Kérdések, megjegyzések, javaslatok a moderátorok felé

Started by zsozso, 2006-12-10, 17:58:26

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Öregem... ott a tvből fog folyni a sok anime, minden második sarki boltban
lesz dvd-n anime és manga, nehogy már ott ne legyen :rolleyes:

Amúgy ez a téma szvsz nem erre való ;)

Prof. William

Most ti módosítottáok a letöltőlimitet vagy engem is elért az a nagy sávszélességemelés amiről annyi dumáltak? 130 helyet vagy 400-al töltök tegnap óta. És nem csak tőllewtek hanem a HQ-ról is...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Yakumo

Quote from: Ramiz on 2007-01-18, 21:48:47
Hmm, igaz... :rolleyes: :angyali: Mondjuk szerintem ez más, mint jópofaságokat és megjegyzéseket írni más postjába, de tény, nem az én dolgom a magyar nyelv védelme, a továbbiakban tartózkodni fogok a hasonló megmozdulásoktól. :)
Kit sért az, ha kicsit figyelsz a helyesírásra? Szerintem csak annyit jelent, hogy te a moderátori kötelezettségeiden felül erre is odafigyelsz néhanapján és ettől nem hiszem, hogy rosszabb lesz a fórum. Aki meg megsértődik azért, mert ki lett kicsit javítva a helyesírása, hát.. nem hiszem, hogy lenne oka rá.

edit: bocs, erre jó későn reagáltam.

Fazék

a Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett?-Archive topic-ot nem rakjuk át az anime topic-ba? végülis nem ragaszkodom hozzá, mert tudom hogy az az archive aztán tényleg tele van off-olva, nem véletlenül lett átrakva, csak gondoltam fölvetem, ha már éppen át kellett turkálnom egy régi post-omért :)

Member

Miért van külön "Káros szenvedélyek" és "Alkoholizmus" topic? :) Utóbbi részhalmaza az előbbinek, nem? :D

Zsiga

Quote from: Member on 2007-01-30, 16:23:28
Miért van külön "Káros szenvedélyek" és "Alkoholizmus" topic? :) Utóbbi részhalmaza az előbbinek, nem? :D
A topicindítót kérdezd... :rolleyes:

kisvirag

mert a káros szenvedélyeket eredetileg füvezős topicnak szánta a gazdája, csak gondolom nyiltan nem merte ezt írni :D  :lazza:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis


Rounin

Quote from: Lythis on 2007-01-30, 19:04:12
Merge vagy kuka mind2 plz.

Tartom és emelem kettővel.

Ja igen, mielőtt innen is banolnak: plz. :angyali:

Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2007-01-31, 01:22:56
Quote from: Lythis on 2007-01-30, 19:04:12
Merge vagy kuka mind2 plz.

Tartom és emelem kettővel.
b&.

De lehet merge és kuka, avval is ki tudok egyezni  :angyali:

Alkohol már van gasztróban + itt-ott felbukkan, dohányzásra külön topic, stb.

Darkstar

Meg akartok kockáztatni mégegy flamewart, ami 99%, hogy kirobbanna, ha azokat a threadeket mergelném vagy törölném? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-02-09, 12:23:08
Meg akartok kockáztatni mégegy flamewart, ami 99%, hogy kirobbanna, ha azokat a threadeket mergelném vagy törölném? :D
Legfeljebb megkérjük szépen zsozso-t hogy vizsgálja felül a jelenlegi "no-ban-policy"-t... :rolleyes:

Dreamcleaver

#134
Akkor már nézzetek kissé jobban körül az offtopicban pls. Az a k*rva részleg 6 oldal, mindegyiken 20 thread. Sokba 2003 óta a kutya sem írt, baromságról vagy már nem aktuális dolgokról szól, esetleg lockolt, nincs benne 60-70 postnál több. Sztem nem aktív topikot kéne buzerálni, bár a koktélos úgylátom lassan megy a süllyesztőbe, de a káros szenvedélyek elég aktív (egyelőre...). Ja és tőlem flame on.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

+1 a Flame War-ra... kukába vele, ha kell, akkor úgyis megcsinálják újra. Az offtopic is túlélt már pár törlést (--> életképes) ... :rolleyes:

Member

Flame on, a legtöbbet észre sem veszik majd.

Darkstar

No, már csak 4 oldal. ^^ Mivel csak a nagyon elaggott vagy tárgytalan threadeket töröltem, a további törlési javaslatokat várom ide. :) Közben megnézem, mit tehetek azokkal a bizonyos threadekkel.

Ed.. közben úgy döntöttem, h az alkesz topik zár alá kerül és ha pár napig senki nem hiányolja, törlődik. A káros szenvedélyekkel megvárom, amíg szintén elkezd leülni (abban még tegnapi post is van). Ha eltelik pár nap post nélkül, követi a másikat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

Mivel a topikon belül is a törlés lett megszavazva, nemigen akarom egy countos boardra áthelyezni (gasztróba mergelni).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Off:
nem mintha számítana. Once it goes off, it never comes back. Offból
át/visszatett postokért sem jár counter-pörgetés.

Amúgy: ahogy gondoljátok.
/off

Lythis

A szavazás nem úgy volt, kiírva, hogy ha leszavazzuk, akkor 4.-éig törlődik? :rolleyes:

Darkstar

Azt nem én írtam ki, csak hivatkozom rá. ^^
(De ezt mondtam neked pároszor :P)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

"When Hitler rose to power there were some people who just stopped playing. Do you know who those were? The french! Are you french Clide?"

Darkstar

Ugye senkit nem zavarna különösebben, ha mostantól az összes új "miért lassú az FTP" jellegű kérdést törölném?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Engem nem. Tanuljanak meg keresni és olvasni a fórumon :)

Hiei-sama

Quote from: sirtomi on 2007-02-28, 16:29:17
Engem nem. Tanuljanak meg keresni és olvasni a fórumon :)


Bar az embereket is kitorolne valaki :D

Draconire

Szerintem törölheted őket.

(sőt, a jövőben leállásokkor, és hasonló esetekben is csak egyszer kellene elmondani hogy mi van, utána törlés)

Selmo

A fórum szabályai végül frissítve lesznek? :redface:

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-02-28, 19:15:23
A fórum szabályai végül frissítve lesznek? :redface:
Tervbe van véve igen, de nem is mentegetőzöm, lusta disznó vagyok.  :redface:
Esetleg addig összeírkálhatná mindenki a javaslatait ide. :)