-= Hellsing =- /Spoiler!/

Started by Ramiz, 2004-05-13, 14:12:28

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: rozsomakez milyen?
:lol: Hát ecsém te aztán nagyban űzöd! :tezsvir:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

rozsomak

köci :)
ö vigyáz a próbatermünkre :rolleyes:
"s a magasba emelé szent attila a kézigánátot és mondá: ó uram, add áldásodat a te kézigrántodra, mellyel ellenségeidet miszlikké tépheted, nagy kegyelmedben. és elégedett vala az úr. és õk lakmározának bárányt, és lajhárt, és málét, sós ringlit babbal, és orangutánt, és zsenge gyökereket, és gyönge szekereket..."

roderick

All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

.Attila

Quote from: roderickzOMG!!!!!!!11!!!!11!!!!111!!!:
http://aoianime.animehq.hu/index.php?oldal=hir&id=117&PHPSESSID=cb77f25d98e8f2689c75c53ecb85b3da
Mecha-dizájn Hellsingben? Le vagyok maradva...
Vki szóljon ott az AoiAnime-n, hogy az nem Chrono, hanem Chrno Crusade.

roderick

#34
Felteszem a fegyverekre. gépekre, zeppelinekre meg ilyesmikre gondoltak, habár a VI. kötetben lévö Halkonnen kis puskácska sztem már van akkora mint egy mecha:)

edit: jah, forgatókönyvíró az aki a Haibane-t és a NieA_7-t csinálta, kiváncsi leszek ilyen stílust is át tud-e ilyen jól, ültetni animére
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Hát nem tudom, milyen lesz, de... érdekel!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Nekem asszem nem is kell ideírnom, hogy érdekel-e! :D (hát hogyne érdekelne!!!!!!)
El tudok képzelni naggyon jó kis sorozatot ebbõl! Én drukkolok nekik! Mindenesetre nagyon jót tenne neki, ha tényleg jobban a manga törijét követné!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

#37
És egy kicsit fejlõdhetne is grafikailag: egy-két kevésbé fontos szereplõ kevésbé fontos jelenetbeli megrajzoltságát gondolom ezalatt (amit Shiroi igen nehezményezett) és a vér megjelenítését.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dragon

Most mondjátok azt, hogy ezt nem éreztem meg :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Ramiz

Ezt nem érezted meg...
(...de mit is?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dragon

Quote from: RamizEzt nem érezted meg...
(...de mit is?)
Hát ezt:

http://usteam.uw.hu/forum/showpost.php?p=76532&postcount=2389
Quote from: bpka000Viszont mivel van helye a folytatásnak, én szívesen látnék egy season 2-t.

http://aoianime.animehq.hu/index.php?oldal=hir&id=117&PHPSESSID=cb77f25d98e8f2689c75c53ecb85b3da
Quote from: Aoi Anime2005.04.21. 21:10 - by Hikari
.: Hellsing OVA tervek
...

ez a 6. érzék :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Ramiz

Ja... Én aszittem, hogy ez idézetek és linkek ügyes sorbatevése.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dragon

Quote from: RamizJa... Én aszittem, hogy ez idézetek és linkek ügyes sorbatevése.
Nos, avatatlan szemek számára valóban annak tûnhet, ámde ez ne tévesszen meg téged! A felszín alatt több lakozik. Láss, ne csak méz, érezz, ne gondolkodj, érezd az erõt, és figyeld meg két linkhez tartozó dátumot. A titok nyitja a dátumokban rejtezik.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Ramiz

Én nem látok, csak mézek és lekvárok.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Másik topicba is belinkeltem már, de remélem nem baj, hogy itt is megteszem:

Hellsing trailer

Kvikveg

Quote from: BonciMásik topicba is belinkeltem már, de remélem nem baj, hogy itt is megteszem:

Hellsing trailer
Koszi!
Uhh. Ez most kicsit riaszto volt, olyan csillivilli 3d-s, de remelem, hogy azert jo lesz. Megfelelo hangokkal, tortenettel, rendezessel. A vege fele volt par jo jelenet, de azert furcsa...
Konyorgom, el ne szurjak!!! :eeek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dragon

hát így hirtelen nem ezt vártam, aszittem maga a trailer lesz, nem ilyen second hand :D
jól láttam, hogy valami repcsivel száguld Alucard (SR-71?)? az nem a mangából van az a jelenet?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Darkstar

Quote from: bpka000hát így hirtelen nem ezt vártam, aszittem maga a trailer lesz, nem ilyen second hand :D
jól láttam, hogy valami repcsivel száguld Alucard (SR-71?)? az nem a mangából van az a jelenet?
Nem tûnik rossznak, de nem sok egy kicsit a CGI? A sorozatban egyeltalán nem emlékszem ilyen megoldásra.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Flaser

#48
Meglássuk.

Persze a GITS-SAC introja után is szívrohamot kaphattunk volna, aztán mégis egy klasszikus született.
Ez a kis film is eléggé borzolja a kedélyemet:
Az irreális alakok realisztikus ábrázolása helyett itt csupa sarkított figura volt.
A CG a CG a CG...
Vajh, hová lett Blues-os Jazz-es kis rémálmunk? (...and young king ours?)

Meglássuk.
A puding próbája...
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

sirtomi

Quote from: FlaserMeglássuk.

Persze a GITS-SAC introja után is szívrohamot kaphattunk volna, aztán mégis egy klasszikus született.
Ez a kis film is eléggé borzolja a kedélyemet:
Az irreális alakok realisztikus ábrázolása helyett itt csupa sarkított figura volt.
A CG a CG a CG...
Vajh, hová lett Blues-os Jazz-es kis rémálmunk? (...and young king ours?)

Meglássuk.
A puding próbája...
Megnézem mégegyszer de szerintem a karakterek jól néztek ki és rajzolva voltak nem CG. És Cg-vel is lehet nem sarkos formákta létrehozni.

Raggie

Quote from: BonciMásik topicba is belinkeltem már, de remélem nem baj, hogy itt is megteszem:

Hellsing trailer
NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM BAAAAAAJ!!!!

HEELLSSIIIIIING!!!! ............... nah, így hogy most egy kicsit lenyugodtam:

Szvsz nem fogják elrontani, mert ahogy látom a mangát fogják folytatni. Nem a sorozathoz fog kapcsolódni(amit elég béna módon hipp-hopp lezártak) hanem a rendes történetet követi. A CG-tõl nem félek annyira, mert minden animénél, amiben van CG jelenet, abból az összes benne van az intróban! Tehát ha csak ennyi lesz, akkor nem gond(bár nem nagyon illik a Hellsinghez az biztos), és az Anderson vs Alucard jelenet asszem jó felé mutat!  :morci:  :morci:  :morci: (vámpír-vigyor akar lenni)
A léghajós támadásra, meg az anyahajón levõ mesterlövészre is rohadtul kiváncsi vagyok. Meg arra, hogy mit hoznak ki a végébõl, amikor mindenki ott van egyrakáson..........
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Azért Ceras Victoria kicsit túlbrutálra sikeredett, szvsz.
Animenfo szerint ez is OVA lesz.
http://www.geneon-ent.co.jp/rondorobe/anime/hellsing/

Raggie

Seras? Ja lehetséges! :) (de amíg a mellei nem csökkennek nekem mindíg is tetszeni fog! ;) ;) ) öööö,...nem csak ezért, ezt csak mellékesen mondtam!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Quote from: BonciAzért Ceras Victoria kicsit túlbrutálra sikeredett, szvsz.
Animenfo szerint ez is OVA lesz.
http://www.geneon-ent.co.jp/rondorobe/anime/hellsing/
Yaay.. under construction... :mad:

Ramiz

Véleményem röviden: :whoah: :cool:
Kis szerencsével jobb lesz, mint az elsõ sorozat, még akkor is, ha csak a látványra gyúrtak. Mert az a látvány nagyon ott van... és erõs hangulatot is teremt. A sztori-szövése az elsõ sorozatnak sem volt elõnye (a végét kifejezetten csúnyán oldották meg), az aprólékosan kidolgozott rajzok pedig megmaradtak a mangának. Amit az anime tud jobban nyújtani, az az õrülten dübörgõ/néhol szándékosan visszafogott zene (a fütyörészõs rész a kedvencem az ost-rõl :cool: ), a mozgalmas akciók és a hatásos játék a színekkel. És az érzésem szerint erre õk is rájöttek, és erre fognak játszani. És ez jó!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Csak jöjjöönn mááár! :nyáladzva váró emotikon:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kraivan

Ez kb olyan mint az Ergo Proxy honlapja.
A sarokban feltüntetve egy apró mondat:
"Coming soon..."

Ismerõs, ugye? De én azért hozzátenném:
"...but not soon enough"

Úgyhogy az utóbbi hónapokban marom a falat, mert:
-trinity blood nem jön elég gyorsan.
-hellsing OVA még nincs a gépemen
-Ergo Proxy sincs a gépemen.

Le kellene szoknom az internetrõl hogy ne tudjak meg ilyen infókat. De már rászoktam, és nincs orvos aki kigyógyítana. Mellesleg nem is akrok kigyógyulni ebbõl az információáramlásból.

Ramiz

Quote from: KraivanLe kellene szoknom az internetrõl hogy ne tudjak meg ilyen infókat. De már rászoktam, és nincs orvos aki kigyógyítana. Mellesleg nem is akrok kigyógyulni ebbõl az információáramlásból.
:tezsvir: Ez már csak így van... de azért mindig van mit nézni (legalábbis nekem), és ez a lényeg.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Jah, akinek van mit, annak könnyû...:)
 Nemtom, nekem is tetszett a trailer, de annyira sokminden nem jött le belõle azon túl, h megin van Walter, meg Integrának csillivilli kard lifeg az oldalán, és h Victoria néni még nagyobb puskákat kapott. Jah, meg a késes pap is ott vigyorgott.... Egészében persze ez a trailer is hozta a hangulatot, szal mostmár igazán kijöhetne, mer megöl a kíváncsiság, hogy milyen lett!!

roderick

Trailer alapján most már tényleg a manga lesz feldolgozva... (spoiler: Repülögépes jelenet a vérfarkas mesterlövésszel, London bombázása zeppelinekkel, meg eleve az új szereplök is mind erre utalnak)
és akkor biza lesz sok hent, meg pusztítás :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.