Kérdések, megjegyzések, javaslatok a moderátorok felé

Started by zsozso, 2006-12-10, 17:58:26

Previous topic - Next topic

Zsiga

Ez szerintem tipikusan az a kérdés amiről felesleges szavazni. Senkinek semmi hátránya nem lehet ebből (legalábbis én el se tudom képzelni hogy mi lenne :confused:), viszont van akinek hasznos. Nekem meg mindegy, moderátorként úgyis nézelődnöm kell mindenfelé. Még az ignore userről is leszoktam. :)

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-06-26, 16:42:28
Ez szerintem tipikusan az a kérdés amiről felesleges szavazni. Senkinek semmi hátránya nem lehet ebből (legalábbis én el se tudom képzelni hogy mi lenne :confused:), viszont van akinek hasznos.

hja , same here(igy igent nyomtam ,azaz nem zavar  ; )

Quote from: Zsiga on 2007-06-26, 16:42:28
Még az ignore userről is leszoktam. :)

:jee:

Selmo

Na, lefordítottam ezt a funkciót és ki is próbáltam az új 1.1.3-as motor alatt és tökéletesen működik, majd elküldöm zsozsonak mailben.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Arra az egyetlen funkcióra kaphatnék moderátori jogot, hogy kijavíthassam Nakedape hozzászólásait helyesírásilag úgy nagyjából, hogy földi halandó is értse, mit akar mondani?  :__devil: :D

Kuroi Tenshi

Olyan formában megoldható, hogy kapsz egy szép nagy szögekkel kivert
buzogányt, állsz a háta mögött miközben fórumozik, és mikor a szöveg
begépelése után megnyomná a post gombot, leütöd, kijavítod a hibákat,
postolsz, majd újraéleszted :D
In before pipiru pipiru pi

kikuchiyo

Failure is the default option

Lord AO

Nekem meg igen. GM-ként viszont nincs is ilyen opcióm. :D

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-02, 20:24:23
[spoiler]nem működik[/spoiler]
Ha az Ignore Board-ra gondolsz, nálam Profile/Modify profile legalsó sor Ignore Boards
Preferences, és itt egy checkbox-szal ki lehet választani. Kipróbáltam, eltűnt az adott
board a főoldalról.

Draconire

A spoiler gombot értette a "nem működik" alatt, mert anno amikor írta nem ment.

Member


noriko

Quote from: Manitu on 2007-08-03, 22:55:00
Észrevettem. Nemhiába mondom, hogy az ilyen csoportos postköltöztetés után valami jelet hagyhatna az illetékes moderátor, hogy mégis hol megy tovább a téma, mert már megint irtó hülyén érzem magam, hogy itt folytattam :redface:
seconded! lehet kérni, hogy témaáthelyezéseknél legyen valami jelzés a régi helyeken? egyetlen ilyen megjegyzés talán annyira még nem rontaná a topicok összképét...:)

in the future of course. nem visszamenőleg :D
"I wish I could, but I don't want to."

Kuroi Tenshi

(Általában szoktak lenni. Néha az illetékesek elfelejtik)

noriko

ha szoktak akkor jó! maradjon is meg a szokás és terjedjen :D

csak mert Manitu esete előtt nekem is volt hasonló. és mivel még vagy 3 topikba is befért volna a téma, és a legelsőben pont nem volt, végül a saját last postjaim funkción keresztül vadásztam le  :redface:





against double post (hm...ilyen sokat pofázok ebbe a topikba?... ha kezdek fárasztó lenni, szóljatok rám!  :D )

Áthozom ide a fórumhasználat howto-s gondolatot.
Bár most nézegettem az Általános FAQ-ot, és végülis azon belül is lehet egy ilyen külön pont, ha egy teljes topic feleslegesnek ítéltetik.
Mondjuk az Egyéb előtt egy olyan, hogy "Hasznos fórum kódok" (vagy valami értelmesebb ^^"),
és kezdődne azzal a jelenleg is feltüntetett külső hivatkozással, de utána ki lennének listázva a gyakoribbak, hasznosabbak.

vagy valami ilyesmi...
el lehet vetni / lehet tovább fejleszteni.
:)
"I wish I could, but I don't want to."

Selmo

Ha lesz elég javaslat a külön topichoz megoldható, de pár BBC kódért nem kell újat nyitni. Csak akkor kérek ötleteket, hogy mik legyenek benne? Quickedit, profilbeállítás, stb?

A tökéletesség unalmas.

Draconire

Darkstar: Magical Girl Lyrical Nanoha StrikerS (ITT: QUALITY) -hogy hangzik?^^

Darkstar

Jóvanna, csak ökörködtem. ^^

BTW.: a Nanohának csak a TV release-e a QUALITY az EVA meg mindíg deep. :D


Más: így, hogy egy ideje már használom, sztem kifejezetten jó ötlet volt az anime topic bontása. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

A moderátori gárda kissé elfogult volt topiccím ügyben. :rolleyes:

Fazék

Member: Milyen topic-cím ügyben? lemaradtam vmiről? ???

Darkstar

Semmi extra, csak az NGE topic kapott egy (omg deep) tag-et egy rövid időre.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: Darkstar on 2007-09-04, 17:57:39
Semmi extra, csak az NGE topic kapott egy (omg deep) tag-et egy rövid időre.
Akkor jól rémlett, hogy az eddig nem volt ott :D

Fazék

Quote from: Gmer on 2007-10-13, 17:31:48
Quote from: Fazék on 2007-10-13, 17:28:05
Ha emlékezetem nem csal, akkor a moderátorokra is vonatkoznak bizonyos irányelvek(szabályok?), pl hogy ha átmozgatsz akármilyen beszélgetést egy másik topic-ba, akkor azt jelezd is, hogy az érintettek is értesüljenek róla.
pl most innen (amúgy teljesen jogosan) át lett mozgatva több hozzászólás is a Hardware topic-ba
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=528.msg295758#msg295758

Már volt némi "on" téma is közéiktatva, így gondoltam átláthatóbb lenne ez a megoldás, de akkor legközelebb külön postban jelzem az ilyeneket is. :)
mint írtam teljesen jogos volt ez a ráadásul igényesen szűrt hozzászólás-átmozgatás, de sztem fontos jelezni, mert a résztvevők hajlamosak lazán ugyanoda post-olni visszaolvasás nélkül (mint most is láthattuk) de talán egy moderátori hozzászólással hajlamosabbak áttérni a másik topic-ba, vagy legalábbis egy szavuk nem lehet :)

Draconire

Quote from: Fazék on 2007-10-13, 17:38:57
mint írtam teljesen jogos volt ez a ráadásul igényesen szűrt hozzászólás-átmozgatás, de sztem fontos jelezni, mert a résztvevők hajlamosak lazán ugyanoda post-olni visszaolvasás nélkül (mint most is láthattuk) de talán egy moderátori hozzászólással hajlamosabbak áttérni a másik topic-ba, vagy legalábbis egy szavuk nem lehet :)
Ok, értem én mire gondolsz, legközelebb úgy is teszek. :smile:

Darkstar

QuoteKérdések, megjegyzések, javaslatok a moderátorok felé...

...vagy felől. :)

Jelen észrevételem, amin már ülök egy ideje, de most már leírom: 4chan. Kedvelem azt az oldalt az ökörségeivel és majdnem mindennel együtt DE az Usteam nem a 4chan. Ennek ellenére lassan minden threadben az ottani meme-ek tömegei, szófordulatok, beszólások etc köszönnek vissza, igen gyakran erőltetett módon. Amíg ez nem minden 2.-3. postban fordult elő, még kifejezetten szórakoztató volt, de mostmár egy kicsit zavaró méreteket kezd ölteni.Tudom, hogy én vagyok az egyik, aki kezdte, ennek ellenére az én szememet is kezdi bökni. Ha 4chanra vágyom, egy linkkel arrább kattintok. Természetesen ez csak az én véleményem, nyugodtan lehet cáfolni, etc. Mindezek ellenére én is továbbra is fogom az használni az ottani "nyelvezetet", uh. ezt senki ne vesse a szememre erre a postra hivatkozva. :) Csak az erőltetettséggel van bajom. ^^


Ed.: a GTFO fag és társai kommentektől kíméljetek. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Nekem is feltűnt, és néha elgondolkozom, hogy talán nem kéne...

...de pont te mondod?  :haha:

[spoiler]i lol'd, bring back snacks, dasu dasu, shopper for a whopper, also cocks[/spoiler]
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-14, 02:11:22
...de pont te mondod?  :haha:
Na igen, számomra is meglepő. :D
De mint mondtam, a használatot támogatom (sőt :D ), de erőltetni nem kell, ha valahová nem illik.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Pontosan ugyanezen okból próbálom én is korlátozni mostanában a 4chanos nyelvezet használatát a postjaimban, persze van, hogy egy ottani meme a legjobb válasz valamire. Szóval egyetértek.

Also, GTFO fag, de csak mert kérted.  :angyali:

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2007-10-14, 02:01:28
OP here, disregard that, etc.
Egy rövid időre leálltam csodálkozni, hogy mi/ki válthatta ezt ki belőled?
lol asszem megvan a válasz :D :haha:

Darkstar

Most mondjam azt, hogy 100%ban kiszámítható vagy? ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Várj, még
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▒
▒▓▓▓▒▒▓▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▓▓▓▒
▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▒▒
▒▓▓▒▓▓▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▓▓▓▒
▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒
▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▓▓▓▒
▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▒▒▒
▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▓▓▓▒▒▒
▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▒▒▒▓▓▒▒▒▒▒▒
▒▒▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▓▒▓▓▒▓▓▓▒▓▓▓▓▓▒▒▒
▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▒
▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▓▓▓▒▒▒
▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
sem volt... :)

Vajon ezt is átjavítja? ˘˘
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

I did it for teh lulz, nem pedig az erőltetésért. Ha rám célzol, sztem
hozzám képest másoknál sokkal erőltetettebb használatát találod.
De szerintem másképp értelmezted a poént az előző postban
(kérdőszavak sorrendje), na mindegy. :)