-= Hellsing =- /Spoiler!/

Started by Ramiz, 2004-05-13, 14:12:28

Previous topic - Next topic

Danhibiki

Quote from: Ramiz16 évesen ekkora keblekkel... hmmm... érett lány. :)
:lol: Elõfordul....:D Alucard meg tényleg 30nak néz ki :jee: A csaj meg 22 kb.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Quote from: Ramiz16 évesen ekkora keblekkel... hmmm... érett lány. :)
22 evesen szuz, es az alakulatban kiscicanak vagy mi a fenenek hivjak????
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

De rendõr, és éles helyzetbe is kiüldték, tehát nem ifi-rendõr, hanem már min. 18 éves, plusz utána a kiképzést is elvégezte. Szóval a 16-ot talán kizárhatjuk. ;)

Lothandar

#94
Lehet a szemem rossz de valtozott a mellmerete a sorozat folyaman. (mas rajzolasi stilus hmm hmm)


Bevallom en nem voltam elajulva tole, ezt a mostani "vampirdomping"nek tudom be hogy mar egy jo ideje minden ceg ezt filmesiti/jatekositja/animesiti meg. (na meg annak hogy a mangaban rengeteg poen van amit egyszeruen kivagtak az animebol, alapjaban pedig nem arra megy ki hogy sokkoljon, ugyhogy kar volt zanzasitani, ugyanez igaz berserkre is[bar az brutalisabb butitason ment keresztul, azzal elnezobb voltam mert abbol nincs 5312612 fele {eredeti koncepcio}])

Az atlagos vampiros animeknel jobb sokkal, pl az a blood the last vampire, hat az inkabb komedia mint akcio/horror :D (rossz ertelemben, en nem ajanlom senkinek, eddig is elegem volt a vampiros ponyvakbol de az tett ra egy jo lapattal)

Mindenesetre en is varom az uj sorozatot !
Ha SPOILERT irtok akkor igy irjatok:

 SPOILER EZT ITTEN NEHEZ ELOLVASNI TECCIKERTENI? SPOILER

"A Barbárok (1931.) Móricz egyik legkiérleltebb mûvészi teljesítménye. ... Ha van a mûnek társadalomkritikája, akkor az arra vonatkozik, hogy létezhet a XX. század '30-as éveiben olyan része a magyar valóságnak, melyet nem érintett meg a civilizáció."

"Máshogy reagál a vér látványára a cukrász és a rohammentõs."

Creeplideath

Sziasztok...
Hellsing, hellsing:)

imádom->mondjuk szerintem kicsit kevés a 13 rész..

végigolvastam a postokat....hát...Alucard változó korúnak tûnik nekem
az elsõ részben mondjuk....a pappal való beszélgetése alatt egy elhasznált 35ös
ezzel szemben többször totál tejfölösszájúnak tûnik

Walter sztem egy szolid 50es
azt nem értem, h Ingtegrának miért nem "semmi" baja attól,h kicsit szopogatták a vérét ( egy egyébként tényleg éééérdekes jelenetben)


láttátok a Dracula 2000 c. filmet? egy nagy rakás #@Ð] , de volt benne egy 5let, ami kifejezetten tetszett...és fel is 5lött bennem Alucard-ról

ugyebár a vatikáni fószernek mondja, h 2000 éve nem változtak semmit
nos, ebben a filmben az a csattanó, h az elsõ vámpír (Dracula) Júdás volt, aki   aki az öngyilkossága után nem lelt nyugalmat (és naplementekor akasztotta fel magát....ezért nem bírják a fényt)
a végén az a Dracula-portré nekem azonban lazán Judás-osnak tünt
vélemény? :)
Automatic crystal remote control,
We come to move your soul.

Kvikveg

Szerintem meg Vlad volt egy az egyben. Nem nyultak ok ennyire vissza. De tenyleg erdekes elmelet. Illik a vampirmitoszokba. De Draculanak nem hivnak. Az Vlad Dracul-bol jott.:__devil: <- birom ezt a fogacskas smileyt. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Creeplideatha végén az a Dracula-portré nekem azonban lazán Judás-osnak tünt
vélemény? :)
Miért, hogy nézett ki Júdás? ;)
Vlad Tepest viszont gyakran így ábrázolták, bajusszal, gonosz ráncos vigyorral, stb.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizAlucard a Bibliában... :lol:
:lol: :lul:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Andi

Ááá Hellsing! Az elsõ anime volt amit végignéztem^^ Akkoriban nagyon tetszett, de most már csak simán jónak tartom.
Az OVA-ban lesz Pip Bernadotte aminek nagyon örülök!!!!!:D

Integra pedig a legellenszenvesebb pozitív figura volt.
A Valentine testvérek pedig a legpozutívabb negatívak:D

Kvikveg

Quote from: RamizAlucard a Bibliában... :lol:
Most hogy mondod, tenyleg :lol::lul:
Quote from: AndiÁáá Hellsing! Az elsõ anime volt amit végignéztem^^ Akkoriban nagyon tetszett, de most már csak simán jónak tartom.
Az OVA-ban lesz Pip Bernadotte aminek nagyon örülök!!!!!:D

Integra pedig a legellenszenvesebb pozitív figura volt.
A Valentine testvérek pedig a legpozutívabb negatívak:D
Hehe, ezekszerint a bemutatkozasokban mar megint feleslegesen teptem a szamat. Integra nagyon fegyelmezett, de ellenszenvesnek nem mondanam. A mangaban van azert olyan jelenete, ahol megmutatkozik kicsit jobban. Valentine-eket en annyira nem birtam. A papot annal inkabb. Az ellenfelek kozul nem is tudom ki volt olyan, aki lattan elismeressel csettintettem volna... Szerintem most lesznek az ova-ban. Mar alig varom.:__devil:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Danhibiki

Mikor jön az OVA?? Tudtok róla valami infót? Mondjuk, hogy milyen hosszú lesz meg, hogy mirõl fog szólni?:rolleyes:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kvikveg

Quote from: DanhibikiMikor jön az OVA?? Tudtok róla valami infót? Mondjuk, hogy milyen hosszú lesz meg, hogy mirõl fog szólni?:rolleyes:
Dec 9re irjak a honlapon. Hosszat nem tudom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Ja a Hellsing OVA-t már én is nagyon várom. :rolleyes: Lehet kellemeset csalódom. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Andi

Én az animációra leszek nagyon kíváncsi.
Amennyit láttam az elõzetesbõl...hát..elég jónak ígérkezik:rolleyes:

Creeplideath

Quote from: RamizAlucard a Bibliában... :lol:

totáááál lazán....
proféták könyvei... Alucard könyve

Alucard levele a Rómaiakhoz  :angyali:
Alucard az Utolsó Vacsorán:D

hehe
mondjuk ezt végiggondolva mondjuk nekem inkább Pál jutna az eszembe
mondjuk csak akkor, ha az anime alapján feltételezzük, hogy Alucard valamennyire hívõ
       
pálfordulás vámpíréknál
Automatic crystal remote control,
We come to move your soul.

Ramiz

Quote from: Creeplideathtotáááál lazán....
proféták könyvei... Alucard könyve

Alucard levele a Rómaiakhoz  :angyali:
Alucard az Utolsó Vacsorán:D

hehe
mondjuk ezt végiggondolva mondjuk nekem inkább Pál jutna az eszembe
mondjuk csak akkor, ha az anime alapján feltételezzük, hogy Alucard valamennyire hívõ
       
pálfordulás vámpíréknál
Khm... én nem csak úgy hasra írtam, poénból, mert Biblia höhö Alucard höhö, hanem fentebb valaki említett egy sztorit, amiben Júdás volt Dracula. Az utolsó vacsora még stimmel, de a rómaiakhoz nem hiszem, hogy írt levelet, és Júdás Könyvérõl sem tudok.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lazzaret

Ez a Hellsing mien stílusu? Annyit tudok hogy vámpíros film de semmi többet:3x3:


www.arkangyalok.uw.hu

Creeplideath

#109
Quote from: RamizKhm... én nem csak úgy hasra írtam, poénból, mert Biblia höhö Alucard höhö, hanem fentebb valaki említett egy sztorit, amiben Júdás volt Dracula. Az utolsó vacsora még stimmel, de a rómaiakhoz nem hiszem, hogy írt levelet, és Júdás Könyvérõl sem tudok.


1. én írtam arról a sztoriról, de kösz az infót, höhö  :jee:
2. a rómaiaknak írt levél poén volt .... (vatikáni szolgálat?)
3. Júdásnak még jó hogy nem volt könyve....de azért szívesen elolvasnám Alucard naplóját

attól h új tag vki, még nem hülye :D


hogy a Hellsing milyen...angolos/akciós/vámpíros/rövidkés  ...de olvasd el az ismeretõt sztem a honlapon
Automatic crystal remote control,
We come to move your soul.

Andi

Quote from: LazzaretEz a Hellsing mien stílusu? Annyit tudok hogy vámpíros film de semmi többet:3x3:


Nézd meg ezt, itt választ kapsz minden kérdésedre:D  http://aoianime.animehq.hu/index.php?oldal=reviews&rev=84

Dreamcleaver

Quote from: AndiNézd meg ezt, itt választ kapsz minden kérdésedre:D  http://aoianime.animehq.hu/index.php?oldal=reviews&rev=84

Na most már tényleg meg kell néznem megint ezt a sorozatot. Mert itt olyankat írnak, hogy "Alucard karizmatikus alakja" meghogy "a brutalitás egészen magas szinteket ér el a sorozatban". Szóval azért én Alucardnál már láttam karizmatikusabb karaktert, meg brutálisabb sorozatot is a Hellsingnél. Legalábbis szerintem brutalitás alatt azt kell érteni, ami sokkolja az embert, ergo a vérhez kell egy jól körülírt történet, pl hogy sajnáld a karaktert, aki meghal vagy ilyesmi. A Hellsingben nekem ilyen nem fordult elõ, csak folyt a kecsap. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: DreamcleaverNa most már tényleg meg kell néznem megint ezt a sorozatot. Mert itt olyankat írnak, hogy "Alucard karizmatikus alakja" meghogy "a brutalitás egészen magas szinteket ér el a sorozatban".
:rolleyes: Asszem valaki nem látta az EL-et...
Quote from: DreamcleaverLegalábbis szerintem brutalitás alatt azt kell érteni, ami sokkolja az embert, ergo a vérhez kell egy jól körülírt történet, pl hogy sajnáld a karaktert, aki meghal vagy ilyesmi. A Hellsingben nekem ilyen nem fordult elõ, csak folyt a kecsap. :)
Ezzel szemben a NGE: az EoE-t kivéve szinte nincs is benne vér, mégis illik rá a brutális jelzõ.

Ramiz

Quote from: Creeplideathattól h új tag vki, még nem hülye :D
Nem is gondoltam, csak azt, hogy félreértetted. Béke, testvér. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Andi

Csak engem zavart hogy Alucard hajhosszúsága folyton változik?:eeek: :haha:

Danhibiki

Quote from: AndiCsak engem zavart hogy Alucard hajhosszúsága folyton változik?:eeek: :haha:
:lol: Télleg furi! Fehér hosszú haj rulz!
Quote from: KvikvegDec 9re irjak a honlapon. Hosszat nem tudom.
Köszi:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kvikveg

Quote from: Creeplideath...de azért szívesen elolvasnám Alucard naplóját...
Alucard naploja, Junius:
1: 15 zombi 1 vampir. Integrat idegesitette, hogy a portason is atgazoltunk es a fel epulet leomlott.
2: 1 vampir hazhoz jott. Integra ramparancsolt, hogy a kutya mocskat takaritsam fel a pincebol. Nem vagyok takarito. Walterre maradt.
3: Valami kis faluban a pap vampirkodott, milyen groteszk. Mar van beosztottam. Kicsit meg nevelni kell, nem issza meg a vert. Lehuzta a klotyon. Micsoda pocsekolas.
4: semmi, dogunalom.
5: detto
6: annyira unom magam, hogy azzal szorakozom, hogy a falon atsetalva riogatom a haderonk tagjait.
/nem tudok jol irni sajnos/

EL?

Alucard hajhosszanak koze van az erejehez vagy vmi ilyesmi. Hosszu -> minden ok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Andi

Quote from: KvikvegIntegra ramparancsolt, hogy a kutya mocskat takaritsam fel a pincebol. Nem vagyok takarito. Walterre maradt.


Ez fájt!!!!!:lul:

roderick

Quote from: KvikvegEL?
Elfen Lied
Quote from: KvikvegAlucard hajhosszanak koze van az erejehez vagy vmi ilyesmi. Hosszu -> minden ok.
Nemtom, ahogy én kivettem, nemigazán számít neki a fizikai forma, főleg ha szabadjára engedi a képességeit.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kvikveg

Quote from: roderickNemtom, ahogy én kivettem, nemigazán számít neki a fizikai forma, fõleg ha szabadjára engedi a képességeit.
Nem "hosszu->jol van", hanem "jol erzi magat-> tekereg a haja". Ha jol emlekszem.
Amikor Integra a toloszekben csucsul, Alucard meg ott all mellette a teraszon, tok rovid a haja. Viszont pl amikor deneverekbol osszeall, es elvezettel kejesen vigyorog, akkor ott csapolnak a hajai korulotte.
De mondom, nem ellenoriztem le.:rolleyes:
pl ellentmondas: amikor a pinceben fekszik, hosszu a haja, pedig az nem egy rozsas allapot... persze feher, hmmm.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.