Main Menu

Dr House (spoilerek!)

Started by Ramiz, 2007-10-15, 10:34:45

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

Huhh... nem sűrűn írok ide, mert tudom ti szízönökkel elöttem jártok, de a ma TV2-n leadott rész. Huhh hát ez szót érdemel mert messze a legjobb rész amit láttam a sorozatból eddig. Nagyon tömény volt az tuti. Miután lelőtték mindent elhisz az ember, aztán a végén kiderül hogy az egész rész egy átverés volt.
Mindensetre akkor érdekes, hogy az ő agyának a szüleménye lenne az önygilkos nő története? A kiugró szemű prosztataproblémás nagynyelvű egyértelműen, de nem is ő volt az érdekes vonal. Inkább az tetszett, hogy tulajdonképpen megmutatták, hogy van önkritikája a csávónak ha tudatalatt is.  : :lazza:

fraglimiter

Quote from: Fubenalvo on 2007-11-08, 01:23:51


Amikor Cameron ott volt a mutoasztalon es mutatta a beteg fickonak a muto-robotot ott gyengebbnek mutatkozott a gyakorlatban House baratunk
mint amit ki mer mondani a gyakornokai fele (itt foleg a holgynek celzott nem eppen orvosi dolgokra gondolok  :hehe:)
[spoiler]Felvagja Cameron egyik ing gombjat majd odafordul a fickohoz:
-Eleget latott?
-Nyem ( :muhahah: )[/spoiler]

Fubenalvo

Jah, jah nem kicsit oltás volt.
Nagyon egymásra vannak kattanva...  :D
Ha most vissza akar vinni akkor meg kell érintenie, az meg már szexuális zaklatás. XD


Ramiz

Dr House más szemszögből - magyarul van
Poén (és engem mindig is nagyon érdekelt): Medical House Reviews (angolul van)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

[spoiler=e07 roviden]awwww.
hirtelen nem is ugrik be o*an resz masik, ahol House igy megbant valakit, mert nem tehet mast.[/spoiler]
nem volt annyira jo, mint az elozo, nem is varom annyira kov hetit, mint amennyire ezt vartam.
tkp kaptunk egy "lezart" reszt, bar par poen itt is volt. : D
a zene viszont tetszett, nagyon.
[spoiler]de igenis varom a kov hetit, merfuggovagyokeskesz! ^_^[/spoiler]
rofl

Ramiz

És még egy epizód, ami überelni tudja az előző csúcspontjait is... hihetetlen... ez így egyszerűen nem mehet tovább, ezt nem lehet tovább fokozni. :3x3: A következőnek rossznak kell lennie...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2007-11-19, 01:26:55
És még egy epizód, ami überelni tudja az előző csúcspontjait is... hihetetlen... ez így egyszerűen nem mehet tovább, ezt nem lehet tovább fokozni. :3x3: A következőnek rossznak kell lennie...

Kövezz meg, de nekem kifejezetten csípte a szemem a dokumentumfilmes rész.  :__devil:
Szóval annál csak jobb lehet a folytatás (valami mágus a páciens, ha jól vettem ki a promoból)

[spoiler=4x08 promo]"Bring me the tanga of Lisa Cuddy."  :hopp: :cool: :appl:[/spoiler]

Fazék

Ramizzal értek egyet, eszméletlen mennyire jó minden egyes újabb rész  :whoah:

Nakedape

#38
Quote from: Fazék on 2007-11-19, 12:38:04
Ramizzal értek egyet, eszméletlen mennyire jó minden egyes újabb rész  :whoah:
és legalább megtudhattunk house múltjából, motivációijábol is valamennyit...
[spoiler]he became a doctor becouse Patch Adams   :whoah:  :whoah:  :whoah:  :hopp:  :lol: :lol: igen nem ponos idézet mos tudnáma pontosat már, de nemis idézetnek készült szóval ennyi..[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Solid Snake

A dokumentumfilm végső változata is ütött (na meg House arckifejezése, mikor Cuddyval nézték a tiszteletpéldányt).  :lol:

Ramiz

Most néztem meg a 4x07 trailert... és igen, úgy néz ki, vállalják a kihívást és még tovább akarják fokozni a durvulást... vuhh... hát ha sikerülni fog nekik, akkor én be fogok fosni a gép előtt... :o
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

e08
muhaha, egy kis kiteres utan ujra a regi vaganyon. : D
ugyan vegig nem rohogtem, mint az e06-ot, de mikor nevettem, leizzadtam. : D
johet a kovetkezo resz. ^_^
rofl

RedPriest

Én nem szedem le előre a részeket, a TV2-vel haladok. De a tegnapi évadnyitó rész megerősített benne, hogy ez tényleg jó évad lesz, mint mondták sokan. :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Fubenalvo

Ááá, nemtom. Most meglestem a 3ik szezon első részt. ...és rájöttem, hogyha nem sántit, és nincs nálla a sétabotja akkor nem is ugyanaz house. Igy se volt rossz rész, de ez valahogy számomra szorosan a karakteréhez meg a jelleméhez tartozott. :/

Nakedape

Quote from: Fubenalvo on 2007-11-22, 19:28:44
Ááá, nemtom. Most meglestem a 3ik szezon első részt. ...és rájöttem, hogyha nem sántit, és nincs nálla a sétabotja akkor nem is ugyanaz house. Igy se volt rossz rész, de ez valahogy számomra szorosan a karakteréhez meg a jelleméhez tartozott. :/
nyugi a 3ik szezon 5ik részében egy vonat levágjamindkét lábát, tolókocsis lesz,és még morcosabb
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fubenalvo


RedPriest

Quote from: Nakedape on 2007-11-22, 19:31:44
nyugi a 3ik szezon 5ik részében egy vonat levágjamindkét lábát, tolókocsis lesz,és még morcosabb

SPOILER, SPOILER, SPOILER!! :haha: :haha:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Solid Snake

Quote from: Nakedape on 2007-11-22, 19:31:44
nyugi a 3ik szezon 5ik részében egy vonat levágjamindkét lábát, tolókocsis lesz,és még morcosabb

[spoiler]NOT!  :ejnye:[/spoiler]

Ha így lett volna, de szép is lett volna... :rolleyes:  :morci:

Ramiz

4x08
Bátrak a készítők, minden elismerésem. Egyre veszélyesebb játékokat játszanak - és még mindig tart alattuk a jég!
[spoiler]Amikor House megint rájön valamire, ahogy szokott, Wilson pedig megkérdi, "Most ki fogsz rohanni, ugye?", baromi jó önreflexió. Az is ügyes, hogy bár végig Cuddy bugyijáról van szó, mégis alig játszik benne Cuddy. Az epizód legfontosabb momentuma pedig az utolsó két másodperc: House nem nyitja ki a borítékot, érzelmileg kötődni kezdett a lányhoz. Ő biztos a csapat tagja marad majd, pláne mert a betegsége hosszú távú sztoriszál lehet és később, ha kell, nagy adag drámát önthet a csapatjáték után (talán majd) megpihenő sorozatba. A feka srác karaktere kiürült, ki is lett rúgva. Cutthrouat Bitch karaktere viszont színesedik, amire nem számítottam. :) Foreman gyönyörűen összejátszott House-zal, már-már cinkos egymásra kacsintásaik vannak, tetszik. :D A "durvulás" is folytatódik, egymást drogozzák az orvosok, tűzriadó stb...
Egyelőre még tart a jég.[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

4x09
hát most kicsit poénmentesebb vízekre eveztünk. persze kell ilyen is, nem volt rossz, de remélem visszatérünk még az utóbbi pár rész színvonalához.

hargharg

nofene, megeloztek, de sebaj, par ora mulva mar en is irhatok az uj reszrol. : )

edit: es im.
tenyleg nem nevethettunk annyit, mint az elozo reszekben. a vegen azert moso*ogtam egyet. : )
johet a kovetkezo resz! ^_^
rofl

RedPriest

Quote from: hargharg on 2007-11-28, 23:48:59
nofene, megeloztek, de sebaj, par ora mulva mar en is irhatok az uj reszrol. : )

edit: es im.
tenyleg nem nevethettunk annyit, mint az elozo reszekben. a vegen azert moso*ogtam egyet. : )
johet a kovetkezo resz! ^_^

Hát, igen. Várom énis. :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Tycho

nem értem ezt a fanyalgást, én szénnéröhögtem rajta magam, House most is fergeteges volt és a vége az abszolút :muhahah: :jee:

Ramiz

#53
Nem az a baj, hogy poénmentes, hanem hogy unalmas. [spoiler]Kifulladt a verseny-téma, hiába támadta mindenki ezzel House-t a rész során, ettől még nem lett izgalmasabb. A Wilsonos szál és House-zal való vitája is művi, ez a színészek arcán is látszott. Az utolsó percek persze izgalmasak lettek, de a kevesebb több lett volna, ha nem lovagol ennyit House azon, hogy "ki vagy rúgva! te is ki vagy rúgva!", akkor nagyobb lett volna a súlya a végének.
( Viszont az egyik legérdekesebb beteg volt ez a faszi epizódok óta. :) )[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Ramiz on 2007-12-03, 16:02:56
Nem az a baj, hogy poénmentes, hanem hogy unalmas. [spoiler]Kifulladt a verseny-téma, hiába támadta mindenki ezzel House-t a rész során, ettől még nem lett izgalmasabb. A Wilsonos szál és House-zal való vitája is művi, ez a színészek arcán is látszott. Az utolsó percek persze izgalmasak lettek, de a kevesebb több lett volna, ha nem lovagol ennyit House azon, hogy "ki vagy rúgva! te is ki vagy rúgva!", akkor nagyobb lett volna a súlya a végének.
( Viszont az egyik legérdekesebb beteg volt ez a faszi epizódok óta. :) )[/spoiler]
[spoiler]de véget is ért a verseny :hehe:[/spoiler]


ZOMG nincs új rész a héten? :eek:

hargharg

#55
kovetkezo uj resz: marc 10.
forras
aztan persze lehetseges, hogy ezelott meg lesz, ki tudja? O : )
rofl

Tycho

 :bruhuhu: azt hittem karácsonyig még lemegy 3 rész... nem baj, márciustól 15 rész jön, aztán megint várunk az új évadra :hehe:

Fazék

#57
Quote from: Tycho on 2007-12-05, 09:20:46ZOMG nincs új rész a héten? :eek:
ja... én is csak ma szembesültem vele... nehogy az legyen, hogy House-ból is ennyi erre az évre az írók sztrájkja miatt... :(

egyelőre sehol nem írják mikor lesz a köv. rész...
i have a baaaad feeling about this...

de véletlenül sem akarok pánikot kelteni :)

Ramiz

Ugyan, csak elfogyott a patron, és filóznak, hogyan pörgessék fel a House-t. Behoznak egy vad klingon beteget? House-t börtönbe zárják és meg kell szöknie?... Esetleg jönnek a zombik?!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2007-12-05, 10:47:25
Ugyan, csak elfogyott a patron, és filóznak, hogyan pörgessék fel a House-t. Behoznak egy vad klingon beteget? House-t börtönbe zárják és meg kell szöknie?... Esetleg jönnek a zombik?!
zombi klingonok zárják börtönbe.. minimum
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution