Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

Fazék

#4920
Quote from: Pr3d4k1ng on 2009-08-19, 20:46:38
Lehet most ne szórakozz velem, mert rohattúl nem vagyok abban a hangulatban  :Eztneked:
sztem higgadj le és gondolkodj. ő nem a helyesírási hibádat emelte ki, hanem azt, hogy nem érti, hogy miért kéne regelned 600 helyre

sztem pl ennek a verziónak simán kell működnie regisztrálós szórakozás nélkül is: http://www.disc-tools.com/download/daemon

chilip

MSN-en megoldottam a problémáját... átneveztettem vele az mds-t iso-ra és ment alkohol120%-al :D

Rounin

Quote from: chilip on 2009-08-19, 21:09:12
MSN-en megoldottam a problémáját... átneveztettem vele az mds-t iso-ra és ment alkohol120%-al :D

:facepalm:

Lythis

Heroes of Newerth

DotA után szabadon ugye. Ez a játék tagadhatatlanul a DotA miatt jött létre, annak a népszerüségén lovagol, sőt, lényegében az egész cucc egy grafikailag felpofozott standalone DotA.
Hogy mi a különbség?
-Kevesebb hős van (ezeknek nagy vonalakban ugyan azok a képességeik, mint DotA-ban, de van, ahol változtattak 1-2 dolgon)
-Annak a kevesebb hősnek más portréja, és más neve is van, hogy elsőre azért ne találd meg, olyan könnyen, akit keresel.
-Kevesebb shop van, de ott többmindent vehetsz, illetve vannak tab-ok, egyes shopokon belül.
-Az itemek képének néha van halvány köze ahhoz, amit DotA-ban láttál, és akkor mázlid volt. A nevüknek nem sok. Pár DotA-s recept, itt is működik, ez feltétlen pozitívum.
-Szebbjobb engine --> KÁOSZ. Kell egy kis idő, mire ráállsz, hogy mégis ki hol merre, és mit.

Konkrét tapasztalat: egy meccset játszottam, kitaláltam, hogy oké, akkor vigyük SVEN-t... az ő kvázi megfelelője itt valami felföldi muki, akit sikerült a hősválasztáskor kiszúrni.
Érdekességképpen, amikor az emberek bejönnek a meccsre, szépen választanak egy színt, aztán amikor mindenki megvan, ráböknek a startra az illetékesek, és kapunk hősválasztó képernyőt. Ha evvel is megvagyunk, odabökünk  ready gombra a portrénk mellett, és már tölt is a stuff, ha mindenki megvan.
Az itteni SVEN stunja egyébként nem AoE, és a movementspeed increase+armor skillje helyett valami passzív armor aurát ad. Első meccsnek kinéztem egy n00boknak szánt szobát, gondoltam beletanulni nem lesz rosz, de még ott is volt 1-2 nagyon mészár gyerek, és aki az itteni Pudge-ot vitte nem győzte magyarázni, hogy mekkora láma csapata van. Ezúton is köszönjük neki.
A creepek amúgy folyamatosan erősödnek, még nem jöttem rá, hogy pontosan mitől, de legalább 3x fordult elő. Lehet, hogy amikor elérnek bázisig, akkor. Passz, nem volt időm figyelni. Rikimaru itt is tud. Sok szép csillivilli effekt van, néha nehéz célozni a skillekkel ezek miatt... ellenben a cucc sosem akadt egy pillanatra sem (maxra volt húzva), szóval ezért jópont.
Így első benyomásra nem rossz, de nagyon pörgött, és nem igazán volt időm átállni - pláne, hoyg azonnal DotA után mentem.... Ellenben ha többen is vagyunk itt, akik szórakoznak vele, akkor esetleg szervezhetnénk pár gyakorló meccset - már ha van rá igény.

Jah, és akinek kell beta kulcs: amíg még vannak, addig innen lehet nyúlni:
http://beta.heroesofnewerth.com/H829BYwa3z/facebook.php

Cloud

Race Driver Grid


Kva jó autós game, ami egyedül zavar hogy már a 3. versenyt 10-edjére kezdem elm ert mindig megpördülök.  :comp:

Fazék

#4925
Quote from: Lythis on 2009-08-27, 02:38:14Ellenben ha többen is vagyunk itt, akik szórakoznak vele, akkor esetleg szervezhetnénk pár gyakorló meccset - már ha van rá igény.
igényeltem beta kulcsot, most töltöm a játékot, este akár megejthetünk egy próbát.

bár a videók alapján a dota továbbra is szimpatikusabb, + ezt külön meg kéne venni, és nem érzem annyira dota-mániásnak magam, hogy kiadjak erre 30 dolcsit, de a beta idejére lekavarhatunk 1-2 meccset :)

Cloud: a GRID az nagy királyság, de csakis assist-ok nélkül szabad menni :Kiraly:

(na jó, ha billentyűzetről játszol, akkor a kipörgésgátlót bekapcsolhatod, különben csak egy helyben pörögsz :__devil:)

Lythis

Quote from: Fazék on 2009-08-27, 10:28:09
Quote from: Lythis on 2009-08-27, 02:38:14Ellenben ha többen is vagyunk itt, akik szórakoznak vele, akkor esetleg szervezhetnénk pár gyakorló meccset - már ha van rá igény.
igényeltem beta kulcsot, most töltöm a játékot, este akár megejthetünk egy próbát.

bár a videók alapján a dota továbbra is szimpatikusabb, + ezt külön meg kéne venni, és nem érzem annyira dota-mániásnak magam, hogy kiadjak erre 30 dolcsit, de a beta idejére lekavarhatunk 1-2 meccset :)
én sem vettem meg, és annyira nem is nyűgözött le eddig, hogy meg akarjam venni. Ahhoz nagyon domborítania kellene beta végére. :)
DotA egyelőre nekem is szimpatikusabb - talán mert azt szoktam meg, és zavar, hogy itt csomó minden máshol van, más a neve, nem ugyanaz, etc (mire rájöttem, hogy hol az xp-bar-om, vagy hogy hova nézzek, ha az érdekel, hogy mennyi idő alatt leszek res-elve.... ::) )

Alkyra

Kipróbáljuk oszt meglássuk majd. Nem vagyok dota-fan, de ki akarok próbálni most egy kicsit a megszokott játékmenettől eltérő játékot.

Lythis

Quote from: Alkyra on 2009-08-27, 12:02:27
Kipróbáljuk oszt meglássuk majd. Nem vagyok dota-fan, de ki akarok próbálni most egy kicsit a megszokott játékmenettől eltérő játékot.
egy az egyben a megszokott DotA játékmenet, szóval remélem nem arra értetted :D

Flaser

Én egyelőre elvagyok a Section 8-tel. Nem forradalmi, de nagyon hangulatos és ami a lényeg gördülékeny csapat centrikus FPS. Ha Master Sergeant Flaser01-rel találkoztok akkor az én vagyok.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Alkyra

Quote from: Lythis on 2009-08-27, 14:29:39
Quote from: Alkyra on 2009-08-27, 12:02:27
Kipróbáljuk oszt meglássuk majd. Nem vagyok dota-fan, de ki akarok próbálni most egy kicsit a megszokott játékmenettől eltérő játékot.
egy az egyben a megszokott DotA játékmenet, szóval remélem nem arra értetted :D

én még soha nem dotaztam.:)

Cloud

Quote from: Alkyra on 2009-08-28, 20:13:32
Quote from: Lythis on 2009-08-27, 14:29:39
Quote from: Alkyra on 2009-08-27, 12:02:27
Kipróbáljuk oszt meglássuk majd. Nem vagyok dota-fan, de ki akarok próbálni most egy kicsit a megszokott játékmenettől eltérő játékot.
egy az egyben a megszokott DotA játékmenet, szóval remélem nem arra értetted :D

én még soha nem dotaztam.:)

Én pár egy-két meccset lenyomtam itt a srácokkal. Gondolhatod mi lett a végeredmény. Örültem ha nem a legutolsó helyen végeztem. :D

Selmo

Quote from: Alkyra on 2009-08-28, 20:13:32
Quote from: Lythis on 2009-08-27, 14:29:39
Quote from: Alkyra on 2009-08-27, 12:02:27
Kipróbáljuk oszt meglássuk majd. Nem vagyok dota-fan, de ki akarok próbálni most egy kicsit a megszokott játékmenettől eltérő játékot.
egy az egyben a megszokott DotA játékmenet, szóval remélem nem arra értetted :D

én még soha nem dotaztam.:)
shame for you ::)

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Alkyra: próbáld ki, majd belejössz. :)

Rounin


Alkyra

Quote from: Lythis on 2009-08-28, 20:32:41
Alkyra: próbáld ki, majd belejössz. :)

Két meccset nyomtam. Kifejetten noobs only szobákat kerestem. Első reakcióban elküldtek a bús picsába, hogy fingom sincs a játékhoz (hogy lenne, azt se tudtam ,hogy mi micsoda és mit kéne csinálni.xD) és össze-vissza szídtak. Második játékot el se tudtam kezdeni, mert azonnal kirúgtak amikor azt mondtam, hogy újonc vagyok és kérem bánjanak is úgy velem és azonnal röpültem azzal az indokkal, hogy hazudok meg valami 'fake skill' mondogatott. :gyagya:

Ismétlem ezek noobs-only szobák voltak. Uninstall lett az eredménye.

Amúgy a játék maga jó lenne és érdekes, tettszik...csak a community az valahol leragadt egy IQ szinten ami mindössze csak két X-es számot takar.
Haverok kellenének akikkel lehet  játszani és akik megvárnának, míg szépen megnézegetek mindent és nem kezdenek rögtön anyázni amikor egy lvl 3 főhős ellenfél lecsap én meg nem értem h lvl 1-esként egy potit elhasználva+skillek miért nem tudtam legyőzni amikor csak 50% HP-ja volt amikor találkoztunk?

Érdekes, hogy például a BlazBlue szervereken közel sem tapasztaltam ilyet. A BlazBlue Calamity egy anime-s verekedős játék és mivel én még életemben nem játszottam ilyennel gondoltam beruházok egyre ( főleg h mindenhol remek értékelést kapott) és hozattam magamnak egyet az USA-ból.
Persze itt is aláznak( rengeteg pro van akik úgy elvernek, hogy hozzá se tudok szólni a dologhoz..:) talán lvl 2-esként nem lvl 30+ ellenfelekkel kéne harcolnom... :hopp: )

Néha beszélgetek velük és teljesen normálisan reagálnak, mégha elverem őket akkor is. Tippeket adnak, ötleteket cserélük, egyetlen szóval itt van normális community..

Mindegy, majd talán egyszer megnézem barátokkal. Addig felejtős ez a dolog és sajnos erről nem a játék tehet.

NLZ

Gyere bátran Usteames hamára, segítünk szívesen. Sőt, lehet megyek énis, kedvet kaptam. :D
[reserved]

Alkyra

#4937
Quote from: NLZ on 2009-08-28, 22:38:29
Gyere bátran Usteames hamára, segítünk szívesen. Sőt, lehet megyek énis, kedvet kaptam. :D

Ti ezt játszátok? Vagy most a dota-ról beszélsz? Én most a Heroes of Newerth-ről. Amúgy szívesen jövök. Infot kérek hamachi-hoz.


edit: oh és nehogy leszóljon valaki a  'mé nem csináltad meg a tutorial ha ilyen hülye vagy' szöveggel. Ahogy én elnéztem(meg beta account miatt talán) itt nincs tutorial.XD Ez van. Ott helyben kellett kitalálnom mindent magamnak.


edit: felraktam újra. ír valami local game-t, de nekem az nem elérhető.

NLZ

Quote from: Alkyra on 2009-08-28, 22:40:31
Quote from: NLZ on 2009-08-28, 22:38:29
Gyere bátran Usteames hamára, segítünk szívesen. Sőt, lehet megyek énis, kedvet kaptam. :D

Ti ezt játszátok? Vagy most a dota-ról beszélsz? Én most a Heroes of Newerth-ről. Amúgy szívesen jövök. Infot kérek hamachi-hoz.


edit: oh és nehogy leszóljon valaki a  'mé nem csináltad meg a tutorial ha ilyen hülye vagy' szöveggel. Ahogy én elnéztem(meg beta account miatt talán) itt nincs tutorial.XD Ez van. Ott helyben kellett kitalálnom mindent magamnak.

edit: felraktam újra. ír valami local game-t, de nekem az nem elérhető.
Hát a dotáról volt szó, nem? :D
A hama szobák itt vannak, de a W3 szoba tele van, úgyhogy asszem felejtős.
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1495.0
[reserved]

Damnatus

Quote from: Alkyra on 2009-08-28, 22:36:31
Két meccset nyomtam. Kifejetten noobs only szobákat kerestem. Első reakcióban elküldtek a bús picsába, hogy fingom sincs a játékhoz (hogy lenne, azt se tudtam ,hogy mi micsoda és mit kéne csinálni.xD) és össze-vissza szídtak.
Tojd le őket magasról, és játsszál!
Sok a nagypofájú emberke, aki azt hiszi ő a májer, nem kell velük törődni.

Cloud

#4940
Quote from: Fazék on 2009-08-27, 10:28:09
Cloud: a GRID az nagy királyság, de csakis assist-ok nélkül szabad menni :Kiraly:
(na jó, ha billentyűzetről játszol, akkor a kipörgésgátlót bekapcsolhatod, különben csak egy helyben pörögsz :__devil:)
Az összes assist be van kapcsolva de így is örülök ha pályán tudok maradni. Billentyűvel nagyon nehéz kezelni.
A drift meg életveszélyes. A legtöbb pontom egy versenyen 110.000 volt. :D
Amúgy rohadt jó game. :D


szerk: (hogy ne legyen duplapost)

Tom Clancys HAWX

Kipróbáltam a demót és rohadt jó ez a játék. Már jön is le teljes. :D

Soldier

Quote from: Cloud on 2009-08-28, 23:13:58
Tom Clancys HAWX

Kipróbáltam a demót és rohadt jó ez a játék. Már jön is le teljes. :D
nagyon helyes. szerintem is jó játék  :tezsvir:

Zsiga

Quote from: Damnatus on 2009-08-28, 22:58:07
Quote from: Alkyra on 2009-08-28, 22:36:31
Két meccset nyomtam. Kifejetten noobs only szobákat kerestem. Első reakcióban elküldtek a bús picsába, hogy fingom sincs a játékhoz (hogy lenne, azt se tudtam ,hogy mi micsoda és mit kéne csinálni.xD) és össze-vissza szídtak.
Tojd le őket magasról, és játsszál!
Sok a nagypofájú emberke, aki azt hiszi ő a májer, nem kell velük törődni.
Cooperative multiplayer játéknál ez nagyon nem így működik, mások játékát és szórakozását kúrod el ha nem a szintednek megfelelő emberekkel játszol. A public multi pedig nyilvánvalóan nem az a hely ahova install után először megy az ember. Én is kiosztottam volna, meg kb. akárki a fórumos dotások közül.

Alkyra

#4943
Quote from: Zsiga on 2009-08-29, 21:40:21
Quote from: Damnatus on 2009-08-28, 22:58:07
Quote from: Alkyra on 2009-08-28, 22:36:31
Két meccset nyomtam. Kifejetten noobs only szobákat kerestem. Első reakcióban elküldtek a bús picsába, hogy fingom sincs a játékhoz (hogy lenne, azt se tudtam ,hogy mi micsoda és mit kéne csinálni.xD) és össze-vissza szídtak.
Tojd le őket magasról, és játsszál!
Sok a nagypofájú emberke, aki azt hiszi ő a májer, nem kell velük törődni.
Cooperative multiplayer játéknál ez nagyon nem így működik, mások játékát és szórakozását kúrod el ha nem a szintednek megfelelő emberekkel játszol. A public multi pedig nyilvánvalóan nem az a hely ahova install után először megy az ember. Én is kiosztottam volna, meg kb. akárki a fórumos dotások közül.

Mé hova menjek? Nem volt más lehetőség, írtam. Nincs offline play. Először én is tutoriallal kezdem a játékokat akármilyen meglepő is, és utána, tudom hihetetlen, de a single-player-t próbálom ki.
Amúgy a szintemnek megfelelő játékosokkal akartam játszani, bár ezekszerint a 'noobs only' kifejezés mást jelent ebben a játékban. Bizony, ezt a kifejezést nem én találtam ki. Így lehet keresni a játékban szobákat, hogy Noobs only vagy Noobs Allowed. Ráadásul 2vs2 meccsekkel próbálkoztam, nem is a legnagyobb 5vs5-el.

Magyarul ezesetben pontosan ŐK nem játszottak a szintjüknek megfelelő játékossal és ők kurták el az én szórakozásomat.

NLZ

Teljesen igazad van, ne hallgass Zsiga trollkodására. Viszont az tény, hogy lehet 5v5-tel jobban jártál volna, mert ott kevésbé számít az egyedi teljesítmény, nincs az, hogy a csapattársad csak rád tud számítani. Meg aztán tény, hogy sokan szeretnek szintjük alatt játszani, hogy élvezkedjenek a gyözelemben.
[reserved]

Zsiga

Felőlem aztán oda mész ahova akarsz, de neten multizni az általad leírt nulla tudással lol kategória, utána itt rinyálni meg pláne. ::)

Alkyra

Quote from: NLZ on 2009-08-29, 23:06:35
Teljesen igazad van, ne hallgass Zsiga trollkodására. Viszont az tény, hogy lehet 5v5-tel jobban jártál volna, mert ott kevésbé számít az egyedi teljesítmény, nincs az, hogy a csapattársad csak rád tud számítani. Meg aztán tény, hogy sokan szeretnek szintjük alatt játszani, hogy élvezkedjenek a gyözelemben.

Én úgy gondolkoztam, hogy 5vs5-nél sokkal nagyobb csapatkoordinációra és együttmükődésre van szükség, mint egy 2vs2-n ahol elég ha 1. egyszerre megyünk egy hősre( mutatja a térkép az ellenfeleket, hogy hol vannak) 2. egyedül visszatartom az npc-s mobokkal a támadást.

Ha ketten jönnek akkor sikítok és visszavonulok és requestelem a társam segítségét aki vagy ott vagy nem.

Quote from: Zsiga on 2009-08-29, 23:12:13
Felőlem aztán oda mész ahova akarsz, de neten multizni az általad leírt nulla tudással lol kategória, utána itt rinyálni meg pláne. ::)

Azt nem veszed számításba, hogy ez a játék CSAK netes? Ki akartam próbálni, ez miért baj?

Rounin

Quote from: Zsiga on 2009-08-29, 23:12:13
Felőlem aztán oda mész ahova akarsz, de neten multizni az általad leírt nulla tudással lol kategória, utána itt rinyálni meg pláne. ::)

Már nem azért, de mégis mit csináljon, meditáljon egy vízesés alatt ülve, amíg meg nem világosodik...?
Dude. :_piszka:

Zsiga

Nem, ez nem egy CSAK netes játék, ez egy CSAK netes closed beta, elsősorban azoknak akik már egy ideje dotáznak, így képben vannak hogy miről is szól egy ilyen játék... A kész verzióban tuti lesz minimum kézikönyv, de 99% hogy tutorial és singleplayer is.

Alkyra

#4949
Quote from: Zsiga on 2009-08-29, 23:20:35
Nem, ez nem egy CSAK netes játék, ez egy CSAK netes closed beta, elsősorban azoknak akik már egy ideje dotáznak, így képben vannak hogy miről is szól egy ilyen játék... A kész verzióban tuti lesz minimum kézikönyv, de 99% hogy tutorial és singleplayer is.

Ezt nem tagadom, a jövőben biztos beleépítenek ilyen funkciókat, de ahogy te is írtad ez egy netes closed beta. Majd szólok ha képes vagyok időben ugrálni, de addig ilyen esetekben tapasztalati úton szerezném meg a kívánt tudást, ha nem lenne probléma.