Main Menu

Stargate

Started by Fubenalvo, 2007-05-18, 22:26:41

Previous topic - Next topic

Cloud

Na igen ez a gond hogy olyat is spoiler alá teszünk amit nem kellene. :D
Jó jövőben odafigyelek erre is. :)

Fazék

Quote from: Cloud on 2010-11-11, 00:31:33
Na igen ez a gond hogy olyat is spoiler alá teszünk amit nem kellene. :D
Jó jövőben odafigyelek erre is. :)
köszi  :merci:

persze nekem az is jó, ha megegyezünk, hogy "ki itt belépsz, nem árt ha láttad az utolsó részt" és spoiler tag használata nélkül bármit beírhatunk a legfrissebb rész történéseivel kapcsolatban is, és csak az ilyen előre értesüléseket tesszük spoiler alá. szóval nekem ez is, az is tökéletesen megfelel, csak legyen vmi következetesség :D

Cloud

Mivel a topic csak simán Stargate néven fut, szerintem úgy a legjobb ha a friss részről spoiler alatt dumálunk, ha meg valami jövőbeni spoiler van az mehet spoiler alatti spoilerrel. :D  Na  jó bonyolítjuk az egészet. :D

Makos

Quote from: Fazék on 2010-11-11, 00:37:13
persze nekem az is jó, ha megegyezünk, hogy "ki itt belépsz, nem árt ha láttad az utolsó részt" és spoiler tag használata nélkül bármit beírhatunk a legfrissebb rész történéseivel kapcsolatban is, és csak az ilyen előre értesüléseket tesszük spoiler alá. szóval nekem ez is, az is tökéletesen megfelel, csak legyen vmi következetesség :D
+1

Amúgy kivételesen rész volt. Legalábbis az eddigiekhez képest :D

Cloud

[spoiler=mai részről]Kap egy hármast, mert tűrhető rész volt. Tetszett hogy nem egy erdős világban voltak megint, voltak alien-lovak is. Rush csordaterelése nagy ötlet volt, azt viszont sose tudjuk meg hogy mondott-e volna valamit Simeon. Valszeg nem.

Az biztos hogy a történtek után Rush is meg Eli is megváltozott egy keveset. [/spoiler]

NLZ

Pff, mint ha valami szar shonen animét néznék. Amit összejön a srác a csajjal, a csajnak meg kell halnia. :D
[reserved]

Makos

Chloe meg még mindig wtf.
Ilyen-olyan bonyolult a program, de ide-oda nyomkod pár gombot felvillan pár csilli-villi kép és kész is.
:facepalm:

kelvor

Quote from: NLZ on 2010-11-18, 00:49:11
Pff, mint ha valami szar shonen animét néznék. Amit összejön a srác a csajjal, a csajnak meg kell halnia. :D

Jaja. Azt nem tudták kivitelezni, hogy a csaj elköltözik és a srác fut a kocsi után, így maradt ez a variáció.

Cloud

[spoiler=mai részről]A rész szerintem mindenképp azért kellett hogy legyen újra kompjuk a félévadzáróhoz ami jövő héten lesz.

Kap tőlem egy kegyelem 3-ast, mert volt pár jó jelenet benne, de összeségében kicsit unatkoztam. Lesz ez még jobb. :)[/spoiler]

kelvor

Jó kis rész volt! Azért meglepődtem, amikor
[spoiler]Megjelent a kaputelepítő hajó. Chloe meg szerintem elküldte a Destiny helyzetét a haverjainak.[/spoiler]

Jövőhéten lesz új rész, vagy most szünet?

Cloud

Quote from: kelvor on 2010-12-01, 19:47:44
Jó kis rész volt! Azért meglepődtem, amikor
[spoiler]Megjelent a kaputelepítő hajó. Chloe meg szerintem elküldte a Destiny helyzetét a haverjainak.[/spoiler]

Jövőhéten lesz új rész, vagy most szünet?


Szünet tavaszig.

[spoiler=mai részről]Jobb rész volt mint előző, és bár nem tűkön ülve de várom a folytatást. A barnák szépen megszívatták őket. [/spoiler]

Makos

Ez a rész bakker...
Most én picit kizökkentem. Oké hogy csata meg minden.... de lolwut.

Cloud

http://www.sorozatjunkie.hu/2010/12/16/stargate-universe-kasza/


Na ez a hajó elment. Megint nem lesz SG sorozat évekig. Vagy soha többet. :(

NLZ

Hát igen, hülye ötlet volt egy ilyen karakterdrámát SG néven kiadni.
[reserved]

Fazék

SG:U 2x15

lehet hogy az én igényeim csökkentek le túlságosan, de úgy érzem rohadtul összeszedték magukat az írók így hogy tudják, hogy le van lőve a sorozatuk :)

nagyon jó volt ez a rész

Cloud

Quote from: Fazék on 2011-04-08, 22:58:50
SG:U 2x15

lehet hogy az én igényeim csökkentek le túlságosan, de úgy érzem rohadtul összeszedték magukat az írók így hogy tudják, hogy le van lőve a sorozatuk :)

nagyon jó volt ez a rész


A cancel csak az után jött hogy leforgatták az évadot.

Amúgy tényleg egész jó rész volt. :)

Cloud


Makos


NLZ

#318
Szomorú, bár érthető. De reméljük néhány év múlva csinálnak egy igazi, jó sci-fi -t, vagy legalább egy sci-fi elemekkel tarkított akció-sorozatot. Lehetőleg Rodney feltűnése nélkül. :)
[reserved]

Makos

Szomorú, hogy nem folytatják az SG:U-t.
Kimondottan élveztem a legutóbbi részt.

Gondolom nem volt elég néző, stb. De melyik marha rakta be amúgy hétfőre.....Ne is csodálkozzanak, hogy kicsi a nézettség.

Cloud

[spoiler]Nagyon jó rész volt. A kapu kilövése is tetszett. Itt jutott eszembe hogy a sima sorozatban szinte elpusztíthatatlan a kapu, kivéve persze a mark akárhányas kapuromboló bombákat. :D De ez ugye még régi cucc.

A morze kód nagy ötlet volt, tetszett hogy az egészet gyorsa lezavarták.

A bolygó meglátogatása, meg kapásból a BSG-t jutatta az eszembe, amikor megtalálták az elpusztult Földet.


Kap egy 5-öst a rész. Élveztem.[/spoiler]

Suszi

Szerintem is remek volt ez a rész. Most már tényleg kár, hogy elkaszálták a sorozatot...

Makos

Quote from: Suszi on 2011-04-20, 10:39:58
Szerintem is remek volt ez a rész. Most már tényleg kár, hogy elkaszálták a sorozatot...
+1

Cloud

Stargate Universe évad/sorozat/franchise záró:


Tetszett a rész, a hibái ellenére is. Sajnálom hogy vége lett a sorozatnak, még mindig azt mondom hogy hatalmas potenciál lett volna a történetben. :(

NLZ

#324
Jahm, egész tűrhető volt. Végre nem éreztem, hogy ok nélkül kötekedne és csinálná a fesztivált bárki is. :)
[reserved]

Fazék

Quote from: NLZ on 2011-05-11, 20:09:53
Jahm, egész tűrhető volt. Végre nem éreztem, hogy ok nélkül kötekedne és csinálná a fesztivált bárki is. :)
no igen. sajnos elég lassan esett le számukra, hogy hogyan kéne tisztességes részeket csinálni...

kár a sorozatért.

kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a kezdeményezésükből, hogy vmi másik sci-fi címet létrehozzanak kb ezekkel a színészekkel. nulla esélyt látok rá, meg kicsit hülyén is venné ki magát, de pár rész esélyt biztos adnék neki :)

Suszi

Szerintem sincs sok esély rá, hogy ezekkel a színészekkel új sorozatot csináljanak.
Egyébként ez a baj a mai világgal, hogy minden döntés alapja grafikonokon dől el. Vagyis, ha nincs elég bevétel akkor kasza, tök mindegy, hogy milyen az a sorozat. Ez erre szerintem fokozottan igaz. Sajnos.

Cloud

Majdnem két éves kihagyás után újra folytatódik a Stargate Redempion fan film készítése.(magyar srácoktól)

Premier jövőre, addig is egy poszter:


http://i216.photobucket.com/albums/cc106/EagleMesh/poster_01_wip_02.jpg