Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Xaga

Quote from: Danhibikia francba pedig már...na mind1 õ mikor volt benne a sorozatban nem is emlékszem rá!pedig az összes részt láttam.

Nem volt benne sõt nem is említik csak 2 helyen de az még nem került bele az animébe odáig még nem jutottak el a fillerek miatt.

Danhibiki

jaaaa értem, de akkor mibõl van ez a kép?!
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Xaga

Quote from: Danhibikijaaaa értem, de akkor mibõl van ez a kép?!

SZVSZ vki rajzolos kedvében volt.

Danhibiki

lehet, de marhára ugyes volt szerintem :jee: jól át*aszott :)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

ReLax18

146:
Szinte nem történik semmi...és ez baj, mert 2 hetet kellett várni rá. :ejj: És persze mikor már épp történne valami érdekes, vége van...
Remélem a következõ rész lesz az utolsó filler...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Suszi

Mikor lesz fennt a usteam ftp-jén? Már nagyon várom (bár lehet, hogy ezek szerint fölöslegesen?).

Xaga

Quote from: ReLax18146:
Szinte nem történik semmi...és ez baj, mert 2 hetet kellett várni rá. :ejj: És persze mikor már épp történne valami érdekes, vége van...
Remélem a következõ rész lesz az utolsó filler...

Jah a köv rész az ucso része ennek a fillernek és az elsõ része a következõnek :)

Danhibiki

komment: LOL na ne már filler hegyén-hátán:(
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Xaga

Quote from: Danhibikikomment: LOL na ne már filler hegyén-hátán:(

Muszáj nekik me különben 3-4 episod és utolérik a mangát. Amúgy a köv fillerben Hinata, Shino & Kiba is benne lesz az elõrejelzés szerint és a fillernek a 154. résznél lesz vége, legalább is az elõrejelzés szerint. Jah és köv héten dupla epizód közte meg a The Konoha Athletic Meet -et fogják adni ami bonusz volt az elsõ filmhez.

Nimlot

Hmm akkor filleres hétnek nézünk elébe.... De legalább jönnek sorban az új részek! most nem leszek netközelben egy hétig uh ha hazaérek lesz mit nézni :D
"Being too kind is also... cruel!"

Nimlot

Danhibiki tudok még ajánlani egy-két jó számot amit érdemes meghallgatni ha érdekel.
"Being too kind is also... cruel!"

Danhibiki

Mire gondolsz Nimlot? Húha mik vannak na azé van itt egy-két jóhír...:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Alkyra

Quote from: XagaMuszáj nekik me különben 3-4 episod és utolérik a mangát. Amúgy a köv fillerben Hinata, Shino & Kiba is benne lesz az elõrejelzés szerint és a fillernek a 154. résznél lesz vége, legalább is az elõrejelzés szerint. Jah és köv héten dupla epizód közte meg a The Konoha Athletic Meet -et fogják adni ami bonusz volt az elsõ filmhez.

154???  :mad:  :eeek:
A túróba. Az jó messze van. Mind1. :D Szépen türelmese leszünk s megvárjuk.
(türelem, türelem animet terem mint tartja a mondás köztünk)

Nimlot

#313
Danhibiki: amikre gondoltam hogy jók :08 - Toshiro Masuda - Sadness And Sorrow ; 18 - Toshiro Masuda - Strong And Strike ; 19 - Toshiro Masuda - Turn Over ; 22 - Akeboshi - Wind  (+ a main theme)
ami kimaradt: 07 - Toshiro Masuda - The Raising Fighting Spirit
"Being too kind is also... cruel!"

Magma

#314
Ha valakit érdekelnek olyan maszk nélküli Kakashis képek, akkor: http://animefamily.com/Kak-nomask.html
És egyéb szereplõk maszk nélkül: http://animefamily.com/unmasked.html
Szerintem ahhoz képest, hogy FanArt, a többiek jók lettek, Kakashi annyira nem nyerte el a tetszésemet...
Men are supposed to forgive women's lies!

ReLax18

Quote from: XagaMuszáj nekik me különben 3-4 episod és utolérik a mangát. Amúgy a köv fillerben Hinata, Shino & Kiba is benne lesz az elõrejelzés szerint és a fillernek a 154. résznél lesz vége, legalább is az elõrejelzés szerint. Jah és köv héten dupla epizód közte meg a The Konoha Athletic Meet -et fogják adni ami bonusz volt az elsõ filmhez.

NA NE MÁR! :mad: Minek kell ennyi értelmetlen sz*r melléksztori! :b+:
Bár ha jól belegondolok, akkor érdekel a köv. filler. Nem sokat használták Hinatát és Shinót, és akár még valami jó is kisülhet ebbõl :)
A duplaepizód az jó lesz, de az Athletic Meet-et kihagyhatnák belõle, mert az...hogyismondjam nem tetszik :)
Amúgy...titeket nem idegesít, hogy a mostani történetek szerint minden szál Orochimaru kezébe fut...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Magma

Temari, Kankarou és Gaara tényleg féltestvérek?? Mert azt tudom, hogy Temari mondta Gaaranak, hogy õ a nõvére, de azt hittem, ez csak valami poénkodás...  :rolleyes:
Men are supposed to forgive women's lies!

Xaga

Quote from: ReLax18NA NE MÁR! :mad: Minek kell ennyi értelmetlen sz*r melléksztori! :b+:

azé me akko az anime beéri a mangát és a végén nem Kishimoto fogja írni a történetet és kikötünk ilyeneknél mint a fillerek.

QuoteBár ha jól belegondolok, akkor érdekel a köv. filler. Nem sokat használták Hinatát és Shinót, és akár még valami jó is kisülhet ebbõl :)
A duplaepizód az jó lesz, de az Athletic Meet-et kihagyhatnák belõle, mert az...hogyismondjam nem tetszik :)
Amúgy...titeket nem idegesít, hogy a mostani történetek szerint minden szál Orochimaru kezébe fut...

Jaja Athletic meetet kihagyhatnák de no problem DB biztos kiszedi, nem fog foglalkozni vele. Orochimaruból má nekem is elegem wan hagyhatnák már nem õ a fõgonosz :)

Xaga

Quote from: MagmaTemari, Kankarou és Gaara tényleg féltestvérek?? Mert azt tudom, hogy Temari mondta Gaaranak, hogy õ a nõvére, de azt hittem, ez csak valami poénkodás...  :rolleyes:

Jah azok mind3 apja Yondaime Kazekage.

Magma

Köszi!
Mondjuk kicsit fura...
Men are supposed to forgive women's lies!

Danhibiki

Quote from: MagmaKöszi!
Mondjuk kicsit fura...

Mié?SImán...Gaara a feketebárány;) De tényleg amikor voltak a Gaara gyerekoráboli visszaemlékezõs részek akkor hol voltak a tesói? :eeek:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Magma

Quote from: DanhibikiMié?SImán...Gaara a feketebárány;) De tényleg amikor voltak a Gaara gyerekoráboli visszaemlékezõs részek akkor hol voltak a tesói? :eeek:

Volt egy olyan pillanatkép, amin ott álltak mögötte... de az csak egy pillanat volt...
Men are supposed to forgive women's lies!

Danhibiki

erre nagyon nem emlékszem :o de köszi h megmutattad :jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Magma

Szívesen!

Egyb. meg tudja valaki mondani, hogy összesen hány OVA van? Mert nekem 2 van meg, de olvastam olyanokat is, hogy 3-4 van...  :eeek:
Men are supposed to forgive women's lies!

Danhibiki

Quote from: NimlotDanhibiki: amikre gondoltam hogy jók :08 - Toshiro Masuda - Sadness And Sorrow ; 18 - Toshiro Masuda - Strong And Strike ; 19 - Toshiro Masuda - Turn Over ; 22 - Akeboshi - Wind  (+ a main theme)
ami kimaradt: 07 - Toshiro Masuda - The Raising Fighting Spirit

hmm ezek közül megvan a : 08,22,07, de a többit is beszerzem  :jee: thx
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Xaga

Quote from: MagmaEgyb. meg tudja valaki mondani, hogy összesen hány OVA van? Mert nekem 2 van meg, de olvastam olyanokat is, hogy 3-4 van...  :eeek:

2: Find the Crimson Four-Leaf Clover! & Battle at Hidden Falls. I am the hero!
Ezen kívül wan 2 movie és 1 durván 10 min Extra az elsõ movihoz

Magma

Köszi Xaga!

Akkor ezek szerint nem vagyok nagyon lemaradva, csak a 2. movie hiányzik. ^^
Men are supposed to forgive women's lies!

Magma

Quote from: NimlotJah még azt akartam kérdezni hogy honnan lehet Hinatas képeket tölteni?

Ezen az oldalon mindenki talál a kedvenc karakterérõl képeket ;): Naruto Gallery

Jah, és egy kérdés: a "festegetõs" endingnél a fekete hajú tényleg Tenten?  :eeek:
Men are supposed to forgive women's lies!

Pikkon

Szerintem õ akar lenni, csak kicsit máshogy ábrázolják ott õket, persze Hinata ugyanúgy néz ki, de õ nekem mindenhogy tetszik :D

Egyik kedvenc részletem (idézet):
-Die!
-Got you!
-Don't laugh before you die!
...
-Who are you!?
-Looks like you're an ally this time
-Who are you?
-An allied nation of Konoha
-The ninjas...
-of the sand
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(124. rész)
az nagyon nagy pillanat...

Most jöttem nyaralásból és amint látom lesz mit néznem (3 új rész), alig várom...
:D:)
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Magma

Hát igen, kicsit másképp ábrázolják...

Az nagyon nagy rész, amikor megjönnek Gaaráék! Kegyetlen!

Nekem most nagyon teccet az uccsó (148.) rész.

(Naruto este látja Hinatát gyakorolni egyszál semmiben, de nem tudja, hogy õ az)
Reggel (Hinata tüsszent)
Naruto: Te is megfáztál Hinata?
Hinata: Nem, jól vagyok.
Kiba: Na mi történt éjszaka?
Naruto:A vízesésnél volt ott egy ultra gyönyörû lány!
Kiba: Nem csak álmodtad?
(Hinata vörösödik)
Naruto: Hinata, biztos jól vagy? Nagyon piros az arcod...
Men are supposed to forgive women's lies!