Main Menu

Harry Potter

Started by Fazék, 2006-11-21, 13:22:19

Previous topic - Next topic

noriko

#60
Quote from: kikuchiyo on 2006-12-04, 01:32:57
Viszont hátha van, aki még nem ismeri ezt :)
:D :D :D én még nem ismertem!  :merci:

Quote from: Fazék on 2006-12-04, 00:01:33sirius, luna, new director, dumbledore's army videóknál nektek sincs hang?
írja az oldal tetején, hogy refresh, ha nincs hang ;)

én a Lunásat először hang nélkül néztem, és ne voltam elégedett a választással, de hanggal teljesen más!
Vicces, hogy a lánynak IRL is ilyen álmatag a hangja!  :D (ehh...szóismétlés..)
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#62
Quote from: noriko on 2006-12-04, 13:06:58
Quote from: Fazék on 2006-12-04, 00:01:33sirius, luna, new director, dumbledore's army videóknál nektek sincs hang?
írja az oldal tetején, hogy refresh, ha nincs hang ;)
3 refresh-t is nyomtam, megnyitottam azokat a videókat külön ablakban, és így se volt hang. sztem ennyi próbálkozás után igazán rákérdezhet az ember :)

noriko

ja, sorry! a részleteket nem tudtam :)
ki is szedtem a piszkát. (bár már beidéztél).

szóval nekem volt hang azoknál is.
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

#64
Quote from: noriko on 2006-12-04, 13:10:52
ja, sorry! a részleteket nem tudtam :)
ki is szedtem a piszkát. (bár már beidéztél).
javítva az is :D
Quote from: noriko on 2006-12-04, 13:10:52szóval nekem volt hang azoknál is.
akkor tovább próbálkozom :)

szerk: sikerült!
Luna hangja valami eszméletlen :lol: hát nála tényleg csak arra törekedtek, hogy minnél elvarázsoltabb, fura szerzet színészt válasszanak ki. nem kell majd sokat színészkednie a csajnak :haha:

amúgy egy kicsit én is másképp képzeltem el, ez a Luna mintha egy kicsit bizonytalan lenne, a könyvbelinek nem sok önbizalomhiánya volt, ha jól emlékszem :haha: és egy kicsit magasabbnak is képzeltem el a könyv olvasásakor, és legalább derékig érő hajjal

sirtomi

#65
Frissítés után van hang! És Luna hangja nagyon jó, kicsit le van lassulva a lány :D
És tényleg nagy szeme volt, nem szemüvege. Egész nagy szeme van a színész lánynak is :)

Fazék

Quotemegvan a HP7 címe:
Harry Potter and the Deathly Hallows

és elvileg 2007-ben jön.

nagyon meglepődnék, ha kielégítően tudná lezárni, de azért várom a könyvet

sirtomi

Jó a cím :)

Várom én is a könyvet. Tavasszal kezdhetem olvasni elejétől, hogy friss legyen :D

Solid Snake

Quote from: Fazék on 2006-12-21, 21:53:47
Quotemegvan a HP7 címe:
Harry Potter and the Deathly Hallows

és elvileg 2007-ben jön.

nagyon meglepődnék, ha kielégítően tudná lezárni, de azért várom a könyvet

Érdekes cím. Jómagam is várom természetesen, persze happy end nélkül lenne az igazi.  :lazza:

kikuchiyo

Harry Potter and the Chamberpot of Azerbaijan - nagyon LOL videó, híres színészekkel a főbb szerepekben (pl. Jeremy Irons as Snape), kár, hogy a hangminőség gyatra.
Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-22, 20:57:36
Harry Potter and the Chamberpot of Azerbaijan - nagyon LOL videó, híres színészekkel a főbb szerepekben (pl. Jeremy Irons as Snape), kár, hogy a hangminőség gyatra.

Ezt már láttam régebben, eszméletlen videó!  :lol:
Ron interjújainál dőltem a legjobban.  :D

(Jeremy Irons-on pedig eléggé meglepődtem, azért nem hittem volna, hogy ilyen blődségekben is képes részt venni  :ejnye:)

chilip

Harry Potter and the Chamberpot of Azerbaijan - hát ez kész :D

Próféta

Quote from: SolidSnakeGH on 2006-12-22, 21:03:43
(Jeremy Irons-on pedig eléggé meglepődtem, azért nem hittem volna, hogy ilyen blődségekben is képes részt venni  :ejnye:)
Miért, D&D film után ez erős színvonalugrás :)

chilip

Quote from: Próféta on 2007-01-11, 00:00:48
Miért, D&D film után ez erős színvonalugrás :)

kicsit OFF: nekem kimondottan tetszett a D&D film (természetesen eredeti hanggal, a magyar elég szar lett), nem egy nagy durranás, vagy egy star wars 3 látványvilág, de tetszett  :D

sirtomi

Egy pécsi srác megírta a HP 7. kötetet. Word doksiban több mint 500 oldal. Én még nem olvastam el, de haverom szerint nagyon jó ötletek vannak benne és érdekes lett a befejezés is.
Hogy jut valakinek ilyen az eszébe, hogy megírja az utolsó kötetet saját ötletei alapján?! :)
Beleolvasok majd a hétvégén, kiváncsi vagyok mit hozott össze a srác.

Bruce

Quote from: sirtomi on 2007-01-11, 10:38:49
Egy pécsi srác megírta a HP 7. kötetet. Word doksiban több mint 500 oldal. Én még nem olvastam el, de haverom szerint nagyon jó ötletek vannak benne és érdekes lett a befejezés is.
Hogy jut valakinek ilyen az eszébe, hogy megírja az utolsó kötetet saját ötletei alapján?! :)
Beleolvasok majd a hétvégén, kiváncsi vagyok mit hozott össze a srác.
Hmm... és nem akarod közkinccsé tenni? Bár lehet hogy csak az eredeti után olvasom el, de addig elpihen a vinyón... :rolleyes:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

sirtomi

Quote from: Bruce on 2007-01-12, 00:26:31
Hmm... és nem akarod közkinccsé tenni? Bár lehet hogy csak az eredeti után olvasom el, de addig elpihen a vinyón... :rolleyes:
Itt van! Én még nem néztem bele, nem tudom milyen, csak haverom véleményét tudom elmondani, szerinte meglepőne jó és érdekes.

Bruce

Quote from: sirtomi on 2007-01-12, 10:59:28
Quote from: Bruce on 2007-01-12, 00:26:31
Hmm... és nem akarod közkinccsé tenni? Bár lehet hogy csak az eredeti után olvasom el, de addig elpihen a vinyón... :rolleyes:
Itt van! Én még nem néztem bele, nem tudom milyen, csak haverom véleményét tudom elmondani, szerinte meglepőne jó és érdekes.
Köcce, én azért majd megnézem milyen lett, de azért azt a pár hónapot kibírom, amíg kijön az eredeti, és csak utána olvasom el.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

kikuchiyo

Ladies and gentletards, I hereby present Hermione p0rn! :D
(Link másol, beilleszt)
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-18, 01:46:00
Ladies and gentletards, I hereby present Hermione p0rn! :D
(Link másol, beilleszt)
404...

de ha lehet egy tippem, szadizmusodat ismerve, akkor egy kövér pasast tippelek Hermione-nak beöltözve, amint egy másik kövér társával interkorszol.  :3x3:

chilip

Quote from: Fazék on 2007-01-18, 09:58:07
de ha lehet egy tippem, szadizmusodat ismerve, akkor egy kövér pasast tippelek Hermione-nak beöltözve, amint egy másik kövér társával interkorszol.  :3x3:

:D

kikuchiyo

Failure is the default option


Bruce

#83
A közelgő hetedik rész tiszteletére beszereztem mind a hat részt angolul, és meg kellett állapítsam, hogy a magyar fordítás tökéletes. Továbbá igen sok olyan dolog tűnt fel, ami magyarban nem (pölö első részben Edevis tükrének a feliratát sikerült megfejteni :D , meg rájöttem hogy Ron messze jobb mint Trelawney - csak egy példa: a második részben mikor szóba kerül Tom Denem, Harry említi hogy kíváncsi lenne, miért kapott Önzetlenül az iskoláért díjat, mire Ron megjegyzi, hogy talán azért mert ő ölte meg Hisztis Myrtle-t, azért biztos mindenki hálás lett volna... és mit ad Isten, ő ölte meg :redface: , és végre (vele ellentétben) bizonyos vagyok abban, hogy [spoiler=Piton]a Rend elkötelezett tagjaként Voldemort ellen van:
- Ötödik rész: szól a Rendnek mikor Harryék a Minisztériumba mennek, holott ha nem szól, akkor Harryéknek biztos kampec lenne és nem kéne többé a Rendnek tenni az eszét, mert Voldemort hótziher hogy le tud pofozni pár diákot.
- Hatodik rész: Hagrid említ egy veszekedést, amiben Piton nagyon nem akar valamit megtenni, amit megígért: a fent említett ok miatt úgy sejtem hogy a megszeghetetlenre vonatkozik, és a végén Dumbledor azért könyörög, hogy ugyanmá, tegye meg.
[/spoiler] Továbbá gondolom - bár ez csak feltételezés - hogy Dumbledornak nem véletlenül van olyan sok kapcsolata a Főnixekkel... A rendje neve, az állata, még a patrónusa is...  )
Hát... most már igazán jöhetne a befejező rész.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Fazék

#84
Quote from: Bruce on 2007-01-31, 15:04:14
A közelgő hetedik rész tiszteletére beszereztem mind a hat részt angolul, és meg kellett állapítsam, hogy a magyar fordítás tökéletes. Továbbá igen sok olyan dolog tűnt fel, ami magyarban nem (pölö első részben Edevis tükrének a feliratát sikerült megfejteni :D , meg rájöttem hogy Ron messze jobb mint Trelawney - csak egy példa: a második részben mikor szóba kerül Tom Denem, Harry említi hogy kíváncsi lenne, miért kapott Önzetlenül az iskoláért díjat, mire Ron megjegyzi, hogy talán azért mert ő ölte meg Hisztis Myrtle-t, azért biztos mindenki hálás lett volna... és mit ad Isten, ő ölte meg :redface: , és végre (vele ellentétben) bizonyos vagyok abban, hogy [spoiler=Piton]a Rend elkötelezett tagjaként Voldemort ellen van:
- Ötödik rész: szól a Rendnek mikor Harryék a Minisztériumba mennek, holott ha nem szól, akkor Harryéknek biztos kampec lenne és nem kéne többé a Rendnek tenni az eszét, mert Voldemort hótziher hogy le tud pofozni pár diákot.
- Hatodik rész: Hagrid említ egy veszekedést, amiben Piton nagyon nem akar valamit megtenni, amit megígért: a fent említett ok miatt úgy sejtem hogy a megszeghetetlenre vonatkozik, és a végén Dumbledor azért könyörög, hogy ugyanmá, tegye meg.
[/spoiler] Továbbá gondolom - bár ez csak feltételezés - hogy Dumbledornak nem véletlenül van olyan sok kapcsolata a Főnixekkel... A rendje neve, az állata, még a patrónusa is...  )
Hát... most már igazán jöhetne a befejező rész.
hmm
[spoiler]ez a Főnix kapcsolat nekem be sem ugrott eddig :redface: de lehet benne valami :D az újjáéledésében vagy legalább jedi-mesteres szellemalakjában biztos voltam eddig is, hogy lesz, amennyiben Piton tényleg a jó oldalon van :)
de bár én is ennyire magabiztos lehetnék a folytatás sejtését illetően, de én nem merek nyilatkozni, könnyen el tudom képzelni, hogy az erősen közepes 6. rész után, logikai hibák tömkelegét maga után vonva Piton tényleg gonosz lett és innentől csak süllyed a színvonal... :([/spoiler]

kikuchiyo

Korábban elég egyértelműen ki lett mondva a könyvekben (konkrétan Sirius halála után), hogy a halottak nem térhetnek vissza. A festmények, nos igen, azok szolgálhatnak útmutatással a főszereplőnek, de ezek a portrék alig többek puszta lenyomatnál, vagy jelen esetben interaktív Dumbledore-automatánál.

Tehát ha a nő csak egy kicsit is ragaszkodik a saját elveihez, akkor nem fogja vissza-Dallasozni vagy Dragon Ballozni D-t. Ha megteszi, én abban a pillanatban abbahagyom az olvasást és törlöm az összes kötetet.

Ja, és SNAPE KILLS DUMBLEDORE! Hátha van, aki még nem tudja... :hopp:
Failure is the default option

sirtomi

Voldemort is valahogy megmenekült a haláltól és vissza is tért. Mintha lenne ehhez valami köze a horcruxoknak :)
Basszus el kell kezdenem olvasni újra mert nem emlékszem!

kikuchiyo

Az a különbség, hogy ő nem is halt meg.
Egyébként pedig nem valószínű, hogy D bácsi a horcruxos módszert használta volna a halál kivédésére. Ahhoz ugyanis gyilkosságot kell elkövetni, továbbá a saját lelkét kettéhasítani. Ebbe a jó oldal hős lovagja nem menne bele.
Failure is the default option

sirtomi

Persze, inkább arra gondoltam, hogy neki is lehetnek trükkjei, pláne hogy az egyik legnagyobb varázsló :)

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-31, 20:09:11
Tehát ha a nő csak egy kicsit is ragaszkodik a saját elveihez, akkor nem fogja vissza-Dallasozni vagy Dragon Ballozni D-t. Ha megteszi, én abban a pillanatban abbahagyom az olvasást és törlöm az összes kötetet.

Szintúgy. Rowing csak nem fog ilyen húzáshoz folyamodni. [spoiler]Dumbledore meghalt, vége, kész. Gondolom, a 6. rész utolsó fejezete kellőképpen kifejti ezt.[/spoiler]

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-31, 20:09:11
Ja, és SNAPE KILLS DUMBLEDORE! Hátha van, aki még nem tudja... :hopp:

Poéngyilkos.  :morci: :ejnye: