Main Menu

Hellsing manga

Started by Kvikveg, 2004-03-29, 20:58:31

Previous topic - Next topic

Andi

Anderson késeirõl nekem mindig a tortaszeletelõk jutnak eszembe:haha:
Azok a képek is nagyon jók, amikor Pip a nyaka köré csvarja a haját...Volt hogy azt hittem hogy sál van rajta ^^"

Kvikveg

Tortaszeletelok.:lul: :lul:
Amikor a muzeumban elokerul, az egyik kezeben 3 penge van. En ilyen eloszor Wolverine-n lattam, ugyhogy neztem is nagyokat. Aztan persze kiderult, hogy ez tolunk keletebbre ismertebb eszkoz. Furcsa, kivancsi lennek meg mit nem ismerek. Erdekes. :D

Pip hajat nagyon birom. Elkepzeltem persze egy valodi zsoldost seggig ero copffal - nem volt tul realis, de rajzon nagyon jol nez ki. A sapkaja is. Egy ideig bizonytalan voltam, hogy no vagy ferfi... a  neve miatt is.

Most hallottam valamit arrol, hogy Waltert elraboljak a nacik, 30 evet fiatalodik, es agymosason esik at + bevetik Hellsingek ellen???
Valaki tud valamit errol?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Andi

QuotePip hajat nagyon birom. Elkepzeltem persze egy valodi zsoldost seggig ero copffal...

Ez jó:lul: :lul:


QuoteMost hallottam valamit arrol, hogy Waltert elraboljak a nacik, 30 evet fiatalodik, es agymosason esik at + bevetik Hellsingek ellen???
Valaki tud valamit errol?

Én most hallom elõször:eeek:  Érdekes.:eeek: :lul:

Kvikveg

Ennel mar csak a Hellsing: Dawn erdekesebb, ahol Alucard meg Walter is fiatal. Elobbirol meg csak olvastam, hogy fiatalabb. Eleg furan hangzik... Utobbit mar lattam is. Brutal...:haha: Es nagyon cool.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Andi

Érdekes lehet, mondjuk Walter szerintem öregen jó mármint már tökre megszoktam.... Alucardnak egyébként néha olyan arca van mint egy tizenévesnek XD

Ramiz

Quote from: KvikvegMost hallottam valamit arrol, hogy Waltert elraboljak a nacik, 30 evet fiatalodik, es agymosason esik at + bevetik Hellsingek ellen???
Valaki tud valamit errol?
Szertintem csak kacsa. És remélem is.

[SIZE="1"](Kvikveg, ez az avatár tényleg nagyon durva... kezdek tõle kikészülni... :3x3: )[/SIZE]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz[SIZE="1"](Kvikveg, ez az avatár tényleg nagyon durva... kezdek tõle kikészülni... :3x3: )[/SIZE]
[SIZE="1"]Koszi :D
Tovabbi riogatos valasztek itt.
Nem lenyulni.:)  [/SIZE]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

roderick

Quote from: KvikvegMost hallottam valamit arrol, hogy Waltert elraboljak a nacik, 30 evet fiatalodik, es agymosason esik at + bevetik Hellsingek ellen???
Valaki tud valamit errol?

mondjuk érdekelne, hogy hol hallottál ilyet, de szerintem nem lenne jó ötlet, mert akkor meghasadna a tudatom, hogy kinek is szurkoljak...
Amúgymeg szerintem minimum zombi-cyborg-vérfarkast csinálnának belöle, nemcsak megfiatalítani, az nem trendi
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kvikveg

Quote from: roderickmondjuk érdekelne, hogy hol hallottál ilyet, de szerintem nem lenne jó ötlet, mert akkor meghasadna a tudatom, hogy kinek is szurkoljak...
Amúgymeg szerintem minimum zombi-cyborg-vérfarkast csinálnának belöle, nemcsak megfiatalítani, az nem trendi
Itt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

roderick

Hát eléggé határozottan állítják, de nemtom... elvégre wikipedia:)

"If this brainwashing is permanent or not is unknown to American readers of the manga"

egyáltalán adják ki amerikában? és akkor már eljutottak legalább a VI. kötetig, lehet én vagyok müveletlen de ez gyanus
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

roderick

Err... tudom spoilerkedés, de igaz volt.
7. kötet végén....
:bruhuhu:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kvikveg

Quote from: roderickErr... tudom spoilerkedés, de igaz volt.
7. kötet végén....
:bruhuhu:
Tenyleg. Azokat az oldalakat pont nem nagyon olvastam, azt hittem csak poenkodnak ok/a forditocsapat.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

jettmoress

Ahhh ... hellsing manga ... tisztara elvezet volt vegigolvasni az egeszet egy este/ejjel alatt mikozben egyfolytaban mentek az animenak a soundtrack szamai  :szemuveges:
Legutoljara az volt ilyen elvezetes mikor hasonloan jartam el a Trigun Maximum eseteben is.

lenne 1-2 megjegyzesem :
1. en csinalok valamit rosszul vagy mar tenyleg nem letezik a thehellsingproject.info oldal?  :Eztneked:
2. CH 61-72 megtalalhato http://www.maximum7.com/?page=projects/hellsing oldalon (vol8 ch3 - vol 9 ch5)
3. engem nem szeret a mIRC ... tobbi reszet nem tudtam leszedni a maximum7 csatijarol  :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:

Raggie

Quote from: jettmoress on 2006-05-24, 01:43:17
Ahhh ... hellsing manga ...
Jóóó hozzáállás! :D Mégnem volt szerencsém ugyan végigolvasni, mert számítógépen nem olvasok mangát(kifolyik a szemem), Ramiz meg már több hónapja nem hajlandó kölcsönadni a következő részt. :) De tényleg jóó! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Flaser

1:50 Vizsgaidőszak + Stressz = [spoiler]Asszem org-azdák lettek. -- NBC besorolású favicc[/spoiler]
http://www.thehellsingproject.org/main.html
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

jettmoress

#75
Kossz Raggie ... amugy meg nekem is kifolyna a szemem ha nem lenne jo nagy a monitor (19 " + 1600x1280 felbontas  :whoah: ) [ EDIT] bocs ... elirtam a felbontast [/EDIT]

Flaser ... kozben par napja rajottem erre az ujitasra csak nem volt idom irni a forumba is ...

Csak ez a varakozas a kovetkezo kiadasra az ami kicsit faraszto  :ejj: ... a vegen megtanulok japanul  :hopp:

btw no offence, I do appriciate the effort that the translating teams put into their work to give us quality translated mangas  :appl:

Raggie

Quote from: jettmoress on 2006-05-27, 09:30:16
Kossz Raggie ... amugy meg nekem is kifolyna a szemem ha nem lenne jo nagy a monitor (19 " + 1600x12880 felbontas  :whoah: )
Nekem is 19"-os monitorom van, de az a 12880 kicsit sok nem?! :D (ultraszélesvásznú, vagy mi?! :szemuveges: ) ( de legalább te vetted a fáradtságot és végigolvastad: megérdemled a karma +1et ;) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie on 2006-05-24, 20:57:32
Jóóó hozzáállás! :D Mégnem volt szerencsém ugyan végigolvasni, mert számítógépen nem olvasok mangát(kifolyik a szemem), Ramiz meg már több hónapja nem hajlandó kölcsönadni a következő részt. :) De tényleg jóó! :jee:
1. Sosincs időd semmire.
2. El vagy látva képregényekkel, úgy tudom...
3. Nem kérted. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Ramiz on 2006-05-28, 01:49:05
1. Sosincs időd semmire.
2. El vagy látva képregényekkel, úgy tudom...
3. Nem kérted. :D
1.Már kétszer kértem.
2.tényleg el vagyok látva, de ha kell két óra alatt kiolvasom az összeset és már jöhet is a Hellsing!
3.most pont van időm, mert nem csinálok semmit csak lógatom a seggem!

egyébként nem gond, mert mostanában filmezek meg könyvet olvasok! :D :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

blackronin

#79
Na hello,
Új vagyok itt a forumon, de a Hellsing témában elég otthon vagyok!
Küldök egy kis csemegét!
[spoiler]http://groups.msn.com/ATU-BOTI/hellsingchapter73raw.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=11441
(egy régi barát utolsó pillanatai)
http://groups.msn.com/ATU-BOTI/hellsingchapter73raw.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=11446
(és az új ellenség)

A régen várt csata elérkezett![/spoiler]

Raggie

:eek: Miiiii??? Ez meg hogyan??? El nem tom képzelni, hogy Walter-t hogyan állítják át az ellenséghez??  :confused:

Egyébként eléggé spoilerek(!!!!) a képek, uh én ezt valahogy jelezném a helyedben!  :_piszka: :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

blackronin

#81
Igazad van, de amikor először megláttam...   :eek:
Egyszerűen annyira cool!!!   :cool:

Fazék

Quote from: blackronin on 2006-06-01, 13:53:46
Igazad van, de amikor először megláttam...   :eek:
Egyszerűen annyira cool!!!   :cool:

Most jelzem mindenkinek, hogy a két kép spoiler!!!  :mad:
(csak saját felelősségére nézze meg mindenki!!!)

Kösz a figyelmeztetést, többé nem fordul elő!!!
lehet utólag szerkeszteni a post-okat és tudsz használni spoiler tag-eket is
[spoiler]elrejtendő szöveg[/spoiler] -ként lehet használni
és ez így jelenik meg:
[spoiler]elrejtendő szöveg[/spoiler]

Raggie

Quote from: Fazék on 2006-06-01, 13:56:35
lehet utólag szerkeszteni a post-okat és tudsz használni spoiler tag-eket is
[spoiler]elrejtendő szöveg[/spoiler] -ként lehet használni
és ez így jelenik meg:
[spoiler]elrejtendő szöveg[/spoiler]
:D Fazék-sensei, taníts még! :lol: (aranyos volt!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Hm, a masodikat felismertem, es hallottam rola. Az elso kepen ki van??!
Mondjuk a mostanaban kijott cuccokat meg nem olvastam el, szeretek egyszerre egyben nagyobb adagot beszivni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Az első képet kb. 8 percig néztem folyamatosan, hátha elárul magáról vmit és nem jöttem rá. (Anderson-ra tippeltem, de lehet, hogy ő már rég meghalt akkor)

Raggie

Pedig az az! :D Member jól tippelt. (lapozzatok egyet vissza ;) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Quote from: Raggie on 2006-06-01, 20:30:02
Pedig az az! :D Member jól tippelt. (lapozzatok egyet vissza ;) )
NEEEEE!!!! Miért kell ilyen csúfos véget érnie?!! :bruhuhu:

blackronin

Érdekes amit mondasz...

Hiszen Alucard csaknem 2 köteten keresztül küzdött Andersonnal és ez a csata örökre beírta magát nálam a fejembe.
Nem sokszor láthattunk ilyen küzdelmet...  :lol:
(tiszta olyan volt, mint Obi-wan és Anakin küzdelme, csak annál 100X-szor jobb!!!)  :smile:
Egyszer ennek is véget kellett érnie, de szerintem éppen olyan hosszú volt, mint amilyennek kellett lennie. :redface:
És Anderson számára ennél megnyugtatóbb véget el se tudtam volna képzelni. (a Naplemente, a keresztet formázó kardok halma)

Rest in Peace  :bruhuhu:


blackronin

#89
Ja még valami...   :rotfl:

Ez vajon ki lehet!?  :confused:
http://groups.msn.com/ATU-BOTI/thedawnhellsing.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=10909
[spoiler](nagyon foglalkoztat... talán ő áll a mesterséges vámpírok mögött?)  :confused:

VAGY LEHET, HOGY AZ IGAZI FŐNÖK A NÁCIKNÁL!?  :confused:
(és lehetséges, hogy egy olyan ősi vámpír, mint Alucard!?)   :confused:[/spoiler]

Várom a véleményeket...