Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: kelvor on 2008-08-17, 16:40:48
Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-17, 01:49:49
Quote from: Rounin on 2008-08-17, 01:48:48
Nem, nem animés izére gondolok. Sőt, azokkal nagyon nincs jó tapasztalatom, szóval nem.
Space Siege meg háááát... lépjünk inkább. ^^"

Igen, én kérek elnézést. ^^

Ne már, ennyire elba*ták? Kár érte.

Amúgy MMO-ban a Blood & Soul lesz nagyon jó, érdemes megnézni a HD trailerét, ami gameplay trailer is egyben. Idén biztos nem adják ki még, de addigra muszáj beszereznem valami erősebb gépet.  :smile:

erm...linket pls, mert én sehol nem találok ilyen című játékot.  :confused:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=23956

Nem néz ki rosszul, de undorítóan elcseszett arányai vannak egyes karaktereknek. Rö-he-jes.

Az is érdekelne, hogy ez most akkor azon túl, hogy látványos, mégis milyen lesz? Püfölöm a billentyűket/joypadot kombókért vagy skillekre nyomogatok mélán?

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-08-17, 17:21:40
http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=23956

Nem néz ki rosszul, de undorítóan elcseszett arányai vannak egyes karaktereknek. Rö-he-jes.

Az is érdekelne, hogy ez most akkor azon túl, hogy látványos, mégis milyen lesz? Püfölöm a billentyűket/joypadot kombókért vagy skillekre nyomogatok mélán?

Remélem püfölős/kombós. Elegem van a sok skill-nyomogatós/targetolós cuccból. Akció-orientált mmorpg for teh win! Ha még jól el is találnák a karakterosztályokat, és akkor taktika+reflexek kénének a sikerhez, az tuti lenne. Ráadásul ez egyfajta szűrőként is funkcionálna, mert a béna, csak grindhez értű noobokat elijesztené. ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

Jó ez az S4 League. A hangulata (sebesség, grafika, zene) nagyon fasza, sok órát el tudnék tölteni benne. Csak az a baj, hogy ha jól látom az alapfegyvereken kívül minden további fegyverért fizetni kell valódi pénzben :(

Dreamcleaver

Quote from: Xzone on 2008-08-17, 18:46:44
Jó ez az S4 League. A hangulata (sebesség, grafika, zene) nagyon fasza, sok órát el tudnék tölteni benne. Csak az a baj, hogy ha jól látom az alapfegyvereken kívül minden további fegyverért fizetni kell valódi pénzben :(

Egyelőre nem. Ingame pénz. Ráadásul mindegyiknél mehetsz license tesztre, aminek a végén kapsz egy 5 órás használatút az adott fegyóból. Így letesztelheted előre, hogy melyik fegyver fekszik neked. Én eddig csak ruhát vettem, de abból már van 3 set + kiegészítők.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

#4265
Hmm, nem láttam level requirementöket a fegyvereken, csak azt, hogy nem elérhetőek és van egy kis hitelkártya(?) a képükben.

Nvm, rájöttem: először meg kell csinálni velük a tutorialt.

Alkyra

Haverommal(Excel) sorba nyerjük a gameket. Legyen akár TD vagy DM.:) Ha vlk keresne megtalált a B szerveren estefele 'Senrai" néven.^^

Dreamcleaver

Azért remélem a teljesben lesz többféle játékmód, több pálya, esetleg fegyver, mert ez betának jó, de amúgy elég soványka.  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

#4268
Supreme Ruler 2020

egész nap ezt toltam :D 400 megás kis szösszenet az egész, a lényege hogy a készítők fogták a NASA műholdfelvételét a bolygóról, fel6szögelték, behúzták a mai államhatárokat és voálá megvan az alapja egy civilization szerű játéknak. bár inkább már országszimulátor. a világ bármelyik országával lehetünk. én Magyarországgal kezdtem  :Kiraly: szép kis 95 000 millió dolláros tartozással :facepalm: egy napos játék után viszont annyit shafteltem technológiával afrikai és közel keleti országok közt, hogy a tartozás eltűnt, van nukleáris fegyver technológiám és Magyarország a leggazdagabb a világon  :lol: meg irán veszi az uránt, mint a cukrot  :ejnye: nagyon jó kis game, elég részletesen lehet mindent állítgatni benne, de akár a miniszterekre is lehet bízni az auto irányítást részben/egészben úgy hogy prioritást is meg lehet adni rengeteg mindenre. aki szereti a civilizationos játékokat, az próbálja ki mindenképp  :jee:

Rounin

Quote from: chilip on 2008-08-31, 20:43:19
de akár a miniszterekre is lehet bízni az auto irányítást részben/egészben úgy hogy prioritást is meg lehet adni rengeteg mindenre.

Azt is csinálják, amit mondasz nekik? :angyali:

chilip

lehet a prioritást "lock"-olni, úgyhogy muszáj nekik  :__devil: :D

Liquid Snake

S4 League

Na énis kipróbáltam és tetszik nagyon. Igaz még nem sokat toltam vele, egy olyan labdavivőset meg egy TDMet de bejövős cucc, és sztem ahhoz képest h első TDM-em volt nem is lett rossz a pontom  :P

http://kepfeltoltes.hu/080901/S4_20080901_015425_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Dreamcleaver

Quote from: Liquid Snake on 2008-09-01, 03:01:42
S4 League

Na énis kipróbáltam és tetszik nagyon. Igaz még nem sokat toltam vele, egy olyan labdavivőset meg egy TDMet de bejövős cucc, és sztem ahhoz képest h első TDM-em volt nem is lett rossz a pontom  :P

http://kepfeltoltes.hu/080901/S4_20080901_015425_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tipp. Ne vegyél ruhát, amíg nincs legalább 1 db perma skilled és 2 db perma fegyvered. Az úgy egyenként 28-35k. Utána gyűjthetsz az upgrades ruha setre ami úgy 40k lesz. De ha 1 nap tolsz legalább 1 meccset, akkor kapsz 5k-t a kövi nap + ott vannak a misziók.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

#4273
Engem akárki megtalálhat Senrai néven. Általában a mecs közben a lista első helyén vagyok szal nem lesz nehéz észrevenni.:) (ego rulz, de 89%ban mindig az első helyen vagyok, márha rögtön a meccs elejétől kezdve játszom)

Megyjegyzés: A ruhákat lehet módósítani, hogy adjanak statokat! Ám akkor sokkal drágábbak is lesznek!(javításuk is)
Ha fegyvert akarsz akkor licenszelj. Ha pénzt akarsz akkor licenszelj fegyvert majd ad el.:)

Egyébként ajánlom még a Rifle Gun-t s a Counter Swordot. Mindkettő eléggé kemény fegyver. Support skillt. pálya/meccstípustól függően válasszatok.
DM-nél példáúl érdemes  a Hp-t vagy a Shieldet választani míg TD-nél Blockwall, Flying etc bár ez megint játékstílustól függő...Ha sniperkedni akarsz akkor pl érdemes shiledet venni ide is s akkor távolról tudod elég csúnyán leszedni az ellent. Én tipikusan a "frontliner" szerepét töltöm be. Azaz hentelem az ellent s védem a mögöttem levőket. Viszonylag könnyű is mivel vagy 136 Hp-m van alapból vagy 106 viszont akkor van shieldem továbbá fejlesztve vana  Sub-Machine Gunom is szal eléggé szépen lehet darálni az ellent vele.^^


edit: csinálok én is ma este pár képet.:)

Xzone

A Friend-rendszer még bugos a játékban, ugye?

Dreamcleaver

#4275
Quote from: Xzone on 2008-09-02, 14:58:25
A Friend-rendszer még bugos a játékban, ugye?

Az. Valahogy úgy kell ,hogy küld egy meghívót, azt elfogadod, de bebuggol, utána törölni kell a listából a meghívót és utána küld még egyet és úgy müxik, vagy valami hasonló. Nekem össz-vissz 2 friendem van szal nem csináltam gyakran.

DM-re +30hp ha kardod is van, pajzs ha kard helyett revolvert használsz.
TD-re pályától függ:
-Station1 és Oldschool +40 sp >> spawnon felkapod a labdát, besprintelsz, walljump és touchdown.
-Neden3-an hasznos az a kötél féleség.
-Tunnel: Ezt csak noobok játszák. Sniper mayhem.
- a fal is hasznos, de hagyd, hogy más használja, mert sok idő megy el a lerakosgatással, és kevesebb lesz a pontod  :D
- a pajzs meg TD-ban arra jó, hogy védelmezd vele a labdavívőt, előtte haladva

Én személy szerint utálom a sniperkedést az S4-ben. Amit használok:
-weap:  Semi Rifle + Counter Sword + Auto Turret vagy heal
-skill: +30 hp és most gyűjtök egy +40 sp-re
-ruha: +4 Semmi Rifle, +5 shooting weap def, +2 launch weap def, +6 hp, +10 sp

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

neved a játékban? mehetünk együtt majd.
Amit sajnálok, hogy még nincs benne az a guild lehetőség, de ahogy hallottam a full-versionben már lesz.^^

Solid Snake

Spore

Basszus, hogy ez miért szeptember elején jött ki?  :falba:
Egész nyáron ellettem volna vele, annyira WIN.  :Kiraly:

Alkyra

#4278
Quote from: Solid Snake on 2008-09-03, 19:16:43
Spore

Basszus, hogy ez miért szeptember elején jött ki?  :falba:
Egész nyáron ellettem volna vele, annyira WIN.  :Kiraly:

mitől win ez az izé?

Makos

Quote from: Solid Snake on 2008-09-03, 19:16:43
Spore

Basszus, hogy ez miért szeptember elején jött ki?  :falba:
Egész nyáron ellettem volna vele, annyira WIN.  :Kiraly:

Ha nem szólsz hogy van akkor észre se vettem volna hogy már feltörték...én hülye mostanába ritkán látogatok torrentoldalakat....
De igen...ha nyár elején jön ki ki sem mozdulok a lakásból....még nem játszottam vele de alig várom :D

Dreamcleaver

Quote from: Solid Snake on 2008-09-03, 19:16:43
Spore

Basszus, hogy ez miért szeptember elején jött ki?  :falba:
Egész nyáron ellettem volna vele, annyira WIN.  :Kiraly:

Egy ideig poén, de nem uncsi egy picit? Megyek, barátkozok/ölök, eszek, megyek tovább, barátkozok/ölök, eszek, megyek tovább, néha hazamegyek kufircolni egyet és full újradizájnolom a fajom, megyek, eszek...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Ez eleje tényleg lol.Az átvezető mozik rohadt nagyok.:) Én meglehetősen aggresszívan játszom s amikor mindig lépek egy szintet akkor olyan hülyeségeket mutatnak be, hogy alig bírom abbahagyni a röhögést.

Chief: Mit újjítsunk?
Unit: Csináljunk vlm bombát?
Chief: óó. Az jó. Legyen atombomba. *örjöngés* Mégvalaki?
Unit2.: Legyenek akkor már tankok is!
Chief: Tankok? Oké, legyenek tankok is akkor!
(örjöngés)
Unit3: Pitét ne süssünk?
Everyone: *csönd*
...
Everyone: ATOMOT AZ ELLENNEK!!

:lol:

Dreamcleaver

Én meg most töröltem le.  :D Tudnám sorolni, hogy sztem miért egy uncsi fail játék, de felesleges.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-04, 22:36:22
Én meg most töröltem le.  :D Tudnám sorolni, hogy sztem miért egy uncsi fail játék, de felesleges.

Vszeg egy-két napon belül én is lefogom. Nem marad  a wincsin, mint a Mass Effect..:)

Makos

Nekem tetszik :D
Főleg az eleje fogott meg nagyon :)
Mondjuk még most tartok az űrutazásos résznél....egyedül a bolygófoglalós-háborúzgatós rész nem nagyon tetszett, de összességében nagyon jó ^^
(amúgy eddig kb 6-7 órát játszottam vele xD)

Dreamcleaver

#4285
Ja főleg az, hogy egy előző evolúciós fázisban elért eredményeid sz@rt sem érnek a következő fázisban.
Eleve ugye a törzsi szakasz előtt ott volt, hogy az egyedfejlődést ledegradálták testrész gyűjtögetésre, és ennek hála, gyak akármikor teljesen újrakreálhatod a lényedet. Nem az akcióidon keresztül fejlődik.
Ezzel szemben a gép elfelejt szólni mikor a törzsi szakasz előtt utoljára át alakíthatod a lényedet, hogy "hé, mostmár nyugodta dizájnolj külsőre, mert a lényed egyedi képessége semmit sem érnek ezután". Így állnak elő olyan vicces szituk, mint pl, hogy a lényemnek van 2 bazinagy buzogányszerű kinővése két karján (4 van neki össz), de sokkal erősebben támad egy kőfejszével...
Az meg a másik, hogy gyakorlatilag 2 út közül válaszhatsz; vagy gyaksz vagy táncolsz.  :lol: Ja persze van középszerű "adaptációs" lehetőség is. És a diplomáciai rész a játék későbbi felében sem nagy cucc, IMHO.
Mondjuk a ház meg járműtervezés tetszett.  :jee: De ez kevés. Sztem olyan ez a játék, mintha lett volna egy jó alapötlet, de aztán nem tudták volna továbbfejleszteni. Így kapunk egy kezdetben egyedienek ható, de tulajdonképpen tök tucat stratégiai játékot.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

teraflare

Tegnap elővettem a Fazék-csomagban rendelt Freelancer-t.
Nagyszerű. Még mindig le tud kötni, holott nem sok mindent kell benne csinálni csak repülni és lőni (talán épp emiatt, hogy nem kell benne agyalnom  :haha:)

kelvor

Freelancer nálam is etalon, azóta sem tudott úgy lekötni semmi más ebben a kategóriában.

Btw. a Spore-ral 3 órát játszottam aztán annyira unalmassá vált, hogy hirtelen felindulásból töröltem is. Pedig jól indult.

Makos

#4288
Spore-ról annyit hogy DC-nek igaza van....csak az alapötlet volt jó, utána már valahogy kimerültek ötletekből...az nekem se tetszik hogy nem írták le egyértelműen a törzsi szakasz végénél hogy felesleges minél erősebb lényt összegyurmázni...de én egész értelmes kinézetű lényt alkottam :D

Én még egyelőre játszok vele....kiváncsi vagyok milyen lesz ez a galaxisból galaxisba ugrálós dolog :P

Liquid Snake

Spore downloading 51,3 %. Stopped, Remove and Delete Data. A fentebb említett dolgok alapján...