Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Nakedape

reméljük, h nem gravírozott, mert akkor szűkíti a lehetőségeket a párkeresésben.

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Meg hogy nem tetováltattad magadra a nevét (lásd Love and Married :D). De nyugi, csak találsz egy kövér nőt ezen a néven. :haha:

Cloud

Quote from: Cobra on 2009-12-23, 23:34:37
Nézd a jó oldalát, megspóroltál egy karácsonyi ajándékot (ha meg már vettél valamit, jó lesz a következő hölgynek) :)

De vettem már neki. Megkapta húgom. (mp4 lejátszót) :D  A személyeseket meg elrakom hátha jó lesz valakinek. :D

Member


Cloud

Quote from: Member on 2009-12-24, 10:27:43
Nőnek? Mp4-et?! Te beteg vagy.
Hosszú történet. A lényeg hogy hónapok óta siránkozott hogy elromlott a sajátja, és hogy majd valamikor fizetéskor vesz majd egyet.Én meg meg akartam lepni vele.
Mást is kapott volna, azokat lehet megsemmisítem inkább. (Bár a nyitott tangát inkább megtartom a következőnek. :D  :hopp:)



Member

Quote from: Cloud on 2009-12-24, 10:28:44
(Bár a nyitott tangát inkább megtartom a következőnek. :D  :hopp:)
Te sem vagy lényegretörő. :lul:

Cloud

Baszki azt hittem ez a hülye duma hogy az ember szíve tud fájni csak a lelkiállapot miatt baromság erre meg már két napja, szorítást érzek mellkasomnál. :(

teraflare

Quote from: Cloud on 2009-12-26, 19:18:30
Baszki azt hittem ez a hülye duma hogy az ember szíve tud fájni csak a lelkiállapot miatt baromság erre meg már két napja, szorítást érzek mellkasomnál. :(
Sablonszöveg, de kitartás, idővel jobb lesz. :smile:

Zsiga

Quote from: Cloud on 2009-12-26, 19:18:30
Baszki azt hittem ez a hülye duma hogy az ember szíve tud fájni csak a lelkiállapot miatt baromság erre meg már két napja, szorítást érzek mellkasomnál. :(
http://en.wikipedia.org/wiki/Takotsubo_cardiomyopathy ;)

Member

                 
Az első gondolat
        Az elhatározás         
Elhatározás megerősítése
       |       
Sikerült?
/     \
Igen    Nem
(javaslatok a továbbiakhoz)

Nihilus


Próféta

Quote from: Zsiga on 2009-12-27, 04:17:08
Quote from: Cloud on 2009-12-26, 19:18:30
Baszki azt hittem ez a hülye duma hogy az ember szíve tud fájni csak a lelkiállapot miatt baromság erre meg már két napja, szorítást érzek mellkasomnál. :(
http://en.wikipedia.org/wiki/Takotsubo_cardiomyopathy ;)
Ettől most nyilván sokkal jobb lett neki  :haha:
Amúgy érdekes, thx.

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2009-12-27, 04:17:08
http://en.wikipedia.org/wiki/Takotsubo_cardiomyopathy ;)

Kár volt hagyni Zsigát, hogy beleássa magát ebbe a mentős-izébe, most mindenre tud hozni valami hipochonder baromságot... :D
Failure is the default option

Cloud

Kinek mi a véleménye az egyéjszakás kapcsolatokról?   

Moha

Quote from: Cloud on 2010-01-02, 18:54:18
Kinek mi a véleménye az egyéjszakás kapcsolatokról?   
Jó volt a buli szilveszterkor? :D

Én

Quote from: Cloud on 2010-01-02, 18:54:18
Kinek mi a véleménye az egyéjszakás kapcsolatokról?   
Azokról van többféle vélemény? :confused:

Nakedape

Quote from: Én on 2010-01-02, 19:18:20
Quote from: Cloud on 2010-01-02, 18:54:18
Kinek mi a véleménye az egyéjszakás kapcsolatokról?   
Azokról van többféle vélemény? :confused:
ja
pl ha azért egy éjszakás mert reggel jössz rá, h pasi volt az rossz
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék


Cloud

Quote from: Fazék on 2010-01-02, 19:23:24
Quote from: Cloud on 2010-01-02, 18:54:18
Kinek mi a véleménye az egyéjszakás kapcsolatokról?   
[img]

Köszönöm a tömör választ. :D



Moha:

Nem egészen. Tegnap megismerkedtem egy csajjal aki kerek perec kijelentette hogy bejövök neki de barátot nem akar, csak dugni. :D    Asszem ki fogom használni helyzetet, ez kell most sebzett lelkemnek. :D:D

NLZ

Jah, aztán megkedveled és többet akarsz.
[spoiler] :__devil:[/spoiler]
[reserved]

Selmo

Quote from: Cloud on 2010-01-02, 19:36:18
Quote from: Fazék on 2010-01-02, 19:23:24
Quote from: Cloud on 2010-01-02, 18:54:18
Kinek mi a véleménye az egyéjszakás kapcsolatokról?   
[img]

Köszönöm a tömör választ. :D



Moha:

Nem egészen. Tegnap megismerkedtem egy csajjal aki kerek perec kijelentette hogy bejövök neki de barátot nem akar, csak dugni. :D    Asszem ki fogom használni helyzetet, ez kell most sebzett lelkemnek. :D:D
Egyszeri alkalom lenne, vagy amíg nem találtok jobbat?

Quote from: Ymir on 2010-01-02, 20:19:21
A lelki dolgoknak semmi köze ahhoz, hogy valaki egy ilyen ribancon kiéli magát.
Bár meg tudom érteni az álláspontod, nyersen fogalmazol a tények ismerete nélkül.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Ymir on 2010-01-02, 20:19:21
A lelki dolgoknak semmi köze ahhoz, hogy valaki egy ilyen ribancon kiéli magát.

A szakítás egyfajta pofon az egonak, hogy nem felel meg, nem fogadja el a másik.
A szex az elfogadás látszatát adja, így átmenetileg lehet gyógyír.
Csak vigyázni kell, hogy ne legyen rendszer belőle, mert komoly, életre szóló kis komplexus alakulhat ki belőle.

Quote from: Cloud on 2010-01-02, 18:54:18
Kinek mi a véleménye az egyéjszakás kapcsolatokról?   

Nem értem, miért teszed fel a kérdést. Ha akarod, menj bele, ha nem akarod, ne menj bele. Döntsük el helyetted, hogy belemenj-e?

Moha

Quote from: .Attila on 2010-01-02, 20:25:11
Nem értem, miért teszed fel a kérdést. Ha akarod, menj bele, ha nem akarod, ne menj bele. Döntsük el helyetted, hogy belemenj-e?
Egyébként ja, kicsit furcsa volt így a kérdés.
Viszont ha jelen helyzetemben egy lány kijelentené, hogy bejövök neki, de csak szexre, akkor (hacsak nem bányarém az illető) valószínű nem sokat gondolkodnék a dolgon. :D

NLZ

Na igen, de most Cloud kissé bizonytalan és lehet labilis is, szal akaratlanul is kötődhet érzelmileg a csajhoz, amiből meg nem biztos, hogy jól ki fog tudni jönni majd.
[reserved]

Én

Quote from: .Attila on 2010-01-02, 20:25:11
Quote from: Cloud on 2010-01-02, 18:54:18
Kinek mi a véleménye az egyéjszakás kapcsolatokról?   

Nem értem, miért teszed fel a kérdést.
Én se. Egy pillanatig megfordult a fejemben, hogy esetleg a véleményünk érdekli, aztán rájöttem, hogy az interneten vagyunk, itt ez nem dívik.
[spoiler] :angyali:[/spoiler]

Cloud

A helyzet az hogy soha nem mentem bele egyéjszakás kapcsolatba, mindig inkább a hosszabb kapcsolat híve voltam.


Ezért is volt egyrészt meglepő hogy valaki felajánlkozott(nem szoktak ilyenekkel zargatni), másrész meg most már úgysincs veszteni valóm. (hosszabb kapcsolatot most szerintem egy ideig nem akarok)
Szal egyszeri eset lesz.

.Attila


Persze hogy nem azért írtam hogy ti döntsétek el, csak kíváncsi vagyok véleményekre...

Moha

Cloud: nekem se volt egyéjszakásom soha, hosszabb távúra utaztam. Viszont másfél éve nincs barátnőm, komolyabb dolog nem akar összejönni, addig viszont simán belemennék, ha így felajánlaná egy lány...

.Attila

Quote from: Cloud on 2010-01-02, 20:45:36
A helyzet az hogy soha nem mentem bele egyéjszakás kapcsolatba, mindig inkább a hosszabb kapcsolat híve voltam.


Ezért is volt egyrészt meglepő hogy valaki felajánlkozott(nem szoktak ilyenekkel zargatni), másrész meg most már úgysincs veszteni valóm. (hosszabb kapcsolatot most szerintem egy ideig nem akarok)
Szal egyszeri eset lesz.

.Attila


Persze hogy nem azért írtam hogy ti döntsétek el, csak kíváncsi vagyok véleményekre...

De, van vesztenivalód. Pont ebben a labilisabb állapotban kialakulhat egy fals kötődés, amivel csak még mélyebbre lököd magad. Ha úgy veszed észre, hogy nem tudod a helyén kezelni a dolgot (csak dugás, semmi más), akkor azonnal szakíts meg mindenféle kontaktot a csajjal.

A véleményemet meg leírhatom, de felesleges, mert szerintem mindenki tudja már az enyémet.

Member

Van olyan ismim, aki egy ilyen után lett szerelmes. Nem is egy. Nagyon jónak kellene lennie vkinek, hogy egyéjszakásra bevállaljam, random magokat hinteni felesleges.

Moha