Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: Zen on 2008-01-22, 23:44:01
Gondolom valahogy így értette: Az aimbot megkülönbözteti az ellenfél fejét az ajtókilincstől, tehát valamennyire gondolkodik.
Olyan is létezik, de szvsz manapság inkább az dívik, hogy kitermeli valahogy a játékból az ellenfél koordinátáit, és simán odalő, minden képfelismerő okosság nélkül.

Zsiga

Quote from: Próféta on 2008-01-22, 23:54:24
Olyan is létezik, de szvsz manapság inkább az dívik, hogy kitermeli valahogy a játékból az ellenfél koordinátáit, és simán odalő, minden képfelismerő okosság nélkül.
Pontosan. De egy egyszerű képfelismerő algoritmust sem neveznék AI-nak...

Baggio

hmm... én tényelg arra gondoltam hogy csak úgy offline módban, botokkal lehet-e tolni. nem vagyok egy nagy online spíler, régen countereztem egy keveset, de nem vagyok őstehetség...  :D

Fazék

Quote from: Baggio on 2008-01-23, 01:42:52
hmm... én tényelg arra gondoltam hogy csak úgy offline módban, botokkal lehet-e tolni. nem vagyok egy nagy online spíler, régen countereztem egy keveset, de nem vagyok őstehetség...  :D
hogy máshogy fogalmazzunk én is halál béna vagyok, de a játékban a botok teljes hiánya áll fönn, vagyis kénytelen vagy bemenni tört szerverre és ugyan aláznak engem nagyrészt, de még így is bőven élvezetes a játék. :)

Tycho

aztán belejöttök és agyvérzést kaptok a sok bugtól, vagy beleszerettek és a cheaterek elleni 'divine retribution' P-90-est veszitek és közben azt írjátok chatbe: "jóvan b+!! akkor én is b+!" :__devil: :hehe:

Fazék

Quote from: Tycho on 2008-01-23, 10:29:23
aztán belejöttök és agyvérzést kaptok a sok bugtól, vagy beleszerettek és a cheaterek elleni 'divine retribution' P-90-est veszitek és közben azt írjátok chatbe: "jóvan b+!! akkor én is b+!" :__devil: :hehe:
cod4 - bug? ??? én 1.4-es patch óta játszom és még nem találkoztam eggyel se. mik vannak?

Tycho

Quote from: Fazék on 2008-01-23, 10:59:44
Quote from: Tycho on 2008-01-23, 10:29:23
aztán belejöttök és agyvérzést kaptok a sok bugtól, vagy beleszerettek és a cheaterek elleni 'divine retribution' P-90-est veszitek és közben azt írjátok chatbe: "jóvan b+!! akkor én is b+!" :__devil: :hehe:
cod4 - bug? ??? én 1.4-es patch óta játszom és még nem találkoztam eggyel se. mik vannak?
pl az extra HP-s perk bugos, a p-90es übertáp, pl egy háztetőröl lelőnek vele, hangtompítóval, pedig a papíron jóval nagyobb range-ű fegyverem még porfelhőt se kavar a homlokzaton amikor felé lövök stb... Kérdezzed meg Fűbenalvót hogy milyen fegyverek és perkek vannak bannolna klán scrim-ekről. Azok mind bugosak pl. Abszolút nem balanceolt a dolog, bár az 1.5ös pach miatt felteszem még újból én is, de csak mert érdekel az AUG ami állítólag bekerül meg az új perk, hátha elég szórakoztató lesz a két attachment hogy ne kapjak agyvérzést megint ezektől a dolgoktól.

(tudom, hogy ezek főleg csak engem zavarnak, hogy van egy játékban egy 'legjobb fegyver' ami nélkül csak az esélyeid romlanak, akkor is ha utálod használni, vagy hogy fel kell kúsznod egy ranglétrán, hogy te is egyenrangú fegyvereket használhass... de asszem csak kussolok és megyek Tremulous-ozni, ott legalább tudom hogy a skillen múlik ha elvernek és nem azon hogy látótávon túl egy eltévedt p-90es lövedék fejbecsűr, pedig a sniperemmel se láttam el odáig... :__devil:)

Tycho

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-23, 11:31:00
Tycho én eléggé belejöttem a játékba és még most is tolom. P90eseket simán alázom AK-val vagy M36al. Meg is rohadhat mind... :D :D
Jah és a Martyrdom perk-et szokták még warokon kizárni mert kissé gáz hogy eldobsz egy éles gránátot miután meghaltál. hmhm... :P

Tudom, hogy te imádod, én se voltam béna, egyszerűen csak az ilyesmik zavarnak, amiket írtam, a tremuban meg nincsenek ilyen faszságok. Ott még egyszer se kaptam fel a vizet azon, hogy ez lehetetlen, még akkor se, amikor úgy elvertek mint valami utolsó noobot...  :haha:

Zsiga

Quote from: Tycho on 2008-01-23, 11:08:08
a p-90es übertáp, pl egy háztetőröl lelőnek vele, hangtompítóval, pedig a papíron jóval nagyobb range-ű fegyverem még porfelhőt se kavar a homlokzaton amikor felé lövök stb...
[spoiler=Militaryfag bullshit, tl;dr]Nem ismerem a játékot (lusta voltam még letölteni, meg időm sincs, mostanában szinte csak UT3-at játszok ha egyáltalán van időm játszani), de elképzelhetőnek tartom hogy a P90 nem bug hanem feature, ugyanis a valóságban is nagyon komoly az a cucc. Azon egyszerű oknál fogva hogy egyrészt a felépítése miatt jelentősen hosszabb a csöve mint egy laikus által hasonló kategóriásnak gondolt fegyveré, pl. a közismert MP5-é. Másrészt meg az MP5 és társaival ellentétben nem pisztolylőszert tüzel hanem egy kis kaliberű, rövidített karabélylőszert, valahogy úgy mint anno a 2. vh-ban a német MP44, csak a mai kor igényeihez igazítva jóval kisebb kaliberben. Ezen okok miatt egyrészt kényelmesen le lehet adni vele célzott lövést akár 150 méterre is, másrészt úgy megy át a Type II golyóálló mellényeken mint kés a vajon, de még a Type IIIa sem nyújt ellene megfelelő védelmet. Ezzel szemben az MP5 bizonyos változatainak lövedékét még egy IIa mellény is megfogja.[/spoiler]

Kuroi Tenshi

[spoiler=Even more military-faggotry]
Bocs, Zsiga, de ez bullshit.
A P90-es 5.7-es lőszere ugyan erősebb, mint a 9mm Para, de egy
gépkarabély lőszerénél, vagy egy nagyobb űrméretű mesterlövész-
puskánál nem mondd már, hogy nagyobb hatótávolságú és erősebb.

Amúgy próbálhatsz Tychoval vitatkozni e téren, de mivel
legutóbb még fegyvertervezőnek készült, nem fog menni :D[/spoiler]

Tycho

#3730
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-23, 14:14:33
[spoiler=Even more military-faggotry]
Bocs, Zsiga, de ez bullshit.
A P90-es 5.7-es lőszere ugyan erősebb, mint a 9mm Para, de egy
gépkarabély lőszerénél, vagy egy nagyobb űrméretű mesterlövész-
puskánál nem mondd már, hogy nagyobb hatótávolságú és erősebb.

Amúgy próbálhatsz Tychoval vitatkozni e téren, de mivel
legutóbb még fegyvertervezőnek készült, nem fog menni :D[/spoiler]
[spoiler=Moar military faggotry or "gb2/k/"]Nem készültem annak, de fegyvertervezést tanultam. Igen a P-90 az egy nagyon állat dolog, ha a túlbonyolított tármechanizmust nem viszed harctérre. Ooops. Enjoy your jammed ammo. De a másik agyonhájpolt fegyver, a Steyr AUG is fikázható: a csillogó lőszert kilkóméterekre láthatóvá tevő "OMG korszakalkotó ötlet" átláttszó tára röhejes, pláne hogy kevesebb mint a fele lóg ki a fegyverből, szóval szarnak egy pofon, mert az első 10 lövés után újra csak a saját memóriádból kell tudnod, hogy mennyi maradt a tárban. A golyóálló mellényről meg annyit, hogy a 4. szintű trauma mellényt (magyar) se viszi már át a Gepárd a 12.5mm-es rombóló lőszerével, csak ember legyen a talpán aki túléli hogy leszakadnak a becsapódástól a belső szervei és bordája alig marad ép. De tényleg kurvajó, hogy nem leszel lukas. Szóval a golyóálló mellény csak attól véd meg, hogy kilyukadj, attól messze nem, hogy szétveri-e a melkasod a lövedék, pláne ha sorozatot kapsz...

Mindazonáltal ez egy teljesen irreális multiplayer játék, és játéktechnikai szempontok alapján mondtam, hogy a P-90 elég táp és pl az is elbassza a játékélményt számomra, hogy tökmindegy hova célzol elég, ha csak nagyjából felé lősz, mert úgyis megölöd mégha a kiírt range-n túl is van... Amúgy meg ezt a military faggotry-t meg kurvára ki lehet hagyni egy olyan beszélgetésből, amikor egy játékról beszélünk mert semmi köze egy játéknak a valósághoz, akkor is ha azt állítja.

[/spoiler]

Fűbenalvó: graphics-fag :__devil:

Zen

Quote from: Tycho on 2008-01-23, 15:01:15
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-23, 14:14:33
[spoiler=Even more military-faggotry]
Bocs, Zsiga, de ez bullshit.
A P90-es 5.7-es lőszere ugyan erősebb, mint a 9mm Para, de egy
gépkarabély lőszerénél, vagy egy nagyobb űrméretű mesterlövész-
puskánál nem mondd már, hogy nagyobb hatótávolságú és erősebb.

Amúgy próbálhatsz Tychoval vitatkozni e téren, de mivel
legutóbb még fegyvertervezőnek készült, nem fog menni :D[/spoiler]
[spoiler=Moar military faggotry or "gb2/k/"]Nem készültem annak, de fegyvertervezést tanultam. Igen a P-90 az egy nagyon állat dolog, ha a túlbonyolított tármechanizmust nem viszed harctérre. Ooops. Enjoy your jammed ammo. De a másik agyonhájpolt fegyver, a Steyr AUG is fikázható: a csillogó lőszert kilkóméterekre láthatóvá tevő "OMG korszakalkotó ötlet" átláttszó tára röhejes, pláne hogy kevesebb mint a fele lóg ki a fegyverből, szóval szarnak egy pofon, mert az első 10 lövés után újra csak a saját memóriádból kell tudnod, hogy mennyi maradt a tárban. A golyóálló mellényről meg annyit, hogy a 4. szintű trauma mellényt (magyar) se viszi már át a Gepárd a 12.5mm-es rombóló lőszerével, csak ember legyen a talpán aki túléli hogy leszakadnak a becsapódástól a belső szervei és bordája alig marad ép. De tényleg kurvajó, hogy nem leszel lukas. Szóval a golyóálló mellény csak attól véd meg, hogy kilyukadj, attól messze nem, hogy szétveri-e a melkasod a lövedék, pláne ha sorozatot kapsz...

Mindazonáltal ez egy teljesen irreális multiplayer játék, és játéktechnikai szempontok alapján mondtam, hogy a P-90 elég táp és pl az is elbassza a játékélményt számomra, hogy tökmindegy hova célzol elég, ha csak nagyjából felé lősz, mert úgyis megölöd mégha a kiírt range-n túl is van... Amúgy meg ezt a military faggotry-t meg kurvára ki lehet hagyni egy olyan beszélgetésből, amikor egy játékról beszélünk mert semmi köze egy játéknak a valósághoz, akkor is ha azt állítja.

[/spoiler]

Fűbenalvó: graphics-fag :__devil:

Én azért hozzáfűzném, h ha úgyse realisztikus a fegyver, akkor mér nem fiktív fegyókat raknak be a kedves fejlesztők? Ja, h az nem reális? Bocs..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

#3732
Quote from: Zen on 2008-01-23, 15:06:05
Quote from: Tycho on 2008-01-23, 15:01:15
Amúgy meg ezt a military faggotry-t meg kurvára ki lehet hagyni egy olyan beszélgetésből, amikor egy játékról beszélünk mert semmi köze egy játéknak a valósághoz, akkor is ha azt állítja. - kiemeltem a lényegét az előző postomnak.

Én azért hozzáfűzném, h ha úgyse realisztikus a fegyver, akkor mér nem fiktív fegyókat raknak be a kedves fejlesztők? Ja, h az nem reális? Bocs..

Ha realisztikus fegyverek lennének egy realisztikus AI ellen, akkor katonai kiképzéssel se tuti hogy könyen játtszható lenne a játék... De neeeeeeeeeeem véletlenül se kell felfogni azt az apró koncepciót, hogy egy játék kurvára nem valóság. Igen P-90es. Kurvajó, de mi a faszért kell vinnyogni hogy nem elég reális, vagy azért, hogy akkor miért valódi fegyvereket utánzunk? A hangulat a lényeg, és az hogy egészségesen játtszható legyen minden játék feature. Akinek a valóság a mániája az álljon be a seregbe.


ed.: bocsi kicsit aggresszív vagyok ma :angyali:

Zen

#3733
Nyugii, nem kell leharapni a fejem. :_D
De hangulatot nem azzal érsz el, h hogy nevezed el a játékodban levő fegyvereket. Főleg nem egy közeljövőben játszódóban. Nem azt mondom h full valósághű legyen, meg 2 lővéstől haljon meg mindenki, de ha úgyse ragaszkodsz a fegyver tulajdonságához, akkor minek erőltetni a nevet. Ha már közeljövő, akkor lehet P-100 v akármi.

Izé, és ha ezt még folytatni kívánjuk, akkor szerintem váltsunk topicot. :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-23, 14:14:33
[spoiler=Even more military-faggotry]
Bocs, Zsiga, de ez bullshit.
A P90-es 5.7-es lőszere ugyan erősebb, mint a 9mm Para, de egy
gépkarabély lőszerénél, vagy egy nagyobb űrméretű mesterlövész-
puskánál nem mondd már, hogy nagyobb hatótávolságú és erősebb.

Amúgy próbálhatsz Tychoval vitatkozni e téren, de mivel
legutóbb még fegyvertervezőnek készült, nem fog menni :D[/spoiler]
[spoiler=OFF]Egy szóval nem mondtam hogy erősebb, épp azt mondtam hogy gyengébb, mert nagyjából egy rövidített 5,56*45-nek lehet tekinteni. Nem is lehet vele hatékonyan 3-4-500 méterről embert ölni mint azzal. Én csak annyit állítottam hogy a kategóriájában kiemelkedő minden szempontból (leszámítva a Tycho által említett megbízhatóságot, de mivel nem elsődleges frontvonali fegyvernek készült hanem pdw-nek illetve rendőrségi-terrorelhárítási célra, ahol közel nem kap olyan igénybevételt mint pl. egy M16 a vietnámi dzsungelben, ezért ez nem feltétlenül probléma).
Tehát mégegyszer, röviden összefoglalva, Tycho azt mondta hogy a P90 el van baszva, én meg azt mondtam hogy a P90 reális és az összes többi van elbaszva. :) (inb4 troll, I know... :D)

Tycho : Az AUG ronda (igen, igazi tudományos érv, tudom... :D) és baszott kényelmetlen a fogása (ránézel és elzsibbad a tenyered, 10 perc fogdosás után meg úgy dobod el hogy lehetőleg kettétörjön...), emellett meg már tökmindegy hogy adtak még egy pofont a szarnak a tárral. :)
Egyébként azért tettem OFF-ba mert természetesen nem gondoltam komolyan, tudom jól hogy játék (nameg a CoD2 után meg sem fordult a fejemben hogy köze lesz a valósághoz), viszont örülök hogy jobban kiakasztottalak vele mint Tenshi-t, ez se sűrűn fordul elő. :hehe: :angyali:
Meg azért titkon reménykedem néha hogy egyszer majd divatba jönnek a Rainbow6-féle fps-ek, ahol egy jól irányzott lövés és fekszik az ellen, és persze te is...[/spoiler]

Zen

Quote from: Zsiga on 2008-01-23, 15:29:04
[spoiler=OFF]Egy szóval nem mondtam hogy erősebb, épp azt mondtam hogy gyengébb, mert nagyjából egy rövidített 5,56*45-nek lehet tekinteni. Nem is lehet vele hatékonyan 3-4-500 méterről embert ölni mint azzal. Én csak annyit állítottam hogy a kategóriájában kiemelkedő minden szempontból (leszámítva a Tycho által említett megbízhatóságot, de mivel nem elsődleges frontvonali fegyvernek készült hanem pdw-nek illetve rendőrségi-terrorelhárítási célra, ahol közel nem kap olyan igénybevételt mint pl. egy M16 a vietnámi dzsungelben, ezért ez nem feltétlenül probléma).
Tehát mégegyszer, röviden összefoglalva, Tycho azt mondta hogy a P90 el van baszva, én meg azt mondtam hogy a P90 reális és az összes többi van elbaszva. :) (inb4 troll, I know... :D)

Tycho : Az AUG ronda (igen, igazi tudományos érv, tudom... :D) és baszott kényelmetlen a fogása (ránézel és elzsibbad a tenyered, 10 perc fogdosás után meg úgy dobod el hogy lehetőleg kettétörjön...), emellett meg már tökmindegy hogy adtak még egy pofont a szarnak a tárral. :)
Egyébként azért tettem OFF-ba mert természetesen nem gondoltam komolyan, tudom jól hogy játék (nameg a CoD2 után meg sem fordult a fejemben hogy köze lesz a valósághoz), viszont örülök hogy jobban kiakasztottalak vele mint Tenshi-t, ez se sűrűn fordul elő. :hehe: :angyali:
Meg azért titkon reménykedem néha hogy egyszer majd divatba jönnek a Rainbow6-féle fps-ek, ahol egy jól irányzott lövés és fekszik az ellen, és persze te is...[/spoiler]

Deus Ex serves you well.  :D

btw, én úgy hallottam m16 is jammel rendesen. Rosszul tudtam akkor?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Quote from: Zen on 2008-01-23, 15:34:23
Deus Ex serves you well.  :D

btw, én úgy hallottam m16 is jammel rendesen. Rosszul tudtam akkor?
Nem véletlenül játszom végig évente kétszer-háromszor. :)

Igen, az M16 érzékeny a koszra (mint a tisztességesen megtervezett és összerakott fegyverek 99%-a), de ha rendesen karbantartják (és mint tudjuk a jó katona előbb rakja rendbe a fegyverét mint hogy enne, aludna, akármit csinálna...) akkor nincs vele gond.

Zen

Quote from: Zsiga on 2008-01-23, 15:37:29
Quote from: Zen on 2008-01-23, 15:34:23
Deus Ex serves you well.  :D

btw, én úgy hallottam m16 is jammel rendesen. Rosszul tudtam akkor?
Nem véletlenül játszom végig évente kétszer-háromszor. :)

Igen, az M16 érzékeny a koszra (mint a tisztességesen megtervezett és összerakott fegyverek 99%-a), de ha rendesen karbantartják (és mint tudjuk a jó katona előbb rakja rendbe a fegyverét mint hogy enne, aludna, akármit csinálna...) akkor nincs vele gond.

I can see clearly now, it all makes sense.. köff az infót.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2008-01-23, 15:29:04
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-23, 14:14:33
[spoiler=Even more military-faggotry]
Bocs, Zsiga, de ez bullshit.
A P90-es 5.7-es lőszere ugyan erősebb, mint a 9mm Para, de egy
gépkarabély lőszerénél, vagy egy nagyobb űrméretű mesterlövész-
puskánál nem mondd már, hogy nagyobb hatótávolságú és erősebb.

Amúgy próbálhatsz Tychoval vitatkozni e téren, de mivel
legutóbb még fegyvertervezőnek készült, nem fog menni :D[/spoiler]
[spoiler=OFF]Egy szóval nem mondtam hogy erősebb, épp azt mondtam hogy gyengébb, mert nagyjából egy rövidített 5,56*45-nek lehet tekinteni. Nem is lehet vele hatékonyan 3-4-500 méterről embert ölni mint azzal. Én csak annyit állítottam hogy a kategóriájában kiemelkedő minden szempontból (leszámítva a Tycho által említett megbízhatóságot, de mivel nem elsődleges frontvonali fegyvernek készült hanem pdw-nek illetve rendőrségi-terrorelhárítási célra, ahol közel nem kap olyan igénybevételt mint pl. egy M16 a vietnámi dzsungelben, ezért ez nem feltétlenül probléma).
Tehát mégegyszer, röviden összefoglalva, Tycho azt mondta hogy a P90 el van baszva, én meg azt mondtam hogy a P90 reális és az összes többi van elbaszva. :) (inb4 troll, I know... :D)

Tycho : Az AUG ronda (igen, igazi tudományos érv, tudom... :D) és baszott kényelmetlen a fogása (ránézel és elzsibbad a tenyered, 10 perc fogdosás után meg úgy dobod el hogy lehetőleg kettétörjön...), emellett meg már tökmindegy hogy adtak még egy pofont a szarnak a tárral. :)
Egyébként azért tettem OFF-ba mert természetesen nem gondoltam komolyan, tudom jól hogy játék (nameg a CoD2 után meg sem fordult a fejemben hogy köze lesz a valósághoz), viszont örülök hogy jobban kiakasztottalak vele mint Tenshi-t, ez se sűrűn fordul elő. :hehe: :angyali:
Meg azért titkon reménykedem néha hogy egyszer majd divatba jönnek a Rainbow6-féle fps-ek, ahol egy jól irányzott lövés és fekszik az ellen, és persze te is...[/spoiler]
[spoiler]Az AUG állatul néz ki :D Sajna fogását nem volt laklamam kipróbálni.

Azt a jól összerakott M16-ot azért jópár amcsi inkább lecserélte az ellentől szerzett AK-ra, mert azzal legalább lehetett lőni mégha fél kiló sár volt is rajta :)
[/spoiler]

Tycho

Nem akasztottál ki, csak gondoltam odamondok jó előre :haha:

M-16os meg szar. Lőszerestül. Amikor bevezették, akkor a lőszere egy levéltől féresiklott, egy bokortól már nem lehetett lőni vele... Ezt próbálják kijaívítani azóta is. :haha: Ahogy a CoD4-es idézet is írja: "Don't forget: your weapons are made by the lowest-bidder!"

Amúgy Zsiga: az AUGra ránéztél és rossz fogni, vagy volt is a kezedbe, mert szerintem nem kényelmetlen, de lehet hogy csak az avatatlan kezem mondja amivel sportlőttem és AUGot fogdostam :angyali:

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-01-23, 15:29:04
Meg azért titkon reménykedem néha hogy egyszer majd divatba jönnek a Rainbow6-féle fps-ek, ahol egy jól irányzott lövés és fekszik az ellen, és persze te is...
It's called headshot :D

Quote from: Tycho on 2008-01-23, 15:15:07
Igen P-90es. Kurvajó, de mi a faszért kell vinnyogni hogy nem elég reális, vagy azért, hogy akkor miért valódi fegyvereket utánzunk?
Ööö nem is tudom. Talán kérdezd meg, aki kezdte, ki is volt az? Várjunk csak..
:angyali:

Zen


Quote from: Tycho on 2008-01-23, 15:15:07
Igen P-90es. Kurvajó, de mi a faszért kell vinnyogni hogy nem elég reális, vagy azért, hogy akkor miért valódi fegyvereket utánzunk?

Ha nem reális, mért utánozzuk a valódit?  :D

btw, Tycho, túl aranyos az ava-d, "ne" kínozz vele!  :Kiraly: :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-23, 15:49:27
Quote from: Tycho on 2008-01-23, 15:15:07
Igen P-90es. Kurvajó, de mi a faszért kell vinnyogni hogy nem elég reális, vagy azért, hogy akkor miért valódi fegyvereket utánzunk?
Ööö nem is tudom. Talán kérdezd meg, aki kezdte, ki is volt az? Várjunk csak..
:angyali:

K_T: én nem azt mondtam, hogy nem reális... Azt mondtam, hogy el van baszva a CoD4-ben! :haha: Az a "papíron" azt jelenti, hogy a játékban ki van írva, hogy alacsony a range-e és mégis a legtöbb ugyanakkora range-ű fegyvert lepipálja lőtávban... In b4 trollfeeder.

Zsiga

Quote from: Tycho on 2008-01-23, 15:43:33
Nem akasztottál ki, csak gondoltam odamondok jó előre :haha:

M-16os meg szar. Lőszerestül. Amikor bevezették, akkor a lőszere egy levéltől féresiklott, egy bokortól már nem lehetett lőni vele... Ezt próbálják kijaívítani azóta is. :haha: Ahogy a CoD4-es idézet is írja: "Don't forget: your weapons are made by the lowest-bidder!"

Amúgy Zsiga: az AUGra ránéztél és rossz fogni, vagy volt is a kezedbe, mert szerintem nem kényelmetlen, de lehet hogy csak az avatatlan kezem mondja amivel sportlőttem és AUGot fogdostam :angyali:
Azért jól megvannak vele már vagy 40 éve. :) Az idézet meg nagyon igaz...
Néztem is meg fogtam is, én hülyét kapok tőle. :) Nem nekem találták ki. Viszont a PSG-1, na azt az én kezemre tervezték. :D

K_T : Na még az lenne a szép ha egy fejlövés se ölne elsőre. :) Én azért mégis annak a híve vagyok hogy ha tüdőnverem a kollégát tíz deka ólommal akkor legyen oly kedves és maradjon már ott. :) Nem viccből tanították a mentős tanfolyamon hogy két féle lőtt seb létezik a mentőgyakorlatban, az egyik a véletlen baleset, a másik meg a fegyverhasználathoz nem értő ember által okozott sérülés...

Zen

Quote from: Zsiga on 2008-01-23, 16:35:26
K_T : Na még az lenne a szép ha egy fejlövés se ölne elsőre. :) Én azért mégis annak a híve vagyok hogy ha tüdőnverem a kollégát tíz deka ólommal akkor legyen oly kedves és maradjon már ott. :) Nem viccből tanították a mentős tanfolyamon hogy két féle lőtt seb létezik a mentőgyakorlatban, az egyik a véletlen baleset, a másik meg a fegyverhasználathoz nem értő ember által okozott sérülés...

Umm, véletlen baleset >/=/< fegyverhasználathoz nem értő ember által okozott sérülés?
Úgy mondod mintha lenne különbség szándékos és véletlen tüdőlövés között. : o
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Szerintem arra értette, hogy egy tüdőlövést úgyse élsz túl, ami sérülést kezelni lehet, az vagy véletlen, vagy elcseszett lövés.

Zen

Quote from: Én on 2008-01-23, 16:47:18
Szerintem arra értette, hogy egy tüdőlövést úgyse élsz túl, ami sérülést kezelni lehet, az vagy véletlen, vagy elcseszett lövés.

De azt írta h véletlen baleset, vagy béna lövés, uh akor a 2 nem mehet 1 kategóriába (kezelhető ill. nem kezelhető).
Te meg azt mondod h mind2 kezelhető. : s
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Öcsém józanodj ki. :D A mentőgyakorlatban létezik 2 féle lövés, vagyis 2 féle amivel kezdeni tudnak valamit. Most persze, a tény hogy benned van a golyó változatlan. De vagy baleset volt, és lábra/egyébre ment a golyó (persze balesetből is mehet tüdőre, de az már szopacs), vagy béna volt az illető és ott lőtt meg ahol nem halsz bele. Pont az a lényeg, hogy mind a 2 "kategória" kezelhető, vagyis mentőgyakorlaton azt veszik. Gondolom, aztán lehet hülyeséget pofázok.

Zen

De pont ez az, ha béna lövész, akkor balesetből lőtt meg ott ahol, és akármi az indok h oda ment a golyó, ott van, akár direkt lőtt herén, akár nem, a kezelés ugyanaz.  :D
Nem tom mi volt az eredeti téma (CoD 4 meg P-90 balansz asszem?), de nagyon el sikerült térni tőle.. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Baze ha troll vagy jól csinálod. :wtf
Na. Persze, hogy ugyanaz a kezelés. A kétféle szót nem így kell érteni, hanem hogy kétféle körülmény között keletkezik a kezelhető lövés, vagyis amivel még lehet kezdeni valamit, mielőtt megpusztulsz. Ha baleset, és véletlenül nem halálos pontra megy, vagy ha megdugtad az ürge feleségét, ezért ki akar osztani egy headshotot, de nem megy és vállonlő. Ha le akarnak lőni, és értenek is hozzá, azt valószínűleg nem lehet kezelni, MERT MEGHALSZ.
Eredeti témát én se tudom, nem szoktam fps-ezni, csak cs 1.6 suliban. 2. alkalommal játszottam és 32/26 volt az arányom, jee. :P