Kérdések, megjegyzések, javaslatok a moderátorok felé

Started by zsozso, 2006-12-10, 17:58:26

Previous topic - Next topic

noriko

felvetés: a meet-es topikot lehetne esetleg mördzsölni (de jól esett ezt leírni dzs-vel XD) az "Ifjúsági Találkozó és Partiszerviz" topikkal? Az előbbi mostanság amúgy is hanyagolva lett, az utóbbi javára.
"I wish I could, but I don't want to."

Darkstar

Pár dolog:

-Régi Adósságom a Need some help és a problems topikok mergelése és archiválása letudva
-Gmer összeírt egy fórumszabályzat javaslatot (még1* thx :)) amit továbbküldtem Zsigának. Majd ha ő is véleményezi/kiegészíti utána kiteszem publicba, hogy mindenki tehessen javaslatokat, utána kb 1 héttel beiktatjuk. :) (semmi extrára nem kell számítani, csak ilyen apróságok változnak, hogy a belpolitika téma tilalma bekerül)

-Meet és ifitali topikok: végülis mergelhetem, de azzal a mostani OTnál is nagyobbra hízna. :D Legyen ez, vagy a meetest egyszerűen zárjam le és arciváljam?
-Ha ma nem érkezik ellenvetés, este/holnap az alkoholizálós topik mergelve lesz a gasztró-ba

Kb. ennyi, ha valami kimaradt, majd edit
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Bár mostanában össze-vissza van használva a Meet és az Ifitali topic,
eredetileg más céllal indultak: az Ifitali _az_ Ifitali topicja, míg a Meet
a különböző fórumos találkozók, vetítések, stb. témája. Inkább az kéne,
hogy mindenki a megfelelőt használja.

Selmo

Lakatot a meet topicra és megszokja a nép, aztán ha lesz meet szervezve, akkor fel lehet oldani.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-03, 15:00:56
Bár mostanában össze-vissza van használva a Meet és az Ifitali topic,
eredetileg más céllal indultak: az Ifitali _az_ Ifitali topicja, míg a Meet
a különböző fórumos találkozók, vetítések, stb. témája. Inkább az kéne,
hogy mindenki a megfelelőt használja.
szintén az utolsó mondatot vélem a legjobb megoldásnak, de nehéz rászoktatni a népet attól tartok. én is hajlamos vagyok elfelejteni a két topic közti különbséget... :redface:

Ramiz

Ne legyen merge PLZ!!! A meet topik szól a hétvégékről, az Ifitalis a nagyobb programokról. Nem jó, hogyha keresgélni kell a meetes vagy a talis postok rétegei alatt, mert mindig másik téma megy jobban... Ha lehet, maradjon meg mindkettő és figyeljünk oda jobban, hogy mikor melyiket használjuk. :)
Az alkoholos topik jöhet a Külvilágba, merge-elem a Gasztró topikkal, úgyis előjött már ott is sokszor az alkohol téma. Meg egyébként sem az alkoholizmusról, hanem az alkoholfogyasztásról és az ízlésről volt szó benne, tehát nem passzolna a káros szendvedélyes Legalize It! topikba. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2007-03-03, 17:00:38
Ne legyen merge PLZ!!! A meet topik szól a hétvégékről, az Ifitalis a nagyobb programokról. Nem jó, hogyha keresgélni kell a meetes vagy a talis postok rétegei alatt, mert mindig másik téma megy jobban... Ha lehet, maradjon meg mindkettő és figyeljünk oda jobban, hogy mikor melyiket használjuk. :)
hát ha már 2 moderátor és 1 haszontalan fórumozó is így gondolja, akkor sztem tényleg igazán külön maradhatnának :D

Ramiz

Quote from: Fazék on 2007-03-03, 17:03:32
Quote from: Ramiz on 2007-03-03, 17:00:38
Ne legyen merge PLZ!!! A meet topik szól a hétvégékről, az Ifitalis a nagyobb programokról. Nem jó, hogyha keresgélni kell a meetes vagy a talis postok rétegei alatt, mert mindig másik téma megy jobban... Ha lehet, maradjon meg mindkettő és figyeljünk oda jobban, hogy mikor melyiket használjuk. :)
hát ha már 2 moderátor és 1 haszontalan fórumozó is így gondolja, akkor sztem tényleg igazán külön maradhatnának :D
Hogyha a NÉP, az istenadta nép így gondolja, és még mi, a fórum népének puszta kiszolgálói is odakushadunk véleményünkkel, akkor maradhatnának külön. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Nekem végülis 8, azért kérdeztem meg. Akkor marad külön. :)
Ramiz, egyszerűbb, ha egyből bemergelem a gasztróba, minek pakolászni, nem? :) Vagy előbb takarítani szeretnél benne?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Merge megvolt, akkor az ifitalis és meetes topikokat hagyom békében. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

szeretném kérni azt, hogy a naruto shippuden kerüljön új könyvtárba... meg ha már ittvagyunk, a fillerek is másik könyvtárba kerülhetnének (mondjuk így : Naruto (135ig), Naruto fillers, Naruto 2 v. Naruto Shippuden) Előre is köszi ^^

noriko

Quote from: Fazék on 2007-03-03, 16:43:43
szintén az utolsó mondatot vélem a legjobb megoldásnak, de nehéz rászoktatni a népet attól tartok. én is hajlamos vagyok elfelejteni a két topic közti különbséget... :redface:
én is csak ezért vetettem fel a dolgot. meg mert pont előtte írtam meet-tel kapcsolatban, és előtte elgondolkoztam, hogy melyik topicba is kéne, de végül az Ifi talisba tettem, mert az sokkal feljebb volt, és mostanság abban folytak az efféle szervezkedések.
Akkor ha külön marad, a random talikat tessék a meet-be írni, nehogy lemaradjak valamiről! :)
"I wish I could, but I don't want to."

Draconire

Quote from: Darkstar on 2007-03-03, 12:57:08
Majd ha ő is véleményezi/kiegészíti utána kiteszem publicba, hogy mindenki tehessen javaslatokat, utána kb 1 héttel beiktatjuk. :)
Can it be public tiem nao?

Selmo

Jó lenne rendszerezni, hogy mit hol kérdezzen a nép, mert van anime információs topic, meg egy kérdések animékről topic; aztán egy help és egy help hentai-oknál topic. Ezeket össze lehetne vonni szvsz. Vagy valami határt szabni nekik.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Ezeket én is nézegettem a multkor, de nem tudtam eldönteni, hogy hol lennének jó helyen. Mert szvsz teljesen jogos lenne, hogy az emberek animével kapcsolatos kérdéseket az anime boardon keresnek, viszont az is igaz, hogy a help boardon meg jobban és áttekinthetőbben lehetne őket rendszerezni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Hát ha átteszed őket a helpbe, akkor a fórumszabályzatba bele lehet tenni, hogy kérdezni csak a help threadben. :)

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Van benne valami, akkor elkezdem összeszedni őket. Szerintem azok kellenének, amik eddig is, azaz anime/hentai/manga help, meg talán egy release/fansub topic. Ez utóbbiba mennének az "Xy sorozatból melyik subot érdemes leszedni?" és a "Kijött-e már a z. rész?" jellegű kérdések, az új animék meg az infosarok pedig megmaradhatna a rendes megbeszélésekre.
Vélemények?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Hianyolom a kovetkezo smileykat. Volt meg regen tobb is ezeken kivul pluszban, de azokat hagyjuk, azokat nem hasznaltam annyit.




proba: :rolleyes: - szoval ez fent van tulkepp rolleyes neven, csak nem latszik a menuben...

Na, ezek mar enm annyira erdekesek, bar az utoso kellemesen evodo jellegu.




WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Kuroi Tenshi

#170
Quote from: Kvikveg on 2007-03-10, 23:31:25
Hianyolom a kovetkezo smileykat. Volt meg regen tobb is ezeken kivul pluszban, de azokat hagyjuk, azokat nem hasznaltam annyit.




proba: :rolleyes: - szoval ez fent van tulkepp rolleyes neven, csak nem latszik a menuben...

Na, ezek mar enm annyira erdekesek, bar az utoso kellemesen evodo jellegu.





A piszka fent van.
A :beken: nincs, de van másik.
Gurulós jó volt, de arra is van másik.
A rolleyest lehet : : ) -el is rövidíteni (szóközök nélkül)
:p most is van.
;) is.
Confused van ??? és sárga és animált :confused: is.
Az uccsó jó volt :D

Má' megint lassú vagyok...

Kvikveg

Danke. ::)
Piszka hol?
:beken:  pont azt hasznaltam inkabb, mas jellegu.
Gurulost tulelem, ha nincs fent, bar aranyos volt. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék


Kuroi Tenshi

 :_piszka: felső sor jobbra.
: _piszka : (szóközök nélkül)
;)

Má' megint későn....

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

lehet, hogy hülye felvetés, de nem lehetne esetleg az általános FAQ-ot inkább a Help board-on stickyzni? Valamiért eddig elsőre mindig ott kerestem...
Persze lehet, hogy csak én vagyok így ezzel. Azokat a board-okat amúgy sem gyakran nézem. Szóval végülis ott van jobb helyen, ahol többször teszik fel az eftépés és egyéb zaklatós kérdéseket. ^^
"I wish I could, but I don't want to."

Member

Nem, mert a newbee-k mindig ide postolnak először. Pont az volt eddig a baj, hogy itt nem találták és nyitottak egy új topicot. :rolleyes:

Darkstar

Végülis ha van rá igény, nem kerül semmibe oda is betenni, de az info-ból nem akarom kiszedni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Darkstar

De mondom, hogy az infoban szeretném itthagyni a fórumszabályzat meg egyéb kapcsolódó dolgok mellett. Úgy gondoltam, hogy copypastával teszem át. :)
Moved link meg akkor van, ha betikkelem, hogy legyen. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん