Fate/Stay night - SPOILERS

Started by Lazzaret, 2006-01-20, 22:07:13

Previous topic - Next topic

Prof. William

#360
Egy kis átírás belefér... A köv részben lessz zúzás rendesen... :uzi:
Aztán Shioru :grrr: és biztos valami speckó kardot fog idézni...

A energiafelöttlés tényleg jó volt, bár láttam a játékból képeklet és ott egy kicsit... érdekesebb volt. Aranyosak voltak ahogy ott pirultak másnap az ágyon, szóval lehetett valami kis gyengédség... :) Hiába mutattak mindenféle álomképet.  :ejnye: tudjuk jól mi történt...

De Archer mit keres még ott? A OP ban elég jól összezördüll Emiyaval. Meg lehet újra idézni, ha eltűnik?

Már várom kettejük meccsét...


Zsiga

Quote from: Prof. William on 2006-04-16, 13:32:19
Hiába mutattak mindenféle álomképet.  :ejnye: tudjuk jól mi történt...
Shirou még mondja is, az Eclipse subban 09:19-nél...  :D

Alkyra

Quote from: Prof. William on 2006-04-16, 13:32:19


De Archer mit keres még ott? A OP ban elég jól összezördüll Emiyaval. Meg lehet újra idézni, ha eltűnik?

Már várom kettejük meccsét...



Természetesen igen. Ahogy más Master is megidézheti, ha akarja.^^(csak sok manna kell hozzá)
Ezt magyarázta az elején Rin, hogy el lehet lopni más Servantját, ha megölöd a mesterét...
(itt pont fordítva van, de szerintem így is lehetséges)

Mellesleg ez a rész nagyon jó volt.:) Látszik, hogy H-Gameből készült az anime.^^
Rin meg csak nézte s csorgott a nyála. :rotfl:
Mostmár biztos, hogy a Saber vonalon halad a sztori...csak kérdés melyiken...(ha jól tudom, akkor 3 vonala van Sabernek is, Dark Saber, Saber s Happy Ending Saber.XDXD. Javítsatok ki, ha esetleg tévednék.)



Christian

Hát a játékban Tohsaka se nézte csak a dolgokat :D Gondolom itt is azért besegített csak hát takart a nagy sárkány :P Amúgy a 3 saber vonal amit mondassz az más. A dark saber vonal az a dark Sakura vonalon van stb...

death_scythe

#364
"There are five endings - one for Saber's story "Fate", two for Rin's story "Unlimited Blade Works", and two for Sakura's story "Heaven's Feel"."

Gondoltam segítek egy kicsit a befejeződésekkel kapcsoltaban  :smile: (Ezek a happy ending-k)

És egy érdekesség hogy végül is hány féleképpen ronthatjuk el a történetet mikor ezt olvastam kissé meglepődtem :eek:

"checking the game... there's actually 40 bad endings."

A karddal kapcsolatban, szerintem Shirou majd megidézi az Excalibur-t Saber Noble Phantasm-ját és kiosztanak mindenkit. Innetől kezdve nem hiszem gondjaik lesznek az ellenfelekkel, Shirou Noble Phantasm-t idéz nulla manáért Saber meg majd kiszotja az ellent.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lazzaret

Quote from: death_scythe on 2006-04-19, 19:48:14
A karddal kapcsolatban, szerintem Shirou majd megidézi az Excalibur-t Saber Noble Phantasm-ját és kiosztanak mindenkit. Innetől kezdve nem hiszem gondjaik lesznek az ellenfelekkel, Shirou Noble Phantasm-t idéz nulla manáért Saber meg majd kiszotja az ellent.

Igen, szerintem is valami ilyesmi lesz. Főleg az lesz szép ha az OPban levő Shiro és Archer combat is megvalósul.


www.arkangyalok.uw.hu

Rage

Quote from: death_scythe on 2006-04-19, 19:48:14
A karddal kapcsolatban, szerintem Shirou majd megidézi az Excalibur-t Saber Noble Phantasm-ját és kiosztanak mindenkit.
Tulbecsulod kisse az Excaliburt, bar az teny, hogy a mostani Holy Grail harcban Saber fog nyerni, csak epp nem az emlitett Noble Phantasm-al (ki mondta, hogy csak egy van neki?).
痛みを感じる方向に、出口がある!

Prof. William

Az archer Shioru harcot én is várom. Figyeltétek, azért hogy amikor Berserkerrel harcolt a "saját térfelén"Unlimited Blade Works, akkor milyen lazán vette a dolgokat? Vigyorgott, meg minden... DE az op ban amikor Emiyával harcol ugyanott már nem vigyorog... nagyon nem... mintha az keményebb lenne mint a berserkbunyó...

Szóval reméllem hogy Emiya szép kis harcot fog majd lenyomni Spoiler a jövőbeli énjével Spoiler end.

De reméllem a többi legyőzés nem valami olyasmi lessz, hogy nagylövés és szétporlad az ellen, mint Ridernél. Egy kis darabloást, átszúrást elbirnék viselni...

death_scythe

Quote from: Rage on 2006-04-20, 00:39:00

(ki mondta, hogy csak egy van neki?).
Hehe, akkor ezek szerint nem véletlen hogy láttam egy wallpaper-t amikor kettővel hadonászot, én azt hittem a készítő adott a másik kezébe még egy kardot mert úgy menőbben néz ki.(Ami egyébként nagyon igaz  :smile:))
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Alkyra

Quote from: Rage on 2006-04-20, 00:39:00
(ki mondta, hogy csak egy van neki?).

A másik az lesz amit Emiya megidéz.^^ Egyb. az a wallpaper nekem is megvan.:) Azt fogom rárakni a pólómra majd.:)(A Sugárban csak 3k ft s megcsinálják.Coool.:))

Flaser

SPOILER:
Letöltöttem a demo-t ( insani.org ), s ott Archer kicsit mást mond:
"Nem vagyok benne biztos, hogy ki vagyok...az emlékeim összekuszálódtak; úgy érzem tudom ki leszek, de az már nem világos, ki voltam és mik a képességeim."

Ehhez jön hozzá, hogy Toshaka elszúrta a megidézést (szemben Shiro-val aki nem!), ugyanis 2:00, helyett 1:00-kor azaz, egy órával korábban hajtotta végre mint kelett volna. Miután megtalálta a Toshaka örökség rejtett kincsét, a medált amit Shiro feltámasztásához használ; az összes óra a házban késett egy kerek órát.
Toshaka azt hiszi, hogy a medál csak amolyan memento, egy szuper-mana tégely. A servantok megidézéséhez, egy olyan tárgy kell amivel közeli kapcsolatban voltak életük során.
Ez az idő előtti, ill. mégis predesztinált idézés elég jól megmagyarázza, hogy is kerül Archer a saját múltjába.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Rage

Quote from: Alkyra on 2006-04-20, 11:55:35
A másik az lesz amit Emiya megidéz.^^
Hat, _egyelore_ 3 van neki, szal... ;] (Ki tudja, lehet, hogy van 10 is neki, csak nem vetette meg be. Nagyon erosen eltuloztak Saber erejet sajnos, igy egy kiados Naruto / Bleach-effektussal lehet szamolni [gy.k.: mindig a fohos nyer, raadasul gond nelkul, akarmilyen eros is legyen az ellenseg].)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Prof. William

#372
De azért előtte lesérül hogy megijedjünk, hogy "jajj talán  mégsem nyer" de aztán összeszedi magát és jön a Fatallity. :)

Lazzaret

Ha megkérhetnék mindenkit hogy igaz ez egy spoiler topic de ne lőjjetek le minden egyes poént. Ilyenekre gondolok hogy Archer ki is valójában. Olyanok jöhetnek hogy sabernek mik a noble phantasmai.

Előre is köszi mindenki megértését.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: Lazzaret on 2006-04-21, 13:34:39
Ha megkérhetnék mindenkit hogy igaz ez egy spoiler topic de ne lőjjetek le minden egyes poént. Ilyenekre gondolok hogy Archer ki is valójában. Olyanok jöhetnek hogy sabernek mik a noble phantasmai.

Előre is köszi mindenki megértését.

Támogatom. Tényleg ne lőjjétek le a fontosabb dolgokat, mert az elveszi a film élvezetét, ha már előre tudod a dolgokat.
Köszi a megértést.

Zsiga


Zsiga


Prof. William

DE azért gondolom a Spoiler kiírása után+fehérre színezve továbra is lehet?

Zsiga

Quote from: Prof. William on 2006-04-22, 18:13:51
DE azért gondolom a Spoiler kiírása után+fehérre színezve továbra is lehet?
[spoiler]Inkább így. És írjátok oda mellé hogy milyen spoiler. (Valami enyhe, az aktuális részből, vagy durva ending-spoiler pl.)[/spoiler]

Lazzaret

A szinezés és a spoiler gomb használata remek lesz. Csak ne legyen tovább az ami eddig volt.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

No lássuk. Most kezdtem el letölteni a 16. rész. Nagyon kívácsni vagyok erre a részre.
EGyb. tudja már vlk pontosan, hogy hány részes lesz az anime?

Seth

24 részes elvileg

Ez jó rész volt, nem egészen úgy alakultak a dolgok,ahogy itt egyesek elmondták(gilgamesh öli meg berserket meg hasonlók).Ezek szerint nem nagyon követi a játék sztoriját
Amúgy Saber meg  hülyeségeket beszél... ott a kádban:  :D

Zsiga

Hogy a fenébe csináljátok hogy mindig hamarabb letöltitek mint én?  :confused:

Lazzaret

Jól van beállítva a torrent leszedője :D

Nem is tudom egykicsit béna volt ahogy Berserkert leverték. A többi rész pedig hozta a formáját. Főleg a kádas jelenet.


www.arkangyalok.uw.hu

Seth

#384
és lám Berserk is tud beszélni, nemcsak grrrrr, meg wrooooooaahh :D
és tényleg elég "egyszerűen" likvidálták, kicsit hülyeség hogy 7x megölték 1 szúrással?
vagy azonnal regenerálodik aztán megint meghal? pff

Lazzaret

Mondjuk ha többször is beaprították volna Berserkert az király lett volna. De így... hát... Az viszont megint csak tetszet ahogy Saber és Rin is féltékenykedett a kis Ilyára :D Éljenek a lolik (persze csak az anime világában*)


www.arkangyalok.uw.hu

Flaser

Jöjjön valami, amit még a játékban is csak a legszemfülesebb játékosok vesznek észre - holott elég ütős. Mondanom se kell, hogy talán (nem biztos, hogy az anime direktbe elmondja) a második legnagyobb fordulat:

[spoiler]
Tohsaka és Sakura testvérek.
Több jel is van, egyrészt az, hogy Tohsaka milyen közvetlenül beszél Sakura-val, érdeklődik róla, hogy Shinji nem szivatja-e; holott a többi tanulóval mindig távolságtartó (kedvesen, ha az illető szimpatikus, angolos udvariasságal - Shinji még ebből is kihozza - visszavágva , ha piszkálják).
Említi, hogy a varázslócsaládok csak az egyik gyereknek adják tovább a tudást és a családi varázsjelet. A másikat, épp ezért szokás egy másik családba adni nevelésre; hogy normális gyerekkora lehessen.
[/spoiler]
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Nevl

Flasher érdekes amit írsz, akkor lesz itt még 1-2 kemény csata :)

Ez a rész tényleg jó volt, kicsit lehetett volna több harc benne, de így is elmegy. A kádas jelenet... hát ez egy picit erőltetett, Shirou meg egy balek :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Christian

Quote from: Flaser on 2006-04-23, 14:30:51
Jöjjön valami, amit még a játékban is csak a legszemfülesebb játékosok vesznek észre - holott elég ütős. Mondanom se kell, hogy talán (nem biztos, hogy az anime direktbe elmondja) a második legnagyobb fordulat:

[spoiler]
Tohsaka és Sakura testvérek.
Több jel is van, egyrészt az, hogy Tohsaka milyen közvetlenül beszél Sakura-val, érdeklődik róla, hogy Shinji nem szivatja-e; holott a többi tanulóval mindig távolságtartó (kedvesen, ha az illető szimpatikus, angolos udvariasságal - Shinji még ebből is kihozza - visszavágva , ha piszkálják).
Említi, hogy a varázslócsaládok csak az egyik gyereknek adják tovább a tudást és a családi varázsjelet. A másikat, épp ezért szokás egy másik családba adni nevelésre; hogy normális gyerekkora lehessen.
[/spoiler]

Ez sokkal inkább tipp mint spoiler amit írsz :)
[spoiler]
A játékban is ugyanaz megy mint az animeban csak itt megkeverték a szálakat úgy látom. Egyébként Tohsaka és Sakura között van egy lényeges különbség. Az egyik családba ékszereket használnak a varázslatra míg a másikban könyvet. Mivel ugye Shinji családja elfelejtette a mágiát. Ha itt most ezt azért írtad mert,hogy most az animéban caster ezt a két lányt nézte akkor azt félreértelmezted :) Ha játszottál a játékkal akkor tudod miért pont őket nézte caster. Ja és mellesleg Tohsaka cukor beteg :P Ez is benne volt a játékban :)
[/spoiler]

Prof. William

Cukorbeteg? Hm...

- Tohsaka segíts! Caster elkapott! Nyomj egy ellenvarázst!
- Rögtön Shirou csak beadom az inzulint! A fenébe hol lehet?
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!


Ez megmagyarázza legalább miért szereti anyira a teát meg a tejet. :D