Request/ Igénylések

Started by .Attila, 2005-08-23, 20:18:52

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Selba on 2006-07-15, 21:20:13
*-*
Most nyaralni megyek, de szavadon foglak. Meet-re kell jelentkezni valahol? ^^"
Nem igazán kell jelentkezni, de általában be szoktuk írni a topicba hogy megyünk-e. Nameg lehet szavazni hogy mit nézzünk.
Hozol majd lemezt vagy megfelel a Plextor (TY) DVD+R? :)

Ja de ne offoljunk, a többit majd priviben megbeszéljük ha visszajöttél.

Randal

Megint akadékoskodok egy kicsit a GITS:SAC-ból melyik verziót érdemes leszedni, amelyikre nincs felégetve a felirat?
Úgy tudom az INOS féle az jó minőségű, a KAA meg a felénél áttért Divx5-ől h264-re és emiatt állítólag romlott a minősége is. Emlegetik még az anime.fin-t is.

Szal segíjjen már valaki, mivel az INOs-t sehol se találom, a másik kettőt meg gondolom többen ismerik így tudnának véleményt mondani róla, hogy mégis melyik a jobb. (Anidb-t már átolvastam oda vissza, de a véleményem még mindig az, hogy ilyen téren nem eléggé kiforrott)

Thx!

Manitu

Quote from: Randal on 2006-07-24, 21:21:54
Szal segíjjen már valaki, mivel az INOs-t sehol se találom
Pedig nem is vagy tőle olyan messze :redface:
GITS_SAC_G1_NEW mappa :lazza:


Randal

Jé, télleg. Kösz. Most mond meg mekkora hülye vagyok.
Alapból animekereséskor megnézem az anidb-n melyiket mondják, jónnak, megnézem mi van az ftp-n aztán ha passzol akkor, ha nem akkor jön a torrent, vagy ha ott sincs akkor más.

Én marha meg már vagy 5x megnéztem a GITS:SAC könyvtárat, el is olvastam, hogy INos, errefel felteszek itt hülye kérdéseket.
Szal ahogy kivettem a cucc INOs a feliratok meg válogatottak.
De legalább már nem vagyok hülye:)


kikuchiyo

Ezt az INOs-féle GitS-et konkrétan én töltöttem fel annak idején, úgyhogy tudom ajánlani, mert tényleg jó a minősége.
Többféle angol és egy valamennyire átnézett magyar felirat mindegyik részhez van.
Failure is the default option

Randal

Köszi szépen:)
Töltöm is.
Amúgy a GITS - Tachikoma Special könyvtárban lévő részek is INOs féle verziók? (logikus lenne) Vagy azok másmilyenek?

Manitu

10.-ig AnimeOne, onnan meg K0NSPIRA-raver verzió. De az INOs részek végén is rajta vannak a 8-13 részeket kivéve.


Randal

#157
Találtam INOS féle verziót a boxtorrents.com-on ha valakit érdekel.

Relunx

Egyik haverom szeretné tudni hogy honnan lehetne szerezni/rendelni Dita Liebely (Vandread) anime figurát? Az sem akadály ha külföldről kéne megrendelni.

Relunx

Yakumo

Quote from: Relunx on 2006-07-30, 22:22:51
Egyik haverom szeretné tudni hogy honnan lehetne szerezni/rendelni Dita Liebely (Vandread) anime figurát? Az sem akadály ha külföldről kéne megrendelni.

Relunx
Sajnos én sem tudtam segíteni Mócinak. Gondolom róla beszéltél. ;) Ha nem ,akkor ez a véletlenek egybeesése. ^^
Kedvenc figurás oldalaimon sem találtam Vandread-es figukat, pláne nem Dita-t. doh. :lame: Ilyen ritka?  :confused:

Móci

No reggeltem én is, itt is rontsam a levegőt. ;)
Az estarland-nál pont nem volt ugyan Dita figura, de ha lett is volna, mindegy már. Nem szállítanak kis hazánkba. :(
Megörültem  a mailjüknek, aztán erre tessék. :(

Yakumo már ajánlott egy szép darabot lehet az lesz. ;)  http://www.hlj.com/product/TPN94027]
Úgyis jó a Soul Link anime...  :rotfl:

De ha valaki lát Inukami! -ból Yoko figurát, az se jönne rosszul. Megint elkezdtem nézni egy új sorozatot, új hülyesség, lőjjetek le.  :uzi: :rotfl:

Az alkohol nem ad választ a kérdésedre. De legalább elfelejted a kérdést...

Lythis

Thores Shibamoto Fabrica Theologiae c artbookjához nem tud valaki véletlenül egy torrentet?

Kvikveg

Nanny McPhee magyar subot tud valaki? avi-m van. 1:34:27 hosszu
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga


Kvikveg

#164
Ok, ezt megtalaltam, kijott ketto, az egyik file kb 5 percig tartalmazza a feliratokat. :ejj:
Most kuzdok a masikert, mert k lassu az oldal.

A segitsegert mindenkepp koszi. :)

edit: a masik se jobb. Valami a letoltesnel lehet rossz, mert masodszori mentesre mar semmi se volt benne. Marmint file not found felirat az igen. :ejj:

edit2: Glorious victory!  :whoah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Alkyra

Keresek egy olyan programot, melyel képes vagyok hangal vezérelni a számítógépet.
Valakinek van valami jó ötlete vagy jól bevált programja? Előre is köszönöm.^^ :tezsvir:

Zsiga

Quote from: Alkyra on 2006-12-27, 18:36:02
Keresek egy olyan programot, melyel képes vagyok hangal vezérelni a számítógépet.
Valakinek van valami jó ötlete vagy jól bevált programja? Előre is köszönöm.^^ :tezsvir:
Windows Vista. :)
Na, ki linkeli be először azt a videót amikor jól beégnek a hangvezérléssel? :D

Hmuda

Hi. Tud valaki a Hotori - Tada Saiwai wo Koinegau-hoz olyan elérhetőséget ami egyrészt angol subos, másrészt teljesen fent van? Már kábé egy hete áll a torrentem 44.5%-on. Régebben sikerült leszedni egy másik verziót, de az francia felirattal volt ellátva.

Azon se sértődök meg ha az FTP-re felkerül. :)

Zsiga

Quote from: Hmuda on 2007-01-01, 21:29:41
Hi. Tud valaki a Hotori - Tada Saiwai wo Koinegau-hoz olyan elérhetőséget ami egyrészt angol subos, másrészt teljesen fent van? Már kábé egy hete áll a torrentem 44.5%-on. Régebben sikerült leszedni egy másik verziót, de az francia felirattal volt ellátva.

Azon se sértődök meg ha az FTP-re felkerül. :)
Itt van 3 seed.


via_mala

Quote from: Hmuda on 2007-01-01, 21:29:41
Hi. Tud valaki a Hotori - Tada Saiwai wo Koinegau-hoz olyan elérhetőséget ami egyrészt angol subos, másrészt teljesen fent van? Már kábé egy hete áll a torrentem 44.5%-on. Régebben sikerült leszedni egy másik verziót, de az francia felirattal volt ellátva.

Azon se sértődök meg ha az FTP-re felkerül. :)
Lám-lám itt is megjelentél, és milyen jó kis animét találtál. Én ezeket a torrenteket találtam, nem tudom, hogy melyik milyen sub-os:
[C1]Hotori - Tada Saiwai wo Koinegau[XviD][5E61851F] avi - 8 seed
http://www.mininova.org/tor/509351 - 8 seed
http://www.mininova.org/tor/143303 - 5 seed
http://www.bushtorrent.com/torrent.php?id=48053&name=Hotori_-_Tada_Saiwai_wo_Koinegau... - 4 seed

Elég jónak néz ki az AniDB alapján, úgyhogy lehet, hogy én is lecsippentem.

Újra csak ajánlom figyelmetekbe a Torrent Harvester nevű igen hasznos kis klienst. Jelenleg 174 különböző torrent-kereső szervert ismer, és igen hatékonyan lehet keresni vele.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Hmuda

Már jóideje van a US-en accom (egy komolyabb kihagyás miatt újra kellett regisztrálnom), csak a fórumra nem néztem be. Ami megbeszélnivalóm volt anime ügyben arra ott volt az SG.hu anime topikja. :)

Az AnimeSukiról kezdtem szedni pont azt a C1-es darabot, elméletileg az már angolos, csak sajnos ott az élet 44.5%-nál megállt, most reménykedem, hogy végre sikerül megnéznem, mert az egyik ismertető alapján nagyon jónak igérkezik.

Plusz köszi azért a torrentkeresőért. Nagyon megkönnyíti a dolgomat. :merci: Ha belegondolok, hogy mennyit szenvedtem mire egy használható Binchotan torrentet találtam... :comp:

Darkstar

Érdekes kérdéssel fordulok hozzátok. Most fogok új bankkártyát csináltatni, és úgy döntöttem, a hobbim miatt valami animés képet tennék rá. Szóval kíváncsi vagyok, hogy ki milyen képett tenne rá a helyemben, szem előtt tartva bizonyos, szerintem triviális szempontokat (pl lehetőleg ne hentai avagy guro kép legyen :D). Ezeken kívül nagyjából bármilyen lehet, de a grafika lehetőleg minőségi legyen (itt most nem magára a képminőségre, hanem a rajzolás színvonalára gondolok). :)
Idézet:

  • A kép JPEG (*.jpg, *.jpeg), Bitmap (*.bmp), GIF (*.gif) vagy TIFF (*.tiff) formátumú lehet.
  • A fájl mérete minimum 50 KB (kilobyte), maximum 3 MB (megabyte), illetve legalább 480x480 pixel legyen. A legjobb eredmény és nagyobb képtisztaság érdekében, használjon nagy felbontású és jó minőségű képeket."

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-01-03, 23:39:56
Érdekes kérdéssel fordulok hozzátok.
...
Mennyibe kerül egy ilyen kártya? :) (Asszem szilveszterkor is akartam már kérdezni csak kiment a fejemből...)
Egyébként meg továbbra is a sigedben lévő képet tudom ajánlani.  :muhahah:

Darkstar

#174
Ez egy rendes MasterCard kártya, semmi extrát nem kell fizetni érte. :) Moar info
Ha a jobboldalira gondolsz, eddig nálam is az a befutó. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-01-04, 00:05:12
Ez egy rendes MasterCard kártya, semmi extrát nem kell fizetni érte. :) Moar info
Ha a jobboldalira gondolsz, eddig nálam is az a befutó. :D
Gondolom ilyet nem adnak diákszámlához, én meg nem fogok azért az évi 3-4 bejövő utalásért meg 15-20 pénzfelvételért a jelenlegi havi 50Ft-nál többet fizetni...
Igen, arra gondoltam. :)

Fazék

K&H kártyát nem érdemes váltani sztem. nekünk is csak azért van, mert a szomszédunk az egyik K&H fióknak a vezetője és ajánlotta nekünk, meg hazahozott papírokat stb, vagyis anélkül elintézett mindent, hogy be kellett volna mennünk. de már bánjuk, hogy elfogadtuk

Darkstar

#177
Milyen diákszámlához? Amúgy hívd fel őket, és kérdezd meg.
copypasta: "A terméket bármely 18. életévét betöltött devizabelföldi illetve devizakülföldi természetes személy igényelheti, aki K&H lakossági bankszámlával vagy K&H devizaszámlával rendelkezik,"

Fazék: miért, mi a gond vele? Mondjuk én már évek óta a KHB-nél vagyok (családi testület szintúgy) és eddig nem volt gond vele. (KHB-nál van a dombornyomott, CIB-nél meg Visa electron és netkártya :))
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Próféta

Az eredeti kérdésre: szerintem különbözik annyira az ízlésünk, hogy teljesen irreleváns legyen számodra, hogy én mit tennék az enyémre :)

Amúgy meg ha már tanácsokat osztogatunk, szerintem dombornyomott (ergo PIN kód nélkül is használható) kártyát még véletlenül se igényelj, vagy ha már van, akkor tartsd páncélszekrényben és véletlenül se vidd magaddal az utcára.