Fate/Stay night - SPOILERS

Started by Lazzaret, 2006-01-20, 22:07:13

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Solid Snake on 2007-07-11, 20:53:28
Pontosan. A wiki amúgy nem mindig holtbiztos, lehet, hogy csak tényle PS2-es, PC-re pedig egy rajongói átirat létezhet (pl. Silent Hill 1).
A Tsukihime doujin játék. El tudod képzelni, hogy valaki hobbiból otthon PS2-re programozzon? Ilyen marhák még japánban sincsennek, nem olyan egyszerű az, technikai akadályai vannak ;) A Tsukihime PC-re jelent meg először. Mint a legtöbb hentai játék is, mivel a Sony nem nagyon engedi korhatáros játékok kiadását a konzolaihoz. Ha megnézed a népszerű h-game sorozatok ps2 verziói is szinte mindig korhatár nélküliek.


Fubenalvo

Most találtam ezt a képet: FSN vs. School Rumble Poén...  :appl:

kelvor

Tök poén ja, csak linkelni elfelejtetted. :D

Fubenalvo

omg... tényleg. Kicsit fáradt voltam mááááár tegnap este. Sry a hülyeségemért.  :redface:
A link: http://home.comcast.net/~rayearth/scrum_fate.jpg

kelvor



Kvikveg

Quote from: Fubenalvo on 2007-07-12, 16:59:30
omg... tényleg. Kicsit fáradt voltam mááááár tegnap este. Sry a hülyeségemért.  :redface:
A link: http://home.comcast.net/~rayearth/scrum_fate.jpg
A fele karit nem tudtam beazonositani, de ez a Harima, ez kesz. :lul: :lol: :muhahah:

A masodik kepbol viszont az eredeti erdekelne, ha van egyaltalan.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki

Tenma mint Sakura elég meredek, de a többi egész jó. :) Sajnos a képből amit linkeltem nincs eredeti szereplős verzióm, Archer nem a fétisem. :D


Flaser

#849
A következők mind egy közös világban játszódnak, ezt ugyan a Type-MOON alkotta, de többnyire csak Nasuverse-nek hívjuk (Kinoko Nasu az író után).

Miből mi van?

A Tsukihime-ből játék (PC-s), manga és anime is van.
A Kagetsu Tohya-ból csak játék (PC-s) van, s ez a Tsukihime első fandisc-je.
   (Akárcsak a Fate/Hollow Ataraxia-ban itt is egy "ál/illúzióvilágból kell kijutni).
A Tsukibako a Tsukihime különleges kiadása volt, ami a Tsukihime és a Kagetsu Tohya játékokon kívül tartalmazott egy Plus+Disc-et.
   (A Plus+Disc lemezen lévő játék két melléktörténetet tartalmaz a Tsukihime szereplőivel)
A Melty Blood-ból játék, (fighting game történettel!), és manga van.
   (Ez a Tsukihime 4. (el nem készített) szkenáriójának (Satsuki) a folytatása. {Yeah, the Nasuverse IS weird!})
A Fate/Stay Night-ból játék (PC-s H-game, PS2-re non-H game AKA F/SN: Realta Nua), manga és anime van.
A Fate/Hollow Ataraxia-ból csak játék (PC-s) van, s ez a Fate/Stay Night fandiscje.
   (Akárcsak a Kagetsu Tohya-ban itt is egy "ál/illúzióvilágból kell kijutni).
A Fate/Zero-ból csak könyv van.
   (Ez a Fate/Stay Night előzménye a 4. Grál háború története.)
A Kara no Kyokai-ból könyv van,  és hamarosan (szept.) kijön az egész estés anime mozi.

Fordítások

Játékok

A Tsukihime PC-s játék teljes egészében le lett fordítva, patch: http://www.mirrormoon.org/
A Kagestu Tohya PC-s játék fordítás alatt van, ezt itt: a Best's Lair forumon lehet megnézni.
A Tsukibako csomag Plus+Disc-e teljes egészében le lett fordítva, patch: http://www.mirrormoon.org/
A Melty Blood PC-s játék teljes egészében le lett fordítva, patch: http://www.mirrormoon.org/
A Fate/Stay Night PC-s játék 1. szkenáriója lett lefordítva, s készül a többi is, patch: http://www.mirrormoon.org/
A Fate/Hollow Ataraxia PC-s játék fordítás alatt van, ezt itt: a Best's Lair forumon lehet megnézni.

Manga

A Tsukihime manga licenszelt és értelemszerűen lefordított. J-F-Google-It.
A Melty Blood manga kiadás és fordítás alatt áll és, részben itt: a Bloodstained Alley-ben és itt: a Beast's Lair forumon érhető el, továbbá rendszeresen feltöltöm az új részeket a Usteam-re.
A Fate/Stay Night manga kiadás és fordítás alatt áll és itt: a Beast's Lair forumon érhetők el a friss részem, amiket rendszeresen feltöltök a Usteam-re.

Könyvek

A Fate/Zero könyv kiadás ill. fordítás alatt áll, és itt: a Baka-Tsuki-n lehet olvasni a már elkészült részeket.
A Kara no Kyokai könyv már teljesen kész, de még mindig fordítás alatt van, itt a Baka-Tsuki-n lehet olvasni a már elkészült részeket.

Szereplők kapcsolatai a különféle művek közt:

"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

kelvor

Thx Flaser a hasznos infókért! :jee:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baggio

 :merci:
nem semmi info-adagot gyűjtöttél

Flaser

Kijött a Tsukibako Plus+Disc-jének a fordítása, a Mirror Moon gondozásában.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Yashiro

#854
Télleg Szép kis gyűjtőmunkát végeztél, köszi :) , egyedül a Doujin Játékok maradtak ki :P
Megemlíteném ezek közül a Lights által készített Fatal/Fake (Fate/SN Világ, Arcade Fighting Game)
és a jelenleg is készülő Fatal/Fake II.-t ami már nem csak a servantokra alapoz :)
It's a long Way, to the Top, if you wanna Rock & Roll.

AMV Hell 4 Higurashi Scenes RulZ!

Dreamcleaver

Berserkernek van DarK verziója...ő még őrültebb? :rolleyes:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Yashiro

Hát eléggé, de abba a szálban amibe szerepel sokan elég őrültek, főleg Sakura.
( Angra Manyu Powah! :D )
It's a long Way, to the Top, if you wanna Rock & Roll.

AMV Hell 4 Higurashi Scenes RulZ!

Én


kelvor


Lythis


Én

Én csak ma találtam... szerintem baromi nagy. :P
De a piros felirat azt tanácsolta nyissak neki új threadet, should I y/n?

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Flaser

#862
Ez shoppolt / butított változat. Az eredeti cím ez volt:

"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Zen

#863
El is felejtettem h ez létezik..

Also: Amikor bármelyik sorozat főcímdala abból áll h a főszereplő nevét csicsergik, akkor csak nekem támad olyan érzésem mintha most az agyamat próbálják mosni? Személyi kultusz ftw.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én


Lt. Simoan Blarke

What the fuck.

1 archer miért EMIYA?
2 ki a redva az a matou?
(mondjuk ilyenek alapján hogy dark sakura meg dark arturia megtippelem hogy a game-hez is elég sok köze van...?)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

A game-hez több (vagy legalább annyi) köze van mint az animéhez... :D Inkább a japó játékok rovatba kellett volna rakjam?

Lt. Simoan Blarke

nem tudom, jó ez itt, röhögni legalábbis az is tud rajta, aki nem játszott a játékkal, csak az animét látta :) csak azt hittem hogy én szundiztam végig néhány részt a sorozatból :haha:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

#868
Angra Mainyu és Hassan Sabbah V nincs benne a F/SN -ban, csak a F/HA-ban illetve a F/Z-ban..  :ejnye:
Archer meg azért Emiya, mert [spoiler] ha az animuból nem esett volna le Emiya Shirou = Archer[/spoiler]

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2008-03-22, 16:24:41
Archer meg azért Emiya, mert [spoiler] ha az animuból nem esett volna le Emiya Shirou = Archer[/spoiler]
nem esett le (honnan kellett volna)? ráadásul hogy lehet valaki heroic soulként megidézve, ha még él?  :wtf: (oké, azokat a késeket idézgette ő is, de...)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster