Main Menu

Clannad /Spoiler!/

Started by Solid Snake, 2007-10-05, 15:24:55

Previous topic - Next topic

Darkstar

8.7 és 50kb/s között ugrál :/
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip


Soldier

Quote from: Darkstar on 2007-11-24, 00:48:08
8.7 és 50kb/s között ugrál :/

550-el jön :eek: gondolom mert meg csak 40%

Darkstar

Most nekem is összeszedte magát, csak az előző fél órában szenvedett. Bár most hogy gondolkozom, szörnyű gyanú körvonalazódik a fejemben. Gyanítom, hogy a hugom is tölt valamit. Brb.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rin

Off: Rosszul gyanítod...

Darkstar

Te montad, hogy tölteni fogsz. Amúgy mit keresel errefelé? ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rin

Olvasom hogy mit írsz  :D

minuszmiki

No, úgy néz ki a következő résszel már tényleg vége lesz ennek az arc-nak. Nem rossz, de kicsit tényleg unalmas.

Lokids

Quote from: minuszmiki on 2007-11-24, 03:40:18
No, úgy néz ki a következő résszel már tényleg vége lesz ennek az arc-nak. Nem rossz, de kicsit tényleg unalmas.

Szerintem nem unalmas.
Hasonló, mint a Kanonba volt a Sawatari Makoto része. (Bár a jelenség inkább Ayu-éhoz hasonló)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

-beindult a sztori.:) jó lesz ez. alig bírok kivárni a következő részt.

minuszmiki

Hmm, ezek szerint a probléma az én készülékemben van, úgy látszik így egyesével nehezebben tudok ráhangolódni a dologra. Na majd a következő részhez úgy állok hozzá, hogy ez milyen jó lesz. :)

Alkyra

ep: 9. :bruhuhu: :bruhuhu: szép rész volt. ez is az évad egyik legjobb animéje.:) ezzel a fuko rész lezárult. kellemes volt. én szerettem.:)

ultimecia

#164
Epicwin.
[spoiler]Én azért reménykedek hogy még a sorozat vége előtt felébred :bruhuhu:[/spoiler]

minuszmiki


Darkstar

[spoiler][/spoiler]

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWW.
(Mondjuk nem ért váratlanul)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: Alkyra on 2007-11-30, 21:14:03
ep: 9.-ezzel a fuko rész lezárult. kellemes volt. én szerettem.:)

:tezsvir:

Quote from: Darkstar on 2007-11-30, 23:13:25
[spoiler][/spoiler]
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWW.
(Mondjuk nem ért váratlanul)

igyvan , de ettöl független meg nagyon jo volt , hiába en is "láttam" elöre

minuszmiki

No, változtattam a hozzáállásomon, úgy álltam neki, hogy jó lesz. Jó is lett, egész aranyos volt ez a rész. És lezárult az arc, jöhetnek a többiek. :)

Quote from: ultimecia on 2007-11-30, 22:31:16
[spoiler]Én azért reménykedek hogy még a sorozat vége előtt felébred :bruhuhu:[/spoiler]
[spoiler]Fel fog előbb-utóbb, Okazaki megmondta. Csak lehet, hogy mi már nem fogjuk látni, az Airben, Kanonban is miután megoldódott az egyik szererplő problémája, utána már sokat nem került elő a sztoriban.[/spoiler]

Manitu

Egész meghatódtam. Szép volt :)


chilip

titkon reméltem hogy felébred az esküvő elött, és személyesen jelenik meg ott :frown:

Lokids

Quote from: chilip on 2007-12-02, 15:16:35
titkon reméltem hogy felébred az esküvő elött, és személyesen jelenik meg ott :frown:

De legalább a nővére látta ott. :)

Vaze én az Air-t még nem is láttam. Asszem pótolnom kell, hiszen az a Nyár a sorozatok közt. (Clannad ősz, Kanon tél)

LuckyDingo

MEgnéztem én is a 9et.. meghatódtam rendesen, bár csak néhány helyen volt ilyen :D Jó lett volna, [spoiler]ha mikor eltünik Fu-chan, akkor kórház jelenet, hogy magához tért :D Szép befejezés lett volna az is :)[/spoiler]
Most pedig a zseni jön :) Kíváncsi vok, milyen története lesz :)

minuszmiki

Quote from: LuckyDingo on 2007-12-04, 00:44:27
Most pedig a zseni jön :) Kíváncsi vok, milyen története lesz :)
Igazából lényegtelen, csak legyen minél hosszabb az arc. Noto Mamiko, szeretni fogom. :)

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2007-12-04, 00:46:33
Quote from: LuckyDingo on 2007-12-04, 00:44:27
Most pedig a zseni jön :) Kíváncsi vok, milyen története lesz :)
Igazából lényegtelen, csak legyen minél hosszabb az arc. Noto Mamiko, szeretni fogom. :)
:tezsvir:


Darkstar

Indeed. Inc. feet fetish.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Liquid Snake

EP: 9

Sztem nagyon szép rész volt, bár bánom h ezzel vége a Fuuko-s részeknek mert belopta magát a szívembe :P Remélem egyszer fel fog ébredni a kómából, és minden jól alakul :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Liquid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-12-05, 00:20:09
Off:
Az még mindíg Kael'thas. :D

Hmmm igaz, Keltisznek szoktam mondani, nem is tudom miért az írtam... de a /charge parancsal tán Kael'Thalas-t mondd... Javítom :P

Darkstar




SUBS FUCKIN' WHERE???
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん