Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nihilus

Quote from: Cloud on 2009-09-03, 16:06:19
Akit érdekel:

ESET kód:

9CNZ4D

www.eset.hu/pcguru

érvényes: 2009.10.15

Használjátok egészséggel. :)
Imádlak. :hail:

Selmo

Khm.
[spoiler]Végtelen trial patch :3x3: [/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

Member

Nekem volt pár olyan, de néha mentek, néha nem. Azóta ezt az oldalt lesem.

Cloud

Quote from: Selmo on 2009-09-03, 16:54:53
Khm.
[spoiler]Végtelen trial patch :3x3: [/spoiler]
Egy ideig használtam de aztán meggondolta magát és soha többet nem frissített.
Így meg van legalább egy legális programom. :D

Lythis

Quote from: Makos on 2009-09-03, 15:48:06
Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést.

Najó csak vicceltem.
attól is függ, hogy mekora a szoba, meg hogy kié :D Nekem pl semmi bajom a szobafestéssel :)

Quote from: Pr3d4k1ng on 2009-09-03, 15:50:24
Quote from: Makos on 2009-09-03, 15:48:06
Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést.

Najó csak vicceltem.
A lakás átfestése érdekesebb meló.
namert azt te csináltad :hehe:

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Makos

#37866
Quote from: Lythis on 2009-09-03, 17:03:32
Quote from: Makos on 2009-09-03, 15:48:06
Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést.

Najó csak vicceltem.
attól is függ, hogy mekora a szoba, meg hogy kié :D Nekem pl semmi bajom a szobafestéssel :)
Nem olyan nagy a szoba. De utána felvakarni a festéket a parkettáról...na az fárasztó volt.

Zsiga

Páran érdeklődtek a Máltai mentőápolói tanfolyammal kapcsolatban, aki úgy érzi hogy megpróbálná az még ma vagy holnap jelentkezhet online. Részletek: http://maltaitanfolyam.hu/jelentkezes/

Selmo

Quote from: Member on 2009-09-03, 16:59:40
Nekem volt pár olyan, de néha mentek, néha nem. Azóta ezt az oldalt lesem.

Quote from: Cloud on 2009-09-03, 17:03:04
Egy ideig használtam de aztán meggondolta magát és soha többet nem frissített.
Így meg van legalább egy legális programom. :D

Enyém is legálisan próbaverzió. :hehe: 4.0.442.0-ás ESS/NOD fél éve működik vele.


A tökéletesség unalmas.

Én


Kvikveg

Quote from: motifator on 2009-09-03, 17:21:15
Híres lettem, ezt én csináltam múlt hétvégén: http://index.hu/tech/net/2009/09/03/neten_is_kovetheto_nyolc_kek_vercse_utja/
:appl:
Quote from: Zsiga on 2009-09-03, 17:42:02
Páran érdeklődtek a Máltai mentőápolói tanfolyammal kapcsolatban, aki úgy érzi hogy megpróbálná az még ma vagy holnap jelentkezhet online. Részletek: http://maltaitanfolyam.hu/jelentkezes/
Mmmmm mmmmm most vagyok ket hete kulfoldon, jovo ket het is kulfold lesz, áááááá!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2009-09-03, 17:42:02
Páran érdeklődtek a Máltai mentőápolói tanfolyammal kapcsolatban

Inkább mégis kihagyom -- mindenesetre kösz, hogy szóltál :)

Xzone

Olvastam, hogy a japánok most csinálják a Cheburashka animét. Eszembe juttatott egy régi dalt:

http://www.youtube.com/watch?v=Szrisf0JOPQ

Cloud

Drink and post.
Muhaha. Faszom se megy dolgozni holnap. Heeeeee.  :hopp:

Rounin

Quote from: Makos on 2009-09-03, 15:48:06
Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést.

Najó csak vicceltem.

Elsőre azt hittem, Zen vagy.

Makos

Quote from: Rounin on 2009-09-03, 23:23:24
Quote from: Makos on 2009-09-03, 15:48:06
Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést.

Najó csak vicceltem.

Elsőre azt hittem, Zen vagy.

Why?

Rounin

Quote from: Makos on 2009-09-03, 23:59:22
Why?

Tudod, a sok építkezéssel kapcsolatos rantja?

Én

Quote from: Cloud on 2009-09-03, 22:55:04
Drink and post.
JJJJJjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaa. Lement a lázam szal elmentem inni..
:D

Makos

Quote from: Rounin on 2009-09-04, 00:14:01
Quote from: Makos on 2009-09-03, 23:59:22
Why?

Tudod, a sok építkezéssel kapcsolatos rantja?

Jahh :D


Jééé lecserélték a régi gépeket az egyetemen :D Most onnan vagyok.
Végre nem kell várni 2 percet arra hogy betöltsön a Firefox xD

.Attila

Mi van az iwiw-vel?
Firefox-ban, ha meg akarom nyitni az oldalt, a böngésző az url-t kiegészíti http://www.iwiw.hunull/ -ra.
Maxthon2 pedig a mobilos változatot hozza be.

sirtomi

Quote from: Makos on 2009-09-03, 17:24:39
Quote from: Lythis on 2009-09-03, 17:03:32
Quote from: Makos on 2009-09-03, 15:48:06
Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést.

Najó csak vicceltem.
attól is függ, hogy mekora a szoba, meg hogy kié :D Nekem pl semmi bajom a szobafestéssel :)
Nem olyan nagy a szoba. De utána felvakarni a festéket a parkettáról...na az fárasztó volt.
Ezért szokták letakarni a padlót is és akkor nincs ilyen gond :)

Makos

Quote from: sirtomi on 2009-09-04, 10:15:33
Quote from: Makos on 2009-09-03, 17:24:39
Quote from: Lythis on 2009-09-03, 17:03:32
Quote from: Makos on 2009-09-03, 15:48:06
Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést. Imádom a szobafestést.

Najó csak vicceltem.
attól is függ, hogy mekora a szoba, meg hogy kié :D Nekem pl semmi bajom a szobafestéssel :)
Nem olyan nagy a szoba. De utána felvakarni a festéket a parkettáról...na az fárasztó volt.
Ezért szokták letakarni a padlót is és akkor nincs ilyen gond :)

Későn jutott eszembe.
Anyáméknak meg egyáltalán nem jutott eszükbe.

Xzone

Az utca embere a homofóbiáról.

Remek interjúalanyokat talált a HVG... az a kövér öreg nő b+ :facepalm: (A latintanárnőn azért röhögtem.)

Az a szörnyű, hogy a nagyszüleim is kb. ilyenek. De még a szüleim is gyakran viselkednek 'proli' módon :ejj:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én


.Attila

Quote from: Xzone on 2009-09-04, 16:56:28
Az utca embere a homofóbiáról.

Remek interjúalanyokat talált a HVG... az a kövér öreg nő b+ :facepalm: (A latintanárnőn azért röhögtem.)

Az a szörnyű, hogy a nagyszüleim is kb. ilyenek. De még a szüleim is gyakran viselkednek 'proli' módon :ejj:

Az a fogatlan, kövér banya egy pszichológiai tanulmány lehetne, ahogy mentegetőzik, hogy őt nem lehet a véleményéért elítélni. Érzi ő, hogy a véleménye nem túl népszerű és gázos.

Valahol a felénél meg van egy enyhén értelmi fogyatékos ürge. Még mindig motoszkál bennem a gondolat, hogy nem is valódi, hanem valamilyen paródiaműsorból került ide.

Member

Most sikerült felidegelnem magam. Ennyi buta, tanulatlan, idióta majmot. "Szerzett betegség", "olyan, mint az alkoholizmus", "a bűnözők is vonulgatnának"...
De legalább a riporter ügyesen kérdez, bár sokszor terel a genetika felé, hogy a homoszexuálisokat mentse, miközben az éppen a legkisebb hányad.

Én

Anyámmal vodkázok, lol

Darkstar

Hazaértem a gólyatáborból, és hangom nincs, le vagyok égve, a torokom meg fáj, de valami mocsok jó volt.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: Member on 2009-09-04, 17:34:08
bár sokszor terel a genetika felé, hogy a homoszexuálisokat mentse, miközben az éppen a legkisebb hányad.

Hm? Miért, mitől lesznek homoszexuálisok nagyobb hányadban?