Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

Damnatus

Tudnátok ajánlani animékat? Lehetõleg hosszabb lista legyen, mert sokminden megvan már... (és van szabadon 60 GB) :D
A lényeg, hogy olyanok legyenek, amik már befejezett sorozatok, filmek.
Aztán majd nekem az is szempont lesz, hogy lehetõleg az ftp-n egységes formátumban legyen meg, de ezt majd én megnézem...
Infókat elõre is kösz!

.Attila

Humoros, non-drámai, non-akciós, pusztán humoros (aranyosan humoros) anime-t keresek sürgõsen! Ez a Mai Hime betett nekem, vmi pihentetõ kell :D

Moha

#92
Quote from: BonciHumoros, non-drámai, non-akciós, pusztán humoros (aranyosan humoros) anime-t keresek sürgõsen! Ez a Mai Hime betett nekem, vmi pihentetõ kell :D
A School Rumble se rossz, fõként humoros schoolgirl anime, csak kevés és gyenge akció van benne (veszekednek, hogy "én szeretem a csajt"), dráma meg semmi.

A Midori no Hibi-t tudom még mondani, ha nem láttad. A végére kicsit megkomolyodik, de az eleje 100% lol! :)

Igazából nem hiszem, hogy tudok olyat mondani, amit én már láttam, de te nem, de pl: Magical nyan nyan Taruto (egyszerû, aranyos történet, bár nem röhögi szét rajta magát az ember), Angel's Tail (ez egy könnyedebb magic kategóriájú story)

.Attila

Midori no Hibi-n már rég túlestem :)
Akkor befejezem a Kare Kano-t (ez is kedvenc lesz úgy tûnik :)), és akkor School Rumble :)

Moha

Quote from: BonciAkkor befejezem a Kare Kano-t (ez is kedvenc lesz úgy tûnik :))
Jó, én meg lehet, hogy most annak kezdek neki. :) Úgy hallottam, elég jó.

.Attila

Quote from: MohaJó, én meg lehet, hogy most annak kezdek neki. :) Úgy hallottam, elég jó.
Elég jó? 13. részen vagyok túl, és nagyon jó :jee: Kedvenc-esélyes :)

JaFaR

Sziasztok!

Ajánljatok nekem olyan anime-t, ami ezekre hasonlít:
-Cowboy Bebop
-Hellsing
-Noir
Vagy ezekre:
-Howl's moving castle
-Spirited Away
-Kiki's delivery service

Viszont ezekre nem:
-Love Hina
-Oh!My Goddess

Jah, és feltétel a magyar felirat, ugyanis bnõm sajna nem tud angolul.
Elõre is kösz.

.Attila

Quote from: JaFaRSziasztok!

Ajánljatok nekem olyan anime-t, ami ezekre hasonlít:
-Cowboy Bebop
-Hellsing
-Noir
Vagy ezekre:
-Howl's moving castle
-Spirited Away
-Kiki's delivery service

Viszont ezekre nem:
-Love Hina
-Oh!My Goddess

Jah, és feltétel a magyar felirat, ugyanis bnõm sajna nem tud angolul.
Elõre is kösz.
Noir-ra: Madlax
Vagy ezekre: mind, amit mondtál, Ghibli film, ezek alapján ajánlom a Ghibli filmeket ;) (Mononoke Hime, Laputa Castle In The Sky, Porco Rosso, Pom Poco, My Neighbours the Totoros vagy mi)

Moha

Igen, én is ajánlanám a Ghibli animéket. Azokhoz lehet találni magyar feliratot. Ezek közöl is leginkább a Pom Poko-t és a My Neighbour Totoro-t ajánlanám.

Amúgy a Love Hina-val mi a baj? :confused:

Bonci: Összekeversz két filmet. ;) "My Neighbour Totoro" és "My Neighbours the Yamadas" :)

Necrid^

Quote from: MohaIgen, én is ajánlanám a Ghibli animéket. Azokhoz lehet találni magyar feliratot. Ezek közöl is leginkább a Pom Poko-t és a My Neighbour Totoro-t ajánlanám.

Amúgy a Love Hina-val mi a baj? :confused:

Bonci: Összekeversz két filmet. ;) "My Neighbour Totoro" és "My Neighbours the Yamadas" :)
Egyetértek!! Ghiblit én is aljánlám.. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

TearOfAngel

YOU'RE GONNA CARRY THAT WEIGHT (4 EVER)

TearOfAngel

#101
Trigun és CowBoyBebop rulez! :jee:
YOU'RE GONNA CARRY THAT WEIGHT (4 EVER)

JaFaR

Köszi mindenkinek!

Bonci:
Madlax-ot már én is kinéztem, csak nem találtam hozzá magyar feliratot. (animeaddicts-on van az elsõ 3részhez...de az kevés)
Ghibli filmek közül a miyazaki féléket már majdnem mind láttuk. pl. Mononoke, Laputa és a Totoro is megvolt már. A Ghiblisek közül a kedvenceket emeltem ki.
Moha:
Pom Poko: utánna nézek.
Love Hina: Elég fárasztó...hogy lehet valaki akkora pancser... :rolleyes:
(Bár kezdõ bnõ vadászoknak önbizalmat adhat ha látják, hogy van náluk is félénkebb/pancserebb)
A sorozat kiérdemli a "Keitaro szárnyalásai" alcímet ... :D
Pozitív viszont az a tankos mindent összeszerelõs kiscsaj, aki mindent meg akar enni +átváltozik .... õ is azért mert hasonlít Radical Ed-re ;)
Remélem nem gázoltam senki lelki világába. ízlések és pofonok...
TearOfAngel:
Az nem Trigun véletlenül? Mert Trugunt nem találtam. :confused:

sirtomi

Trigun lesz az, szerintem véletlenül elírta.

A Cowboy Bebop-pal együtt ajánlom én is.  :jee:

.Attila

Quote from: JaFaRPozitív viszont az a tankos mindent összeszerelõs kiscsaj, aki mindent meg akar enni +átváltozik .... õ is azért mert hasonlít Radical Ed-re ;)
Õ Kaolla :) (a tankos jelenet teljes egészében hiányzik a mangából, tehát extra dolog az animeben, és jobb is lett így).
Én elkezdtem olvasni a mangát, és kicsit félek, hogy miután jóval több animet láttam, mint anno, amikor az LH animet néztem, hogy sokkal kevésbé fog tetszeni az LH most... (indok: akkor az volt az elsõ "minden lány a looserre bukik" anime, amit láttam, ráadásul az anime, ha jól hallottam, visszafogottabb, tehát nem mindenki vall szerelmet Keitaronak, a mangában viszont többen)

sirtomi

Quote from: BonciÕ Kaolla :) (a tankos jelenet teljes egészében hiányzik a mangából, tehát extra dolog az animeben, és jobb is lett így).
Én elkezdtem olvasni a mangát, és kicsit félek, hogy miután jóval több animet láttam, mint anno, amikor az LH animet néztem, hogy sokkal kevésbé fog tetszeni az LH most... (indok: akkor az volt az elsõ "minden lány a looserre bukik" anime, amit láttam, ráadásul az anime, ha jól hallottam, visszafogottabb, tehát nem mindenki vall szerelmet Keitaronak, a mangában viszont többen)
Kezd egyre jobban érdekelni az LH. Szinte mindenki dícséri :)

JaFaR

Quote from: sirtomiKezd egyre jobban érdekelni az LH. Szinte mindenki dícséri :)
Én is ezért vittem haza (jah, és volt felirat is), de úgy látszik nekünk nem annyira jön be ez a romantikus style.
És én még jobban megnéztem mint bnõm.
Pedig a nõk szeretik a romantikát.  :rolleyes:
 :_off:
Viszont a Noir után elkezdett counter-strike-ozni.  :eeek:
Pedig elõtte hiába mondtam, hogy próbálja meg... :D

sirtomi

Quote from: JaFaRÉn is ezért vittem haza (jah, és volt felirat is), de úgy látszik nekünk nem annyira jön be ez a romantikus style.
És én még jobban megnéztem mint bnõm.
Pedig a nõk szeretik a romantikát.  :rolleyes:
 :_off:
Viszont a Noir után elkezdett counter-strike-ozni.  :eeek:
Pedig elõtte hiába mondtam, hogy próbálja meg... :D
Noir -ból láttam pár rész és nagyon tetszett, de még nem néztem meg.
Nagyon tetszett a zenéje, és elég komornak tûnt a hangulata.

.Attila

Quote from: JaFaRViszont a Noir után elkezdett counter-strike-ozni.  :eeek:
Pedig elõtte hiába mondtam, hogy próbálja meg... :D
:lol: :lul: :rotflol:

Cobra

Quote from: JaFaRViszont a Noir után elkezdett counter-strike-ozni.  :eeek:
Pedig elõtte hiába mondtam, hogy próbálja meg... :D
Mireille, Kirika vagy Chloe néven?   :D

Anime ajánlásnál sajnos erõsen leszûkíti a választékot a magyar felirat igénye.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

JaFaR

Quote from: CobraMireille, Kirika vagy Chloe néven?   :D

Anime ajánlásnál sajnos erõsen leszûkíti a választékot a magyar felirat igénye.
A név nem volt fontos....easy botok, csak pisztollyal és segítettem, mert ha a billentyûzetet is kellett neki nyomkodni akkor nagyon gyorsan elfogyott a pénze... :D
Hát nekem nem lenne gond az angol, de az asszony németes.  :ejj:
Jah, megnéztük tegnap a Trigun elsõ 3 részét. Nem rossz. Bár kicsit szerencsétlen a fõhõs.  :rolleyes:
Kár hogy csak 11részig van meg a felirat, utánna nem tudom mi lesz.

TearOfAngel

#111
Quote from: JaFaRÉn is ezért vittem haza (jah, és volt felirat is), de úgy látszik nekünk nem annyira jön be ez a romantikus style.
És én még jobban megnéztem mint bnõm.
Pedig a nõk szeretik a romantikát.  :rolleyes:
 :_off:
Viszont a Noir után elkezdett counter-strike-ozni.  :eeek:
Pedig elõtte hiába mondtam, hogy próbálja meg... :D
hehe nem csak a nõk  :p  nekem  a kedvecem a GreenGreen ha romantikárol van szó. (a noirt még nem láttam :( )
ya a hibáér + sry
YOU'RE GONNA CARRY THAT WEIGHT (4 EVER)

JaFaR

Quote from: TearOfAngelhehe nem csak a nõk  :p  nekem  a kedvecem a GreenGreen ha romantikárol van szó. (a nioit még nem láttam :( )
ya a hibáér + sry
Hát a Noir nem igazán romantikus vagy vidám....  :rolleyes:
Viszont jó, én csak ajánlani tudom. :jee:
A hiba pedig no problem

Nimlot

Srácok valaki ajánljon enekem valmi jó öklözõset mint a yuyuH amíg meg nem lesz az uccsó 3 rész.... az inu yashára már kezdek ráunni pedik csak 102.nél járok  :teccik:
"Being too kind is also... cruel!"

JaFaR

Köszi srácok a Trigun-t, királyos volt.  :jee:
Van még valami hasonló? Természetesen magyar felirattal.
Az ajánlott Ghibli animéket is megnézném, csak az a baj,
hogy innen ki lettek takarítva a Ghibli filmek. Máshonnan pedig
nem igazán tudok tölteni. Csak DC ami mûködik nálam, BT nem.  :ejj:

sirtomi

Quote from: JaFaRKöszi srácok a Trigun-t, királyos volt.  :jee:
Van még valami hasonló? Természetesen magyar felirattal.
Az ajánlott Ghibli animéket is megnézném, csak az a baj,
hogy innen ki lettek takarítva a Ghibli filmek. Máshonnan pedig
nem igazán tudok tölteni. Csak DC ami mûködik nálam, BT nem.  :ejj:
Én most fejeztem be a Cowboy Bebop sorozatot, csak ajánlani tudom. Nagyon király  :jee:

JaFaR

Quote from: sirtomiÉn most fejeztem be a Cowboy Bebop sorozatot, csak ajánlani tudom. Nagyon király  :jee:
Az tuti, hogy király...  :jee:
Csak már láttuk...  :)
Esetleg vmi más?

Nimlot

Én a Star oceant ajánlom... nekem bejött :jee: , csak kellene a folytatás :bruhuhu:
"Being too kind is also... cruel!"

Moha

Hello,

Tudtok ajánlani valami jó romantikus dráma animét? Most valahogy ilyesmihez lenne kedvem. (Rámtört a mazochizmus :rolleyes: )

Nimlot

Hát ha még nem láttad akkor chobits-ot tudom ajánlani. Nekem bejött :)
"Being too kind is also... cruel!"