Fate/Stay night - SPOILERS

Started by Lazzaret, 2006-01-20, 22:07:13

Previous topic - Next topic

Lythis

És ha Bazett idézéséből Lancer Berserker lesz, akkor mi van? Mármint tudom, ez csak teória, de ha már ennyire belementünk, akkor miért is ne mennénk el "mi lenne ha" irányba? Szal ha Lancer Berserker lesz, akkor Heracles milyen class lenne? Esetleg Saber class?
Egyáltalán lehet olyan, hogy több azonos osztályú servantot idéznek meg?

Flaser

Quote from: Lythis on 2007-06-21, 14:05:18
És ha Bazett idézéséből Lancer Berserker lesz, akkor mi van? Mármint tudom, ez csak teória, de ha már ennyire belementünk, akkor miért is ne mennénk el "mi lenne ha" irányba? Szal ha Lancer Berserker lesz, akkor Heracles milyen class lenne? Esetleg Saber class?
Egyáltalán lehet olyan, hogy több azonos osztályú servantot idéznek meg?


Olvasd el a Fate/Zero-t.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Lythis

Quote from: Flaser on 2007-06-21, 14:40:59
Olvasd el a Fate/Zero-t.
Gondoltam megvárom amíg a játékhoz kinn lesz a teljes (már ha valakik úgy döntenek, h megcsinálják), de mondassz valamit... bár még ez sincs kész teljesen :(

Én


Lythis

#814
Quote from: Én on 2007-06-21, 16:20:25
Angar Maiyu=Ahriman?
[spoiler=sorry :D][/spoiler]
egyébként gyak ugyanazt takarja, igen

kelvor

Quote from: Lythis on 2007-06-21, 17:38:40
Quote from: Én on 2007-06-21, 16:20:25
Angar Maiyu=Ahriman?
[spoiler=sorry :D][/spoiler]
egyébként gyak ugyanazt takarja, igen

Nincs bocsánat :ejnye: A surranók már úton vannak....  :bsd:

Én

Quote from: Lythis on 2007-06-21, 17:38:40
Quote from: Én on 2007-06-21, 16:20:25
Angar Maiyu=Ahriman?
[spoiler=sorry :D][/spoiler]
egyébként gyak ugyanazt takarja, igen
:lol: kösz

Kvikveg

Öööööö megneztem Fate Stay Night-bol 5 reszt, es kivancsi vagyok miert annyira nepszeru, en egyelore az abbahagyasan gondolkodom. Pontosabban azon, hogy nezzem-e. Nem bir erdekelni... Sikitanivaloan idiota az a tobbszor is elhangzo "majd ujra talalkozunk es akkor..." szoveg. Argh.
a) hany reszt kell kibirnom, ami utan mar senki sem mondhatja azt, hogy meg nezzek meg x reszt, es akkor rajovok milyen?
b) ezek az idegesito beszolasok megmaradnak? (Ha legkozelebb talalkozok vele ss nem masterkent viselkedik, megolom, váááá)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kelvor

Szerintem még nézzél belőle 5 részt, aztán ha nagyon idegesít és nem köt le, hagyd a fenébe. Először én is töröltem 3 rész után, aztán valami miatt kedvet kaptam hozzá és végig néztem. Elég jó darab, de természetesen nem jön be mindenkinek.

Kvikveg

Ok. Akkor jol tippeltem, hogy 5 resz meg nem a kritikus hatar...
Koszi!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

[spoiler]shirou végig egy ilyen kis tutyimutyi sz*rmócsing marad... [/spoiler]

Soldier

Quote from: Lythis on 2007-07-09, 01:06:08
[spoiler]shirou végig egy ilyen kis tutyimutyi sz*rmócsing marad... [/spoiler]

:lol:

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2007-07-09, 01:06:08
[spoiler]shirou végig egy ilyen kis tutyimutyi sz*rmócsing marad... [/spoiler]
Ááááá....  :lol:
Es igen, vegre Archert nezegethettem kicsit, erre
[spoiler]nem kinyirjak? Hat most mit nezzek? Eddig legalabb egy karakter volt, akit elnezegethettem, mert engem sajna nem erdekelt fohosunk, es nepes lanyserege.  :D[/spoiler]
Azert lenyomtam kb 17. reszig, nem semmi. Bar a vegen a nagy harci váááááá jeleneteknel betekertem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kelvor

Nagyon nincs szerencséd ezzel az animéval :D Pont Archer tetszett meg...hehe :smile: A maradék 7 részt meg már csak azért is nézd meg. :lazza:

Kvikveg

Quote from: kelvor on 2007-07-09, 14:12:12
Nagyon nincs szerencséd ezzel az animéval :D Pont Archer tetszett meg...hehe :smile: A maradék 7 részt meg már csak azért is nézd meg. :lazza:
Nanyilvan, most mar kivancsi vagyok mi lesz. :D
Olvastam wikipedian Archerrol eztazt, es azon infok alapjan lenne ugye
Fate/stay night
Unlimited Blade Works
stb.
Mire en neztem egyet. Ezekrol ... ha meg kell neznem a topicindito megjegyzeseket kardomba dolok. Szoval ezekrol mit tudtok?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kelvor

Már mint miről? :D Az Unlimited Blade Works-t láthattad a Berserk elleni csatában mikor rengeteg kard volt a földbe szúrva, sőt elég sok képességét megmutatta ott Archer. Ezeket írják le wikin is kicsit részletesebben.

Kvikveg

Az az erdekes, hogy mintha olyan ertelemben irt volna roluk, mintha tobb anime/manga/stb lenne.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu

A játék különböző fejezetei/végigjátszásai ezek. Az első a Fate, a második az Unlimited Blade Works, a harmadiknak meg hirtelen nem tudom mi a címe. Az anime a háromnak a keveréke, de leginkább Fate.


Kvikveg

#828
Quote from: Manitu on 2007-07-09, 23:00:03
A játék különböző fejezetei/végigjátszásai ezek. Az első a Fate, a második az Unlimited Blade Works, a harmadiknak meg hirtelen nem tudom mi a címe. Az anime a háromnak a keveréke, de leginkább Fate.
Jahamm!

Vegigneztem. Hat. Kinottem en ebbol.  :ejj:
Archer szemelye vetett fol erdekes gondolatokat, foleg, hogy [spoiler]= Shirou, de hat nem sok ideje volt kibontakozni, ehh.[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kelvor

Az nem baj, hogy már kinőttél ebből, legalább elmondhatod, hogy te ezt is láttad. :D

Lythis

Heaven's Feel a harmadik asszem. Egyébként meg kb lett volna értelme, ha jobban kibontakoznak a szereplők, jah... És az UBW-ben legalább shirou-nak is van gerince, és nem csak egy zsák, akibe mindenki kedvére rugdoshat, miközben azt mondogatja, hogy "megakarokvédenimindenkitmerthősakaroklenniiii"
Plusz az Archer karprotézis is poén :D

Flaser

Quote from: Lythis on 2007-07-10, 00:51:21
Heaven's Feel a harmadik asszem. Egyébként meg kb lett volna értelme, ha jobban kibontakoznak a szereplők, jah... És az UBW-ben legalább shirou-nak is van gerince, és nem csak egy zsák, akibe mindenki kedvére rugdoshat, miközben azt mondogatja, hogy "megakarokvédenimindenkitmerthősakaroklenniiii"
Plusz az Archer karprotézis is poén :D


...az a Heaven's Feel-ben van.

Az anime gyak. a Fate vonalát követi, de átemel ezt azt a többi szkenárióból is - sajnos többnyire elég gyenge eredménnyel.
De legalább nem oly mértékű ferdítés mint a Tsukihime anime-nál volt. (Habár ott az anime megáll a saját lábán, de a valaha volt egyik leghalálosabb/legrémisztőbb főhösből sima "meek boy" lett).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Prof. William

A Tsukihime mangát olvasva az sokkal jobb. A Nero elleni harc ott nem csak annyi mint az animében hanem... olvassa el mindenki... Shiki meg kissé veszélyeesebb. :)

Jól tippelek amúgy hogy az anime vége nem egyenlő a manga/könyv végével? Úgy tűnt csak gyorsan lezárták egy ilyen sejtelmes [spoiler] meghaltam de mégsem, de aztán mégsem maradok [/spoiler] endingel.

Lythis

A Tsukihime tényleg sokkal jobb eredetiben, mint anime változatban (habár a könyv változathoz - már ha van - még nem volt szerencsém). Messze több benne a történet, de nemtom, hogy miért az a nyamvadt béna Arcueid arc lett a kanon...

Kvikveg

Bbbbb pillanat, Tsukihimenek meg mi koze a Fate/Stay Night-hez?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

Quote from: Kvikveg on 2007-07-11, 20:20:30
Bbbbb pillanat, Tsukihimenek meg mi koze a Fate/Stay Night-hez?

Mindkettő TYPE-MOON-projekt, azt hiszem.  :smile:

Kvikveg

#836
Quote from: Solid Snake on 2007-07-11, 20:26:48
Quote from: Kvikveg on 2007-07-11, 20:20:30
Bbbbb pillanat, Tsukihimenek meg mi koze a Fate/Stay Night-hez?

Mindkettő TYPE-MOON-projekt, azt hiszem.  :smile:
Ok, akkor jol lattam, hogy tortenetileg semmi.
A jatek ps2, wiki viszont PC-t is emlit, PCre letezik?
edit:
Mmm, lehet 2004 PC, aztan meg 2007 ps2? (Es vajh pontosan mi a kulonbseg, "all-ages version"=hentai jelenetek kivagva vagy mi?)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

Quote from: Kvikveg on 2007-07-11, 20:32:12
(Es vajh pontosan mi a kulonbseg, "all-ages version"=hentai jelenetek kivagva vagy mi?)

Pontosan. A wiki amúgy nem mindig holtbiztos, lehet, hogy csak tényle PS2-es, PC-re pedig egy rajongói átirat létezhet (pl. Silent Hill 1).

Zsiga

Van PC-re is, itt van a vinyómon az iso. :)
És GET.

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-07-11, 20:55:57
Van PC-re is, itt van a vinyómon az iso. :)
És GET.

Gondolom, csak eredeti, japán nyelven van.  :smile: