Fate/Stay night - SPOILERS

Started by Lazzaret, 2006-01-20, 22:07:13

Previous topic - Next topic

Prof. William

Ez az Archer mit keres az avatarodban? A 21 részben volt? Azt még nem láttam.

Draconire

Quote from: Prof. William on 2006-06-04, 23:19:18
Ez az Archer mit keres az avatarodban? A 21 részben volt? Azt még nem láttam.

A 14. részből szedtem ezt az arcot, de átalakítottam, mert szegénykém véres volt egy kicsit :smile:
Amúgy pont abból a jelenetből van amikor azt mondja hogy "I am the bone of my sword" , a kardokat meg utólag raktam bele.


Draconire

Egy újabb király rész, ahogy megszokhattuk  :jee:
Gilgamesnek már kellet egy ilyen kick-in-the-face  :D
Úgy látszik Archer már nem igazán fog visszatérni, nem értem az openinget.
Bár ki tudja?
Lehet hogy Shirou-t most valami másik dimenzióba zárta be ellenfele, amihez a grált használta, tehát lehet hogy most Shirou oda került ahol a többbi hős is van. Mondjuk ez csak az én találgatásom, meg lehet hogy ha tényleg megjelenik Archer akkor azt mutatták volna az előzetesbe.

Alkyra

Csak én nem tudom letölteni a torrentet vagy senki se innen? :comp:

Necrid^

győrs kérdés és ne tessek kövezni megéri nézni a sorozatot? milyen stilúsu stb... most igazán nincs kedvem vissza olvasni 20 lapot :lame:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Draconire

Quote from: Necrid^ on 2006-06-10, 22:13:54
győrs kérdés és ne tessek kövezni megéri nézni a sorozatot? milyen stilúsu stb... most igazán nincs kedvem vissza olvasni 20 lapot :lame:
Akció van benne bőven, mágia is, + egy kevés romantika, de télleg kevés csak amennyi éppen kell.
Látványos, szépen megrajzolt, jó a zenéje is.
Izgalmas, és elég egyedi történet, egyedi szereplőkkel /a servantok azért nem hétköznapi személyek/.
Egyszóval: megérimegnézni  :D

Lazzaret

Quote from: Alkyra on 2006-06-10, 21:47:34
Csak én nem tudom letölteni a torrentet vagy senki se innen? :comp:

Nekem sem ment. Tokyo-thoson menni fog de belinkelve nem lehet leszedni a torrentet valamiért.


Egy kérdés OST-ról tudni lehet valamit? Van-e már vagy cxsak lesz?


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

nem megy, a Tokyotosho-n is a point-blank es linket adták meg... :(
Szerk: http://www.mininova.org/get/336358
Ez műkdik, de kevés a seeder :(
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

Talán majd a következő részben. :) Az úgyis duplarész lessz szóval lessz lezárás rendesen. :)

Nevl

Na kíváncsi leszek, hogy ebből mit hoznak ki, csodálkoztam rajta, hogy hagyták Thosakát meghalni, de nem baj, így legalább nem olyan lila ködös :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

Még bármi lehet. Mintha a prew-ben is ott lett volna Rin. Kicsit túl hamar lerendezék, ezért talábn még lessz szerepe Szóval a Szent Grállal minden lehetséges. :)

Gilgamesh meg hogy meglepődöt már. Igazi kis karatés ez a Saber. :)

Dreamcleaver

#582
Quote from: Necrid^ on 2006-06-10, 22:13:54
győrs kérdés és ne tessek kövezni megéri nézni a sorozatot? milyen stilúsu stb... most igazán nincs kedvem vissza olvasni 20 lapot :lame:

Magánvéleményem: Eléggé szép grafika, sok csini lány, érdekes alapszituáció: mágusháború emberfeletti képességú megidézett harcosokkal. Van romantikus szál. A sorozat második felétől azonban kissé lapos történetvezetés, értsd kb 1-2 részenként leterítenek egy ellenséges mágust és annyi.

Tény, hogy nekem az Archer-Berserker párharc volt a sorozat csúcspontja.

Azért egy kicsit lehetett volna fanservices a dolog, Pl hogy Gilgamesh minden egyes ütéssel leszakít egy darab páncélt/ruhát Saberről és a végén a csajszi ott piheg szakadt alsóneműben meg fénylő karddal a kézben.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Az már kicsit túl lett volna...

Lazzaret

sztem sem halt meg Thosaka. De majd megtudjuk mi lesz a kövi részben. De nagyon ugy nézet ki minden hogy Saber el fog tünni :(


www.arkangyalok.uw.hu

Draconire

Thosaka szerintem biztos nem halt meg, túl egyszerűen lezárták azt a jelenetet.
Remélem Archer még egy kicsit előjön, nagyon feldobná az utolsó részt  :szemuveges:

Prof. William

Halottam híreket keringeni arról hogy az utolsó rész dupla rész lessz... Igaz ez? Akkor tényleg jól le lehetne zárni. :)

Nevl

Quote from: Prof. William on 2006-06-12, 16:54:06
Halottam híreket keringeni arról hogy az utolsó rész dupla rész lessz... Igaz ez? Akkor tényleg jól le lehetne zárni. :)

Nem tudom, hogy 1 órás special lesz e, szerintem nem.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lazzaret

Jó rész volt ez is. Egy kis mana töltés  és irány a csatatér :D Kiváncsi leszek hogyan lesz megoldva az uccsó rész. Remélem HE lesz a vége


www.arkangyalok.uw.hu

Cobra

ffdshow a te barátod (na meg Mplayer helyett MPC) :)
Gondolom nem xvid-del lett csinálva, hanem h.264-gyel.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lokids


Seth

Na ennek is vége....pipa

Voltak jó pillanatai a sorozatnak, de nem hagyott bennem mély nyomokat.

Prof. William

Én csak egy jót akartam szórakozni a nézésétől. Ez bejött. Már kicsit uncsi volt hogy minden anime vaalami iszonyú mély mondanivalót, akar előadni. Szóval 10/9.

Lokids

Nos vége. Sajna a beígért Archer vs Shirou elmaradt, ráadásul az sem derült ki, hogy Archer= Shirou. Talán megcsinálják filmben majd a Fate hollow-ot. Kitudja. Nem mondanám kiemelkedőnek, de érdemes volt végignézni. De hogy Rin hogy élte túl????

Seth

Hát úgy hogy nem is halt meg.  Csak elaludt (elájult), nézd csak vissza, mondja is ha felébred és látja, hogy nem győznek Shirouék,akkor szét lesz rúgva a segge. Meg egyeltalán nem voltak letörve. Ha meghalt volna valszeg kicsit a zene is másképp szólt volna, meg Shirou is megkönnyezte volna az tuti

Draconire

Nekem tetszett a befejezés, az egyetlen bajom vele az hogy kiszámítható volt, de ettől függetlenül szép.

Nálam a sorozat 10/10 többek között az Archer vs Berserker harc miatt. :jee:
Ami még tetszett benne az a látványos harcok, a nagy múltú servantok, és Saber mint Király csaj. :D

Lokids

Na ez az 1 nem állt össze. Arthur féfi volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De tényleg jó kis csatákat láthattunk. Örülnék egy Fate hollow ataraxia-nak folytatásként. :D

Seth

Ezen felesleges rágódni, mint ahogy azon is, hogy angol (angol -szász) létére milyen jól tud japánul és ismeri a japán illemet stb..de ez elmondható a többi servantról is
Ezért csípem a japánokat, az elcsépelt dolgokból is tudnak újat és meglepőt mutatni, merik másképp, kifordítva csinálni

Zsiga

A Type Moon-os srácok ismét megmutatták hogy nagyon tudnak befejező részt csinálni... Szerintem tökéletes volt ez a rész, 9,5-öt adtam végül a sorozatnak. Nálam dobogós.

Nevl

Hát nem tom, vegyes érzelmeim vannak. Néhány epizód NAGYON jó volt néhány meg úgy ahogy van tök fölösleges. A történet nagyon jó, ügyesen átgondolt, a végére már sikerült megtalálni a karakter fejlődés elemét is(most itt nem harci képességekre gondolok természetesen), ugyanakkor a befejezés... Ez a Sabert visszaengedem a saját multjába, hogy eldobhassa a kardot és véget vethessen életének mert ez így jó és közbe valami ködös dumát nyomok arról, hogy távoli célt tűzük ki magam elé, mert majd egyszer elérhetem és mellesleg mindenki happy csak én nem... jaj szal ez annyira  nem jött be. Ráaádsul több "mondandója" akar lenni az egésznek, de egyik se jön le igazán (benne van a jó és a rossz közti nagyon vékony vonal, a hatalom a felelősség és annak a hatása a gyakorlójára, hordozójára stb.) tisztán ezért nincs nagy hatással az emberre. Azt már meg se említem, hogy a szerelmi, érzelmi oldal is... hát furcsa lett, olyan befejezetlenség érzésem van, de ezzel nem érték el a kívánt hatást (hogy az emberek magukban tovább viszik a történetet, ahogy akarják) mert számomra - és ezzel nem hiszem, hogy egyedül vagyok - nincs értelme tovább gondolni egy sután felépített történetet.

Az utolsó harcok viszont nagyon jóra voltak megcsinálva Gilgamesh nagyon komoly külsőt kapott a haláli előtti pillanatban.

Összességében... hát nem lett egy eget rengetően jó darab, nem hiszem, hogy a majd 5-6 év mulva is emlegetni fogjuk mint mondjuk egy GitS-t, 3x3 eyes-t vagy akármelyik igazi klasszikust. Szerintem bőven belefért volna egy 13 részes sorozatba, de akkor NAGYON pörgős lehetett volna. De mindenképp ajánlanám mindenkinek, akit érdekel a szép nős, harcos, mindenki egy pasiba szerelmes, mély mondandót nem kínáló, fordulatos, nagyon jól kitalált anime (szerintem :D )
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!