Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Fazék

ha még nem ment el a rendelés, akkor jelentkeznék negyediknek, úgy csak 1600 Ft fejenként, ha jól értelmezem.

Zsiga

Még nem ment el a rendelés, szerintem 1-2 napot nyugodtan várhatunk vele.

.Attila


Ramiz

Csak nehogy elfogyjanak...

Szerintem a Filmmaratonon fizessünk Zsigának és aznap este rendeljük is meg őket. :hopp: Ez a könyv, a Perry Bible...-el együtt, régóta  a DO WANT!!1! listámon volt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Najó akkor rendeljük meg a képregényeket! Zsiga küldj egy árat meg egy bankszámlaszámot pm-ben.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Délután négyig minden érdeklődő ide vagy nekem privátba írja be hogy hány darabra tart igényt, addig nem tudok árat mondani amíg nem tudom mennyit rendeljek.
Négykor megrendelem a cuccot, és körbeküldöm mindenkinek a számlaszámom meg hogy pontosan mennyire jött ki. (Négy darabra számítva ~1750HUF.)

.Attila


Zsiga

Megrendeltem, ment körbe pm a sikeres nyerteseknek. :)

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos


Zsiga

Rendelek pár cuccot holnap reggel game.co.uk-ról, ha valakinek kell valami szóljon. (Vannak jó húsvéti akciók.)

Fazék

#1331
Quote from: Zsiga on 2010-04-04, 17:25:30
Rendelek pár cuccot holnap reggel game.co.uk-ról, ha valakinek kell valami szóljon. (Vannak jó húsvéti akciók.)
átnézem a kínálatukat, még ma este szólok, ha kell valami, oszt majd elosztjuk a postaköltséget
amúgy testvéroldalán a gameplay-en általában ugyanazok az akciók szoktak lenni, ott is érdemes körülnézni, van hogy 1-2 fonttal olcsóbb ugyanaz. (és persze hamarabb is fogy el onnan)

szerk:
gameplay előny: preorder-es cuccok nem kerülnek extra postaköltségbe
gameplay hátrány: azt hiszem sima buborékos borítékban küldik az árut

game.co.uk előny: egész jó kartonpapírba csomagolva küldik az árut, a tok kevésbé sérülékeny (persze ettől még ugyanúgy előfordulhat, hogy a tokon belül kiesik a lemez és ide-oda esik a tokon belül. (szerencsére eddig egyszer sem karcolódott össze ennek ellenére)
game.co.uk hátrány: preorder-es cuccokat külön rendelésnek veszi, mindegyik preorder-es tételre rászámol 3 font postaköltséget

Lythis

Quote from: Zsiga on 2010-04-04, 17:25:30
Rendelek pár cuccot holnap reggel game.co.uk-ról, ha valakinek kell valami szóljon. (Vannak jó húsvéti akciók.)
meddig szólhatunk? :D

Zsiga

Reggel 8 körül fogok hazaérni, szóval kb. addig. De még az is lehet hogy csak délután fogom leadni a rendelést, attól függ lesz-e erőm reggel szórakozni vele.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Ha valaki rendel The Roots - How I Got Over CD-t, az nekem is rendeljen! :D :merci:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2010-06-07, 16:20:31
Ha valaki rendel The Roots - How I Got Over CD-t, az nekem is rendeljen! :D :merci:
én már rendeltem 2 helyről is.
egyik helyről hivatalos megjelenés után 4-5. "sorry még nem tudjuk küldeni, nem kaptunk a beszállítótól" üzenet után visszamondták a rendelésemet, másik helyről egy hete kaptam meg a 2. "sorry.." levelet.
és jelenlegi font váltással olyan 3500 Ft-omba fog fájni a CD (amikor először előrendeltem kb még 305 Ft körül járt a font) :)

Fazék

Quote from: Ramiz on 2010-06-07, 16:20:31
Ha valaki rendel The Roots - How I Got Over CD-t, az nekem is rendeljen! :D :merci:
ez a kérés még mindig él? csak mert meguntam az zavvi-s rendelésem csúszását és hajlandó lennék megrendelni amcsiktól egy boltból, amit korábban is használtam és a jelenlegi forint $ váltással, szállítással együtt kb 2600 Ft lenne. szólj ha kell, és meg is rendelem

Ramiz

Van egy jó kis bögrés oldal, kult- meg horror-filmes mintákkal. Már csak az idióta versek miatt is megéri átböngészni:

Az még csak hangyán, hogy ellepték a kertet termeszek, de mekkorák! Ráadásul nem hangyák békében szegény Joant sem. Így nem lesz többé termeszet védő.

http://csuporgia.hu/spd/306/HANGYAK_BIRODALMA_bogre
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Acchan


Bruce

Quote from: Ramiz on 2010-09-17, 17:32:24
Van egy jó kis bögrés oldal, kult- meg horror-filmes mintákkal. Már csak az idióta versek miatt is megéri átböngészni:

Az még csak hangyán, hogy ellepték a kertet termeszek, de mekkorák! Ráadásul nem hangyák békében szegény Joant sem. Így nem lesz többé termeszet védő.

http://csuporgia.hu/spd/306/HANGYAK_BIRODALMA_bogre
"Mikor már azt hitted, hogy a szenteltvíz újra biztonságos..."

Jaajjj, segítség, ez fáj  :lul: :rotfl: :lul:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Xzone

Quote from: Ramiz on 2010-09-17, 17:32:24
Van egy jó kis bögrés oldal, kult- meg horror-filmes mintákkal. Már csak az idióta versek miatt is megéri átböngészni:

Az még csak hangyán, hogy ellepték a kertet termeszek, de mekkorák! Ráadásul nem hangyák békében szegény Joant sem. Így nem lesz többé termeszet védő.

http://csuporgia.hu/spd/306/HANGYAK_BIRODALMA_bogre

Ez valami elképesztően jó :Kiraly:

Próféta

Quote from: Ramiz on 2010-09-17, 17:32:24
Van egy jó kis bögrés oldal
Na mibe, hogy Russ Meyer alapján találtál rá!

Ramiz

Quote from: Próféta on 2010-09-18, 00:11:27
Quote from: Ramiz on 2010-09-17, 17:32:24
Van egy jó kis bögrés oldal
Na mibe, hogy Russ Meyer alapján találtál rá!

Úriember biztosra... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Nincs valakinek ismerőse Amerikában aki járkál néha Magyarországra? Vagy legalább egy csomagot el tudna küldeni postán?

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2010-10-01, 19:37:37
Nincs valakinek ismerőse Amerikában aki járkál néha Magyarországra? Vagy legalább egy csomagot el tudna küldeni postán?

Csak Angliában. Amúgy a posta Amerikából drágább, mint gondolná az ember.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2010-10-16, 19:59:11
Quote from: Zsiga on 2010-10-01, 19:37:37
Nincs valakinek ismerőse Amerikában aki járkál néha Magyarországra? Vagy legalább egy csomagot el tudna küldeni postán?

Csak Angliában. Amúgy a posta Amerikából drágább, mint gondolná az ember.
Tudom mennyi a posta mert rendeltem már nem egyszer ebay-ről USA-ból, meg a usps.com-on vannak árak is. :) A gond az hogy amit kinéztem kb. 40$ postaköltséggel idejutna, de európába csak egynapos gyorspostával hajlandóak küldeni, 250$-ért...

Ramiz

Ha valaki rendelne pólót karácsonyra valakinek vagy magának, csak úgy, álljunk össze egy rendelésre:
http://www.threadless.com/

5 és 10 dolcsiért is van rengeteg és szerintem nagyon jók is vannak köztük.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2010-12-01, 23:36:13
Ha valaki rendelne pólót karácsonyra valakinek vagy magának, csak úgy, álljunk össze egy rendelésre:
http://www.threadless.com/

5 és 10 dolcsiért is van rengeteg és szerintem nagyon jók is vannak köztük.
ha esetleg többen is rendelnénk, akkor 1-2 pólóval én is beszállnék.
75$ fölötti rendelés esetén ingyenes a szállítás, ha minden igaz - persze ilyen értékű árura már lehet, hogy rászáll a vám, de aztán franc tudja.

(pedig direkt shift+del-t nyomtam minden érkező threadless hírlevélre az elmúlt hetekben, mert már így is csúnyán leszívták a tárcámat... :()

Ramiz

Quote from: Fazék on 2010-12-02, 01:25:19
ha esetleg többen is rendelnénk, akkor 1-2 pólóval én is beszállnék.
75$ fölötti rendelés esetén ingyenes a szállítás, ha minden igaz - persze ilyen értékű árura már lehet, hogy rászáll a vám, de aztán franc tudja.

Hát, annyi nem hiszem, hogy összejön, de ki tudja? Én 15 dolcsiért vennék, Mazsi 10-ért asszem.

Quote(pedig direkt shift+del-t nyomtam minden érkező threadless hírlevélre az elmúlt hetekben, mert már így is csúnyán leszívták a tárcámat... :()
:__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!