Fallout - A Post Nuclear Amatőrfilm

Started by Ramiz, 2008-01-22, 20:08:55

Previous topic - Next topic

Zsiga


kikuchiyo

Failure is the default option

Zsiga


Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-01-26, 23:11:24
Quote from: kikuchiyo on 2008-01-26, 23:02:33
zsiga667@gmail.es?
.com
De ott van a profilomban egyébként.
Vicc-killer... :D
Ez a dokumentumfilm tetszik, megpróbálom leszedni.
Trashfilmezés közben majd beszélünk a sztoriról, írásban nehéz ötletbörzézni.
A terveimet folyamatosan felszórom (vázlatosan) a gdocs-ra, ti is tegyetek így. (Szabályok ott.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Failure is the default option

Tycho

zimaR az én gémélemet már ismered, ott küld már el, hogymihogymerrehányméter :merci:

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-26, 23:42:40
Quote from: Ramiz on 2008-01-26, 23:21:30
Ez a dokumentumfilm tetszik, megpróbálom leszedni.
http://www.newtorrents.info/torrent/35366/History.Channel.Life.After.People.DSR.XViD-BiTE.html


Quote from: Tycho on 2008-01-27, 00:47:26
zimaR az én gémélemet már ismered, ott küld már el, hogymihogymerrehányméter :merci:
Sir yes sir! Reméltem, hogy csatlakozol a trú krúhoz. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Refresh.
Nos lesz esetleg valami ebből a live actionből (vagy már megvolt)?

Ramiz

Kéne mindenképp!
Hogy legyen!

Hejzetlyelentés:
- dolgozni szar
- dolgozni pocsék
- verz máj bréééjn...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Nos! Idén nyáron forgatnék amatőrfilmet. Viszont a fenti terv kicsit túlságosan nagyszabásúnak bizonyulhat (mindenki nyaralni fog - az én 3 rokonom/haverom, aki biztos benne lett volna a filmben, mind Amerikában lesznek... :)), meg kilógna a kis költségvetés rohadtul. Mi lenne, ha groteszkebbre vennénk a figurát (á la American Astronaut), esetleg kevernénk bele egy kis zenét is (á la American astronaut :D & Dr Horrible's... & Flight of the Conchords)?

A sztori így alakulna (first draft, sokat változhat, dobjatok be ötleteket):[spoiler]horrornak indul. Egy Lovecraft- és Poe-rajongó testvérpár egyik tagja eltűnik az erdőben kutyával sétálás közben. A másik kihasználja a bús-ijesztő helyzetet, ugyanoda eljár a temetőbe piálni és verseket olvasni, ahova a testvérével járt. Tesó előkerül, zombi. Menekülnek egymás elől. Aztán kiderül, hogy a zombi rohad meg minden, de nem agyatlan és nem akar mindenképpen ölni (bár már nem tartja visszataszítónak az emberevés gondolatát... :D). A másik testvérnek persze később senki nem hisz, sem a pszichiáter, sem a szülei. Rájön, hogy töke kivan az emberiséggel és elhatározza, hogy ő is zombi lesz. némi nyomozás után kiderül, hogy a testvére miért lett zombi (valami mérgező vegyszer vagy akármi), és ő is az lesz. Élik világukat. (Kitalálják azt is, hogyan állítható meg a rothadás.)  Aztán egy idő múlva feltűnik nekik, hogy kuss van (nem alszanak, nincs időérzékük, nem tudják, hány év telt el). Visszamennek a városba, ami üres. Nyomozni kezdenek az eltűnt emberiség után, ami azért kicsit mégiscsak hiányzik nekik. Előbb-utóbb kiderül, hogy mindenki vaultokba vonult egy iszlám-nyugati világ atomháború után. A két testvér tévéadásokat meg rádióműsorokat kezdenek sugározni minden módon (kábel, antenna, műhold stb), amikben a zombilétet reklámozzák ("Fél a sugárzástól? Fél, hogy felesleges testrészei nőnek? Fél, hogy fájni fog mindene és aztán meghal? LEGYEN ÖN IS ZOMBI!!!" etc). Az emberek előjönnek, rájönnek, hogy értelmetlen volt a vallási vita (mert a halál után senem mennyország, senem huridugás jön, hanem a ZOMBILÉT, ami egyben az evolúció csúcsát jelenti). Mindenki táncol és énekel, a háttérben pedig az állatokat és a növényeket mérgezik, hogy ők is zombik legyenek. VÉGE. Stáblista. Slusszpoén: felbukkan pár ukrán túlélő ember, akinek elfogyott a kajája a vaultjukban, és éhségükben elkezdik felfalni a békés zombikat. Horror. TÉNYLEG VÉGE.[/spoiler]

Júliusban forgatnánk le olyan 1-2(-3) hét alatt. Önkéntes munkaerőt keresek. Kell: pár színész és sok statiszta (a zombiszerepek úgyis rövidek! de felvehetünk fáradt, vánszorgó vagy részeg civileket is, akik tudtukon kívül zombiszerepet játszhatnak :D), bárki aki ért a kamerákhoz/világításhoz, sminkes/maszkmester (fontos!) és végül zenei érdeklődésű emberek a zene megírásához/kitalálásához/főcímdal szövegének megírásához stb. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud

 :lol: :lul:

Na  ha lenne kis szabadidőm nyárra akkor elvállalnék egy zombi szerepet.   (kár hogy be vagyok táblázva) :bruhuhu: :rotfl:

teraflare

No idén nyárra valami filmterv?  :D

Ramiz

Nincs elvetve a filmterv! Csak ezer dolgot csinálok. Még mindig hiányzik egy ütős lezárás mindegyik alaphelyzethez, amit kiötöltem. Azt már látom, hogy max 10-12 perces hosszban szabad gondolkozni, de inkább kevesebben.

Ki hogyan ér rá augusztusban, aki hajlandó lenne szerepelni (szöveget is mondani) és akár 1 vagy max 2 napra (1 éjszaka kemping vagy ilyesmi) lejönni egy magyarországi helyszínre?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Engem természetesen érdekelne :D csak az 1 vagy 2 nap kemping lehetőleg hétvégén legyen.

chilip

jaja, engem is érdekelne :D majd gázmaszkban mondom a mondatom és senki nem ismer fel :D

teraflare

#45
Quote from: chilip on 2010-06-22, 12:33:55
jaja, engem is érdekelne :D majd gázmaszkban mondom a mondatom és senki nem ismer fel :D
Meg senki nem érti meg  :D
http://www.vgcats.com/comics/?strip_id=257