisztítani, összevarni a sebet és apám tárcája is vékonyabb lett 17e Ft-tal. megérdemelte. legközelebb óvatosabb lesz a kutyámmal. és legközelebb is csak magamra hallgatok kutyakérdésben (meg persze a válaszaitokra is mérlegelve - köszönet mindenkinek :merci: )
doki azt mondta, hogy szőre is lesz ott, meg sem fog látszani.
yaaaaaay! szóval boldogság  :)
:)

Quote from: Member on 2008-07-21, 22:04:04
Quote from: Rounin on 2008-07-21, 21:54:19
.... És? Az ott egy fejsze. És én arra utaltam, hogy ide nem kalapács kell, hanem fejsze. :mad:
(nekem ne gyere a Gungnirral, hogy Odin kezében inkább az volt, mert a képen szereplő nyomós érvrendszert felvonultató hímegyed _nem_ Odin)
Jóvanna', úgy reagáltál, mintha viccből reszelőt dugtam volna a seggedbe. Félreértettem, mit akartál, ennyi.
Istenem, miert vagyok en vizualis tipus?  :zomg:
:lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-07-21, 22:26:37

Istenem, miert vagyok en vizualis tipus?  :zomg:
:lul:

Nemrég ezt kihasználtam egy lánnyal szemben, mikor kezembe akadt egy félméteres reszelő. :angyali:

Én

Quote from: Fazék on 2008-07-21, 21:57:16
Most már mindenki megnyugodhat,
Huh! Most megnyugodtam! :D [/geci]
Amúgy persze jó, hogy ilyen könnyen megúszta, szoktak ezekből csúnya dolgok lenni. Még mikor macskánk volt, mi is eljátszottunk valami ilyesmit, csak később vittük állatorvoshoz, utána viszont egy darabig. (Aztán levittük vidéki ismerőseinkhez, ahol egy nem túl szimpatikus öregasszony megmérgezte, mertátjártakertbe...)

Member

Quote from: Rounin on 2008-07-21, 22:27:35
Nemrég ezt kihasználtam egy lánnyal szemben, mikor kezembe akadt egy félméteres reszelő. :angyali:
[spoiler]Helyes, elvégre ott nem nedvesedik ::)[/spoiler]

Tycho

Quote from: Én on 2008-07-21, 22:33:02
Quote from: Fazék on 2008-07-21, 21:57:16
Most már mindenki megnyugodhat,
Huh! Most megnyugodtam! :D [/geci]
Amúgy persze jó, hogy ilyen könnyen megúszta, szoktak ezekből csúnya dolgok lenni. Még mikor macskánk volt, mi is eljátszottunk valami ilyesmit, csak később vittük állatorvoshoz, utána viszont egy darabig. (Aztán levittük vidéki ismerőseinkhez, ahol egy nem túl szimpatikus öregasszony megmérgezte, mertátjártakertbe...)

És ti még nem mérgeztétek meg a boszorkát, mert szennyezi a látóteretek a jelenlétével a kertjében? :mad: :eek:

Én

A levittük vidékre azt jelentette, hogy otthagytuk Nádudvaron anyám keresztfiánál, mert csak jobban érzi kertben magát. Aztán egyszer csak hívtak, hogy Nyávogi (nem röhög, ez volt neki a neve) meghalt... Nem tudjuk biztosra, hogy a vénasszony volt, csak azért gondoljuk, mert előtte sokat szidta, és az állatorvos azt mondta, ételmérgezés volt.

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-21, 20:05:50
Más:
Ezen dühöngtem egyet. Hosszan lehetne beszélni arról, hogy mennyi elbaszott dologra világít rá ez a hír, szubjektív tudomány-fag-ológusként csak annyi, hogy vagyonelkobzást és életfogytiglani kőtörést érdemelne, aki ilyen szarokat forgalmaz.
Én meg a kapcsolódó híreket olvasgatva akadtam ki elég rendesen... Pl.: 1. 2.
Quote"Nincs miért bocsánatot kérjek! Ott volt ötven ember, aki végignézte, mi történt. Többször odamentem megkérdeni, nem kellene-e defibrillátort alkalmazni" - mondta Ludasi.
Ha valaki ennyire nincs képben a témában azt ne hagyák már a TV-ben nyilatkozni, könyörgöm...


Más:
Ezt meg az előbb találtam, és épp visítozok a röhögéstől: http://gportal.hu/gindex.php?pg=20799021 A fórumos dokiknak különösen ajánlott. :D

Tycho

Quote from: Én on 2008-07-21, 23:09:19
A levittük vidékre azt jelentette, hogy otthagytuk Nádudvaron anyám keresztfiánál, mert csak jobban érzi kertben magát. Aztán egyszer csak hívtak, hogy Nyávogi (nem röhög, ez volt neki a neve) meghalt... Nem tudjuk biztosra, hogy a vénasszony volt, csak azért gondoljuk, mert előtte sokat szidta, és az állatorvos azt mondta, ételmérgezés volt.

Ismerem, Bundás kutya meghalt hasonlóképp, nem lehet tudni hogy a patkány szája volt-e tele méreggel, ami orrbaharapta a betegedése körül, vagy a szomszéd dobott át mérgezett húst, amiért a kutya megtépte a tyúkjait, akik a kerítésen át 'legelték' nagyfater veteményét...

.Attila

Quote from: Zsiga on 2008-07-21, 23:11:26
Más:
Ezt meg az előbb találtam, és épp visítozok a röhögéstől: http://gportal.hu/gindex.php?pg=20799021 A fórumos dokiknak különösen ajánlott. :D

Quotehipotenzió- tú nagy nyomás az agyban, műtétek közben.

QuoteHa van még valami amit nem értesz írd meg IDE

Inkább ne.

Próféta

Pfú, hát másfél hét után nem volt semmi végigpörgetni az offtopicot. Pfew.

Én: mi van Angyalfölddel?

Quote from: Kazenokizu on 2008-07-21, 12:39:50remélem, értékelitek, hogy ez alatt itt fogok lógni, és az agyatokra menni!
:w00t:
Üdv újra itt!

Quote from: Kazenokizu on 2008-07-21, 12:39:50Hülye kérdés, de nincs kedvem 3/4 évnyit visszaolvasni: mi újság magukkal
Én átestem egy kanyarón és egy diplomán, illemórán és tánciskolán.
LGT much?
Önnek viszont pregrat a hasonló élményszerzéshez. Az a külföld az hol volt? Milyen volt? A sok meló mellett esetleg egy kis élet is belefért?


Quote from: Zen on 2008-07-21, 13:27:56
Omm..érdekes prblémám akadt.
A gépemen nem tudok csatlakozni a nethez,  azt írja h nem éri el a távoli gépet.
Miért nem a help board megfelelő szaktopikjába ment? Ott talán többen segítenek.
A saját wireless hálózatodra csatlakozol, nem a szomszédéra?
ping google.com működik? Ha nem, akkor ping 64.233.187.99 esetleg segít? Kapott a rosszalkodó gép egyáltalán IP címet (ipconfig /all)?
Routeren keresztül éred el (wifi alapján gondolom igen)? Ha igen, a routert tudod pingelni a gépről? A router beállításai 100% rendben vannak, nincs a wifi kikapcsolva, engedélyezve van a laptop csatlakozása (ha ezt külön kell)? Router logjában semmi? Wifi adási naplóban (a routeren vagy a laptopon) nincs túl sok hibás packet?


Quote from: .Attila on 2008-07-20, 12:15:07
Quote from: Kvikveg on 2008-07-20, 11:59:29
Quote from: .Attila on 2008-07-20, 11:41:03
Quote from: Kvikveg on 2008-07-20, 03:13:01
Ki o?

Egy átlagos ezotériás/vallási ember, senki különleges.
Aham. Ugy erzem, ez szep kihivas.

Már felhozta a perpetuum mobile-t is érvnek a tudomány ellen.
Sorozatosan hibás dolgokat hoz fel, de ezen nem is csodálkozok.
Szerintem ne fáraszd magad vele.

Slightly related: a közelmúltban találkoztam az Igazi Szinkretistával.
Néhány feature:

  • katonai nadrág, surranó, beledugva tőr.
  • a felsőteste viszont szőrzet, ruha, ékszer, fejfedő szempontjából kísértetiesen hasonlít egy ismert film ismert főszereplőjére, aki kicsit részeges és megbízhatatlan, és mivel ez a srác gúnyneve is, az anonimitása megőrzése érdekében inkább nem nevezem meg
  • költő
  • volt k+1 öngyilkossági kísérlete, egyelőre sikertelen
  • ezen felül sokat és szívesen beszél világképéről, filozófiájáról, amit a következőkkel lehene leírni:
  • gyakorló buddhista, saját bevallása szerint már közel jár a megvilágosodáshoz, és készül X évet egy buddhista kolostorban eltölteni
  • sámán, már van sámánbotja, indián tetoválást visel, és készül D-Amerikába, egy indián faluba, tanítványul szegődni az ottani sámánhoz X évre
  • Istenhívő (ábrahámita értelemben), illetve mondott megvető dolgokat az ateistákról (ez utóbbit így fél füllel hallottam, nem tuti)
  • meggyőződéses kommunista, Che Guevara az egyik példaképe
  • az asztrológia művelője, valamint állandóan pozitív energiákat küld minden élőlény felé

Bár a felsorolt világnézetek egyikét sem osztom, külön-külön simán el tudnám fogadni, hogy valaki követi őket. De így együtt? Ez valahol megrémít. Különösen annak tudatában, hogy egy kedves és udvarias fiatalemberről van szó, aki meglehetősen művelt is, és régebbi ismerősei szerint a felszín alatt egy értékes ember lapul.


Cobra

Buddhista-kommunista indián?  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

Quote from: Próféta on 2008-07-22, 00:46:27
Én: mi van Angyalfölddel?
Kiürítették az egészet valami világháborús bomba miatt.

Lythis

Quote from: Én on 2008-07-22, 01:08:08
Quote from: Próféta on 2008-07-22, 00:46:27
Én: mi van Angyalfölddel?
Kiürítették az egészet valami világháborús bomba miatt.
egész angyalföldet? mekkora rohadt bomba az? o.O

Én

#24495
Igazából nekem anyám mondta, hogy az egészet, szerintem annyi embert csak nem... De egy jó 5000-et biztosan el kellett szállásolni máshol. A bombát meg elvitték és felrobbantották azóta.
Belegondolva, a Dunában mennyi ilyen szar lehet?

Lythis

Hol robbantották fel? Jó nagyot szólhatott... az ilyeneket miért nem lehet közvetíteni?  :frown:
btw: a Dunában nemtom. Lehet, hogy marhasok, de az is lehet, hogy annyira nem, elvégre azt elvben azért kotorják rendszeresen. Szóvala  többség az szerintem már előkerült (ami meg nem, az úgyis elég mélyen van ahhoz, hogy majd csak akkor durranjon, amikor kedvenc főpolgármesterünk metróvonala eléri.... :D)

Xzone

Érdekes emberekkel találkozol Próféta :)

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-07-22, 01:24:30
egész angyalföldet? mekkora rohadt bomba az? o.O

Nekem valami olyasmi rémlik, hogy 5-800 méteres sugarú körben ürítettek. Osztán lehet, hogy csak álmodtam.

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2008-07-22, 01:43:36
Hol robbantották fel? Jó nagyot szólhatott... az ilyeneket miért nem lehet közvetíteni?  :frown:
btw: a Dunában nemtom. Lehet, hogy marhasok, de az is lehet, hogy annyira nem, elvégre azt elvben azért kotorják rendszeresen. Szóvala  többség az szerintem már előkerült (ami meg nem, az úgyis elég mélyen van ahhoz, hogy majd csak akkor durranjon, amikor kedvenc főpolgármesterünk metróvonala eléri.... :D)

:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

500kg-s bomba volt.

teraflare

Quote from: Próféta on 2008-07-22, 00:46:27
Slightly related: a közelmúltban találkoztam az Igazi Szinkretistával.
Néhány feature:

  • volt k+1 öngyilkossági kísérlete, egyelőre sikertelen
Ezt mégis hogy sikerült megcsinálni. Ez mindig is érdekelt.
Amúgy :zomg:

Quote

  • gyakorló buddhista, saját bevallása szerint már közel jár a megvilágosodáshoz, és készül X évet egy buddhista kolostorban eltölteni
Közel jár, persze... Gondolom van egy kijelzővel ellátott mérőműszere. exp: 985/1000 vagy ő is a fügefa alatt világosul meg és már kezd beférni a fa alá?

Quote

  • sámán, már van sámánbotja, indián tetoválást visel, és készül D-Amerikába, egy indián faluba, tanítványul szegődni az ottani sámánhoz X évre
Ezt a buddhista kolostor előtt/után/közben?

Quote

  • meggyőződéses kommunista, Che Guevara az egyik példaképe
Communism it's a party  :D


Quote

  • az asztrológia művelője, valamint állandóan pozitív energiákat küld minden élőlény felé
És nem merült még ki? :facepalm:

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-07-22, 13:57:41
Quote

  • az asztrológia művelője, valamint állandóan pozitív energiákat küld minden élőlény felé
És nem merült még ki? :facepalm:

Quoteilletve mondott megvető dolgokat az ateistákról (ez utóbbit így fél füllel hallottam, nem tuti)

kikuchiyo

Failure is the default option

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-07-22, 14:06:58
Quote from: teraflare on 2008-07-22, 13:57:41
Quote

  • az asztrológia művelője, valamint állandóan pozitív energiákat küld minden élőlény felé
És nem merült még ki? :facepalm:

Quoteilletve mondott megvető dolgokat az ateistákról (ez utóbbit így fél füllel hallottam, nem tuti)
Az ateista istenben nem hisz ha jól tudom, a pozitív energia pedig inkább ezotéria. tudom neked a kettő ugyanaz, de hidd el nem. mint a zoológus meg az állatorvos mindkettő állatokkal foglalkozik mégsem ugyanaz.

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-07-22, 13:57:41
És nem merült még ki? :facepalm:

Biztos sokan "vissza a feladónak" felkiáltással nem fogadják el.

Én

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-22, 14:11:08
Elvoltam
Napóra helyett?

Quote from: teraflare on 2008-07-22, 13:57:41
És nem merült még ki? :facepalm:
Biztos van generátora hozzá (PROTIP: alkohollal működik)

Rounin

Quote from: Én on 2008-07-22, 14:48:03
Biztos van generátora hozzá (PROTIP: alkohollal működik)

Very relevant

Próféta

Ó, bakker, azt kifelejtettem, hogy a srác tanárnak készül.

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-22, 14:11:08
Elvoltam
:hail:

teraflare

Quote from: Próféta on 2008-07-22, 15:52:04
Ó, bakker, azt kifelejtettem, hogy a srác tanárnak készül.
Hol, mert oda biztos nem íratom be a képzeletbeli gyerekem.  :haha: