Kérdések, megjegyzések, javaslatok a moderátorok felé

Started by zsozso, 2006-12-10, 17:58:26

Previous topic - Next topic

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-06-24, 19:35:15
Quote from: Próféta on 2007-06-24, 19:08:42
nagyon örülnék
Akkor örülj. :D
Ez meg a másik, a változtatás megtörtént, és nem hiszem hogy bárkit annyira zavarna az új rendszer hogy emiatt megérné pluszmunkát adni zsozsonak. :) Én pl. ellene szavaztam, de nem fogok belehalni, mint ahogy szerintem a többiek sem. De azért van ez a topic hogy az ilyen kérdéseket közösen megbeszéljük, szóval még bármi lehet.

Próféta

Quote from: Zsiga on 2007-06-24, 19:38:41
Ez meg a másik, a változtatás megtörtént, és nem hiszem hogy bárkit annyira zavarna az új rendszer hogy emiatt megérné pluszmunkát adni zsozsonak. :) Én pl. ellene szavaztam, de nem fogok belehalni, mint ahogy szerintem a többiek sem. De azért van ez a topic hogy az ilyen kérdéseket közösen megbeszéljük, szóval még bármi lehet.
Rendben, a status quo-val elégedett is vagyok :)  :tezsvir:
Csak azért került feltételes módba, mert úgy tűnt, mindjárt vissza is vonjátok.

Selmo

Kb. 2 perc visszapakolni a topicokat, csak zsozso hülyének nézne minket, ha most meg töröltetnénk vele az új boardot.

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-06-24, 19:47:32
Kb. 2 perc visszapakolni a topicokat, csak zsozso hülyének nézne minket, ha most meg töröltetnénk vele az új boardot.
Legfeljebb téged... ::) :D

Lythis

Szóval dióhélyban: miért lett szétszedve, ha a többség azt szerette volna, hogy ne legyen? csak mert továbbra sem esik le...

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-06-24, 22:36:01
Szóval dióhélyban: miért lett szétszedve, ha a többség azt szerette volna, hogy ne legyen? csak mert továbbra sem esik le...
Nem kell neked mindent érteni. Fogadd el, hogy a "nagyok" így döntöttek.  :hehe: :lazza:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

már fogalmam sincs melyikre szavaztam (talán a szétszedésre), de utólag belegondolva tényleg nem volt sok értelme. max annyi, hogy ha fönt lenne az ignore board modification, akkor rányomhatnám az anime board-ra, mert úgyis csak 1-2 topic érdekelne onnan, azok nélkül meg végülis meglennék, ha ezzel elérhetném, hogy ne legyen mindig az unread topic lista legalább fele onnan...
de ignore board nélkül tényleg nem sok haszna van a szétválasztásnak.

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-06-24, 22:48:30
Quote from: Lythis on 2007-06-24, 22:36:01
Szóval dióhélyban: miért lett szétszedve, ha a többség azt szerette volna, hogy ne legyen? csak mert továbbra sem esik le...
Nem kell neked mindent érteni. Fogadd el, hogy a "nagyok" így döntöttek.  :hehe: :lazza:
pfft... mintha bármi közöd lett volna hozzá... don't make me laugh :D
Quote from: Fazék on 2007-06-24, 22:52:30
de ignore board nélkül tényleg nem sok haszna van a szétválasztásnak.
:tezsvir:

Dreamcleaver

Legközelebb kérnék egy "engem kifejezetten zavarna a szétválasztás" opciót is. Akkor egybeszámolhatnánk a "jó ahogy van" szavazatokkal és mindenféle matematika szerint nyernénk.  :D

Most komolyan, mire jó, hogy ezentúl két topicot kell átnyálaznom az anime témában? Mindegy, majd megszokom.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-25, 03:33:29

Most komolyan, mire jó, hogy ezentúl két topicot kell átnyálaznom az anime témában? Mindegy, majd megszokom.

:tezsvir:

Próféta

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-25, 03:33:29
Most komolyan, mire jó, hogy ezentúl két topicot kell átnyálaznom az anime témában? Mindegy, majd megszokom.
:wtf:
Ha konkrét animét keresel, akkor az egyik boardon nézen, amúgy a másikon. Ebben mi a nehéz?

Zsiga

Quote from: Próféta on 2007-06-25, 17:22:13
Ha konkrét animét keresel, akkor az egyik boardon nézen, amúgy a másikon. Ebben mi a nehéz?
Te konkrétan keresni szoktál valamit? Én az esetek 90%-ában csak látom hogy van új post az Anime boardon és benézek hátha érdekel. Így két boardra kell figyelni, dupla munka.
Mellesleg tényleg én vagyok az egyetlen akinél működik rendesen a kereső? :)

noriko

nahát... ez engem is meglepett! néha csekkoltam az állást, és nekem úgy tűnt, hogy ebből nem lesz szétszedés, csak 30-ra növelés... mert a szétszedésre szavazók egyel kevesebben voltak, mint azok, akik nem akartak változást, viszont a 30-ra növelés pont kijött volna nyertesnek... (szerk: vagyis hogy nem, mert még az is csak döntetlen lenne...)

mindenesetre nekem csak jó :P
igaz, kissé még fura, de szerintem meg lehet szokni.

ui:
@ K_T  :hehe:
"I wish I could, but I don't want to."

Próféta

Quote from: Zsiga on 2007-06-25, 17:37:56
Quote from: Próféta on 2007-06-25, 17:22:13
Ha konkrét animét keresel, akkor az egyik boardon nézen, amúgy a másikon. Ebben mi a nehéz?
Te konkrétan keresni szoktál valamit?
Hát ha be akarok írni valamit egy topikba, akkor kénytelen vagyok megkeresni...

Quote from: Zsiga on 2007-06-25, 17:37:56Én az esetek 90%-ában csak látom hogy van új post az Anime boardon és benézek hátha érdekel. Így két boardra kell figyelni, dupla munka.
"Show unread posts since last visit." link ::)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Zsiga on 2007-06-25, 17:37:56
Mellesleg tényleg én vagyok az egyetlen akinél működik rendesen a kereső? :)
Valószínűleg. Én legalábbis azzal még soha semmit nem találtam meg :D

Quote from: noriko on 2007-06-25, 17:41:58
igaz, kissé még fura, de szerintem meg lehet szokni.
Mi az, hogy kissé fura, te kezdted az egészet, tessék lelkesedni :D

Ha nem indul meg a társalgás róla itt, meg az OT-ban, szerintem még vagy két hétig észre sem vettem volna, hogy lett egy új board. Show unread, aztán kész.


Dreamcleaver

#347
Quote from: Próféta on 2007-06-25, 17:22:13
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-25, 03:33:29
Most komolyan, mire jó, hogy ezentúl két topicot kell átnyálaznom az anime témában? Mindegy, majd megszokom.
:wtf:
Ha konkrét animét keresel, akkor az egyik boardon nézen, amúgy a másikon. Ebben mi a nehéz?

Az, hogy egy boardon belül is meg lehetett találni. Lehet néha át kellett nézni a második lapra. :rolleyes:

Gondolom a legtöbb ember nézte az őt érdeklő két-három (négy, öt? hat...) anime threadjét, meg belekukkantott a "mit láttál legutóbb"-ba, a "tere-fere" topikba etc. Ezért tényleg fölösleges volt szétszedni, pláne, hogy amint vége egy aktuálisan futó sorozatnak, kb 1 hónap múlva senki sem ír a threadjébe.

Mondjuk a 30-ra növelés talán még jó ötlet is.


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Még mindíg nem világos, az ember nem az új hozzászólásokat szokta elolvasni? Ha meg keresek valamit, azt kifejezetten könnyíti a bontás.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-25, 20:05:14
Az, hogy egy boardon belül is meg lehetett találni. Lehet néha át kellett nézni a második lapra. :rolleyes:

Gondolom a legtöbb ember nézte az őt érdeklő két-három (négy, öt? hat...) anime threadjét, meg belekukkantott a "mit láttál legutóbb"-ba, a "tere-fere" topikba etc. Ezért tényleg fölösleges volt szétszedni, pláne, hogy amint vége egy aktuálisan futó sorozatnak, kb 1 hónap múlva senki sem ír a threadjébe.
Gondolom a legtöbb ember nézte a "Show unread posts since last visit."-et... ott persze tényleg át kell lapozni a második lapra :rolleyes:
De tulajdonképpen igazad van. Én az animéseken kívül még nézni szoktam a filmes meg könyves threadeket, a moditopikot, pár offtopic témát, pár Help-es témát, Japan-ból és Mangából kevesebbet. Akkor ezeket kérném egy boardra, mert úgy nekem kényelmesebb. Köszönöm.

Quote from: Darkstar on 2007-06-25, 20:10:15
Még mindíg nem világos, az ember nem az új hozzászólásokat szokta elolvasni? Ha meg keresek valamit, azt kifejezetten könnyíti a bontás.
:tezsvir:

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2007-06-25, 20:10:15
Még mindíg nem világos, az ember nem az új hozzászólásokat szokta elolvasni? Ha meg keresek valamit, azt kifejezetten könnyíti a bontás.

Ízlések és pofonok. Nem mondtam, hogy egyes embereknek nem tetszhet így jobban. Én nem használok semmilyen kereső funkciót. Belekukkantottam az anime topikba és megnéztem, hogy valamelyik engem érdeklő threadben van-e új hozzászólás. Motmár két külön topicot kell néznem, ami engem zavar, de majd megszokom.

Ami fura, hogy volt szavazás, amin az jött ki, hogy ne legyen szétbontás, erre lett. :rolleyes:

De mostmár valószínűleg fölösleges visszacsinálni, az csak még nagyobb kavarást jelentene.


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

lehetne indítani egy szavazást, az "ignore board" módosítás felrakásával kapcsolatban? illetve egyáltalán kompatibilis a jelenlegi változat a mostani fórummotor verziószámmal?

Quote from: Manitu on 2007-06-25, 19:09:08Ha nem indul meg a társalgás róla itt, meg az OT-ban, szerintem még vagy két hétig észre sem vettem volna, hogy lett egy új board. Show unread, aztán kész.
szintén :D

noriko

Quote from: Manitu on 2007-06-25, 19:09:08
Mi az, hogy kissé fura, te kezdted az egészet, tessék lelkesedni :D
sir!yes sir! ya~ay! :D

Egy pozitívum azoknak, akik nem a show new posts-ot használják, hanem a főoldalt: így a legfrissebb sorozatokkal kapcsolatos post és a legfrissebb társalgós post is látszik, és nem írják felül egymást. :)
"I wish I could, but I don't want to."

Selmo

Quote from: Fazék on 2007-06-25, 21:12:39
lehetne indítani egy szavazást, az "ignore board" módosítás felrakásával kapcsolatban? illetve egyáltalán kompatibilis a jelenlegi változat a mostani fórummotor verziószámmal?
Igen és igen.

EDIT: Ha megszavazzátok, akkor lefordítom ezt is.

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Innen egy szavazat a nem létező Mindegy kategóriára.
Nincs rá szükségem, de másnak lehet; engem nem zavar, ha van.


Selmo

Oké, aki nincs kifejezetten ellene, az szavazzon igennel. :D

A tökéletesség unalmas.

Manitu

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-26, 15:41:26
Innen egy szavazat a nem létező Mindegy kategóriára.
Nincs rá szükségem, de másnak lehet; engem nem zavar, ha van.
Kettő. Ha van olyan, akinek kell, akkor legyen. Én nem hiszem, hogy használnám.

Oké, nyomtam egy igent :angyali:


Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2007-06-26, 15:44:51
Oké, aki nincs kifejezetten ellene, az szavazzon igennel. :D
Mindegy != Igen ::)


És még egyesek engem szúrtak le, hogy rossz szavazásokat csinálok - közben
itt mások sorra gyártják a nem egyértelmű vagy hiányosakat ::) :hehe:

minuszmiki

Nyomtam egyet az igenre, legfeljebb majd nem használom. Egyébként sokkal több értelmét látnám egy "ignore topic" funkciónak, de úgy látom, az SMF-nél ilyet nem csináltak.