Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Acchan

Quote from: SaiyaGin on 2012-04-05, 18:30:55
Satella mellei eddig is nagyobbak voltak a fejénél?  :gyagya:  ^^"

:lol:

2. évadot. MOST.  :D

Megmurdel

lol Freezing-ből jöhet sztem is a 2. évad :D


Reborn 380  :Kiraly:

SaiyaGin


kada

Medaka 141
Eleje vicces, már gondolkoztam hogyan lesz feloldva a helyzet, erre új történetszál  :zomg:

LuckyDingo

Quote from: kada on 2012-04-07, 12:14:42
Medaka 141
Eleje vicces, már gondolkoztam hogyan lesz feloldva a helyzet, erre új történetszál  :zomg:

Méghozzá nem is akármilyen... várom már, hogy milyen állatok lesznek a potenciális férj-jelöltek :D

Megmurdel

#3605
Quote from: LuckyDingo on 2012-04-07, 12:56:51
Quote from: kada on 2012-04-07, 12:14:42
Medaka 141
Eleje vicces, már gondolkoztam hogyan lesz feloldva a helyzet, erre új történetszál  :zomg:

Méghozzá nem is akármilyen... várom már, hogy milyen állatok lesznek a potenciális férj-jelöltek :D

jah azt énis de én totál azt hittem 1 ideig h Zenkichi csatlakozni fog a jelöltekhez de majd kiderül

Freezing 72 [spoiler]ami viszont oltárian fasza volt de ez teccet nagyon [/spoiler]

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-04-07, 13:36:17
Quote from: LuckyDingo on 2012-04-07, 12:56:51
Quote from: kada on 2012-04-07, 12:14:42
Medaka 141
Eleje vicces, már gondolkoztam hogyan lesz feloldva a helyzet, erre új történetszál  :zomg:
Méghozzá nem is akármilyen... várom már, hogy milyen állatok lesznek a potenciális férj-jelöltek :D
jah azt énis de én totálé azt hittem 1 ideig h Zenkichi csatlakozni fog a jelöltekhez de majd kiderül
Ki tudja...
A rész elején még azt vártam hogy köztük lesz valami a második félben, így akár elő is fordulhat hogy kiderül Zenkichi szüleiről valami sokkoló, vagy a szervezőkről hogy igazából "for teh lulz" csinálják a dolgot és bevállalnak még 1-2 poén apróságot :P

Megmurdel

télleg Buyudent olvassa valaki? XD [spoiler]az mekkora balfaszság lett röhögtem de azér 1 kicsit soknak tartottam[/spoiler]

Darkstar

Prism (HIGASHIYAMA Shou) 

QuoteBisexual Bullying Coming of Age Fast Romance First Kiss First Love Homophobia Lesbians School Girl

Yes, Sir, I'm lovin' it.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-04-07, 15:06:08
Prism (HIGASHIYAMA Shou) 

Yes, Sir, I'm lovin' it.  :Kiraly:

Egy Love Prism nevű manga leírását olvastam el először figyelmetlen google-fu miatt...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-04-07, 18:20:51
QuoteYaoi

:facepalm:

Ki tudja milyen meglepetéseket tartogatsz.  :angyali:
Úgy kb a képből már biztos voltam hogy valahol nagyon-nagyon eltévedtem.

Második keresésre már Darkstarosabb eredmény jött ki :angyali:
Amennyit beleolvastam viszont tetszeni nem tetszett különösebben.

Junchi


Megmurdel

Reborn 381 Team Reborn + Team Verde VS. Team Vindice rohattjó már most [spoiler]és egy kis meglepetést is kaptunk a végére[/spoiler]  :D

LuckyDingo

Lassan lehetne a Medaka Boxnak topicot nyitni :P Az új arc is elég beteg lesz... [spoiler]Medaka kérői tökéletes perverzek. Szerintem még a szemüveg mániással járna a legjobban. XD

Most az lesz poén, hogy Najimi-t elpicsázza valamelyik. (ugye ez alap.. amint a főellenség barát lesz a powerlevel leesik a béka segge alá)[/spoiler]

kada

Quote from: LuckyDingo on 2012-04-12, 13:34:27
Lassan lehetne a Medaka Boxnak topicot nyitni :P
Seconded
Quote from: LuckyDingo on 2012-04-12, 13:34:27Az új arc is elég beteg lesz... [spoiler]Medaka kérői tökéletes perverzek. Szerintem még a szemüveg mániással járna a legjobban. XD

Most az lesz poén, hogy Najimi-t elpicsázza valamelyik. (ugye ez alap.. amint a főellenség barát lesz a powerlevel leesik a béka segge alá)[/spoiler]
Medaka meglepően készületlen volt a sokkra.  :eek:

Megmurdel

Freezing Forst Chronicle 4 [spoiler]uccsó chapter de Chiffon odabasz :D a vége viszont poénos volt [/spoiler]

kada

Denpa Kyoushi 20:
oh
my
gawd
[spoiler]Manga making was never this INTENSE before.[/spoiler]

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-04-18, 10:27:39
Denpa Kyoushi 20:
oh
my
gawd
[spoiler]Manga making was never this INTENSE before.[/spoiler]

lol [spoiler]You're right Sir. The best when Irregular twintails enters the classroom XD[/spoiler]

Prof. William

Quote from: Megmurdel on 2012-04-17, 18:07:43
Freezing Forst Chronicle 4 [spoiler]uccsó chapter de Chiffon odabasz :D a vége viszont poénos volt [/spoiler]

A végén röhögtem a legjobban amikor a Carnival vezetője megjegyzi hogy... [spoiler] De jó hogy most sem volt halál a Carnivalon. Chiffon meg félbe/negyedbe vágott, csonkolt mindenkit. Esküszöm ez jobb mint a Bleach. Mi kell ahhoz hogy  egy pandora meghaljon?  [/spoiler]

chilip

nova
[spoiler]ami 1000 évente 1x jön[/spoiler]

Megmurdel

Quote from: chilip on 2012-04-18, 17:28:17
nova
[spoiler]ami 1000 évente 1x jön[/spoiler]

[spoiler]a faszt pont az volt h most hamarabb jöttek nem? [/spoiler]

chilip

hát mikor láttad utoljára őket a mangában? mert én 1000 éve  :ejnye:

Prof. William

Úgy veszem ki hogy a világra és  Pandorákra nem a Novák, hanem saját magunk jelentik a legnagyobb veszélyt. Ha halálra mennének a harcok, akkor talán még be lehetne magyarázni, valami "természetes kiválasztódás" dolgot hogy a túlélőknek van a legjobb esélye a novák ellen stb... de így még ez is elveszik...

Fúj fúj Freezing. :) Persze ha kijön angolul tuti meg fogom venni. :)

Más. Mellesleg az író Im Dal Young alig 11 mangát visz egyszerre. Nem semmi. Talán a Guiness rekordra hajt? Viszont ami poén hogy hiába rajzolja más MAJDNEM MINDEGYIK MANGÁJÁBAN UGYANAZ A RAJZSTÍLUS VAN! Ezt hogy csinálják? Ki van adva a mangakáknak hogy pl "Freezingesen" rajzoljanak? Mert nagyon nagyon hasonló a rajzstílus mindegyik mangájában...

Megmurdel

#3624
Quote from: chilip on 2012-04-18, 18:19:19
hát mikor láttad utoljára őket a mangában? mert én 1000 éve  :ejnye:

sry fuck akkor összekevertem (talán valami visszaemlékezéssel) then what about chapter 25? :D

mind1 majd elolvasom még1x  XD

Darkstar

Hoshikawa ginza 17

Delicious.
De remelem nem mennek bele megint valami drámába.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Az utolsó képe eléggé Drámára utal.

Fagyos 76

Ha egy Limiter maghal (mert hátha) akkor Pandora keres új limitert vagy onnantól meg van lőve? Végül is még azt mondták az elején, hogy mennyire össze vannak hangolva testileg meg érzelmileg is.

SaiyaGin

Quote from: Prof. William on 2012-04-19, 10:46:52
Az utolsó képe eléggé Drámára utal.

Fagyos 76

Ha egy Limiter maghal (mert hátha) akkor Pandora keres új limitert vagy onnantól meg van lőve? Végül is még azt mondták az elején, hogy mennyire össze vannak hangolva testileg meg érzelmileg is.

Keresnie kell egy új Limitert. Ha visszaemlékszel, Cassie állítólagos halálának idején volt is abból dráma, hogy a halott Pandorák meg Limiterek helyett új partnerekre volt szüksége az életben maradtaknak, de volt, aki nagyon tiltakozott az ellen, hogy a partnere halála után azonnal új partnert kelljen választania.

Darkstar

Ghost Yomi első pár chapter

Hm. Úgy látszik a Yuuko-centrikussággal nem lesz baj, de a manga alapján az anime el tudna viselni még egy kis fanservice-t. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

nincs több Dark Mage  :bruhuhu: a mangaka otthagyta a sorozatot félbe :( a novella befejeződött, de csak összegzéseket írnak a 15 könyvről és abból is csak az első van a fórumukon (amit a manga meg lefedett) :(