Aktuális Animecon

Started by Tonya, 2007-02-06, 13:28:39

Previous topic - Next topic

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Fog valaki jönni most hétvégén a conra? Ahogy látom, nem túl nagy az érdeklődés a fórumiták részéről, de azért kíváncsi vagyok, kivel futhatok majd esetleg össze. :) Baldy gondolom szokás szerint ott lesz, ha már a fórumon nem túl aktív, legalább elmegy fotózni a cosplay-es lányokat. :D Többiek?

.Attila

Vagy nem lesz, mert lehet, jobb elfoglaltsága is van.
Nem mondta, hogy kimegy, de még azt sem, hogy nem.

LuckyDingo

Én csak szombaton megyek, mert vonszolnak. Ha nem lenne barátnőm, már 2-3 éve nem mennék el. Mindegy.. majd fényképezgetek.
Velem bárki összefuthat, csak nem fogjuk ismerni egymást és szépen elmegyünk a másik mellett XD

Moha

Hát, azért 46 évesen ki fogsz tűnni a sok tinilány közül. :hopp:

Kuroi Tenshi

Quote from: Moha on 2009-05-13, 14:44:56
Hát, azért 46 évesen ki fogsz tűnni a sok tinilány közül. :hopp:

... ha akarod, átírhatom az életkorom >9000-re...

Nakedape

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-05-13, 15:19:24
Quote from: Moha on 2009-05-13, 14:44:56
Hát, azért 46 évesen ki fogsz tűnni a sok tinilány közül. :hopp:

... ha akarod, átírhatom az életkorom >9000-re...
én spec még el is hinném
[spoiler]enni nem láttunk, sose alszol stb[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Junchi

Quote from: Moha on 2009-05-13, 11:01:55
Fog valaki jönni most hétvégén a conra?

Yupp, jómagam is megtisztelem a rendezvényt jelenlétemmel :D

LuckyDingo

Quote from: Moha on 2009-05-13, 14:44:56
Hát, azért 46 évesen ki fogsz tűnni a sok tinilány közül. :hopp:
Jó hogy szólsz.. nem tudom minek köszönhetően lettem 46 éves XD Csak 23 vagyok XD Javítottam is :)

Junchi

OFF: To'od, van valódi és mentális életkor is [spoiler]>:3[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2009-05-13, 19:26:21
OFF: To'od, van valódi és mentális életkor is [spoiler]>:3[/spoiler]
OFF: Erre annyit, hogy a valódi 23 a mentális hullámzik 14 és 60 között :P Off vége :P

ON: azt nézem megint csupa érdekes program lesz XD Köbö  11től érdekelne a harcművészeti bemutató/bár attól függ milyen/, de kétlem hogy addig bejutok XD
Meg ugye a cosplay.. mert fotózni kell, fotózni kell meg még többet fotózni főleg a nőmet =3 Másért nem is érdemes elmenni.. ezekért sem. Max ha van egy baráti kör, aki amúgy is összejár :) De akkor meg minek con? XD

Moha

Quote from: Junchi on 2009-05-13, 18:22:26
Quote from: Moha on 2009-05-13, 11:01:55
Fog valaki jönni most hétvégén a conra?

Yupp, jómagam is megtisztelem a rendezvényt jelenlétemmel :D
És téged miről lehet felismerni?
Cilinder, amiben nincs nyuszi? :D

noriko

#372
Majd tessék megcsodálni a bentomat a főzőversenyen  :D (remélem kész is lesz időben persze.. ^^")

valami Mangakissza vagy milyen sátorban lesz kiállítva valahol az udvaron elvileg.
(amúgy magára a conra nem megyek, csak beadom)

van közönségszavazás is! ;)
"I wish I could, but I don't want to."

Soldier

Quote from: Moha on 2009-05-13, 11:01:55
Fog valaki jönni most hétvégén a conra?
én is kint leszek, nem túl nehéz észrevenni

Bicskei

valaki holnap egy sörözés borozás a conon vagy a ligetben.??.....úgyis lesz sok vicces ember arra fele..
Ultras liberi

Junchi

Quote from: Moha on 2009-05-15, 11:02:49
Quote from: Junchi on 2009-05-13, 18:22:26
Quote from: Moha on 2009-05-13, 11:01:55
Fog valaki jönni most hétvégén a conra?

Yupp, jómagam is megtisztelem a rendezvényt jelenlétemmel :D
És téged miről lehet felismerni?
Cilinder, amiben nincs nyuszi? :D

Majdnem :3; A One Piece-es Chopper tökfödőjében (a.k.a randa, rózsaszín kalap, szarvas szarvakkal xD) jelentem meg (meg holnap is btw).

Damnatus

Quote from: noriko on 2009-05-15, 15:08:52
Majd tessék megcsodálni a bentomat a főzőversenyen  :D
Milyen helyezést értél el?

Soldier

#377
Moha te voltal az a "Moha" aki helyezést ért el az amv versenyen ?  :confused: :confused: mert ha igen akkor fogad gratulációmat. A con nekem személy szerint tetszett mindkét nap. A cp-nel ahogy olvastam eltérő véelményen vagyok a többségtől -> szerintem teljesen jo volt ez a divatbemutató szerű megoldás, sokkal hangulatosabb volt, es nem kellet a sablon mondatokat hallgatni. A szombati after party attól független h nem az én műfajom egyáltalan az a zene / a sajátomat am. is csak egyedül képviseltem ahogy láttam xD/ szinten jo volt. Ha a Yaoi hullam sikítás stb.-től eltekint az ember sztem nagyon rendbe volt minden, a cp-k szinvonala is sokat elmelkedett télleg ahogy ezt ugye ott is elmondtak, a performance-k közül is volt szerintem egész sok joh szorakoztató,érdekes ha eltekintek attól h mind1-kbe majdnerm megegyeztek a szereplök ill. többször is megprobálták lehuzni uganyazt a "bőrt" :|| a rajzokat gyengének találtam az idén.a Tömeg nagy volt mint mindig, de ha tudod mikor hova kell menni ha latni akarsz valamit akkor kibirható, a piac helyén lévő sátrakért meg jó ötlet volt, sokkal jobb helye van mint ott kint volt multkor.Az AMV-k ismételten nem voltak rám nagy hatással.Biztonsági örök bunkok voltak ahogy mindig. így elsőre más nem jut eszembe.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2009-05-17, 23:02:58
Quote from: Soldier on 2009-05-17, 22:29:30
cp-k szinvonala is sokat elmelkedett
Hmmmmmmm

Volt egy biztos tippem, hogy ki fog lecsapni erre
Failure is the default option

Soldier

hm vagy nem hm , ez egyértelműen latszik ha a eddigieket vesszük figyelembe  :hopp:

Darkstar

#381
Quote from: Soldier on 2009-05-17, 23:35:25
hm vagy nem hm , ez egyértelműen latszik ha a eddigieket vesszük figyelembe  :hopp:
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Quote from: kikuchiyo on 2009-05-17, 23:06:39
Volt egy biztos tippem, hogy ki fog lecsapni erre
Beírtad már a számokat? :p
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Soldier on 2009-05-17, 23:35:25
hm vagy nem hm , ez egyértelműen latszik ha a eddigieket vesszük figyelembe  :hopp:

Protip: a cp alatt nem a cosplay rövidítésére gondolt :haha:

LuckyDingo

Hát nekem szombaton az alaphangulatot megteremtette ,hogy szinte végig egyedül álltam az elővételes sorban majd 2 órán át, két lányszerű szörnyetegekből álló YAOI-lover csapat közé beszorítva, akik közül az előttem lévők még kezdő conosok is voltak és nagyon izgultak...MIre bevánszorogtam a nagyterembe jött a feeling, hogy le kéne lépni. Az In-kalosok köcsögök voltak, majdnem szomjhalálra ítéltek.
Cosplay volt vagy 4 esetleg 5 jó, a maradék vagy noob, vagy gagyi. megint sok szörnyeteg mászkált, nem tudom honnan veszik ezeket a rémpofákat és furánál furább öltözékeket... de ez már valszeg azért van, mert nem érdekelnek a nyáladzó japó bandák.
Egyébként szar volt, minden évben megfogadom hogy nem megyek -__- Egyszer már be kéne tartani.

Moha

Quote from: Damnatus on 2009-05-17, 20:05:46
Quote from: noriko on 2009-05-15, 15:08:52
Majd tessék megcsodálni a bentomat a főzőversenyen  :D
Milyen helyezést értél el?
Harmadik helyezett lett, ahogy az eredményhirdetésen hallottam.

Quote from: Soldier on 2009-05-17, 22:29:30
Moha te voltal az a "Moha" aki helyezést ért el az amv versenyen ?  :confused: :confused: mert ha igen akkor fogad gratulációmat.
Igen, én voltam az! :) Már az is nagy szám volt, hogy egyáltalán bekerültem a levetített 20 AMV közé, de hogy még közönségdíjas is legyek.... :redface: Köszi mindenkinek, aki az én művemre szavazott! :zen:
Quote from: Soldier on 2009-05-17, 22:29:30
Biztonsági örök bunkok voltak ahogy mindig. így elsőre más nem jut eszembe.
Ja, lerítt róluk, az a tipikus "fene egye meg ezt a hülye csürhét" hozzáállás. Az ismerősömnek a kapunál egy egész doboz bontatlan gyümölcslevet dobtak ki. Dobálták egy kupacba a sok üdítőt, amit elvileg vissza kellett volna adniuk távozáskor... Elég vicces dolog. Ennyire azért nem kellene félteni a büfét a bevételkieséstől... :ejj:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Kvikveg on 2009-05-18, 12:10:52
Moha: link?
Lesz, csak türelem. A beadott verzióban sajnos volt pár apró hiba, amit még nem volt időm javítani. Amint meglesz, feltolom AMV.ORG-ra és/vagy a tárhelyemre és akkor lehet majd tölteni.

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-18, 00:03:49
Egyébként szar volt, minden évben megfogadom hogy nem megyek -__- Egyszer már be kéne tartani.

Nekem sikerült. :D 2006-ban voltam utoljára.

noriko

Quote from: Damnatus on 2009-05-17, 20:05:46
Quote from: noriko on 2009-05-15, 15:08:52
Majd tessék megcsodálni a bentomat a főzőversenyen  :D
Milyen helyezést értél el?
Moha már megelőzött, de igen, harmadik lettem!  ^^

Grat Moha!! Én is kíváncsian várom a linket! :)
Szerintem a közönségdíj a legjobb, mert az azt jelenti, hogy nagyon sok embernek tetszett, nem csak a néhány tagú zsűrinek :D
"I wish I could, but I don't want to."

Member

Ha nem Love Hina, akkor megnézem. :p