FTP kliens/szerver help-topic

Started by pukkandur, 2004-01-11, 18:14:08

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Galatea on 2007-11-09, 19:30:47
Nagyon nagy bajban vagyok szal joh lenne ha valki tudna segíteni! :bruhuhu:

Szal annyi a lényeg hogy vagy én vok analfabéta vagy nem tom h mi van de ha valaki tudna adni totalkommanderes paramétereket adni az animehq-hoz az nagyon joh lenne mert akármit próbálok sehogyan sem tok csatlakozni.

Nem tom mennyire vok egyszerű eset de előre is köszönöm a segítséget ha eggyáltalán segít valaki :szemuveges:!
Én se tudok belépni az ftp-re, valószínűleg leállás van mert pingre se válaszol. Az esetleges további kérdéseket valamelyik ftp-s topicba írd, ezt majd én áthelyezem ugyanoda.

Galatea


Bishop

Az lenne a problémám hogy ép windowst raktam újra, és felraktam a TC-t és beállítottam ahogy kell, de amikor csatlakozni akarok jelszóhibát ír ki 502-es hiba, tudom hogy a jelszóm jó mert le van mentve nekem és kb 5x óvatosan beírtam hogy ne legyen gond.
Tud valaki valami ötletet adni mi lehet a gond? Ha nem majd írok Zsozsonak hátha.

Zsiga

Quote from: Bishop on 2007-12-23, 11:44:14
Az lenne a problémám hogy ép windowst raktam újra, és felraktam a TC-t és beállítottam ahogy kell, de amikor csatlakozni akarok jelszóhibát ír ki 502-es hiba, tudom hogy a jelszóm jó mert le van mentve nekem és kb 5x óvatosan beírtam hogy ne legyen gond.
Tud valaki valami ötletet adni mi lehet a gond? Ha nem majd írok Zsozsonak hátha.
Ha jelszóhibát ír akkor rosszul írtad be a jelszót. :)
Kis segítség a megoldáshoz: http://usteam.hu/user.php?op=lostpassscreen&module=LostPassword

Bishop

Ilyen felhasználó nem létezik  :wtf Mint ha nem is léteznék a forumon meg az oldalon  :confused:

Kuroi Tenshi

Öööö csak biztos ami sicher kérdés, ugye a főoldalit írod be,
és nem a fórumosat? Valamint: a régit, ne pedig az újat írd be.
Biztos nem írtad el: kis/nagybetű, egyéb?

Bishop

nem írtam el száz, ha csak nem a régi felhasználó nevem müködik ami régen névcserénél megváltozott.  :oops:

Kuroi Tenshi

Igen, a régi. Nekem is még a régi nevem a felhasználónevem
a fórumra.

Bishop

Azért mióta nevet cseréltem használom az ftpt és a forumot és tom hogy a felhasználónéh is megváltozott, pl forumra be is tok lépni.
Fejlemények: beírtam a régi felhasználóevemet és azt írta ki hogy nincs ilyen felhasználónév,viszont a mailt megkaptam a kóddal most visszaküldtem megint, majd kiderül hogy mos jó lesz e.

chilip

#189
mostanság elég sokszor csak ez az egy oldal nem jön be (> USTEAM fórum, ftp-t egyszer néztem, akkor az se jött be), kérdésem a következő lenne: ez a usteam szerver hibája vagy az enyim? tehát mostanság mien gyakran voltak kissebb-nagyobb leállások... azért kérdem mer ez nekem nem egyértelmű >> most raktunk rá az itthoni routerre még 1 gépet és pont akkor kezdett el szarakodni ez az egész (tehát egyik percbe még be tudok lépni, másikba be se tölti az oldalt és 1-1,5 óra múlva ha szerencsém van, újra bejön...)

Cobra

Elmúlt 1 hétben nekem se jött be többször a fórum. Vagy erősen túlterhelt volt a szerver, vagy voltak megint leállások.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo

Voltak kimaradások. De ezt egyből látod, ha megnézed a legutolsó hozzászólásoknál, hogy van-e kb. a tiéddel egyező kiesési idő.

A tökéletesség unalmas.

Theo

Pár napja egyáltalán nem enged fel az ftp. TC-t használok, addig jut el hogy alkönyvtárak betöltése, majd megjelenik az ftp mint egy üres meghajtó, semmi könyvtár. Más ftp-kre gond nélkül felcsatlakozom. Nincs jelszó gondom, elvileg nincs semmi, ami miatt banolva lehetnék, bár ránéztem volna csak nem találtam aktuális banlistát. A csatlakozás végén annyi ír, hogy "425 Unable to build data connection: Operation already in progress".

Manitu

Passzív mód ember, passzív mód! :ejj:


Theo

Ja így már megy is, csak ugye eddig nem volt vele gond, ment rendesen, és könnyebb kérdezni, mint gondolkozni. Thx  :tezsvir:

Abitia

Sziasztok!

Nekem az lenne a gondom, hogy nem tudok felmenni FTP-re( gondoltátok volna? :D )
TC-vel elíndítanám, kidobja a kis ablakát, és addig írja ki a szöveget, hogy:
usteam.hu=193.XXX.XX.X  :Kiraly:
Aztán kiírja hogy Kapcsolathívási hiba. :redface:

Nem tudjátok h ez miért lehet?

Lazzaret

Quote from: Abitia on 2008-01-07, 16:58:37
Sziasztok!

Nekem az lenne a gondom, hogy nem tudok felmenni FTP-re( gondoltátok volna? :D )
TC-vel elíndítanám, kidobja a kis ablakát, és addig írja ki a szöveget, hogy:
usteam.hu=193.XXX.XX.X  :Kiraly:
Aztán kiírja hogy Kapcsolathívási hiba. :redface:

Nem tudjátok h ez miért lehet?

nálam is ugyan ez a problem. Gondolom valami bibi miatt van egy kis megállás.


www.arkangyalok.uw.hu

KALINKA

Sziasztok
par napja tapasztalom hogy az ftp nem akkar felengedni allandoan ido tulépes ir ki mi lehet a probléma

Selmo

Gondok vannak a szerverrel. Türelem.

Aki ezek után is beírja, hogy nem megy az FTP, azt törlöm szó nélkül!

A tökéletesség unalmas.

elfodd

#199
Üdv!

Segítségre lenne szükségem, itthon minden tökéletesen működik, csak a probléma h most már külföldön élek, és nem enged fel az ftp-re, idő túllépés miatt leáll. Más ftp működik, a beállítások ugyanazok mint itthon.

Előre is köszönöm

Elfodd

Lythis

Quote from: elfodd on 2008-01-09, 11:47:38
külföldön élek
elvben pont ezért. Ha minden igaz külföldről a fórumot sem éred el.

elfodd

Így igaz a usteam.hu sem jött be, akkor nincs remény?

Zsiga

Quote from: elfodd on 2008-01-09, 12:19:28
Így igaz a usteam.hu sem jött be, akkor nincs remény?
Nincs, külföldről le van tiltva az oldal és az ftp is.
Esetleg ha külföldön tudsz fix IP-t szerezni, és előfizetsz egy jóóó nagy interhost-os csomagra, talán zsozso meg tudja oldani hogy azt az egy IP-t beengedje, de ebben ő tud segíteni, kérdezz rá priviben.

elfodd

Ok, köszönöm a segítséget!

Manitu

Esetleg próbálkozhatsz magyar proxykon keresztül csatlakozni, de ne számíts egetrengető sebességekre.


Ayaka

Sziasztok! Én ha belépek a TC-be, beírom a nevem, jelszavam, szolgáltatót és az ftp címet, leokézom, akkor pár mp után kírja, hogy időtúllépés. Ez mitől van, és hogyan tudok belépni? Fontos lenne! Köszi!
Az indulás nehéz, de aztán már jobban megy minden! (by:Ayaka :D)

Zsiga

Quote from: Ayaka on 2008-02-07, 18:13:57
Sziasztok! Én ha belépek a TC-be, beírom a nevem, jelszavam, szolgáltatót és az ftp címet, leokézom, akkor pár mp után kírja, hogy időtúllépés. Ez mitől van, és hogyan tudok belépni? Fontos lenne! Köszi!
Olvass vissza.

Ayaka

#207
Ohh...1000 sorry! Pedig én visszaolvastam, és nem láttam semmit... Tényleg sorry, lécc ne harizzatok rám, hogy ilyen vaksi vagyok!!
Az indulás nehéz, de aztán már jobban megy minden! (by:Ayaka :D)

Zsiga

Quote from: Ayaka on 2008-02-07, 18:28:38
Ohh...1000 sorry! Pedig én visszaolvastam, és nem láttam semmit... Tényleg sorry, lécc ne harizzatok rám!!
Na jó, most az egyszer, de csak mert szeretjük a fehérvári lolikat.
Ezt elolvastad? http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1200.0
És ezt? http://moha.uw.hu/tcftp/tcftp.htm
Ha igen, és még mindig nem jó, akkor kérünk egy képernyőmentést a TC FTP-beállításairól.