Main Menu

Kamisama Kazoku

Started by Lazzaret, 2006-05-21, 20:07:51

Previous topic - Next topic

Soldier

Quote from: Dreamcleaver on 2007-08-14, 01:17:50
Végül is nem rossz. Tiszta a kép, ha nem is HD felbontás. Viszont a OP és ED részek mindegyik részben furán viselkednek. A hang ott rossz, ilyen fura suhogás, meg csikorgás van. Viszont a többi helyen, meg a creditles OP és ED fájlokban jó a hang. Nektek is ezt csinálja?  :confused:

most fejeztem be , nalam nem volt ilyen problema nalad lehet valmi prob. de hogy erted hogy mindegyik reszben furan viselkednek OP+ED-k ? nekem ebbe torrentbe volt külön 7/11MB kölön OP/ED de a reszekben nem volt nekem benne ,csak igy külön  :eek: amugy egesz nezheto release nem talaltam benne kivetni valot.

Dreamcleaver

Fura, nekem benn van a részekben is, és ott rossz a hang. A többi helyen jó, meg a külön OP/ED fileokban is. Jah egész nézhető, bár a TV verzióhoz képest nem javítottak a grafikán.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


Dreamcleaver

Tudtommal igen.  :lol: Lehet valahogy automatikusan be akarja olvasni a lejátszom az OP/ED fájlokat?  :confused:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

Quote from: Dreamcleaver on 2007-08-16, 01:59:03
Tudtommal igen.  :lol: Lehet valahogy automatikusan be akarja olvasni a lejátszom az OP/ED fájlokat?  :confused:

hát en nem tudom , elöfordulhat , vagy lehet csak az enyem hadja ki , mondjuk a tied logikusabb :rotfl: majd ha vki(Zsiga) leszedni meglátjuk nala milyen :redface:

Zsiga

Nekem működik rendesen. És igen, a részek nem tartalmazzák az OP/ED-t, csak a külső fileokhoz való linket (az mkv konténer egyik hasznos újítása).

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-08-16, 02:01:28
Nekem működik rendesen. És igen, a részek nem tartalmazzák az OP/ED-t, csak a külső fileokhoz való linket (az mkv konténer egyik hasznos újítása).

itt is a megoldás  :merci: hasznosan hagzik ,de jobb ez igy hogy nekem nem olvassa , igy legalab nem kellet áttekerni

Dreamcleaver

És hogy kapcsolom ki?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2007-08-16, 02:10:55
És hogy kapcsolom ki?  :D
Sehogy, ez feature, nem bug. :) Ha valami probléma van a splittereddel/lejátszóddal (régi, nem szabványos/bugos, nem támogatja az ordered chapters-t) akkor nem nyitja meg. Illetve ha nincs ott a szükséges file (pl. áthelyezed egy másik könyvtárba) akkorse tudja megnyitni.