Main Menu

Képregények (9M Klub)

Started by Raggie, 2006-05-20, 16:15:11

Previous topic - Next topic

Draconire

Quote from: Ramiz on 2006-12-06, 21:31:07
Szóljon, aki Sandman összes t0rrentet talál. :Kiraly: Máskülönben Prófétától leszek kénytelen lejmolni. :lazza:
Ez jó?
btw:ha mod akarsz lenni, kerüld a gyakori duplapostot  :D

Ramiz

Szerintem szedj le belőle egy-két kötetet, aztán meglátod. Végig olyan stílusú, ahogy kezdődik, csak sztoriszálacskák is vannak benne, meg jellemi változások is néhol. :)

carfanatic: Transmetropolitan t0rrent:
http://isohunt.com/download/7411576/transmetropolitan
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bishop

kösz szépen,de azért nem kell minden post-odba beletenni :ejnye:

Draconire

Quote from: Ramiz on 2006-12-06, 21:59:14
Szerintem szedj le belőle egy-két kötetet, aztán meglátod. Végig olyan stílusú, ahogy kezdődik, csak sztoriszálacskák is vannak benne, meg jellemi változások is néhol. :)
Én úgy értettem (kicsit szűkszavúan az igaz XD), hogy maga a t0rr3nt jó-e neked, de azért kösz a rövid ajánlót, majd belenézek! :)

Próféta

Quote from: Gmer on 2006-12-06, 21:53:43Ez jó?
WOW nagyon is! Benne van az összes (?) spinoff, tempósan tölthető, szóval  :merci:
(Kevés a helyem  :bruhuhu:)

A többieknek meg jó alapsztori olvasást...

carfan: A Sandman sorozatnak erősen elütő stílusúak a részei. Ha elkezded a fenti torrent segítségével az elejéről (gyk: Sandman #01.cbr, Sandman #02.cbr, stb.  :D), érzékelheted a kontrasztot a Ramadan-nal. Szóval ha kifejezetten csak Bagdaddal van bajod, attól még lehet ez a Te képregényed ;). Csak ezért linkeltem, mert nekem az egyik kedvenc részem, és teljesen spoilermentesen megmutatható (pedig az 50. a sorban).

Ramiz

Melyik torren1? A Transmetropolitan (mert az jó, hamar lejött), vagy amit te postoltál és én csak most vettem észre? :lame: :D Köszi egyébként. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Ja, tényleg ezt már régóta fel akarom postolni, de most jutott csak eszembe:
A BOOKLINE nevezetű könyvesboltban/rendelőportálon M.O.-hoz képest sok jó képregényt is lehet rendelni/kapni(a könyvesbolt az Astoria és a Blaha között van). Mindenkinek ajánlom, hogy legalább egyszer kukkantson be! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Bishop

Transmetropolitan 1. :Az első alapján elég pozitív képed ad magáról,ahogy a város etnikumai keverednek,és az emberiség hanyatlott életmódja
Főhős meg mint valami Krisztus aki a városhoz képest tiszta és makulátlan
szóval eddig 8/10  :jee:

csak azt sajnáltam hogy levágadtta a halyát,mert azzal szakállal meg hajjal télleg valami Krisztus beütése volt

Raggie

Na ha már ennyit beszél róla mindenki akkor én is elolvasom/megszerzem valahonnan ezt a transmetropolitan-t... :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: carfanatic on 2006-12-07, 20:47:48
Transmetropolitan 1. :Az első alapján elég pozitív képed ad magáról,ahogy a város etnikumai keverednek,és az emberiség hanyatlott életmódja
Főhős meg mint valami Krisztus aki a városhoz képest tiszta és makulátlan
szóval eddig 8/10  :jee:

csak azt sajnáltam hogy levágadtta a halyát,mert azzal szakállal meg hajjal télleg valami Krisztus beütése volt
Ne ítélj korán! Várd meg, amíg elkezdi újságírói praxisát Spider Jerusalem. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bishop

mert még jobb lesz :D
érdekes egy író nem drogos,de minden agyfokozót bevesz ,meg valami erős kávét, folyamatosan váltogatja tv-t és a rádiót,cigi,hát egy cikkét elolvasnám egyszer :D

Ramiz

Ez a Transmetropolitan kegyetlenül jó... :cool:
Most van a választásos rész, hát nagyon odamond...
Jó, igazából semmi újdonság, de nagyon stílusos és baromi dögös... :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bishop

nekem allig van időm olvasgatni :bruhuhu:
most is esszét írogatok,és ha időm van azt kitőlti vagy két anime rész és egy manga
na jó de hogy a lényegnél maradjunk,már alig várom :D
amugy ma meséltem róla órán mert szóba jött,de nem sokan tartották érdekesnek.........tudatlanok...........majd jön Spider Jerusalem és jól megírja hogy mennyire együgyüek :D

Tycho

sunyi: köszönöm a linket  (az idogep.kepregeny.net -et  :merci: )

Elolvastam róla most a Tank Girl-t és nagyon betett... ennyire beteg állatságot még nem láttam, aszem felmegy a kedvenc nem japán képregényeim közé... jobb volt mint egy régi Kretén magazin, ennyire nem fájt még a nevetés régóta!  :whoah: :muhahah: :hopp: :haha:

Flaser

A Star Wars rajongóknak ajánlom a Dark Horse legújabb sorozatát:
"Knights of the Old Republic"...nem ez nem Raven sztorija...egyelőre.

A többi Old Republic sorozatot csak most szedem, azokról majd később írok.


"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Fazék

Quote"... a Képes Kiadó jelenteti meg Frank Miller 300 című "színes, szélesvásznú" képregényét, amelyből a Sin Cityhez hasonlóan film készül. A világpremier március végén lesz. A magyar nyelvű képregény megjelenése igazodni fog a magyarországi bemutatóhoz.
Keménytáblás, 96 oldalas színes, szélesvásznú. És ezt most szó szerint tessék érteni, ugyanis a füzetekben eredetileg csupa duplaoldalas rajzok voltak, ezeket mintegy kihajtogatva prezentálja a gyűjteményes kötet. Szóval valójában 192 hagyományos méretű képregényoldalon jelent meg eredetileg. Becélzott időpont a 3. Magyar Képregényfesztivál, március közepén."

hmm :)

Bishop

elolvastam pár részt a Transmetropolitan-ból,hát a vallás kiállítás az nagyon  :Kiraly: :lol: volt
na meg tv-s is :jee:

Ramiz

Quote from: Fazék on 2006-12-21, 20:32:30
Quote"... a Képes Kiadó jelenteti meg Frank Miller 300 című "színes, szélesvásznú" képregényét, amelyből a Sin Cityhez hasonlóan film készül. A világpremier március végén lesz. A magyar nyelvű képregény megjelenése igazodni fog a magyarországi bemutatóhoz.
Keménytáblás, 96 oldalas színes, szélesvásznú. És ezt most szó szerint tessék érteni, ugyanis a füzetekben eredetileg csupa duplaoldalas rajzok voltak, ezeket mintegy kihajtogatva prezentálja a gyűjteményes kötet. Szóval valójában 192 hagyományos méretű képregényoldalon jelent meg eredetileg. Becélzott időpont a 3. Magyar Képregényfesztivál, március közepén."

hmm :)
DO WANT!!!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

"Karate Teknős...
... Shaolin Egér ellen...
... És Roger, az Orgyilkos Ló...
...továbbá Martin a Vad Mormota...
... meg egy csomó csaj nagy csöcsökkel!"

:rotfl: :lul:

Basszus és én évek óta halogatom a Tank Girl-t... végem van.

Ramiz

Furcsa, hogy mindenkinek ennyire bejön ez a Tank Girl. Én másfél fejezetig bírtam, aztán abbahagytam. Iszonyú igénytelen és erőltetett humora van.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Watchmen
Na véééégre sikerült befejeznem.
A véleményem tömören:
:hail:
Annyi ötlet, igényesség, odafigyelés, alapos átgondoltság van benne, hogy tyű.
Alan Moore gazdagon bánt a szimbolizmussal, hangulatfokozó elemekkel, és a saját idejévelé és fantáziájával.
És - bár már-már közhelyes ilyet mondani, de -  gondolkodásra késztet.

Raggie: kösz az ajánlót. Tudtok még ilyet?

Ramiz

Top Ten. Szintén érdekes szuperhősös, Alan Moore keze is benne van a dologban. :)
És amit mindenképp: Midnight Nation. Ne riasszon el a rajzstílus, hatalmas sztori kerekedik belőle. :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Nna elolvastam két kötet Fables-t! :cool: :cool: :cool:

Rövid alapsztori: A meseszereplők(mint Hófehérke, a 3 kismalac+a farkas, Hamupipőke, a Herceg, Piroska, stb...) New Yorkban egy elzárt kerületben élnek, mivel a saját világaikból kiűzte őket egy "Adversery" :) nevezetű erős, hatalmas hadsereggel rendelkető ellenség. Itt a világunkban bűbáj védi a kerületüket és egy állatfarmot(ahol a túlságosan nem emberi mesehősök laknak - sárkányok, óriások és minden állat) hogy az emberek ne vegyék észre őket. Minden meseszereplő annál erősebb minél ismertebb a meséje az emberek között. Ennyi. És gyilkosság történik... elindul a nyomozás...

megéri! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Próféta


Raggie

#84
100 Bullets

  Hétköznapian szar életed egy szokásos napján egyszercsak megszólít egy feketeöltönyös napszemüveget viselő idős férfi. Meghív egy kávéra és közben egy nagy attasé aktatáskát tesz az asztal közepére. Elmondja, hogy amiért itt robotolsz a kevés léért és napról napra tengeted az életed a gettóban ki is pontosan a felelős. Sok évvel ezelőtt feljuthattál volna a felső tízezerbe, de persze egy névtelen telefon/egy meghekkelt adatbázis/stb. miatt nemcsak hogy nem kaptad meg az esélyedet hanem még mélyebbre is taszítottak mint ahonnan elkezdted... szóval most megtudod, hogy mindezért és a mocsokban eltöltött évekért ki is pontosan a felelős... egy ember. Nem több.
  Valamint, mikor az öltönyös férfi(aki azóta "Graves ügynök"-ként mutatkozott be) kinyitja a táskát előkerülnek az elmondott tényeket bizonyító megkérdőjelezhetetlen bizonyítékok ÉS egy pisztoly 100 lenyomozhatatlan tölténnyel. Elmondja, hogy ha egy rendőri nyomozás során megtalálják ezek közül az egyik golyót, akkor azonnal lezárják az ügyet és nem nyomoznak tovább. Egyszóval a törvény fölött állsz. Evvel a pisztollyal azt teszel amit akarsz... kezedben a bizonyíték, szívedben a harag és elkseredett düh... elindulsz hogy valamit végre rendbe tegyél az életedben...

Ez a 100 Bullets alapsztorija... és elmondhatom hogy csak egyre jobb lesz! ;) :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

És milyen hosszú? Szerintem ezt az alapot nem szabadna túlnyújtani, szóval huh... (utánanézni lusta vagyok.)

Próféta

Quote from: Rounin on 2007-01-27, 17:29:57
És milyen hosszú? Szerintem ezt az alapot nem szabadna túlnyújtani, szóval huh... (utánanézni lusta vagyok.)
Még fut. A spekulációk szerint 100 része lesz.

Raggie

Quote from: Próféta on 2007-01-27, 17:49:08
Quote from: Rounin on 2007-01-27, 17:29:57
És milyen hosszú? Szerintem ezt az alapot nem szabadna túlnyújtani, szóval huh... (utánanézni lusta vagyok.)
Még fut. A spekulációk szerint 100 része lesz.
Nem csak a spekulációk szerint. Már előre megrevezte a száz részt a pacák, szóval remélhetőleg nem laposodik el. :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Köszönöm, akkor lehet, hogy belenézek. Semmi kedvem egy újabb Berserk/dallas mizériához... Blade of the immortalt is olvashatom újra, mire kijön valami új belőle.

Raggie

Most lejött az első 62 rész belőle.
(én kartonborítású képregényben olvastam el az első két kötetet, és aszerint amit letöltöttem ezekben 7-7rész volt. tehát kábé 14-15 kötet lesz az egész.)
A történet már nagyon alakul(3. kötet végénél járok még csak)... :cool: :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"