Kérdések, megjegyzések, javaslatok a moderátorok felé

Started by zsozso, 2006-12-10, 17:58:26

Previous topic - Next topic

Selmo

A help boardra értettem a linket, átmozgatod, meg vissza és máris van link ott is. :)

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Az úgy már más. Ezesetben csak az a gondom vele, hogy azok a moved threadek rondák. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Betenni egy linket a Help boardra?
Plusz még be lehetne tenni a news sorba (home help search profile ...
sor felé)

Darkstar

Mod vagyok nem admin. A fórumbeállításokhoz nem férek hozzá, az ilyeneket zsozsonak írjátok meg pmben. :) (A link esetleg, a másikra értettem)

Ed.: Így nem jó? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2007-03-12, 21:10:26
Mod vagyok nem admin. A fórumbeállításokhoz nem férek hozzá, az ilyeneket zsozsonak írjátok meg pmben. :)
Csak felvettem, mint ötletet, hogy mit gondoltok róla.

Fazék

QuoteA FAQ még messze nincs kész, még sokmindennel ki lesz egészítve (remélem). Ötleteket, hogy mi kerüljön bele, a moditopikba pls.
sztem ezt így kéne a végére:

A FAQ még messze nincs kész, még sokmindennel ki lesz egészítve (remélem). Ötleteket, hogy mi kerüljön bele, a moditopikba pls.

lehet hogy a "help board-ra" szövegbe is be lehetne rakni a help board link-jét

de ezek csak finomítási javaslatok

Darkstar

Módosítva, thx.
(Bár aki egy boardot nem talál meg, arról megvan a véleményem. :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Többen is nehezményezték a postokba való beleírkálást és most ezt látom elterjedni, hogy is van ez?

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Én nemtudom mióta nem írtam bele senki postjába (az egybeeditelés nem számít)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Én nem láttam, hogy mostanában írogatnának a post-okba, sztem korábban gyakoribb volt.
Btw. nálam döglassú a fórum. Történt vmi?

Draconire

Quote from: Selmo on 2007-03-14, 21:57:51
Többen is nehezményezték a postokba való beleírkálást és most ezt látom elterjedni, hogy is van ez?
Azért csináltam, mert okom volt rá. (bár az "elterjedni" imho kicsit túlzás, annyira azért nem gyakori, sőt)

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-03-14, 21:57:51
Többen is nehezményezték a postokba való beleírkálást és most ezt látom elterjedni, hogy is van ez?
Én mostanában gyakran beleírok más postjaiba, és ez így is fog maradni amíg nem tanulja meg mindenki a Modify gomb használatát.

<flame>
Mellesleg szerintem ok nélkül vagy poénból senki nem írt bele más postjába, "hivatalos" ügyben meg nem hiszem hogy ne tehetnénk meg. Az meg aztán a legkevésbé sem érdekel hogy kinek mennyire sérti a magánszféráját meg a kis lelkecskéjét, ha nem csinál hülyeséget nem írunk bele a postjába, ha meg igen akkor nehogy már neki álljon feljebb.
</flame>

Selmo

Fene sem akar flémelni, mert egyetértek vele, csak akkor tegyük bele a fórumszabályzatba, hogy indolokt esetben a moderátor fórumszerte megszégyenítő (mindenki által látható) módon és nem csak PM-ben figyelmezteti a delikvenst.

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-03-14, 23:29:50
Fene sem akar flémelni, mert egyetértek vele, csak akkor tegyük bele a fórumszabályzatba, hogy indolokt esetben a moderátor fórumszerte megszégyenítő (mindenki által látható) módon és nem csak PM-ben figyelmezteti a delikvenst.
Megszégyenítő? Legközelebb majd beírom a post végére hogy "DISREGARD THIS POST, I SUCK COCK." meg odaírom hogy defaced by Zsiga t3h 1337 haxxor, die n00b. :)

Member

Szerintem ne legyen megszégyenítő a cucc, mert azzal csak azt érjük el, hogy minden newbee elmegy és a USTEAM öregedő társadalommá válik... :/
Mondjuk a puhány szövegre meg nem hallgatnak, szóval nem tudom...

Összemerge-eled a posztokat és az aljára beraksz egy képet? :D

Selmo

Szerintem bármilyen finom célzás is megszégyenítő jellegű, mert ugye a postban van szépen kövér betűkkel kiemelve, hogy "figyeljé má' oda legközelebb te...".

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Member on 2007-03-14, 23:55:09
Szerintem ne legyen megszégyenítő a cucc, mert azzal csak azt érjük el, hogy minden newbee elmegy és a USTEAM öregedő társadalommá válik... :/
Mondjuk a puhány szövegre meg nem hallgatnak, szóval nem tudom...

Összemerge-eled a posztokat és az aljára beraksz egy képet? :D
Nekem eddig egyszer sem nem állt szándékomban senkit megszégyeníteni, és ezután se fog. (Legalábbis mint moderátor, mint egyszerű fórumozó nagyon szívesen megalázok bárkit akire ráfér... XD) Persze ha valaki nagyon retardált vagy tahó, akkor esetleg az ő stílusában magyarázom el neki a fórumszabályzat témábavágó részét, de azthiszem nem ez a jellemző. A többiek meg aztán tényleg szentek hozzám képest. :)

Selmo: Ha nem az adott postban lenne akkor egy külön postban lenne utána, ezzel csak a fórum átláthatóságát igyekszünk megőrizni. Az meg szerintem direkt jó hogy mások is látják, mert így talán hamarabb megragad mindenkinek a fejében,és kevesebb lesz a dolgunk.

Selmo

Tudom, de lesz aki magáraveszi - már volt is rá példa - ezért lenne jó elrendezni ezt a kérdést.

A tökéletesség unalmas.

noriko

kérdés:

ha egy szavazós topicnál nem enged szavazni, mert ezt írja ki
QuoteYou selected too many options. For this poll, you may only select 0 options.
, az azt jelenti, hogy az indítója lenullázta a beállítást, és már nem lehet szavazni, vagy csak nekem nem megy?

konkrétan ErrőL lenne szó
  :redface:
egyébként nem direkt turkálok ősi topicokban, csak rámjött a szavazhatnék, és körbenéztem, hol lehet :P
"I wish I could, but I don't want to."

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

noriko

 :merci:

jöhet még ilyen? :P

Anime: ez, meg ez

------------------------------
Ezeket meg csak jelzés szinten említem, nem tudom mennyire lehetnek aktuálisak még:
Manga:esetleg ez
Japán:szintén esetleg
Offtopic:ez
"I wish I could, but I don't want to."

Darkstar

Beállítottam, ha valamelyik nem jó, szólj.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

előre kéne a fórum óráját állítani 1 órával, 00:53 van...

Darkstar

Feel free to do that. Profile/Look and Layout Preferences/Time Offset
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Lásd cím, szeretném a spoiler-eket majd a közeljövőben visszakapni. :)

Darkstar

pm zsozso :)
Gondolom frissítés volt, mert se ignore se spoiler.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

A 1,5 megás sig-ek kordában tartása ugye meg is esik? :3

Darkstar

Küldtem pm-et (pár perce), ennél többet neme tehetek. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん