Aktuális Animecon

Started by Tonya, 2007-02-06, 13:28:39

Previous topic - Next topic

Christian

DMC-s vagizás? Te most miről beszélsz? Azért mert csináltam egy DMC-s videót = Vagizás? XD

Lythis..látom benned nagyon megmaradt még anno a vitánk és látom azt is,hogy még mindig az bassza a csőrödet,hogy gyökérnek tartom a fajtádat, bár én azt se tudom ki vagy. Mondjuk valszeg ez nem is gond...tuti valami hajad a szemedbe lóg srác vagy enyhe emo beütéssel...ha nem talált nézd el nekem. Inkább az a gond,hogy Te nem tudod,hogy miről beszélsz...ajánlom neked azt,hogy nézd meg,hogy a legnagyobb amv versenyeken kik zsűriznek és miért írják oda,hogy a zsűri szakértő.

Lythis

#331
Fogalmam sem volt, hogy csináltál egy DMC-s videót. Ami azt illeti szerintem egyetlen videódat sem láttam eddig - vagy legalábbis nem tudok róla. Úgyhogy nem, nem arra értettem :)

Az, hogy mit gondolsz a "fajtámról" egyáltalán nem izgat. Vitára sem igazán emlékszem, csak valami olyasmi dereng, hogy nemtudtad felfogni, hogy mit jelent, hogy kronológiai sorrend. Egyébként az is abból fakadt, hogy félreértettél valamit.
És akkor mégegyszer, hátha most sikerül: szakértő zsűri van, ezt egy percig sem vitattam. Az AMV szakértő zsűri megnevezést viszont ellenzem. Nemhiszem, hogy ez annyira érthetetlen, habár az elmúlt néhány post alapján lehet, hogy nekem vannak illúzióim. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem nevezhetitek így a zsűrit. Pusztán - talán sajnos - ezt a megnevezést nem tudom komolyanvenni. Ez persze egyéni szociális probléma, valamiért azonban mégis késztetést érzel reagálni rá.

Egyébként igen, a szüleim pincéjében lakom, májkemikölromensz-t és tokjóhotelt hallgatok, és unalmamban vagdosom a karom, mert senki nem figyel rám, a szüleim meg nem értenek meg. Nem volt eddig egyértelmű? :D(ja, és az emberiség rohadt, és mindenki konformista...)

Xzone

Lehet, hogy öregszem...

Csak én tartom az "oltás" szót teljesen fölösleges hülyeségnek a magyar szlengben, vagy mást is idegesít? És mi a jó kurva élet az a vagizás?

(Csak hogy érdemben is hozzászóljak a témához.)

Moha

Quote from: Christian on 2008-09-29, 20:50:37
Moha:
Szerinted az animaxon lévő beharangzó videók, esetleges amvk amik eddig voltak minek számítanak? Az,hogy a videó vágáson belül vannak dolgok mint pl trailerek,promok,teaserek (bármilyen meglepő ezekről se lehet külön papírt szerezni) stb....ez mind mind a vágás alá tartozik but nice try :)
Nem az, csak úgy volt leírva, mintha kimondottan az AMV szerkesztésről lenne hivatalos papír. :)
Amúgy, egy jó AMV szerkesztő nem feltétlen tud minden témára jól vágni és fordítva: egy hivatalos vágó sem tud feltétlenül jó AMV-t szerkeszteni. Legalább is elsőre. Ehhez is szakosodni kell, az AMV szerkesztés a videóvágás egyik vállfaja. Itt is gyakorlat teszi a mestert.

Na, de már ez is eléggé off, szóval befejezem. Lythis, ha már mindenáron flame-et akarsz, akkor vidd át offtopicba, de szerintem mindenki örülne, ha elmaradna a flamelés.

motifator

Ugye nem hagyjátok abba? :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

LuckyDingo

Húú wáó :D nem is gondoltam, hogy ha ide benézek ekkora flamewar fogad ^^
Az animecon egyébként a szokásos szar volt, amolyan kicsit elcseszett szervezés, kicsit kicsi a hely, de a mienk...  ::)
A sorbanállást már majnem megoldották.. mondjuk ha két bejutási lehetőség van, akkor még jobb lett volna. Ruhatár sux, nagyterem sux, balfék securtysek sux :D AMVhez nem szólok hozzá, mert nem néztem, nem szeressem őket :P CP átlagos egy-két olyannal akik jól tudnak, meg egy két olyannal, akiknek a szomszédjuk, anuyjuk, nagyijuk, barátnőjük tud jól.. de azért craft XD
Karaoke.. no comment, a szokásos emberkék arattak, a többi meg halláskárosodás szintjére zavarta a népet. Perf. no comment ismét.. Dik ha összevágok 3 narutot meg két bleachet és keverem 2 Death Note poénnal és elordítom, hogy Yaoi forewa, asszem nyerésre alkalmas vagyok ;)
Go versenyen indulok, ha tudom, hogy a megjelenéssel nyerek XD DDR megint nem az én asztalom :D Rajzverseny, volt pár igen tetszetős, hogy olyan qrváraleesett az állam nem :)
Standokat nem is néztem, nem a csórók pénztárcájához mérik ezeket, meg mangát is hiába nézek, ha nincs valami nagy felhozatal.

Apropó PeCsa hangulata: Ha az hangulat, hogy agyontapossuk egymást, akkor télleg elborult népség a szervezősereg. Tegnap nézegettem a Syma csarnok szolgáltatásait, bár árat nem írnak, de kedvezőbb dolgokat írnak. Pölö az össz 10 ezres férőhelyet sztem azért befoglalnánk már. Gondolom én. Ha meg ennyi emberből nem jön össze elég zsé nagyobb helyre, akkor már rég elrontottak valamit. Sátrakkal bohóckodni már kicsit késő imho. Nah mindegy amennyire unom már a conozást, érzem, jövő tavasszal megint ott leszek... a PeCsában XD

Bicskei

Quote from: LuckyDingo on 2008-09-30, 17:01:22
Húú wáó :D nem is gondoltam, hogy ha ide benézek ekkora flamewar fogad ^^
Az animecon egyébként a szokásos szar volt, amolyan kicsit elcseszett szervezés, kicsit kicsi a hely, de a mienk...  ::)
A sorbanállást már majnem megoldották.. mondjuk ha két bejutási lehetőség van, akkor még jobb lett volna. Ruhatár sux, nagyterem sux, balfék securtysek sux :D AMVhez nem szólok hozzá, mert nem néztem, nem szeressem őket :P CP átlagos egy-két olyannal akik jól tudnak, meg egy két olyannal, akiknek a szomszédjuk, anuyjuk, nagyijuk, barátnőjük tud jól.. de azért craft XD
Karaoke.. no comment, a szokásos emberkék arattak, a többi meg halláskárosodás szintjére zavarta a népet. Perf. no comment ismét.. Dik ha összevágok 3 narutot meg két bleachet és keverem 2 Death Note poénnal és elordítom, hogy Yaoi forewa, asszem nyerésre alkalmas vagyok ;)
Go versenyen indulok, ha tudom, hogy a megjelenéssel nyerek XD DDR megint nem az én asztalom :D Rajzverseny, volt pár igen tetszetős, hogy olyan qrváraleesett az állam nem :)
Standokat nem is néztem, nem a csórók pénztárcájához mérik ezeket, meg mangát is hiába nézek, ha nincs valami nagy felhozatal.

Apropó PeCsa hangulata: Ha az hangulat, hogy agyontapossuk egymást, akkor télleg elborult népség a szervezősereg. Tegnap nézegettem a Syma csarnok szolgáltatásait, bár árat nem írnak, de kedvezőbb dolgokat írnak. Pölö az össz 10 ezres férőhelyet sztem azért befoglalnánk már. Gondolom én. Ha meg ennyi emberből nem jön össze elég zsé nagyobb helyre, akkor már rég elrontottak valamit. Sátrakkal bohóckodni már kicsit késő imho. Nah mindegy amennyire unom már a conozást, érzem, jövő tavasszal megint ott leszek... a PeCsában XD

Syma csarnokot én már hallottam mint nem hivatalos/nem bejelentett ötletként egykét főszervezőtől...
A sátrak meg ismerjük be csak most voltak jók ha esne az eső vagy lenne 10 fok akkor gázos lenne..
este talán ráveszem magam egy beszámolóra
csak most megyek UT-zni
Ultras liberi

Moha

Quote from: LuckyDingo on 2008-09-30, 17:01:22
Standokat nem is néztem, nem a csórók pénztárcájához mérik ezeket, meg mangát is hiába nézek, ha nincs valami nagy felhozatal.
Éppenséggel mangából azért bőven volt választék, max első kötet volt kevés, mert ugye mindenki azt akarja először megvenni. :)
Az viszont már igaz, hogy nem épp "csóróknak" való, mert ha nincs pénzed, max a nyálad csorgathatod. Én összesen 27-et költöttem most mindenféle cuccokra. :hopp:

LuckyDingo

Quote from: Moha on 2008-09-30, 21:47:35
Quote from: LuckyDingo on 2008-09-30, 17:01:22
Standokat nem is néztem, nem a csórók pénztárcájához mérik ezeket, meg mangát is hiába nézek, ha nincs valami nagy felhozatal.
Éppenséggel mangából azért bőven volt választék, max első kötet volt kevés, mert ugye mindenki azt akarja először megvenni. :)
Az viszont már igaz, hogy nem épp "csóróknak" való, mert ha nincs pénzed, max a nyálad csorgathatod. Én összesen 27-et költöttem most mindenféle cuccokra. :hopp:

Én csak a Cosplaygyakorlásra, le-felutazásokra, anyagokra költöttem augusztus-szeptemberben 30-40k-t XD

White SeeD

Éppen egy élménybeszámolót olvasok:

".....és minimálruhában flangáló hentai hölgyek után viszont....."

Ez igaz? Képek valakinél? Vagy emberünk csak megbotránkozott egy miniszoknya láttán?
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Nakedape

http://index.hu/cikkepek/0809/kult/animecon//.gdata/gpb_animecon_32.jpg

indexen tudták róla, h nem hentai, amúgy döntsd el h erre más jogosan-e
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Quote from: Nakedape on 2008-10-01, 16:10:06
http://index.hu/cikkepek/0809/kult/animecon//.gdata/gpb_animecon_32.jpg

indexen tudták róla, h nem hentai, amúgy döntsd el h erre más jogosan-e

Ha nem olvastam volna a cikket, én is valószínűleg azt hinném (bár inkább talán valami ártatlanabb ecchi sorozatba helyeztem volna).

Én

Őt én is többször láttam, meg kellett volna kérdeznem, nem fázik e...

Fazék


minuszmiki


White SeeD

Hát, határeset. De ez még messze van a jó hentai cosplaytől :smile: Ez még max ecchi kategória, legalább is nyáron szerény városomban tucatjával mászkálnak az ennyit vagy ennyit sem viselő lányok.
Kiváncsi lennék, hogy mi lenne a reakció, ha megjelennének Doujinshin-ek, amikben a megfelelő tartalmak lennének a megfelelő minőségben és mennyiségben :D
Vagy van már ilyen?
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Én

Ahogy én emlékszem, annyira nem nézett ki jól... :) Amúgy afaik Naruto Sexy no Jutsuja ez.
Mellesleg:
Quote from: index"Az igazi katanákon sokszor hetekig dolgoznak"
[spoiler][/spoiler]

Bicskei

Quote from: Én on 2008-10-01, 17:07:27
Őt én is többször láttam, meg kellett volna kérdeznem, nem fázik e...

én szombat este miközben söröztünk a padokon akkor láttam...meg is lett neki mondva h öltözzön fel mer nem valami szép látvány..
Ultras liberi

Moha

Quote from: White SeeD on 2008-10-01, 17:38:27
Kiváncsi lennék, hogy mi lenne a reakció, ha megjelennének Doujinshin-ek, amikben a megfelelő tartalmak lennének a megfelelő minőségben és mennyiségben :D
Vagy van már ilyen?
Éppenséggel volt egy csaj, aki a saját fanfic mangáját árulta, bekötve, borítózva. Belenéztem, de a minősége és kivitelezése alapján nem tűnt reálisnak az 1600 HUF érte. Az viszont szánalmas volt, mikor két csaj elkezte fikázni és úgy skandáltak mint az óvodások. Aztán valakitől kölcsönkértek egy példányt (mert persze ők sem vették meg) és ott röhögtek rajta.
Ja, amúgy doujinshi, nincs n a végén. :)

White SeeD

Én vettem volna. aztán majd jópár év múlva sokszoros áron árúltam volna, mint ritkaságot, és első magyar alkotások egyikét :D
Hentai volt vagy csak sima manga?
Ezek szerint megvolt a nézői a minőség is. Tényleg szánalmas, ha ilyen megtöténik egy ilyen eseményen. ::)

Asziszem én várok még pár évet, míg lesz rendes helyszín, normál felhozatal. Egyszer olvastam el a szabályzatát, el is ment tőle a kedvem. Meg tömegiszonyom van.
Addig meg elvagyok az ebayen igenolcsón összeszedett cuccokkal (bár egyre nagyobb az otaku konkurencia, elég nehéz jó vételhez jutni)

Nem baj, így magyarosabbnak  hangzik, meg jobban is néz ki. Bár magyar toldalékokat rakni idegen szavakra elég hülyén néz ki :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

LuckyDingo

A Sexy no jutsus csaj már nyáron elkezdte kísérteni a cont O.o

A magyar találmányokról.. volt egy másik is olcsóbban, de a cover eldöntette velem, hogy ha az art sux, akkor már nem izgat a story se XD

.Attila

Nem tudom, conon volt-e.
A Magyar AMV Rettenet egész jól sikerült, néhányat nagyon jól eltaláltak.

http://uk.youtube.com/watch?v=5kfyiPromGI
http://uk.youtube.com/watch?v=aP7cMSMUC4Y

noriko

nem tudom mi bajotok van már megint. ha már vetkőznek, inkább a hozzá hasonlóak tegyék, és ne bodyfat-overload lányok. szvsz.  :__devil:

Amúgy most olvastam a con fórumán, hogy volt obento verseny is!
képek:
http://animetarsasag.hu/cuccok/con_2008_tavasz/obento/obento_verseny.jpg
http://animetarsasag.hu/cuccok/con_2008_tavasz/obento/obentok_netre.zip
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

Quote from: noriko on 2008-10-01, 20:36:15
nem tudom mi bajotok van már megint. ha már vetkőznek, inkább a hozzá hasonlóak tegyék, és ne bodyfat-overload lányok. szvsz.  :__devil:
ugye hogy ugye?  :angyali:

Nakedape

Quote from: Fazék on 2008-10-01, 20:44:39
Quote from: noriko on 2008-10-01, 20:36:15
nem tudom mi bajotok van már megint. ha már vetkőznek, inkább a hozzá hasonlóak tegyék, és ne bodyfat-overload lányok. szvsz.  :__devil:
ugye hogy ugye?  :angyali:
én is meglepődtem  :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: .Attila on 2008-10-01, 20:31:01
Nem tudom, conon volt-e.
A Magyar AMV Rettenet egész jól sikerült, néhányat nagyon jól eltaláltak.

http://uk.youtube.com/watch?v=5kfyiPromGI
http://uk.youtube.com/watch?v=aP7cMSMUC4Y
Levetítették a verseny után, asszem tavaly volt versenyben is. Pár ötletes dolog tényleg van benne, viszont egyértelműen az AMV Hell-re hajaz. De legalább a miénk! :D
Quote from: noriko on 2008-10-01, 20:36:15
nem tudom mi bajotok van már megint. ha már vetkőznek, inkább a hozzá hasonlóak tegyék, és ne bodyfat-overload lányok. szvsz.  :__devil:
Tőled kicsit meglepő ez a beszólás, de igazad van! Szerintem nem volt baj ezekkel a lányokkal, inkább merészenk mondanám őket. Az életkor már más dolog. Én két ilyen alulöltözött lányt láttam, és az egyik nemigen volt 15-nél több...
Quote
Amúgy most olvastam a con fórumán, hogy volt obento verseny is!
képek:
http://animetarsasag.hu/cuccok/con_2008_tavasz/obento/obento_verseny.jpg
http://animetarsasag.hu/cuccok/con_2008_tavasz/obento/obentok_netre.zip
Arról én speciel totál lemaradtam, mert a sátorban volt, ahova be se néztem... :P Egész idő alatt a Pecsa épületében kolbászoltam, bár a standok többszöri átvizsgálásán kívül sokmindent nem csináltam.
Volt még valami érdekes a sátorban?

Bicskei

Quote from: .Attila on 2008-10-01, 20:31:01
Nem tudom, conon volt-e.
A Magyar AMV Rettenet egész jól sikerült, néhányat nagyon jól eltaláltak.

http://uk.youtube.com/watch?v=5kfyiPromGI
http://uk.youtube.com/watch?v=aP7cMSMUC4Y

én csak vasárnap voltam bent akkor volt és sztem  is elélg jó lett...poénnak tökéletes volt
Ultras liberi

Moha

Quote from: Bicskei on 2008-10-01, 20:57:41
Quote from: .Attila on 2008-10-01, 20:31:01
Nem tudom, conon volt-e.
A Magyar AMV Rettenet egész jól sikerült, néhányat nagyon jól eltaláltak.

http://uk.youtube.com/watch?v=5kfyiPromGI
http://uk.youtube.com/watch?v=aP7cMSMUC4Y

én csak vasárnap voltam bent akkor volt és sztem  is elélg jó lett...poénnak tökéletes volt
Most lehet, hogy keverem és tényleg vasárnap volt, de az tuti, hogy vetítették.

noriko

AMV Rettenet: az első felében szerintem több jól sikerült van. Onnan kedvencem az Azumanga-StarWars :D  Másodikból csak olyan 2-3 tetszik. A Christian féle Higurashi-Pepsi mix pl.  :cool:
"I wish I could, but I don't want to."

Én