Main Menu

Stargate

Started by Fubenalvo, 2007-05-18, 22:26:41

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: ultimecia on 2007-09-29, 20:52:16
Quote from: Fubenalvo on 2007-09-29, 15:28:11
OMG... ezt nem hiszem el... miéééért!? Megnézem az első részt és most megint várhatok hogy mi lesz... ezek dirket szivatnak minket... áááá
Torrentet please!
http://www.torrentz.com/search?q=stargate+atlantis

Fubenalvo

Ha esetleg magyar felirat kell hozzá, itt megtalálod: http://www.cicmax.atw.hu/


Fubenalvo

http://feliratok.csillagkapu.hu/getsub.php?evad=A4x&nyelv=hu&mod=lista
S04E11 felirat...
Nagyon jó rész de a végét nem igazán értem mit csinált itt Weir!?  :eek: :eek:

Xzone

#34
WOOT, már el is felejtettem, hogy újra van Atlantis...egy hónap hosszú idő :) Töltöm is a 11. részt.

Update: Tényleg jó rész volt.

RedPriest

A 2.évad után tartottam egy "kis" szünetet (röpke 1év), a hétvégén leért a 3., ahogy megnéztem, jön a 4. is. Nem értem, hogy bírtam eddig ki nélküle.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Makos

Quote from: RedPriest on 2008-02-24, 11:44:23
A 2.évad után tartottam egy "kis" szünetet (röpke 1év), a hétvégén leért a 3., ahogy megnéztem, jön a 4. is. Nem értem, hogy bírtam eddig ki nélküle.

Én most lestem meg a 2. évadot (a simából) 3-at nem tudja valaki hogy honnan lehetne leszedni? (lehetőleg magyarul)

Zsiga

Quote from: Makos on 2008-02-24, 15:56:13
Én most lestem meg a 2. évadot (a simából) 3-at nem tudja valaki hogy honnan lehetne leszedni? (lehetőleg magyarul)
http://seriesfree.users.smsbase.hu/indexx.php
De szerintem jobban jársz az angollal.

Xzone

[spoiler]Jeeeeee, visszahozták Beckett dokit! :whoah:[/spoiler]

Makos

Quote from: Zsiga on 2008-02-24, 18:49:13
Quote from: Makos on 2008-02-24, 15:56:13
Én most lestem meg a 2. évadot (a simából) 3-at nem tudja valaki hogy honnan lehetne leszedni? (lehetőleg magyarul)
http://seriesfree.users.smsbase.hu/indexx.php
De szerintem jobban jársz az angollal.


Ismerem az oldalt... és uuuutálom :D
Valami más esetleg? (mer az oké hogy ncoreon fentvan meg moobson, de nem ingyentorrent XD )

RedPriest

Én angolul húztam le, és szerintem jobb is így. Magyarul anno néztem a csillagkapu.hu oldalon azokat az 50megás részeket (meg is lepett, hogy már nincsenek fent, nem tudom, mi történt, de van egy tippem).
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Makos

Quote from: RedPriest on 2008-02-26, 08:07:52
Én angolul húztam le, és szerintem jobb is így. Magyarul anno néztem a csillagkapu.hu oldalon azokat az 50megás részeket (meg is lepett, hogy már nincsenek fent, nem tudom, mi történt, de van egy tippem).
Jah ott én is néztem. Nemtom mé törölték le...biztos szerzői jogvédelem meg ienek....
Mind1 most DC-vel szenvedek....bár igazság szerint elég lassú.... lehet hogy tényleg az lesz hogy angolul szedem le az egészet.

RedPriest

Három nap alatt megnéztem egy évadot, illetve ma már a negyedik felénél járok. Kicsit elragadott a hév. :smile: De legalább utolértem a lemaradásom. Sok dolog történt.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Xzone

Jövő héten season finale, kíváncsi vagyok mikor folytatják pontosan. Jó sok sztorivonalat kreáltak ebben az évadban, szóval az ötödikben lesz bőven anyag, akkor is ha semmi igazán újat nem tesznek bele.

Érdekes dolgokat olvastam mondjuk róla: Woolsey("Please state the nature of the medical emergency.") lesz az Atlantis expedíció új vezetője, állandó szereplővé lép elő Dr. Keller(<3 Kaylee) is. Lesz új "gyakran feltűnő" szereplő, több részben szerepel majd ismét Beckett, Carter is sokszor feltűnik. A 19. részt látva gondolom Teylat hanyagolni fogják az új szezonban :)

kelvor

Woolsey?  :facepalm: Mikor feltűnik egy-két részben, azt mondom ok, mert kell a változatosság, de mint új vezető? Mi lesz Carterrel? Még csak most nevezték ki. Becket meg éppen [spoiler]stázisban van. Ezek szerint megtalálják a gyógymódot?[/spoiler]
Elolvasva a season finale tartalmát...várhatóan megint  :wtf: felkiáltással fogom befejezni ezt az évadot is.

Cloud

Bizony ütni fog nagyon az utolsó rész...Egyébként ha szerencsénk van akkor már nyáron folytatódni fog a sorozat...Hajrá!
RedPriest:
Valóban szerzői jogok végett vették le a bélyegmozikat.(Ezt ki is tárgyaltuk ott a fórumon,sajna azoknak ez nem jó hír akiknek lassú az internetjük)

RedPriest

Quote from: Cloud on 2008-03-07, 17:36:15
Valóban szerzői jogok végett vették le a bélyegmozikat.(Ezt ki is tárgyaltuk ott a fórumon,sajna azoknak ez nem jó hír akiknek lassú az internetjük)

Végülis, más ok nem nagyon jöhetett volna szóba.

Végre fent van a season finale, már csak a feliratot kell várni. Remélem, legkésöbb holnapra az is lesz.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Cloud

Na ez is megvolt...Egész tűrhető volt bár én jobbra számítottam.Összeségében ennek az évadnak az első fele tetszett a legjobban. A második fele szvsz kissé visszalépés volt.

RedPriest

Ez az évadzáró nem sikerült valami jóra, de résznek nagyon ott van. Ha a végét nem szúrják el (már hamarabb befejeztem volna), akkor talán az évad legjobb része lenne nekem. Összességében pedig elég gyengén teljesített az évad, több szempontból is.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」



Zsiga



Cloud

Neten az utolsó két rész.  :hopp: Nézhető változatok.

Xzone

Quote from: Cloud on 2008-12-22, 23:20:26
Neten az utolsó két rész.  :hopp: Nézhető változatok.

Legutóbb, amikor ilyen korán kikerültek a netre részek az Atlantisból, hiányoztak belőlük az audió- és vizuális effektek. Ez ugye nem olyan?

Cloud

Vegas teljesen jó. Full hibátlan, Enemy of the gate vizuálisan félkész.. Én azt mondom utolsó részt érdemesebb megvárni.

Selmo

Asszem az 2-3 hét kibírható, míg leadják őket. :)

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Jó lett nagyon az 5x20. :) Kár hogy vége, néztem volna még 1-2 évig.

Makos

Én ma hajnalba fejeztem be az SG1-et....má csak a 2 befejező film van, utána nézem az Atlantis-t :D

Cloud

Atlantis 5x20 után gigarövid Universe promót ugye láttátok?


Amúgy meg viszlát Atlantis. DVD-n majd még találkozunk.  :smile: