Kérdések, megjegyzések, javaslatok a moderátorok felé

Started by zsozso, 2006-12-10, 17:58:26

Previous topic - Next topic

noriko

na, így nézne ki, ha benne lennétek:



Általános:



Idényhez kötött:


Fővároson kívüli találka pontok:


"I wish I could, but I don't want to."

Zsiga


Darkstar

Én mindent támogatok, ami nekem nem jelent (túl sok) plusszmunkát. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha


noriko

na akkor folyt. köv.  :P

A Gasztronómia topic nevébe bele lehet tenni a főzőcske szót? Hogy egyértelmű legyen, hogy arra is használjuk a topicot, mert már én is kerestem párszor, mire odataláltam ismét.

(mert ugye a japán board-on lévő főzőcske az japán főzőcske. és ne, ne vonjuk össze, mert az special, és külön kell.  :haha: )
"I wish I could, but I don't want to."

Moha

Az ötlet jó, de sajna nekem beledöglött a folyamatba, szóval majd valaki más...

Zsiga

Quote from: noriko on 2009-04-08, 19:43:29
(és ne, ne vonjuk össze, mert az special, és külön kell.  :haha: )
Ha már megemlítetted, mért ne?

noriko

Mert amíg van Japán board, addig nyugodtan elfér benne egy saját főzőcske topic is szerintem, ami külön japán kajákra lett létrehozva. Eddigi tapasztalataim alapján a japánok amúgy is ételmániásak (minden animében esznek legalább egyszer :D). Meg engem különösen érdekel a téma és nem szeretném, ha eltűnne a vegyesben (külön notify-ra tettem, meg minden :)). 
"I wish I could, but I don't want to."

Zsiga


noriko

Quote from: Zsiga on 2009-04-09, 00:49:20
Nem vitatkozom. :)
akkor jó :)

konkrét ajánlat:

Gasztronómia & jó helyek (kocsmák, éttermek) --> Gasztronómia (kocsmák, éttermek, főzőcske)
"I wish I could, but I don't want to."

Makos

Gasztronómia & jó helyek (kocsmák, éttermek) --> Gasztronómia (főzőcske, éttermek, kocsmák)

Inkább így ha már a gasztronómia van elsőnek írva :D

Moha

Én konkrétan erre akartam javítani:

Gasztronómia, főzőcske & jó helyek (kocsmák, éttermek)

Csak valamiért nekem belefagy a módosításba.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

noriko

yay ma este is nyugodtan alhatok :D

én is Moha javaslatára gondoltam, de azt hittem a hosszúság miatt fagy le. :)
"I wish I could, but I don't want to."

Cloud

Már többször kérdezni akartam hogy a Gasztró,főzőcske stb. topic mit keres Filmek,zenék,könyveknél? Szerintem nagyon nemott van a helye.

Zsiga

Quote from: Cloud on 2009-04-11, 23:50:07
Már többször kérdezni akartam hogy a Gasztró,főzőcske stb. topic mit keres Filmek,zenék,könyveknél? Szerintem nagyon nemott van a helye.
Filmek,zenék board = de facto általános kultúra board, így szerintem pont jó helyen van ott a szakácsművészetnek.

Próféta

Quote from: Cloud on 2009-04-11, 23:50:07
Már többször kérdezni akartam hogy a Gasztró,főzőcske stb. topic mit keres Filmek,zenék,könyveknél? Szerintem nagyon nemott van a helye.
Fel kéne melegíteni Ramiz javaslatát: "Filmek,zenék,könyveknél" -> "Kultúra" átnevezés.

Cloud

Quote from: Zsiga on 2009-04-11, 23:58:28
Quote from: Cloud on 2009-04-11, 23:50:07
Már többször kérdezni akartam hogy a Gasztró,főzőcske stb. topic mit keres Filmek,zenék,könyveknél? Szerintem nagyon nemott van a helye.
Filmek,zenék board = de facto általános kultúra board, így szerintem pont jó helyen van ott a szakácsművészetnek.
Így már érthető.Köszi. :)

Dreamcleaver

A Külvilágból mióta lett Kultúra és miért? Nem lehetne visszacsinálni? Sztem ilyen változtatásokat tök felesleges eszközölni, mert előnye nincs, ellenben engem pl zavar, mert megszoktam a Külvilágot.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Én

Én észre se vettem, hogy Filmek, zenék, könyvekből Külvilág lett :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: Dreamcleaver on 2009-04-20, 01:25:36
A Külvilágból mióta lett Kultúra és miért?
Quote from: Én on 2009-04-20, 01:27:19
Én észre se vettem, hogy Filmek, zenék, könyvekből Külvilág lett :haha:

FAIL, both of you.
Külvilág továbbra is van, a "Filmek,zenék,könyvek" lett csak Kultúra;
viszont ahogy ma már egyszer megjegyeztük, a
"Kultrúra -- Last post: Re: Transformers" vagy a
"Kultrúra -- Last post: Re: Portnótopik" eléggé viccesen néz ki :haha:

Én

Azt tudom, hogy a Main Category másik nagy board neve Külviág... Csak annyit emlegettétek a filmekzenék boarddal, hogy azt hittem, lemaradtam valamiről :oops:

Dreamcleaver

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-04-20, 01:34:10
Quote from: Dreamcleaver on 2009-04-20, 01:25:36
A Külvilágból mióta lett Kultúra és miért?
Quote from: Én on 2009-04-20, 01:27:19
Én észre se vettem, hogy Filmek, zenék, könyvekből Külvilág lett :haha:

FAIL, both of you.
Külvilág továbbra is van, a "Filmek,zenék,könyvek" lett csak Kultúra;
viszont ahogy ma már egyszer megjegyeztük, a
"Kultrúra -- Last post: Re: Transformers" vagy a
"Kultrúra -- Last post: Re: Portnótopik" eléggé viccesen néz ki :haha:

Jah látom, kicsit megzavart Ramiz posztja az offban.

Így már okés, csak elírtátok (mármint ha Kultrúra volt a cél).  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

Quote from: Zsiga on 2009-05-22, 02:12:34
Legalább a sorozat legdurvább spoilerét tegyétek már spoiler tag alá légyszíves, mint a mellékelt ábra mutatja még nem látta mindenki.

Már miért kéne spoiler alá tenni? Rég lefutott sorozatról van szó, és egyértelműen van jelezve, hogy a topicban spoilerek vannak. Na meg már számtalanszor ki lett beszélve ugyanez ott, akkor senki se problémázott rajta.

Zsiga

Quote from: Draconire on 2009-05-22, 10:50:53
Quote from: Zsiga on 2009-05-22, 02:12:34
Legalább a sorozat legdurvább spoilerét tegyétek már spoiler tag alá légyszíves, mint a mellékelt ábra mutatja még nem látta mindenki.

Már miért kéne spoiler alá tenni? Rég lefutott sorozatról van szó, és egyértelműen van jelezve, hogy a topicban spoilerek vannak. Na meg már számtalanszor ki lett beszélve ugyanez ott, akkor senki se problémázott rajta.
Számtalanszor kibeszéltük azt is hogy az egyértelmű jelzés ellenére is spoiler tag alá tesszük a major spoilereket. Hogy a többieket mért nem zavarta korábban azt nem tudom, engem azért mert nem vettem észre. Ezt meg most igen.

NLZ

Akkor minek elrondítani a topic címét a spoiler feliratokkal?
[reserved]

motifator

Szerintem nem para, hogy ott spoilereznek. Ami tényleg problémás, amikor hasonló történik mondjuk a "Milyen animét láttál legutóbb?" topikban.
De az anime saját topikját én mindig is spoileresnek tartom, akár oda van írva, hogy spoiler, akár nem. Amíg nem végeztem az animével, nem megyek oda. De legalábbis nem olvasok vissza semmit.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kuroi Tenshi

Szerintem azért néhány esetben nem árt.
Pl. ha valaki megvárja a normális minőségű subokat, az
nagyon fog örülni, ha mások, akik QUALITY speedsubbal
nézik, szétspoilerezik a következő részt/részeket, amit
még nem látott.

NLZ

Kompromisszum megoldás, hogy az illető nem fog addig pislogni a topicba, míg nem nézte meg, de már van sub. Egyébként meg az első post első sorából levehető, hogy az új részről van szó, ilyenkor meg gyorsan be lehet zárni az oldalt. Ráadásul sokszor az első post az új részről sokszor spoilertaggal van. Ha mindezek után valaki továbbolvas, az megérdemli. Énse nézek be a Bleach/Naruto/Onepiece mangatopicokba kb kedd és péntek között, mert olyankor már jönnek az előzetes spoilerek. Nem nehéz, simán megtudom csinálni, szal valsz más is képes lenne rá hasonló helyzetekben.
[reserved]