Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Selmo

Quote from: -OJ- on 2014-03-31, 11:06:20
Canaan
Jormungand 1-2
Phantom - Requiem for the Phantom
Ezekbe belenézek, köszi.

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo

Ugye nem kizárólag iskolás csajok vannak benne, mint az a címéből várható?

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Quote from: Selmo on 2014-03-31, 22:28:00
Ugye nem kizárólag iskolás csajok vannak benne, mint az a címéből várható?
Kb de. Illetve az ellenfelek felnőttek :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Crest of the stars animevel szemezek. Regi cucc de leirasa megfogott, hunsub is van hozza, szoval beprobalom. Valaki latta?

White SeeD

Quote from: Cloud on 2014-04-23, 20:19:16
Crest of the stars animevel szemezek. Regi cucc de leirasa megfogott, hunsub is van hozza, szoval beprobalom. Valaki latta?

Alapmű scifi rajongóknak.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Leara

Quote from: Cloud on 2014-04-23, 20:19:16
Crest of the stars animevel szemezek. Regi cucc de leirasa megfogott, hunsub is van hozza, szoval beprobalom. Valaki latta?
Én még csak az első két sorozatot láttam, de az alapján nagyon is jó :). Ha szereted a sci-fit, akkor mindenképp adj neki egy esélyt.
MAL

-OJ-

#2857
Quote from: Cloud on 2014-04-23, 20:19:16
Crest of the stars animevel szemezek. Regi cucc de leirasa megfogott, hunsub is van hozza, szoval beprobalom. Valaki latta?

Vagy 3x, az összeset. Valóban alapmű :szemuveges:

"Watashi no kawaii denka" ^^

kelvor

Quote from: Cloud on 2014-04-23, 20:19:16
Crest of the stars animevel szemezek. Regi cucc de leirasa megfogott, hunsub is van hozza, szoval beprobalom. Valaki latta?

Azonnal kezdj neki!  :smile:

frozenstein

Quote from: Cloud on 2014-04-23, 20:19:16
Crest of the stars animevel szemezek. Regi cucc de leirasa megfogott, hunsub is van hozza, szoval beprobalom. Valaki latta?
Véleményem mikor először láttam.

Cloud

Na Zero no Tsukaima letolva jöhet akkor az a sorozat.

Sorrend jól látom a következő?

Crest of The Stars - Banner of the Stars - Banner of the Stars II - Banner of the Stars III

Selmo

Igen, de van egy OVA is, ha gondolod, azt nézd meg az első sorozat után, pár dolgot jobban megvilágít. Bár időrendben ez lenne az első, de ne ezzel kezd, mert lelövi az első évad egyik fordulatát.

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

Ma este 20:15-től Chihiro, utána pedig 22:35-től 01:15-ig Kappa no Coo to Natsuyasumi a Super RTL-en.

SaiyaGin

Quote from: SaiyaGin on 2014-05-24, 12:06:06
Ma este 20:15-től Chihiro, utána pedig 22:35-től 01:15-ig Kappa no Coo to Natsuyasumi a Super RTL-en.

Ma ugyanitt 2015-től Brave Story, majd 22:20-tól 00:55-ig Uchuu Show e Youkoso.

ogre

brave story azért vicces, mert texhnolyze op-ként találtam meg juno reactort, és juno reactorhoz fűződik a brave story ost, tehát megnéztem a zene miatt x év után, és jó volt. :)
magyar szinkronnal ment vagy felirattal?

SaiyaGin

Quote from: ogre on 2014-06-05, 01:45:37
brave story azért vicces, mert texhnolyze op-ként találtam meg juno reactort, és juno reactorhoz fűződik a brave story ost, tehát megnéztem a zene miatt x év után, és jó volt. :)
magyar szinkronnal ment vagy felirattal?

A Super RTL egy német csatorna. :smile:

Selmo

Komolyabb romantikus darabokat keresek. Lehet iskolai élet, vígjáték is, de ne menjen el idiótizmusba, a szerelmi sokszögeket is kihagynám. Lehet benne dráma is, de a tragédiákat is mellőzném. Pár példa, hogy miféle érdekelne: Bokura ga Ita, Golden Time, I``s Pure, Nana, Nodame Cantabile, Phantom: Requiem for the Phantom, Sakurasou no Pet na Kanojo, stb.
Csak befejezett dolog érdekel. A White album és a Chihayafuru, letöltés alatt, azokat ne mondjátok, a többire ott a listám. Nem keveset láttam már, tudom, nem egyszerű a kérés.

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

Talán érdekes lehet, hogy a Mushishi S2 adásba nem került utolsó két részét pár napja mégiscsak levetítették, elérhető a szokásos helyeken.
Failure is the default option



SaiyaGin

Ha valakit még érdekel, elérhetővé vált a Mouretsu Pirates-film.



frozenstein


Megmurdel






danika230