Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Mai failblog, csak mert megérdemlitek: emlegetett jelentést készre hazudható formába hoztuk. Elképzelhetetlen gyönyör volt a többiek által Wordben küldött izéket Latexbe átírni. Na és a statisztika-generáló scriptek... meg akartam őket "rendesen" írni, de nem volt idő, így aztán rettenetes agyhalott gányolásba fulladtak. Az utolsó ítéletkor mindenkinek lesz egyetlen olyan dolog, amiért igazán felelősségre fogják vonni: nálam biztos ezek a scriptek lesznek azok.
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2009-10-30, 00:11:18
Mai failblog, csak mert megérdemlitek: emlegetett jelentést készre hazudható formába hoztuk. Elképzelhetetlen gyönyör volt a többiek által Wordben küldött izéket Latexbe átírni. Na és a statisztika-generáló scriptek... meg akartam őket "rendesen" írni, de nem volt idő, így aztán rettenetes agyhalott gányolásba fulladtak. Az utolsó ítéletkor mindenkinek lesz egyetlen olyan dolog, amiért igazán felelősségre fogják vonni: nálam biztos ezek a scriptek lesznek azok.
:lol:

Nekem arra kene keszulnom, hogy holnap elmagyarazok a nemet kolleganak valamit, de eddig sikeresen kerultem es faradt voltam, most meg mar 11:20van, es nagyon almos vagyok. Agyhalaaaaal.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

és igen
egy újabb nap
juhé....
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nihilus

Fentebb említette Zsiga, hogy nincs világszínvonalú magyar könnyűzenész.

I beg to differ...

Gire - Az Őzek Futása

Thy Catafalque - Köd Utánam

Thy Catafalque - Csillagkohó

Kátai Tamás ftw!

Member

Imádom ismerősöm, aki már ilyennekkel fáraszt, hogy bentebb húzza-e a margót és ritkítsa-e a betűközöket, hogy meglegyen a 30 oldal a szakdogában, és nem fogja fel másodjára sem, hogy CDn is be kell adni, látni fogják. El nem tudom képzelni, hogy nem tud 50-60 oldalat összeírni a kétegyházi esetről. Ugye neked volt 80 oldal a minimum, K_T? :)

Kuroi Tenshi

70, de az is elég volt ^^"
30 oldalhoz már ennyire trükköz? Meh...
PROTIP: táblázat, statisztika -- képaláírás, majd a táblázat
elemzése, statisztika értelmezése, ebből levonható következtetés
vagy ennek kapcsán felmerülő kérdések, hipotézisek. 1-1 fél oldalt
meg lehet evvel tölteni, és még nem is szemet-szúró helyhúzás.

Member

Az ő témájában főleg kérdezni lehet, mivel ma újságcikket találhatna. Annyi történt, hogy miután a leégett cigánytelep értékét túlbecsülték a cigányok kompenzáláskor, a falusiak felhördültek és elüldözték őket hosszas viták után. Esetleg annak kellett volna utánakérdezni, milyen településekre menekültek, ott felkeresni őket (szigorúan vmilyen ismert segítő foglalkozású mellett), megkérdezni a kétegyházi polgármestert, a polgárőröket (gondolom önálló rendőrségük nincs), aztán hogy mit tehetett volna ott egy szocmunkás, ha alkalmaznak ott olyat akkoriban. Talán egy attitűdfelmérés is nyújtana rajta a faluban, de amilyen kapanyél egyszerű a srác, ez kicsinálná az ő kis agyacskáját.

Én

FONTOS!!!
Nem tudja valaki hogy a budapesti Delírium Klub hol van? Google failed me hard.

Draconire

Quote from: Én on 2009-10-30, 20:20:00
FONTOS!!!
Nem tudja valaki hogy a budapesti Delírium Klub hol van? Google failed me hard.

http://deliriumpub.hu/elerhetoseg ?

Fazék

Quote from: Én on 2009-10-30, 20:20:00
FONTOS!!!
Nem tudja valaki hogy a budapesti Delírium Klub hol van? Google failed me hard.
nem lehet hogy delirium pub?

eh. 14mp...

Én

Köszi! Ez a kretén csaj mindenhova delírium klubot írt, de ez lesz az.-..

Member

Már azt hittem egy pillanatra, hogy alkoholproblémáid vannak. :)

Tycho

Quote from: Member on 2009-10-30, 20:54:23
Már azt hittem egy pillanatra, hogy alkoholproblémáid vannak. :)

Az nem alkohol probléma, hogyha nem jut el a kiválasztott kocsmába? :_piszka: :angyali:

Member

Fenét, nincs is jobb, mint a romantikus zugivás. :haha:

Én

Amúgy tegnap jövök haza (még előbb) metrón, száll be ürge nagyba lóbálja a psp-jét. Mondom beállok mögé megnézem mit játszik - erre Bokura ga Ita-t nézett. Érdekes volt mert külsőre tényleg nem látszott hogy buzi. Mondjuk körülöttünk kicsit érdekesen néztek ahogy a sörrel kalibrált látásommal próbálom kivenni, hogy tényleg azt nézi e :haha:

motifator

Quote from: Én on 2009-10-31, 22:13:25
[...]Bokura ga Ita-t nézett [...] nem látszott hogy buzi [...]
wat

Ha egy férfi shoujot néz, akkor buzi? Asszem el kell mondanom anyámnak a rossz hírt...
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Próféta

Quote from: Zsiga on 2009-10-31, 21:49:52
,,Az Apple termékeire való átállásban az a legnehezebb, amikor el kell mondanod a szüleidnek, hogy buzi vagy."
Quote from: Én on 2009-10-31, 22:13:25
Bokura ga Ita-t nézett. Érdekes volt mert külsőre tényleg nem látszott hogy buzi.
Ezt... érdekesen összehangoltátok.

Én

Nem azért buzi mert shoujot nézett, hanem mert Bokura ga Itát. Metrón vazze...

Member

Ettől még nem lesz vki b*zi. Én is animét néznék a metrón (műfajtól függetlenül), nem worms-öznék, ha lehet választani.

Én

Ok, feladom

motifator

A Bokura ga Ita azért annyira nem volt rossz. Ok, én semmilyen animét nem néznék metrón, de elsősorban azért, mert autóval járok.
Ha sokat tömegközlekednék, és pont volna egy PSP-m, akkor biztos néznék rajta animét, akár ott a metrón. Ok, nem Bokura ga Itát, mert annyia azért rossz volt, hogy ne akarjam újranézni :)

Nem kevered véletlenül a Boku no Picoval? :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Próféta

Quote from: Én on 2009-10-31, 22:18:17
spoiler, ki tudja miért
Quote from: motifator on 2009-10-31, 22:21:37
spoiler, ki tudja miért
Mindkettő elég jellemző megfigyelés, főleg az utóbbi :)

Quote from: Én on 2009-10-31, 22:21:46
Nem azért buzi mert shoujot nézett, hanem mert Bokura ga Itát. Metrón vazze...
Banyek, én annak megnéztem az első részét. Asszem megvárom, míg anyu lenyugszik egy kicsit...  :oops:

Te Én, honnan ismerted fel ilyen simán az animét, ha egyszer hozzád hasonló igazi férfiak nem nézik?  :angyali:

Én

Na az lett volna a kemény ha azt nézni a metrón :D [spoiler]Nem tudom, 6 részt láttam bokura-ból, kb mindig ugyanaz történt csak más jelenetben. Aztán összejöttek és ugyanez. Aki hosszútávon élvezni tudja ezt meg a rózsaszín körítést, az flaming kategória szerintem. Najó nem, de érdekes. :D[/spoiler]
Próféta: válasz a fenti kitudjamért spoilerben. :D Mellesleg ha láttad az első részt akkor gondolom érted miért ismertem fel...

Member

Quote from: motifator on 2009-10-31, 22:28:10
Nem kevered véletlenül a Boku no Picoval? :D
Az egy mestermű, nem bántani! :lul:

motifator

Hát, azt fenntartom, hogy a Bokura ga Ita messze nincs a legjobb shoujok között, de ha épp annak járok a közepén, akkor én is azt néztem volna ott a metrón, egy PSP-n.
Pedig szerettem volna családot, gyerekeket... Miért én? Miért, Én? :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Sajnálom, már nem tehetek semmit. Sajnálom. Tényleg.
Majd ha elmondod anyádnak, gondolj arra, hogy végülis maced is van, és a hajad is vasaltad.
[spoiler] :angyali:[/spoiler]

Próféta

Quote from: Én on 2009-10-31, 22:32:14
Próféta: válasz a fenti kitudjamért spoilerben. :D
Ja értem. Tehát azonnal levágtad, hogy nem az első 6, még tolerálható részt nézi, és így nyilván buzi. Ok, így én is megmenekültem a vád alól ^^" :tezsvir:

Quote from: Én on 2009-10-31, 22:32:14
érted miért ismertem fel...
Mondjuk én simán összekeverném azzal a másik animével, amit szintén nem láttam végig, és tök ugyanúgy nézett ki, és fene se emlékszik a nevére. Ööö a Lovecom talán.




Heh, a külső vinyón kotorászva megtaláltam a maraton.avi-t. Még mindig üt :D

Én

Quote from: Próféta on 2009-10-31, 22:53:28
Ja értem. Tehát azonnal levágtad, hogy nem az első 6, még tolerálható részt nézi, és így nyilván buzi. Ok, így én is megmenekültem a vád alól ^^" :tezsvir:
... :D

MB

Azért tudnak az Animaxon alkotni.
A változatosság kedvéért most Angol a szinkron.  :lol:

Fazék

Nakedape nagy nehezen átlépte az ezret, ti meg észre se vettétek, mindenki önkéntesen azonnal befelé a megfelelő topic-ba és gratulálni neki! :3x3: