Kérdések anime(k)-ről

Started by Nevl, 2003-12-02, 21:01:15

Previous topic - Next topic

rozo

Quote from: Hiei-samaHat az vagy az elso 26 resz vagy az 52 reszbol ossze vissza 26 resz nemtom,hogy csinaltak meg az amerikaiak de gondolom szarul mint ahogy mindent elszoktak baszni :/
Akkor csak össze vannak keverve a részek.
Vagy össze is vannak vágva?
Ikki-Tosen - Legendary Fighter
Kanu Uncho:It's just an arm! Because I am a fighter.

Manitu

Quote from: Hiei-samaHat ja felesleges, tenyleg izles dolga ha talan fiatalabb(13) lennek meg bejonne :D
Meg pontositok a sorozattal kapcsolatban,a Japan verzio 52 reszes, amit tvbe adnak azaz amerikai verzio 26 reszes leroviditett valtozat szal ha igy veszsuk lehet 2 sorozatnak hivni....
Pontosan így értettem.

Quote from: rozoAkkor csak össze vannak keverve a részek.
Vagy össze is vannak vágva?
Tudtommal vágva is, keverve is. Elég kacifántos, én már nem tudom követni az amerikaiak marhaságait.

Quote from: rozoNem lehet hozzá szerezni magyar szinkront/feliratot?
Szinkron van a Mew Mew Powerhez, legalábbis az elsõ tizenegynehány részéhez.
http://animeaddicts.interhost.hu/
Folytatása nem várható. Felírat mégannyira sem.


gr33n

HI!

Valaki tufna nekem segíteni? Keresem a Mahoromatic "Making of " címû kiegészítõ filmet vagy micsodát. Az USTEAM FTP-n sajna nincs rajta. És az Anime CLAN-oknak már nincs meg. Valakinek megvan. Nagyon hálás lennék. Plusz még ugyan ez a helyzet

Mahoromatic Reviewspecial Collection of Singingscenes
Mahoromatic S1 Year End Special (azé mert mindkettõ S-nek van Year End Special -ja.)

gr33n

Valaki tudna segíteni? Keresem ennek a képnek a wallpaperes változatát!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Record of Lodoss War OVA-ból a sötét oldal főhőse, most nem ugrik be a neve.
Azt hiszem Ashram-nak hívják, és a sorozatban is szerepel.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Cobra on 2006-04-19, 23:18:48
Record of Lodoss War OVA-ból a sötét oldal főhőse, most nem ugrik be a neve.
Koszi! :smile:

Francba.... a ROLW-t pont keptelen voltam megnezni, nem keltette fel az erdeklodesemet... De azert most az OVA-ba belenezek, hatha... :3x3:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Jó az, ha más nem, Ashram-sama felkelti majd az érdeklődésed   :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Damnatus

Le szeretném szedni a Dragon ball-t, de sehol nem találok olyan verziót, ami japán hangon angol felirattal futna. Tudtok segíteni?

Hiei-sama

Quote from: Damnatus on 2006-04-24, 07:48:04
Le szeretném szedni a Dragon ball-t, de sehol nem találok olyan verziót, ami japán hangon angol felirattal futna. Tudtok segíteni?


Tessek: http://www.torrentreactor.to/torrents/view_69807/Dragonball_DVDRip_001_153

Keszulj fel ra 35GB es 1-13-ig csak angol szinkron es vagott verzio,szal 1-13-ig kulon be kell szerezned mashonnan ha ez nem lenne jo...

Damnatus

Quote from: Hiei-sama on 2006-04-24, 09:21:38
Quote from: Damnatus on 2006-04-24, 07:48:04
Le szeretném szedni a Dragon ball-t, de sehol nem találok olyan verziót, ami japán hangon angol felirattal futna. Tudtok segíteni?


Tessek: http://www.torrentreactor.to/torrents/view_69807/Dragonball_DVDRip_001_153

Keszulj fel ra 35GB es 1-13-ig csak angol szinkron es vagott verzio,szal 1-13-ig kulon be kell szerezned mashonnan ha ez nem lenne jo...
Köszönöm az infót!

Basszus, ezt már leszedtem, de csak az első részbe néztem bele, és mivel angol volt, letöröltem.  :bruhuhu:
Akkor 1-13-at kell találnom, és még egyszer leszedni!

Member


Hiei-sama


Member

Jó, akkor itt a főoldal, oldalt (jobbra) megkeresi a Dragon Ballt, aztán az első széria, ott a multimédia, ott a teljes részes és már meg is vagyunk.

Hiei-sama

Quote from: Member on 2006-04-24, 11:35:54
Jó, akkor itt a főoldal, oldalt (jobbra) megkeresi a Dragon Ballt, aztán az első széria, ott a multimédia, ott a teljes részes és már meg is vagyunk.


De nem erted probaltad tolteni hogy jon-e lefele?Mert ahogy en nezem nem igazan jon az,en csak ezert szoltam.

Member

Affene... Tényleg, ezer bocs...
Nem értem egyes honlapok fenntartóit, mi rákos fityfenével foglalkoznak, amikor az oldaluk sz@rt sem ér?!

Próféta

Quote from: Member on 2006-04-24, 12:53:14Nem értem egyes honlapok fenntartóit, mi rákos fityfenével foglalkoznak, amikor az oldaluk sz@rt sem ér?!
Például dolgoznak, tanulnak, vagy egyszerűen mással töltik szabad idejüket...
Amíg nem kapnak fizetést az oldal fenntartásáért, addig követelni sem helyes semmit tőlük.
Ha mégis tesznek valamit érte, hát azt illik megköszönni. (Ezúton is: zsozso a :Kiraly:)

Member

Quote from: Profeta on 2006-04-24, 13:01:17
Quote from: Member on 2006-04-24, 12:53:14Nem értem egyes honlapok fenntartóit, mi rákos fityfenével foglalkoznak, amikor az oldaluk sz@rt sem ér?!
Például dolgoznak, tanulnak, vagy egyszerűen mással töltik szabad idejüket...
Amíg nem kapnak fizetést az oldal fenntartásáért, addig követelni sem helyes semmit tőlük.
Ha mégis tesznek valamit érte, hát azt illik megköszönni. (Ezúton is: zsozso a :Kiraly:)
Nem érted, hogy mire gondoltam. Ha feltöltöttél vmit, azzal már semmi gondod nem lehet, annyira lámák meg már főleg nem lehetnek, hogy ne lássák, sz@r az összes link! Mellette, ha esetleg no fizu és elmegy a tárhely, kizárt, hogy az oldal életben maradjon, míg a filmek elvesszenek. Vagy regeljenek ingyér tárhelyre (habár az nem sok sz@rt ér, tapasztalom).

Próféta

Quote from: Member on 2006-04-24, 13:39:08Nem érted, hogy mire gondoltam. Ha feltöltöttél vmit, azzal már semmi gondod nem lehet, annyira lámák meg már főleg nem lehetnek, hogy ne lássák, sz@r az összes link! Mellette, ha esetleg no fizu és elmegy a tárhely, kizárt, hogy az oldal életben maradjon, míg a filmek elvesszenek. Vagy regeljenek ingyér tárhelyre (habár az nem sok sz@rt ér, tapasztalom).
Szerintem mindjárt megvilágosodnál, ha megnéznéd, mire mutat a link (protokoll, felhasználónév, jelszó). Meg elolvasnád ezt vagy ezt.

Member

Én is tervezek majd ftp-t, akkor lehetnének olyan rendesek, hogy kihírják: "No direct download , only via ftp". A kettő kicsit más, ezt jól tudom. (Meg nem szoktam jobbklikk/tulajdonságokkal fárasztani magam, ha alul egy hülye üdvözlés miatt nem látszik, az az ő bajuk)

-Mr-

Quote from: Hiei-sama on 2006-04-24, 11:38:16
Quote from: Member on 2006-04-24, 11:35:54
Jó, akkor itt a főoldal, oldalt (jobbra) megkeresi a Dragon Ballt, aztán az első széria, ott a multimédia, ott a teljes részes és már meg is vagyunk.


De nem erted probaltad tolteni hogy jon-e lefele?Mert ahogy en nezem nem igazan jon az,en csak ezert szoltam.

Hali!

Le lehet tölteni mindent, csak a linkben be kell helyettesíteni az animestars.animehq.hu helyett ftp.animehq.hu

-Mr-

Member

Köszönjük, ez értelmes hozzászólás volt. :) +1

gr33n

Hi! Mindenkinek!

Kisebb kutatásom közben belebotlottam vlm igen csak meglepőbe. A Neon Genesis Evangelion vlm újabb vagy nemtom milyen változatába amiben Shinji helyett vlm lány szerepel és a Dokinő és a Shinji apja helyett is más szereplő van. De érdekes módon valamennyire a story megegyezik és Asuka és Rei is benne vannak. Valaki meg tudja mondani ennek mi a teljes neve?

http://www.youtube.com/watch?v=DMSPYc6StBQ&search=sachiko

Itt egy 40s-s video.

Próféta

Quote from: gr33n on 2006-05-15, 19:03:58De érdekes módon valamennyire a story megegyezik és Asuka és Rei is benne vannak. Valaki meg tudja mondani ennek mi a teljes neve?
A teljes címe, amint Te is olvashatod, Marimite - End of Eva Parody, amiből legalábbis sejthető, hogy melyik két animéből gyúrta őket össze a készítő ;)
Művelődéshez: Marimite.

Draconire

Quote from: Próféta on 2006-05-15, 19:46:50
Quote from: gr33n on 2006-05-15, 19:03:58De érdekes módon valamennyire a story megegyezik és Asuka és Rei is benne vannak. Valaki meg tudja mondani ennek mi a teljes neve?
A teljes címe, amint Te is olvashatod, Marimite - End of Eva Parody, amiből legalábbis sejthető, hogy melyik két animéből gyúrta őket össze a készítő ;)
Művelődéshez: Marimite.
És itt van egy link a paródia készítőihez, bár egy szót sem értek belőle mert japán :smile:, de le lehet tölteni két rövid videót.

http://m3animationbox.sakura.ne.jp/avemarian.html

gr33n

#145
Biztos??? Nézzd már meg jobban! Más a rajzolása Rei-nek mikor felrobban és a Piros Eva-nak hol volt hosszú barna haja? ÉS hol volt pink EVA , hm...? Biztos vagy benne? :uzi:

Amúgy az oldal kicsi történetet mesél el mint minden anime-nél

"Story
--------------------------------------------------------------------------------

Time western calendar 20XX year -
Suddenly 99.99% or more of the man in the world disappeared the abnormal phenomenon with the "second occurs ray knee" which.
As for the women who are left for continuing the kind of human, we had decided to retain to manage in a way which calls the men who and barely survive freezing sleep.
That doing the time almost similarly, the object of the puzzle which older sister vain (it does and with) with is called (?) Attacked.
They in order that it ambushes older sister vain, receive with "general-purpose 淑 woman type decisive battle weapon アヴェマリアン and" strike.
It becomes independent from リリアン woman school, the special system "mountain lily" which becomes worldwide government official recognition being similar, the Matsudaira pupil child which has become the operator of the アヴェマリアン first number machine her taking it puts together the trouble of heart of the girls who are wound.

This is such a 伽 story."

Tessék egy kicsit hiányos fordításom. És a charactereket mutatja be... Nos..

Szerintetek?

Vagy csak vlk nagyon tud és nagyon unatkozik? :G

Manitu

Teljesen. A videó kommentje is azt írja, hogy Marimite + Eva paródia. Ha jobban megnézed Asuka sem Asuka, a piros plug-suitban is egy Marimite szereplő van, de a neve nem ugrik be. Rei hajában meg egy rózsaszín szalag  :lol: Szépen átdolgozták, és gyanítom egyik másik jelenetet teljesen ők maguk rajzolták, mert a Marimitében nem vágtak azért ilyen agresszív fejeket :)


gr33n

Hát ha ezt mondjátok megadom magam... :redface: De ha új Evangelion sorozat lesz én már tudtam volna... :hehe:

gr33n

Oké! Sztem én leszek a leggyakrabban segítséget kérő ember itt.  :merci:

Valaki tudna segíteni? Kéne a Shaman King magyarul. Vagy legalább a magyar OP-je.

Cobra

Szerintem még mindig megy a Jetixen  :smile:
Hide and fear, Cobra Commander is here !