Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Mattanja

Quote from: NimlotSrácok ez nem  :_off: egy kicsit? :D Engem mondjuk nem zavar
Engem viszont igen. :ejj:
Quote from: ItachiKéne még mod, az tuti.

Amúgy meg már a tököm tele ezekkel a pokemon nivójú fillerekkel. :mad:
Egyetértek.
Bikouchuu keresése: Naruto miért nem használta a kage bunshin-t? Nehogy hamar megtalálják? Hinata aranyos volt ugyan a vízesésnél, de túl sailor moon-os is... :(
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

ReLax18

Quote from: ShiroiHinata aranyos volt ugyan a vízesésnél, de túl sailor moon-os is... :(

És? Mi baj van ezzel? :)
Jó volt ez a rész is, de remélem, hogy nem fogják sokáig húzni ezt a fillert...A kövi rész legyen az utolsó, és akkor elfelejtem a Mizukis részeket :)
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Danhibiki

Quote from: ReLax18És? Mi baj van ezzel? :)

Ez az:D Ennek így kellett történnie:) Narutot valahogy felkellett spanolni, hogy érdeklõdjön egy "titokzatos" lány iránt;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Alkyra

Naruto annélkül is kedveli Hinatát, de nem ÚGY.(emlékezzetek a Neji elõtti meccsre amikor beszélgettek..)
Ez egy kis ráadás!^^
Már alig várom a 149et... :)

Nimlot

Lehet hogy mondott valamit de ami a 148. rész óta megy "köztük" nem arra utal hogy Hinata-nak nem jön be úgy Naruto és szerintem Naruto is megváltozna vele szemben ha rájönne, hogy min is jár Hinata agya mikor õt nézi....Remélem értitek mert így 2. olvasásomra már én magam is megzavarodtam :D
Nah a lényeg, hogy hajrá Naruto + Hinata!
"Being too kind is also... cruel!"

Alkyra

Quote from: NimlotLehet hogy mondott valamit de ami a 148. rész óta megy "köztük" nem arra utal hogy Hinata-nak nem jön be úgy Naruto és szerintem Naruto is megváltozna vele szemben ha rájönne, hogy min is jár Hinata agya mikor õt nézi....Remélem értitek mert így 2. olvasásomra már én magam is megzavarodtam :D
Nah a lényeg, hogy hajrá Naruto + Hinata!

Szerintem Naruto csak nézne, ha Hinata bevallaná az érzelmeit.^^
S nem tudna mit kezdeni vele. :lul:
De ez csak a jelenlegi helyzetre vonatkozik.
A timejump után meglátjuk, hogy mi lesz.^^
A filler egyb. a 154. részig lesz...szal az még messze van...

Nimlot

Nah arra kíváncsi vagyok h után mi lesz de most azért tényleg "fiatal" hogy legyen értelme a dolognak.
"Being too kind is also... cruel!"

Magma

Szerintem nem fogják összehozni õket, hisz Naruto teljesen odáig van, meg vissza Sakurától.  :rolleyes:
Bár, szerintem is jobban összeillenek Hinatával... Reménykedjünk! ;)

Ha a 154. részig van filler, akkor utána van a Time Jump? (Az nagyon jó lenne  :jee: )
Men are supposed to forgive women's lies!

Alkyra

Quote from: MagmaSzerintem nem fogják összehozni õket, hisz Naruto teljesen odáig van, meg vissza Sakurától.  :rolleyes:
Bár, szerintem is jobban összeillenek Hinatával... Reménykedjünk! ;)

Nincs annyira érte, csak jól néz ki a csaj s kész. Másrészt szerintem megoldják majd.^^
Nehogymár a kedves, jószívû, félénk, keményen dolgozó Hinatát ejtsék pofára. :) (mármint ilyen téren)
De ez szerintem naaaaggyyoonn messze van még.

Magma

#369
Quote from: AlkyraNincs annyira érte, csak jól néz ki a csaj s kész. Másrészt szerintem megoldják majd.^^
Nehogymár a kedves, jószívû, félénk, keményen dolgozó Hinatát ejtsék pofára. :) (mármint ilyen téren)
De ez szerintem naaaaggyyoonn messze van még.

Hát azért eléggé oda van érte szerintem...
Mondjuk szerintem sem fogják Hinatát pofára ejteni. (Remélem  :rolleyes: )
Addig nekem nagyjából mind1, amíg nem Kibával akarják összehozni...  :)
De ez tényleg nagyon messze van még...
Men are supposed to forgive women's lies!

Nimlot

Hát ha már távoli dolgokról beszélünk és a ki jön össze ivel és kivel nem-rõl akkor megemlíthetjük hogy arra is meg van az esély hogy Shikamaru és Temari is összejöjjenek nem? egyébként szerintem is apad a Sakura iránti imádat
Egyébként mi lenne ha Naruto meg Sasuke jönnének össze :lul: ? Az elsõ csók már meg is volt és Naruto nagyon keresi Sasuke-t :lul:  :lul:
"Being too kind is also... cruel!"

Magma

Lol, reméljük ez azért nem történik meg!
A rajongás apadását illetõen, mostanság nem volt Sakura közelében, azért nem hangoztatták (szerintem), de ttõl függetlenül... ki tudja...  :rolleyes:
Jah, és ha már a Sasuke-Naruto párosnál tartunk, akkor egy másik fórumon, azt is írták, hogy a készítõk gondolkoznak a Kakashi-Iruka pároson...  :eeek: No comment...  :b+:
Men are supposed to forgive women's lies!

Alkyra

Sem Kakashi sem Iruka meleg.(Kakashi tuti nem az...szerinted mit olvas állandóan?^^ Ero-senin könyvét ami tudjuk, hogy mirõl szól...)

Magma

Quote from: AlkyraSem Kakashi sem Iruka meleg.(Kakashi tuti nem az...szerinted mit olvas állandóan?^^ Ero-senin könyvét ami tudjuk, hogy mirõl szól...)

Én tudom, de figyelj, én a japánokból már mindent kinézek... végül is Haku is fiú, de úgy nézett ki, mint egy lány...
Bár szerintem sem csinálnak b*zibárt a Narutoból, d emás fórumokon ezt terjesztik.
Men are supposed to forgive women's lies!

Danhibiki

#374
Mik vannak:D Mondjuk én kevés olyan cuccot láttam amibe ne lennének melegek...mármint amit japánok csináltak, nem értem miért teszik bele mindenbe a melegeket lásd: Final Fantasy 7(meleg randi Barett-tel) Street Fighter Alpha 2-3(Birdy vagy Birdie (nem tom, hogyan kell írni:()) akkor voltak a Cowboy Bebop-ban is szal'...ki tudja, de mondjuk szerintem ezt eléggé sok gyerek nézni ott nemhiszem, hogy tennének vmi ilyesmit a készítõk!

(egy kósza 5let::D Naruto Henge no Jutsu ja +Sasuke :haha:  Úgyis megvolt már az elsõ csók;))
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Alkyra

Quote from: MagmaÉn tudom, de figyelj, én a japánokból már mindent kinézek... végül is Haku is fiú, de úgy nézett ki, mint egy lány...
Bár szerintem sem csinálnak b*zibárt a Narutoból, d emás fórumokon ezt terjesztik.

S te hiszel az ilyen embereknek? Ugyanmár. Narutoban nem lesz semmilyen meleg mozgalom(legalábbis nagyon ajánlom hogy ne legyen...)

Magma

Nem feltétlenül hiszek, de lásd Danhibiki példáit... Azért a japánok elég elevtemültek ilyen téren...
(OFF: A Sailor Moonban is Sailor Uranus egyszer csaj, egyszer pasi...  :rolleyes: )
Egyb. meg azért írtam le, mert gondoltam érdekel, de téma lezárva, remélem nem fajulnak idáig a dlogok...
Men are supposed to forgive women's lies!

Raisu-Sama

OFF: A Sailor Moon-ban Uranus mindíg csaj, sosem pasi. Az más, hogy a franciák (és hála nekik a magyarok is) férfi hangot adtak neki civilben. Egyébként 100%-ig lezbikus ^^

Nimlot

Az elõttem szólóhoz csatlakozva pl.: a Yu yu Hakusho-ban is a Kurama-nak nõi hangot adtak pedig egyértelmüen nem az és nem is érzékelni benne meleg hajlamokat.
"Being too kind is also... cruel!"

Magma

Quote from: Raisu-SamaOFF: A Sailor Moon-ban Uranus mindíg csaj, sosem pasi. Az más, hogy a franciák (és hála nekik a magyarok is) férfi hangot adtak neki civilben. Egyébként 100%-ig lezbikus ^^

Igaz! ^^ Csak bennem teljesen a magyar hang maradt meg... Nah, de ez nagyon OFF...

A lényeg a lényeg, remélem nem csinálnak belõlük b*zikat.  :rolleyes:
Men are supposed to forgive women's lies!

Xaga

Quote from: MagmaA lényeg a lényeg, remélem nem csinálnak belõlük b*zikat.  :rolleyes:

szvsz nem fognak max Doujinshi-nben fordulhat elõ

Suszi

Én is nagyon remélem, h nem fognak túlzásokba esni.

Magma

Nem rég olvastam az egyik oldalon, hogy Yondaime igazi neve: Uzumaki Arashi. Tényleg ez a neve, vagy csak valaki a hasára ütött és kitalálta?  :confused:
Men are supposed to forgive women's lies!

Pikkon

Nemtom, én ilyet még sosem hallottam...

a db-ben meg Krilinnek adtak japán csaj hangot :D:D
de õ sem buzi

A Narutoban tuti, hogy nem lesz melegség, mert az túl jó!!!!!!!!!!!!!

Amúgy én is Naruto+Hintanak drukkolok kezdetektõl fogva, õk ketten a kedvenceim
Úgy lenne jó, ha Sakura összejönne Leevel (így Lee jól jár) és akkor Narutot már nem érdekelné igazán :d
Temari meg a másik legjobb csaj és õ valóban összejön majd Shikamaruval (manga) :D

Aztán még Ino is Choujival, meg Neji Tentennel, bár ezek már kevésbé hihetõek lennének :D

Bár az utóbbi idõben Ino eléggé megbírta Choujit... :D
nekem egyedül csak az a filler nem tetszett mikor Arashit, meg Orochimarut keresték, de persze:
Alig várom a new sagát!!!!!
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Magma

Quote from: Pikkon...meg Neji Tentennel, bár ezek már kevésbé hihetõek lennének :D

Tenten-nek Lee tetszik... legalábbis a 142. részben olyan szerelmesen néz rá, amikor edz... de passz...  :rolleyes:
Men are supposed to forgive women's lies!

Pikkon

ez igaz, az jó volt, biztos megtetszett neki, hogy milyen táp és kitartó lett a legutóbbi kaland után, még Gai sensei is jobban kifáradt... :D

Én a romantikát hiányolom az egészbõl, nem kéne sok, csak egy kis csajozás legalább... :D
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Xaga

Quote from: MagmaNem rég olvastam az egyik oldalon, hogy Yondaime igazi neve: Uzumaki Arashi. Tényleg ez a neve, vagy csak valaki a hasára ütött és kitalálta?  :confused:

Szvsz vki hasára ütött.

Quote from: PikkonTemari meg a másik legjobb csaj és õ valóban összejön majd Shikamaruval (manga):D

Nem jönnek össze 247-es chapterben Temari elutasítja/tagadja Naruto állítását miszerint ép randizna Shikamaru-val

Magma

Quote from: XagaSzvsz vki hasára ütött.

Köszi! Én is erre gondoltam, de a remény hal meg utoljára... ^^
Tényleg, ha már itt tartunk, akkor nem tudjátok, hogy mi a neve?  :rolleyes:
Men are supposed to forgive women's lies!

Xaga

Quote from: MagmaKöszi! Én is erre gondoltam, de a remény hal meg utoljára... ^^
Tényleg, ha már itt tartunk, akkor nem tudjátok, hogy mi a neve?  :rolleyes:

Kishimoto még nem közölte s szerintem nem is fogja

Pikkon

QuoteNem jönnek össze 247-es chapterben Temari elutasítja/tagadja Naruto állítását miszerint ép randizna Shikamaru-val

:( :bruhuhu: :( :bruhuhu:
de hát ez képtelenség! Nem bírom elviselni, hogy már senkinek sem jön össze, hát ennyire kihagyják a csajokat az alkotók, itt már nem tom miben lehet reménykedni

na de persze legelsõ sorban abban, hogy minél hamarabb jön a folytatás és még nagyon nagyon sokáig fog menni ezen anime, mely a legperfektebb! :)
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!