Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

kada

Quote from: LuckyDingo on 2012-04-12, 13:34:27
Lassan lehetne a Medaka Boxnak topicot nyitni :P Az új arc is elég beteg lesz... [spoiler]Medaka kérői tökéletes perverzek. Szerintem még a szemüveg mániással járna a legjobban. XD

Most az lesz poén, hogy Najimi-t elpicsázza valamelyik. (ugye ez alap.. amint a főellenség barát lesz a powerlevel leesik a béka segge alá)[/spoiler]

dis chapter
wall of text is fájt

Darkstar

Minamoto-kun 29

Azért lehetnének hosszabak is a chapterek...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-04-22, 02:47:35
Minamoto-kun 29

Azért lehetnének hosszabak is a chapterek...

hát azt énse bánnám [spoiler] és már most tudni akarom ki lehet a kövi célpont + Asahi is kezdi lol[/spoiler]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-04-22, 02:47:35
Minamoto-kun 29

Azért lehetnének hosszabak is a chapterek...

Elöbb Fate/Zeroban örök reménytelenség, halálhörgés, siralom.
Üt.

Aztán Minamotoban örök reménytelenség igérete?
HELL NO!

Asahi barátnője jó poén lenne mert elöbb bemutatott karakter, némi minimálfázisos érdeklődést már mutatott, és kellően sok a surlódási felület a két csaj közt.
Ami valós életben olyan helyzetet teremtene hogy onnan menekülnék, fullhentai mangában..., it meg gondolom vicceset.
Jöhet!

Darkstar

 
Quoteörök reménytelenség

Ugyanazt olvastuk?


Vagy csak késő van és nem vagyok vevő az másodlagos jelentésekre. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#3636
Quote from: Darkstar on 2012-04-22, 04:44:09
Quoteörök reménytelenség
Ugyanazt olvastuk?
Vagy csak késő van és nem vagyok vevő az másodlagos jelentésekre. :D
[spoiler]
proposal:
No Fuck! Ever!

reaction:
Fuck No! Never![/spoiler]Persze csak akkor ha sírig tartó hűséggel számolunk.
...
A 2+ dimenzióban exponenciálisan lecsengő ideig tartó reménytelenség nem hangzott volna olyan jól.  ^^"

Darkstar

...

Whatever, a lényeg, hogy a chapter jó volt.  :Kiraly:

Ed.:

HHHHHNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGG
http://exhentai.org/g/466866/e326307569/
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-04-22, 05:21:49
HHHHHNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGG
http://exhentai.org/g/466866/e326307569/
> Darkstar
> Satisfying all your sadpanda needs.


[spoiler]It's nice to be the one that drives the other crazy once in a while.[/spoiler]

Darkstar

Na végre, ezek szerint sikerült megkerülni?  :appl:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-04-22, 05:40:37
Na végre, ezek szerint sikerült megkerülni?  :appl:
Nahamár ilyen frissek vagyunk ilyen korán... (random string generator kávéval működik és jelenleg kifogyás határán áll ezért a szokásoshoz képest is szuboptimális)

Ez honnan van?
[spoiler][/spoiler]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#3642
Quote from: Darkstar on 2012-04-22, 12:39:06
Angol verzió
http://exhentai.org/g/2412/ad6be7d6f1/
Sad Panda Strikes Back
Köszönet

Melyik mangát olvastad legutóbb?
Usotsuki Paradox (NSFW, boobies)
Szembejött egy mangagyüjtő oldalon (mellesleg több mint fél év után jött ki az új rész), a leírása olyan semmilyen volt, de hajnalban nem tudtam aludni ezért csak belenéztem.
Nulladik ch: Nagyon Tehettséges nő megkéri single kollegáját hogy kezdjen valamit a laptopjával. A laptop arra kell hogy a pasijával (aki jó messze van) tartsa a kapcsolatot, úgyhogy a csávó esélytelen és egyébként is összeesne olyan álmos.
Ismerős valakinek?  ^^"
Csaj megpróbálja ébren tartani azzal hogy ha a pasi mesél a szerelmi életéről, tanácsokat osztogatna.  ^^"
Clueless woman uses demoralize! It's super effective!
Ellentámadás: A pasidat alig látod, mire gondolsz ha...
Thanks to that I'm wide awake now. Only sexual desire or the desire for food can beat the desire to sleep.
Hajjaj...
Csaj mindent tagad persze  ^^" visszakérdezni meg van pofája  :Eztneked: ... és itt kissé szakad a cérna, aztán csak-csak kiderül hogy nem olyan ártatlan...

Első részben[spoiler] aztán átütő erejű c-block, a srác mellesleg benyögi hogy a megcsalás nem csak a bibliainál kezdődik egyesek szerint amire a csaj "eeeh?" reakciója...  ^^"
És innen indul végülis a szép lassan bonyolodó helyzet, amit a csávó egy másik kolleginánál rosszul lefolytatott kutatómunkája csak tovább ront.[/spoiler] ::)

Hogy tetszett?
Hajnali négykor kínban felnevetni...  ^^"
Ha jön ki új rész, elolvasom.

Darkstar

Na, bepotoltamat ghost Yomit illetően, azaz Tasogare Otome 6-33

DAT Yuuko.
Néha az én izlésemnek kicsit sok a forced drama, a szenvedés, illetve atporgettem pár olyan chaptert, amiben csak a mellékszereplők voltak, de kaptam elég Yuuko-servicet, úgyhogy elégedett vagyok.  :Kiraly:
Van pár oldal, amit most betennék ide, de emiatt most nem kapcsolom be a gépet, majd regge-..., shit...
És most jött ki az anime 3. része is.  :appl:
Mondjuk ilyenkor néha elgondolkodom, hogy számomra hány élvezetes mangat hagyok ki, csak mert nem tudok róla.

Más: valami szarul töltődött be, és a lol smiley helyett Kiku avatarja néz velem farkasszemet.  :lul:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2012-04-23, 05:59:44
Más: valami szarul töltődött be, és a lol smiley helyett Kiku avatarja néz velem farkasszemet.  :lul:

lol, /r/screenshot.
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada


Darkstar

[spoiler]Én csinálom az oldalt.  ;)[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

 :_off:
[spoiler]Cinderella Girls vagy az Art of Manliness?[/spoiler]

Darkstar

[spoiler]A Cindarella Girls egy mobilos idolm@ster játék. Annak csak a guide siteja fut a kezem alatt. :D[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Freezing 77 lol
[spoiler]jó volt Cassie végre ügyeskedett 1 kicsit és a kövibe kezdődik a harc amire kurvára várok már[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Megmurdel on 2012-04-25, 12:27:57
Freezing 77 lol
[spoiler]jó volt Cassie végre ügyeskedett 1 kicsit és a kövibe kezdődik a harc amire kurvára várok már[/spoiler]
Jah és hála pár spoilerező scan csapatnak, már tudjuk, hogy mi lesz a vége :D Mindegy a következő 10-15 chaptert kiélvezem. XD

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2012-04-25, 14:00:38
Quote from: Megmurdel on 2012-04-25, 12:27:57
Freezing 77 lol
[spoiler]jó volt Cassie végre ügyeskedett 1 kicsit és a kövibe kezdődik a harc amire kurvára várok már[/spoiler]
Jah és hála pár spoilerező scan csapatnak, már tudjuk, hogy mi lesz a vége :D Mindegy a következő 10-15 chaptert kiélvezem. XD

jah ezzel nekem is betelt a pohár de a lényeg úgyis most lesz ahogy mondtad ebbe a "pár" chapterbe jah és azér Cassie GOGOGO beat that selfish bitch

NLZ

Magi 97: FUUUUUUUU
Még jó, hogy holnap jön a köv rész, ilyen geci cliffhanger után. :)
[reserved]

Megmurdel

Freezing 78 ez rohatthamar jött és kezdődik is a móka hogy azt elvártam :D

chilip

Quote from: Megmurdel on 2012-04-27, 02:09:58
Freezing 78 ez rohatthamar jött és kezdődik is a móka hogy azt elvártam :D

this is to my liking de arimasu~ :D

Member

Needless 98-100
Ezzel a klónos kavarással kezd rettentően elmarhulni. Arca meg... Hagyjuk.
[spoiler]Szerintem az a szál lett volna jó, amit az anime elkezdett, de elkúrt, hogx Saten lesz a boss. Ahogyan a Bleachben is egy Gin feltörekvést vártam volna.[/spoiler]

Megmurdel

Kiss x Sis 60 [spoiler]furcsa fejlemények + Ako terve nekem kicsit sántít -.- volt 1-2 jó kép de az előző chaptert felülmúlni nem lesz egyszerű  :D[/spoiler]

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-04-28, 01:06:49
Kiss x Sis 60 [spoiler]furcsa fejlemények + Ako terve nekem kicsit sántít -.- volt 1-2 jó kép de az előző chaptert felülmúlni nem lesz egyszerű  :D[/spoiler]
Szerintem meg zseniális és félelmetes.  :zomg:
Nem hiszem hogy ki tudnám kerülni ha nem veszem észre.

balu01

Needless 101
[spoiler]Már nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi is pontosan Cruz ereje.[/spoiler]