Wallpaper - avagy kinek mi a háttere éppen?

Started by Selmo, 2006-05-23, 03:57:29

Previous topic - Next topic

Milyen gyakran cserélsz hátteret?

Minden nap
Hetente
Havonta
Negyedévente
Ha Windowst telepítek, átállítom
Minek cserélni? Úgyis eltakarják az ikonok
Amikor jó hangulatom van
Amikor rossz hangulatom van
Amikor rámjön
Ha meglátok egy jó képet
Mittudomén
Én? Ez nem az én gépem


Draconire


Rounin


Chronus


Fazék

miért nem képesek egyesek kapásból eredeti méretében post-olni a képeket, mindenféle taskbar-os rondítás nélkül  :gyagya:

Tycho

Quote from: Fazék on 2008-05-03, 23:07:45
miért nem képesek egyesek kapásból eredeti méretében post-olni a képeket, mindenféle taskbar-os rondítás nélkül  :gyagya:

lehet gyárilag taskbar van rajta, mert  3.1es windóz mellé kell az illúzió :lul:

Rounin

Quote from: Fazék on 2008-05-03, 23:07:45
miért nem képesek egyesek kapásból eredeti méretében post-olni a képeket, mindenféle taskbar-os rondítás nélkül  :gyagya:

Beindultunk a lánykára? :angyali:

Fazék

Quote from: Rounin on 2008-05-03, 23:25:13
Quote from: Fazék on 2008-05-03, 23:07:45
miért nem képesek egyesek kapásból eredeti méretében post-olni a képeket, mindenféle taskbar-os rondítás nélkül  :gyagya:

Beindultunk a lánykára? :angyali:

természetesen a jelenlegi példától teljesen függetlenül sírtam problémámat az éjszakába, szimplán csak úgy beugrott :D

Chronus

Quote from: Fazék on 2008-05-03, 23:07:45
miért nem képesek egyesek kapásból eredeti méretében post-olni a képeket, mindenféle taskbar-os rondítás nélkül  :gyagya:
;) click me


Soul



Manitu



Baggio


Soul

Quote from: Manitu on 2008-05-04, 20:04:57
Quote from: minuszmiki on 2008-05-04, 19:59:39
Quote from: Soul on 2008-05-04, 18:00:36
Ő
Sauce?
Yume miru kusuri, ha jól tévedek.

Igen abból van.Annyira bejött, hogy nem csak hátteret cseréltem, hanem Aeka-s windows be és kijelentkező hangot is  :smile:.


Draconire

Quote from: Lythis on 2008-05-05, 01:36:50
iz dat sum TOUHOU?

Yup.
Bár leginkább a színei miatt raktam be háttérnek, de Gensokyo leggyorsabb varja se mellékes rajta.^^

Lythis

Quote from: Draconire on 2008-05-05, 16:15:13
Quote from: Lythis on 2008-05-05, 01:36:50
iz dat sum TOUHOU?

Yup.
Bár leginkább a színei miatt raktam be háttérnek, de Gensokyo leggyorsabb varja se mellékes rajta.^^
erm... és nincsenek meg neked ezek a cuccok valahol? Leszámítva at IAMP-t, mert az megvan. anno a http://www.ddrgeek.com/HitmansHardcore/index.php?dir=Touhou/Games/ -en fennvolt mind, de az oldal behalt, a torrentek, amiket találtam azok meg halottak voltak.

Rounin

Szárnyas kedvemben voltam, szóval váltani kellett. Irritáló, mennyire kevés a tényleg jól mutató szárnyasnéni/bácsi wp. :3x3: (ami meg is felel wp-nek)

Szárnyasnéninemszínesen


Rounin


minuszmiki


Rounin

Quote from: minuszmiki on 2008-05-06, 01:16:03
Tehát hermafrodita.

Vagy pusztán nem vagyok hormonkerge kisiskolás, akinek csak ez jelent egy képen esztétikai értéket. :angyali:

Zen

Quote from: Rounin on 2008-05-06, 01:21:52
Quote from: minuszmiki on 2008-05-06, 01:16:03
Tehát hermafrodita.

Vagy pusztán nem vagyok hormonkerge kisiskolás, akinek csak ez jelent egy képen esztétikai értéket. :angyali:
Attól függetlenül h tetszik a kép: em sokminden más van rajta ami jelenthetne. Lévén háttér szinte 0, csak a nő meg az árnyéka. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

minuszmiki

#1465
Quote from: Rounin on 2008-05-06, 01:21:52
Quote from: minuszmiki on 2008-05-06, 01:16:03
Tehát hermafrodita.
Vagy pusztán nem vagyok hormonkerge kisiskolás, akinek csak ez jelent egy képen esztétikai értéket. :angyali:
Én sem. :sniff:  :mad:
* minuszmiki goes back to watch pr0n

edit: mondom én, hogy működik az tagek nélkül. :D

Rounin

Quote from: Zen on 2008-05-06, 01:26:55
Attól függetlenül h tetszik a kép: em sokminden más van rajta ami jelenthetne. Lévén háttér szinte 0, csak a nő meg az árnyéka. :D

Háttérnek nem is kell "zsúfoltnak" lennie, valószínűleg nem azt fogom nézni számítógéphasználat közben (legfeljebb akkor látom, ha épp az asztalon keresek egy ikont, vagy ablakban fut valami progi és azzal foglalkozok) illetve a felpakolt ikonok sem takarnak ki semmit a képből. :haha:
És hát kellemesek a színek. Na persze, nem ruhátlan néni van rajta, én botor, hogy is élvezhetem. :__devil:

minuszmiki:
Sure :3x3: Keep telling that to yourself :angyali: Majd lesz 'olyan' nénis is. :3x3:
* Rounin ügyes kis bot, ugye? :angyali:

Soul

Quote from: Rounin on 2008-05-06, 01:32:18
Háttérnek nem is kell "zsúfoltnak" lennie

Igen, sok háttér hibája hogy túl zsúfolt és pl nincs hely pár ikonnak se, úgy hogy ne takarna ki mondjuk az ikon valamit abból amiből nem kéne.Nekem mondjuk most csak 2 db ikon van kint ebből egyik a lomtár  :D.Ami fontos progi azt a  tálcára huztam mint ikon.De mindíg kigúvad a szemem mikor látom egy-két embernél a monitor feléig torlódó ikonokat, csúnya.

Én

Nekem is gyakorlatilag minden gyorsindításon van a tálcán. Eyébként jelenlegi hátterem ez, valakinek nincs meg a hegy mögül felkelő verzió?

Fazék

#1469
Quote from: Soul on 2008-05-06, 11:20:04csúnya.
de hasznos.

+hirtelen beugrott az apple vs pc és szexuális irányultság kapcsolatát jelző kép :__devil:
szerk: megtaláltam! :D