Kérdések, megjegyzések, javaslatok a moderátorok felé

Started by zsozso, 2006-12-10, 17:58:26

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-10-14, 02:31:53
I did it for teh lulz, nem pedig az erőltetésért. Ha rám célzol, sztem
hozzám képest másoknál sokkal erőltetettebb használatát találod.
De szerintem másképp értelmezted a poént az előző postban
(kérdőszavak sorrendje), na mindegy. :)
Hüde rafinált. Nyugodtan tegyél ignore-ra, ha ennyire idegesítelek, nem fogok megsértődni. De mondd meg, ha valami zavar, ne célozgass rá. Nem ez az első alkalom, amikor gyakorlatilag ok nélkül kötsz belém (mondjuk az a post, amire a párkapcsolatos topikban reagáltál, tényleg olyan volt, mint egy szar copypasta).

edit: beleraktam a quoteot, mert új oldalra men.

Próféta

*  Próféta checks the current date
Nem, nem április 1. Húha.
Azon is érdemes elgondolkodnotok, hogy nem teszi-e tönkre a remek kis insider joke hangulatot, ha már én is tudom, mi az a DFC/failget/SHOOP/longcat/desuspam stb. Pedig csak egyszer tévedtem 4chan-ra, akkor is csak azért, hogy megnézzem, mégis milyen az a hely, ahonnan ez a sok ökörség ered.

Kuroi Tenshi

Hó, hó, nyugi. Abszolút semmi bajom veled, csak egy egyszerű
kis szóvicc volt... nem kell így felkapni a vizet.

(Avval a párkapcsolatos nagyképűsködéssel meg magadnak
kerested. Ha én nem írok vissza rá valami tipikusan b-set, akkor
vki más tette volna.
)

minuszmiki

Akkor rosszul ítéltem meg a dolgokat, örülök neki. :)

Draconire

Maga a 4chan is "felhígult" a mostani newfag summer alatt (legalábbis akkor figyeltem fel már én is rá), ez ellen nem nagyon lehet mit tenni. Az olyan jelzők mint az "epic", "fukken savved", "gar", etc. már ott se jelentenek semmit se lassan, mert mindenki használja mindenre. De ez ellen az elterjedés ellen nem nagyon lehet mit tenni, ahogy azt már sok anonymous is megmondta: 4chan-t a népszerűsége fogja megölni.

Bár én is szoktam használni, és lehet, hogy néha csak nekem tűnik odavalónak, de azért igyekszem értelmes (lol) határokon belül maradni. Szóljatok rám, ha nem sikerül.^^

szerk: eh, typo

Zsiga


kikuchiyo

Zsiga: nézd meg, van-e még valami átjavítanivaló abban a postban ;) :D

[spoiler]Oh what fun it is to ruin this seriose thread... de elkezdhetnénk azon gondolkodni, hogy esetleg befejezzük az ökörködést :)[/spoiler]
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-14, 13:11:19
Zsiga: nézd meg, van-e még valami átjavítanivaló abban a postban ;) :D

[spoiler]Oh what fun it is to ruin this seriose thread... de elkezdhetnénk azon gondolkodni, hogy esetleg befejezzük az ökörködést :)[/spoiler]
Azt direkt hagytam meg, olvasható úgy is és az a lényeg. :D
[spoiler]Jó ötlet.
TOPIC'S CLOSED due to FAIL[/spoiler]

minuszmiki

Quote from: Zsiga on 2007-10-14, 14:00:22
[spoiler]Jó ötlet.
TOPIC'S CLOSED due to FAIL[/spoiler]
Várj még azzal a bezárással, előbb még megsértődöm. :D (Nem, nem fogok, ez már így is elég nagy arcvesztés :/ )

Lythis


Fazék

lejátszók FAQ résznél ki lehetne javítani az mplayer codec link-et, mert jött ki frissebb már:
http://www1.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/codecs/

szerk: + akár lehetne tenni abba a topic-ba egy első hozzászólást, amiben link-elve van lejátszónként a megfelelő hozzászólás. tudom lusta vagyok meg minden, de sztem így lenne szép :)

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Sztem írjátok át a Fórumszabályzatban az aláírás maximális méretét 500kb-ről úgy kb 2mb-re. Mert picit hülyén veszi ki magát, ha modik járkálnak 3x nagyobb méretűvel a megengedetnél. Amúgy azóta Mo-n is jóval elterjettebb a korlátlan szélessáv, biztos keveseb embernek fekszi meg a letöltését. ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

Hááát nem tudom.... végülis nálam ki vannak kapcsolva az aláírások, szóval engem nem zavarna, de sztem illene lefolytatnunk egy szavazást előbb erről :)


Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

oké, 10 perce keltem csak még föl, jogos, ezt benéztem :haha:

Dreamcleaver

Quote from: Fazék on 2007-10-21, 13:54:15
oké, 10 perce keltem csak még föl, jogos, ezt benéztem :haha:

Nem, igazad van. Elrontottam a smiley-t a végén. Most már mindegy.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

És ha már így Darkstar-on van a sor...az aláírásodban szereplő sort nem érzed picit sértőnek bizonyos vallásúakkal szemben? Ez valami fetis itt a usteam-en? Lehet el kellenne kezdenem rasszista zsidóellenes beszólásokat irogatnom...

In b4 Zsiga's faggotry about véleményszabadság.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Mivel én és mások is jót röhögtünk rajta és sajnos némi alapja is van, ezért nem. Persze az általánosítás túlzás, de az idézet szerzőjére ez jellemző és aki emiatt megsértődik, az nyugodtan keresse fel kezelőorvosát/gyógyszerészét/etc, mert hasonlatos ama kedves arabokhoz, akik elég cifra dolgokat műveltek egy karikatúra miatt. ^^
És Zsigának igaza van. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-21, 21:09:00
És ha már így Darkstar-on van a sor...az aláírásodban szereplő sort nem érzed picit sértőnek bizonyos vallásúakkal szemben? Ez valami fetis itt a usteam-en? Lehet el kellenne kezdenem rasszista zsidóellenes beszólásokat irogatnom...

In b4 Zsiga's faggotry about véleményszabadság.
Ja, sértő a pedofil katolikus papok számára... ::) Egy katolikus számára meg ne legyen sértő, egy tisztességes német számára sem sértő ha valaki tömeggyilkosnak nevezi a nácikat, meg egy normális zsidó számára sem sértő ha háborús bűnösnek nevezzük Izrael teljes katonai vezetését.

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-21, 21:09:00Ez valami fetis itt a usteam-en?
Jól látod a helyzetet. Ha nem is az egész fórumon, de az aktív júzerek jelentős részénél.


Kuroi Tenshi

[spoiler]
Quote from: Zsiga on 2007-10-21, 21:16:55
meg egy normális zsidó számára sem sértő ha háborús bűnösnek nevezzük Izrael teljes katonai vezetését.
Ezt próbáld meg/merd élőben megtenni.
Enjoy your feketelista/b&/v&. Még ha nem is mondja ki, elkönyvel magában
antiszemitának.

Jó példa talán az a Zuschlag-fazon, aki gyors emelkedését egy zsidóviccen
vágta el nagyon, annyira, hogy már le van tartóztatva :)

Quote from: Manitu on 2007-10-21, 21:23:07
Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-21, 21:09:00Ez valami fetis itt a usteam-en?
Jól látod a helyzetet. Ha nem is az egész fórumon, de az aktív júzerek jelentős részénél.
Vagy inkább néhány aktív júzer jól láthatóan hirdeti...[/spoiler]

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-10-21, 22:00:44
Vagy inkább néhány aktív júzer jól láthatóan hirdeti...
Mondod pont te. :D
[spoiler]Az meg, hogy a zsidók keze messzire elér, nem jelent semmit... Amit a vezetők több területen is művelnek , az tényleg tűrhetetlen, de ez nem ide (topic/fórum) tartozik.[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2007-10-21, 22:04:39
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-10-21, 22:00:44
Vagy inkább néhány aktív júzer jól láthatóan hirdeti...
Mondod pont te. :D
:confused:
Én? Mit, hol, mikor? Nem látok és nem is láttam semmi olyat az aláírásomban,
ami vallást sértene.
Nem úgy, mint pl te.
Szóval?

Darkstar

Olvasd vissza a saját hozzászólásodat, hogy az idézett rész mire vonatkozik. A piszkálódós stílust meg tartogasd másnak.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Nem tudom, ki piszkálódik itt:

QuoteWhen all you dream about is buttsecs with lolis, it's time to seriously consider a career as a Catholic priest. - Anonymous

Quote from: Darkstar on 2007-10-21, 22:04:39
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-10-21, 22:00:44
Vagy inkább néhány aktív júzer jól láthatóan hirdeti...
Mondod pont te. :D

Ha avval a replikával meg bajod van, főleg a viccre utaló :) -vel a végén, az a te bajod.

Darkstar

Az idézett mondat végén nem látom a smile-t, hanem 3 pontot. A fetis cucc sztem a loli/pedo cuccra vonatkozott. Mert mióta lenne jellemző bárkire is a fórumon különösebben ügyet csinálni bármilyen vallásból? Viszont a másik sokkal inkább jellemző.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

A továbbiakat PM-ben intézzétek, ha kérhetném, vagy holnap élőben is lejátszhatjátok, majd viszünk popcornt. Nálam lehet fogadni.
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Akkor sztem olvasd el DC postját, vagy várd meg, amíg saját
maga írja le ;) Sztem elég egyértelműen a vallásilag sértő
megjegyzésekre mondta.

Az pedig, hogy pancaekmant csináltatok belőlem a 4chonon,
még nem jelenti azt, hogy akkora lolicon lennék, mint itt egyesek,
akiknek még az ava alatti sorukban is benne van  :angyali: